Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kim ne yorumlar?

modernjames

Önerilen İletiler

..

LYCANTHROPY

oö kaval kemiği

o benim

oö patagonya kobayı

o benim

dün gece uykumda

midemde hey!

korkunç vizyonlar

ve ışık saçan ufolar

insanlar çömelmiş neden

torment s' in önünde

ama ben neyi oö

hatırlattığını biliyorum onun

oö o benim tartışılmazım

sembolümdür-flaming tipi

darbeleri acımasız olsada

güncel haberler sunan tivi

oö patagonya kobayı

onun ülkesinde jur***ic parkta

sert mücadeleler veriyorum

zıvana çalılar arasında

oö perçemlerini sarkıt bana

dilim tutuldu anlaşılmaz zamanda

kenevir işliyorum ormanda

oö prod mara prod mara

o benim kaval kemiğim

oö mara prod prod mara

o benim patagonya köpeğim

17.3.2010

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

baba zıvana girilen ve çıkılabilen bişi dir

nirvanaya girilirmi bilmemede

bu zıvana varya baba

aslında tütünle karışık kendir sarıldıında cigara oluya ya

hah işte onun ucuna kaat bükerler alemde bükülen kaatın adıdır

yanlıs kaat bükücü o deil ha yannış annamayın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

hayırdır inşallah diyelim...

ya arkadaşlar son günlerde rüyalarımda bol bol uçuyorum. :innocent: ( bu arada uçmak çok güzelmiş.) :thumbsup:

sanki istesem atmosferi bile geçecek yetideyim. size ben gidici miyim yoksa erenlerden miyim? :forgiveme::yuvarlan:

Ikiside degil, bende ucarim. Yalniz bunu baskalartina soylediginde bir daha "ucma eylemini" ruyalarinda gerceklestiremeyecegin soylenir.

Yalniz bunun dogru olmadigi, benim gozlemim ile bellidir. Cunku ben hem hala soyler ve de hala ucarim. Hatta bazan kendimi ucusa yatakta hazirlarim ve havalanirim.

Oyuzden "telas etme" ve "kafana takma"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ikiside degil, bende ucarim. Yalniz bunu baskalartina soylediginde bir daha "ucma eylemini" ruyalarinda gerceklestiremeyecegin soylenir.

Yalniz bunun dogru olmadigi, benim gozlemim ile bellidir. Cunku ben hem hala soyler ve de hala ucarim. Hatta bazan kendimi ucusa yatakta hazirlarim ve havalanirim.

Oyuzden "telas etme" ve "kafana takma"

o zaman beni en iyi sen allarsın ;)

**bu gece uçalım mı**

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman beni en iyi sen allarsın wink.png

**bu gece uçalım mı**

Simdiye kadar bu ucmaisini kimse ile ortak yapmadim, yalniz deneyebiliriz. 03.00 iyi mi? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yahu 03.00 bekledim yoktun! bende sen yoksun diye uçmadım bugün yaya devam ettim..

Sen beni beklemeyecektin. Telepati yolu ile iletisim kuracaktik. Yani tam saat 03.00'te ikimiz de ayni anda ucmayi hedefleyecektik.

Neyse, bir dahaki sefere. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla bak; ne zaman rüyalarımda bir tehlike ile karşılasam hep kendimi uçarak kaçıyor buluyorum ben... Ne demek bu acaba.. Bi de bazen havaya asılmış salıncaklar oluyor birden bire ve o salıncaktan diğer salıncağa sallana sallana kaçarken buluyorum ama her halükarda uçuyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teklifim önce yukardan bi bakalım aleme

Kah inerim, gokyuzune; seyreder alem beni;

Kah cikarim gokyuzune, seyrederim; alemi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman, şuan forum uçuş ekibi iskeleti oluş aşamasında.

Yanlız şunu başta belirteyim ki ilk uçuşlarda hava hakimiyeti sağlamada zorlanacaksınızdır. bu yüzden yanlız uçuş yasak! ya evrensel-insanı ya da benim müsait olduğum günlerde bu deneyimi yaşayacaksınız. Taki toplam uçuş saati en az 60 olduğunda yanlız uçuş yapabilirsiniz...;) şimdiden keyifli uçuşlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla bak; ne zaman rüyalarımda bir tehlike ile karşılasam hep kendimi uçarak kaçıyor buluyorum ben... Ne demek bu acaba.. Bi de bazen havaya asılmış salıncaklar oluyor birden bire ve o salıncaktan diğer salıncağa sallana sallana kaçarken buluyorum ama her halükarda uçuyorum.

Simdi senin bu ruyana bir yorum yapalim. Eger ucarak kaciyorsan, "tehlike ile yuzlesemiyorsuin" demektir. Yuzlesemedigin icinde, ucusunu saglamak adina; salincaklardan atliyorsun.

Soyle dusun. Maymunlar da bambilere tutunarak atlarlar. Bu bir yerde "havada atletizm" dir, yani ucus degildir. Oyuzden iki salincak arasi, ayni iki bambi arasidir. Ucusta ise, tutunacak bir yer yoktur. Sadece kalkis ve inis vardir.

Tabiki ucusunu kontrol edebilirsen, rota cizebilirsin. Ya da bir yere gitmeyi onceden tasarlar, oraya ucarsin. Ayni ucak gibi, kusgibi.

Aciklamalarimi nasil buldun? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.