Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

arman

made in turkey!

Önerilen İletiler

ee sen başlarsında ben eksik kalır mıyım abisi.......

arman ilk tanıdığımda tam anlamıyla forumda topic canavarıydı........gerçi halan daha öyle...... :D önceleri pek sewmezdim oda beni sewmezdi polemiklere de girdik ama şimdi rahatlıkla abim diyebiliyorum......bazı olaylarda onu savunduğum için kayıplarım oldu ama ne olursa olsun gene aynı tavrı sergilerdim.........çünkü arman sayasinde kimin ne olduğunu anladım...bana çok şey öğretti çok şey kazandırdı.....bunun için çok teşekkür ediyorum abi sana.......... :clover:

hak ettiğin sewgiyi+aşkı en kısa zamanda yaşayacağına inanıyorum..........

herşey güzel olacak................ :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Arman'ı başka bir forum da tanıdım sonra beni buralara kadar sürükledi arkasından :D

Tanışmamız neden olan olaylara o gün kin kusarken şimdi iyiki de bunları yaşamışım hayatım da nadir rastlayabileceğim bir kişiliği tanımama neden olduğu için seviniyorum..

Haksızlığa asla ödün vermeyen sonun da kaybedeceği ne olursa olsun asla ama asla doğru bildiğinden vazgeçmeyen,sevdikleri,arkadaşları için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan,her zaman seviyeli ve bir o kadar da kültüre sahip olan yazılarını da unutmamak lazım...

Açtığı her konuyu gıpta ile okumuş ve '' bu kadar da olmaz artık Arman nereden aklına geliyor bütün bunlar '' dediğim ve demekten de vazgeçmeyeceğim biri...

Armanı anlatmaya hiç bir zaman cümlelerimde ki kelimeler tercüman olamamıştır ... Onu anlatmak isrediğim de mutlaka şair ruhuma baş vurmuşumdur...Şair ruhlarımızn birleşip de beni anlayabilmesi için...

Seni tanıdığım için çok mutluyum..

Forumlarla tanışmamın ardından bir çok insan tanıdım iyisi ile kötüsü ile,ama sen çok özel ve tarifi imkansız birisisin..

Hayatın da koparıp alamadığın her ne olursa olsun dualarım seninle olacaktır mutlaka ve tekrar dene mutlaka söküp alacaksın...

Seni anlatmaya yetmedi kelimelerim

Düşündüm de aslın da bitmedi söyleyeceklerim

Bir beyaz güvercin uçurdum uzaklara

Hayatın boyunca mutlu kalasın hasret göstermesin diye sana

Söz biter,mürekkep tükenir yazmaz olursa kalemim

Gözlerimin içine bak

Bak da ne anlatmak istediğimi işte o zaman anla ....

Sevgilerimle Gece Yağmuru.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için çok teşekkür ederim..... :D

dedikten sonra sadede gelirsek o bu formun olmazsa olmazı.ilk başlarda sürekli muhalefet halindede olsak sonraları raylar yerine oturdu.ve şimdilerde benim güzel yürekli dostum oldu kendisi.uzun uzun yazmak yerine şunu diyim o tek geçer her zaman :flowers:

mavi tutmaya devam et yüreğini....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arman kardeşim gönlü çok güzel forumda fikirlerime ters düşmeyen milliyetçi inandığı değerleri sonuna kadar savunan saygılı takdire şayan bir kardeşim inşallah istediği gibi bir ömür geçirir herşey gönlünce olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

siteye ilk üye olduğumda admin sanmıştım :) bütün forumlarda onun ismi vardı gerçekten aklına güzel konular geliyor bu anı defteri de onlardan biri..karakteri,kişiliği,karizmasıyla tam bir delikanlı diyebilirim abim için hele dini konularda vermiş olduğu cevaplara hep saygı duymuşumdur...ALLAH'a emanet ol abi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arman foruma yazdığım günden bu yana hep sıcakkanlı, beyefendi, şakacı, nazımı geçirebildiğim arkadaşım ;) fazla sıkıştırılmaktan hoşlanmayan ;) , kıskanç :stuart: ve gece yağmurda dolaşmaktan çok hoşlanan bi dost :D

seni seviyoruz, herşey gönlünce olsun armancım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vatanını milletini ülkesini seven,dostum dediği için ekmeğini bölüşen,forumun en sağlam adamıdır...

(normalde yüzyüze görüşmediğim insanlar için bu tarz yorumlar yapmam ben,ama burada baya bir zamandır arkadaşız,inşallah görüşmek de kısmet olur)

aa bir de kumam olur kendisi:D,yakında bir karavan alıp kocamla beraber kaçabilirler diye korkuyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hay Allah iyiliğini versin emi River.. Yaktın beni be yengem..Sayende artık karizmam filan kalmadı .. Millet yanlış anlıyacak :lol:

Şaka bir yana Cevizi de çok özlüyorum burada razı et de gelsin şuraya ..Onunla Çizgi roman tarihi üzerine konuşurduk .. Hem söz valla bak kaçmıycaz bir yere .. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana göre çok yenetekli ve üretken bi arkadaş. kendisi forumdaki yazılarından takip etmiştim önceleri .. haksızlıga tahalmül etmeyen bi kişilik. forumun yol göstericisi veya babası diyebilirm , kendisi için.. sağlıcakla kal dostum... saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam arman,

ani defteri diye actigin tüm topic`ler icin ilk tüm arkadaslar adina diye yazicam su an tesekkür ederim..

gercekten cok güzel bir düsünce.

tüm arkadaslar adina diye yazmamin nedeni ise su..

eminimki en az benim gibi zor durumda olanlar vardir, demek istedigim su

bircogunuz birbirinizsi taniyorsunuz, yazabiliyorsunuz

bizleri artik her yere yazamayanlari umarim,hos görürsünüz

Herzaman hersey gönlünce olsun arman..

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arman,

ani defteri diye actigin tüm topic`ler icin ilk tüm arkadaslar adina diye yazicam su an tesekkür ederim..

gercekten cok güzel bir düsünce.

tüm arkadaslar adina diye yazmamin nedeni ise su..

eminimki en az benim gibi zor durumda olanlar vardir, demek istedigim su

bircogunuz birbirinizsi taniyorsunuz, yazabiliyorsunuz

bizleri artik her yere yazamayanlari umarim,hos görürsünüz

Herzaman hersey gönlünce olsun arman..

:clover:

Hoşgörmek ne demek Sevgili Birce başım üstünesiniz.. Siz ister sık yazın ister nadir gönlümüze en yoğun şekillerde yazılısınız zaten.. Ve sana gelince Buzlu Rakı yazılarını beğeniyorum... Düşüncelerin için teşekkürler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tek derdim Vatanım... Başka bişi değil... Eğer vatanım demezsem yanıbaşımda şehit verdiğim silah arkadaşlarımın ruhlarına ihanet etmiş olurum. Vatanıma Alalhıma Aileme ve Dostlarıma laf söylenmesi dışında her türlü görüşe saygım vardır ve bu saygı çerçevesinde tartışırım.. Keşke herkes senin gibi ne konuştuğunu biliyor olsa sevgili Zeyno.. Sinirlenirdiklerim için affola.. Teşekkür ederim. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.