Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Meraklısına Domuzbağı ve Röportajı !

Misafir Fibonacci

Önerilen İletiler

35 yıldır hayvan besliyorum. Daha yazmadığım pek çok hayvan da besledim, ürettim, merak işte! Ama dün bir papağanım öldü ne yazık ki! Evde papağana serum takma girişimimi görmeliydin. Doktorlukla veterinerlik çok farklı sayılmaz aslında. Hemen hemen ufak farklılıklar, bazı hastalıklar ve ilaç dozları haricinde çoğu şey aynı. En büyük fark bebekler gibi dertlerini anlatamamaları.

Bu arada Sevgili forum arkadaşlarım, soru sayısı kısıtlı olduğundan, ancak temel sorulara cevap verebildim. Biraz daha kendimden bahsetmem gerekirse İstanbul'da Beylikdüzünde oturuyorum, 20 yıllık evliyim ve 5 yaşında Zenit adında ve 11 yaşında Merit adında iki oğlum var. Gerçek adım da Ersin. İstanbul 112 Hızır Acil'de doktorluk yapıyorum. İÜ. Cerrahpaşa Tıp Fak., ayrıca İÜ. Astronomi Bölümünde okudum. isteyen arkadaşlar [email protected] msn adresimi ekleyebilirler, elimden gelen herhangi bir konuda zevkle yardımcı olurum. Seyahati çok sevdiğimizden Dünyanın neresinde olursanız olun bir gün görüşeceğimize emin olabilirsiniz.

Sevgiler...

Papagin icin uzuldum, gecmis olsun .

20 sene evli oldugundanda tebrik ediyorum :) 5 seneyi gecen herkesi tebrik etmeye basladim ben :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Domuzbağı,

Hayvanlara olan sevginizi takdir ediyorum.Ben,İstanbul'da iken,sabah uyandığımda açık pencereden salona giren kedinin miyavlaması bile akşama kadar odama beni hapsetmeye yetmişti.Hayvanlardan gerçekten korkarım :)

Sadece kuşları ve kurbağaları severim :D

Çok güzel bir röportaj olmuş,yüreğinize sağlık.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel bir röportaj olmuş bence de...Ama papağanına ben de çok üzüldüm :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok yönlü bir insan olduğunu tahmnin edebiliyordum ama bu kadarına ben bile şaşırdım.hayvan sevginiyse takdire şayan buluyorum ki ben her türlü hayvan ve haşerattan ölesiye korkan biri olaraktan..

pozitifsin,iyi bir sırdaşsın ;) kısacası olması gerektiği gibi güzel insansın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkur ederim, senin roportajin da guzeldi :)

Tabi benim röportajım ortaya çıkana kadar siz birbirinizin röportajlarına güzel diyebilirsiniz :P

Acak; benim röportajım olsaydı tabiki en güzeli benimkisi olurdu B) ( Ne kadar mütevaziyim yine :islik: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Domuzbağı,

Hayvanlara olan sevginizi takdir ediyorum.Ben,İstanbul'da iken,sabah uyandığımda açık pencereden salona giren kedinin miyavlaması bile akşama kadar odama beni hapsetmeye yetmişti.Hayvanlardan gerçekten korkarım :)

Sadece kuşları ve kurbağaları severim :D

Çok güzel bir röportaj olmuş,yüreğinize sağlık.

tijeyv.jpg

Bu da bizim Tijey

tijeykapal.jpg

Çok yaramaz :lol:

Kurbağa mı seversin :D Mavi bir sürü kurbağa da besledim ben. Gürültüden duramıyorduk :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok yönlü bir insan olduğunu tahmnin edebiliyordum ama bu kadarına ben bile şaşırdım.hayvan sevginiyse takdire şayan buluyorum ki ben her türlü hayvan ve haşerattan ölesiye korkan biri olaraktan..

pozitifsin,iyi bir sırdaşsın ;) kısacası olması gerektiği gibi güzel insansın :)

Teşekkür ederim güzel yorumların için sevgili Suheda! :blush:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabi benim röportajım ortaya çıkana kadar siz birbirinizin röportajlarına güzel diyebilirsiniz :P

Acak; benim röportajım olsaydı tabiki en güzeli benimkisi olurdu B) ( Ne kadar mütevaziyim yine :islik: )

Ha ha haaa :lol:

Senin mütevaziliğine tüm forumca hayranız, tabi ki en güzeli senin ki olacak :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sahi ne erken evlenmişsin.. hakikaten zor iş evliliği sürdürebilmek.. kutlarım.. :clover:

Pek kalmadı artık uzun evlilikler, herkes birbirine tahammülsüz. Bir söz var duydun mu bilmem. Evlilik 6 ay sürermiş. Gerisi boşanmaya giden zamanmış :lol: Çocuklar evliliğin en önemli kısmını oluşturuyor. Onların sevgisi bambaşka. Gerçi kızdırıyorlar arada ama yine de tatlı şeyler. Dertleri hiç bitmez. Ama sarıldıklarında insanın içi titriyor tabi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısın, bi süre sonra evliliğe anlam katan, renklendiren ve çekilebilir kılan çocuklar oluyor..

sanki bilirmişim gibi :) ama işim nedeniyle ve çevremde olanlarla bu kanıya varmak zor değil... boşanmaya götüren sebepler farklılık gösterebiliyor ama evliliği ayakta tutan genellikle çocuklar oluyor..

....

eminim çocukların da en az senin kadar başarılı, dolu dolu bireyler olacaktır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.