Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Piknik: Haziran 14 - Yer: BüyükAda : VARMI PİKNİĞE GELEN

ERBAY

Önerilen İletiler

evet arkadaşlar yıllardır bu forumdayım şöyle forumca bir organizasyonumuz olmadı...üye olduğum diğer forumlarda bir ton piknik buluşması istanbul ankara hatay buluşmaları falan oluyor ama bizim forumumuzda böyle bir aktivite olmadı yav...yaz geliyor çiçekler açtı her taraf yeşillenmeye başladı bi hafta sonu ormana gidip piknik yapsak muhabbet etsek ne güzel olur diye düşündüm... :) şimdi yahu zaten biz buluşuyoruz gerek yok diyenler olacak bende görüşüyorum burdakilerle ama hepberaber olsak daha güzel olmaz mı :) forumdaki arkadaşlığı samimiyeti kaynaştırmak adına böyle güzel bir organizasyon çok iyi olur bence...eğer başlığı geyik muhabbetine dönüştürmeden ciddi bir şekilde görüşlerimizi yazarsak herkesin uygun bir gününü bulup buluşmamızın adını koyabiliriz...buyrun abilerim ablalarım kardeşlerim yorum sizin...yalnız böyle birşey olursa sayın admin ve modlarımızda gelecek hiç mazeret kabul etmiyoruz osiris'den kars'a herkesi bekliyoruz efem... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 155
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sayin Erbay

Iyi guzel dusunmussunuz amma velakin unuttugun birsey var foruma sadece Turkiye sinirlari icinden katilim yok, benim gibi Yurtdisindan katilanlarda az sayilmayacak kadar cok bu nasil olacak merak ediyorum acikcasi.. :) Haa su olabilir bosver onlar katilmazsada hos diyorsaniz ozaman diyecek birsey yok.. :)

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana uyar Erbay kardeşim, ben varım :)

tamam abla detayları konuşucaz.. B)

Sayin Erbay

Iyi guzel dusunmussunuz amma velakin unuttugun birsey var foruma sadece Turkiye sinirlari icinden katilim yok, benim gibi Yurtdisindan katilanlarda az sayilmayacak kadar cok bu nasil olacak merak ediyorum acikcasi.. :) Haa su olabilir bosver onlar katilmazsada hos diyorsaniz ozaman diyecek birsey yok.. :)

Saygilar

abicim mesela ben bilmiyordum senin yurtdışında olduğunu boşver onlar katılmasada olur demiyoruz acaba bizim için ordan buraya pikniğe gelirlermi diyoruz bilmem anlatabildim mi :D şaka bir yana tabiiki gelebilme imkanı olanlar gelicek sevgili abicim sen yurtdışındasın ben buradayım ama zaman öyle şeylere gebeki sen ordan kalkar gelirsin ben burdan gidemem belki neyin ne olacağı belli olmaz dimi... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yakışıklıda kendi bulunduğu yerdekilere yapsın bir tane o zaman ne dersin ERBAY B)

:yuvarlan: Guzel fikir sayin Admin ben cumartesi gunu kamp kurmaya gidiyorum tum forum ailesiyle birlikte ben ve forum ailesinin maketleri artik mangal yapariz.. gecede cadirda kaliriz.. Resimleri cekip foruma yuklerim merak etmeyin ... :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Erbay, iyi düşünmüşsünüz. Böyle bir etkinlik, kıdemli üyesi olduğum diğer bir forumda yapılıyor ve çok da hoş oluyor. Dediğiniz gibi katılabilen katılır, sonra çekilen fotoğraflar, konuşulan konular forumda paylaşılır. Ben en az sezon sonuna kadar Side'den ayrılabileceğimi sanmıyorum. Ama benim gibi katılamayanlarla forumda sanal bir piknik düzenleriz artık. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Erbay...

Güzel bir düşünce...

Ben de gelirim...

Saygılar..

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir fikir, gelmeyi çok isterim...

Yeterli çoğunluk sağlanırda bir tarih belirlenirse şartlarımı uydurup gelmeye çalışırım. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Erbay, iyi düşünmüşsünüz. Böyle bir etkinlik, kıdemli üyesi olduğum diğer bir forumda yapılıyor ve çok da hoş oluyor. Dediğiniz gibi katılabilen katılır, sonra çekilen fotoğraflar, konuşulan konular forumda paylaşılır. Ben en az sezon sonuna kadar Side'den ayrılabileceğimi sanmıyorum. Ama benim gibi katılamayanlarla forumda sanal bir piknik düzenleriz artık. B)

Sen bizim Antalya buluşmalarımıza neden gelmiyorsun peki?

Namazda gözü olanın ezanda kulağı olmalı önce.

Haksız mıyım?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hımmmm hastalanma dışında mazeretim olmaz.......... :( gelirim veya hepiniz benim oldugum yere gelir tatil yaparsınız havalar tam ısınmadan hepinizi beklerim :) ciddiyim ama :(

Evet evet hepimiz senin yanina gelelim :)

gerci ne zaman ve nerde olacagi hakkinda Erbay halen birsey dememis .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet evet hepimiz senin yanina gelelim :)

gerci ne zaman ve nerde olacagi hakkinda Erbay halen birsey dememis .

:) valla gelin deniz kum uyduruk yemek yapan bendeniz en fazla üstüste yatarız :D olsun saten kim uyuyacak ki sohbeten :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) valla gelin deniz kum uyduruk yemek yapan bendeniz en fazla üstüste yatarız :D olsun saten kim uyuyacak ki sohbeten :)

bu yaz maviyi elime takip geliyorum o zaman :lol: Arasa seni ona haber verirsin haberi olsun :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kız yayamaz sana gelmeden önce en az 5 kilo zayıflamamız lazım bizim... Çünkü orada bi o kadar aldırırsın sen bize... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yakışıklı maketimizi kampamı götürücen :grin:

Bak maketim orjnalime benzemezse ben gelmem :P

Orasi artik benim vijdanima kalmis birsey ... Seni goturmeyecegimki zaten maketin gelecek.. :) Bayagida eglenceli olacak gibi artik yakar topmu oynariz.. mangalmi yapariz yoksa yurusmu orasini bilemem yada gemi yolculugumu onu zamani geldiginde gorecegiz... :) Ben en iyisi haftaya kampa cikayim.. Maketlerle onca maket arabaya sigarmi bilmiyorum ama olmazsa bir dolmus bulurum.. :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İki yıl öncesine dönelim. Bakalım kimler neler söylemiş.

İstanbul buluşmasına bir önder, lider gerek sanki.

Denemek isteyen var mı?

istanbuldaki toplantıya ben herzaman hazırım...

illaki çok kalabalık olmasını beklemeye gerek yok...

2-3 kişi ile bile başlayabiliriz.

umarım bu zamanla çoğalır...

saygılar.. :clover:

ben şehir dışında okuduğum için eğer istanbulda bi toplantısı olursa ve bende istanbulda olursam seve seve katılırım :clover:

Bu ÖNCÜ çıksa artık.. -_-

Sonuç?

SIFIR :)

Umarım bu kez öyle olmaz. Biraz gayret lütfen. Özellikle İstanbullular.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.