Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kitap araniyor

Misafir alaTurka

Önerilen İletiler

Selam Arkadaslar,

bana güzel kitaplar tavsiye edebilir misiniz???

Fazla agir ve zor okunan kitplar olmasin lütfen.

Türkcemi düzeltmek icin okuyacagim,o yüzden sürükleyici ve eglenceli olsun istiyorum. :blushing:

herkese simdiden coook tesekkürler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 82
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yaaaa arkadaslar,

ben cok ciddiyim!

Niye hic kimse bi tavsiye de bulunmuyo :(

Niye yardimci olmuyosunuz :unsure:

Niye engin bilginizi paylasmiosunuz :unsure:

Niye bi kültürmantarinin yetsimesine mani olmuyosunuz :unsure:

Napalim caniniz saolsun :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam Arkadaslar,

Türkcemi düzeltmek icin okuyacagim,o yüzden sürükleyici ve eglenceli olsun istiyorum. :blushing:

3991[/snapback]

Ne tür kitap okumayı sevdiğini bilmeden kitap tavsiye etmek çok zor. Türkçemi ile ilerletmek için okuyacağım dediğine göre herhalde Türk yazarlardan tavsiye istiyorsun. Benim en son okuduğum kitaplardan biri Mehmet Eroğlu'nun "Kusma Kulübü" adlı kitabı. Şu anda Türkiye'deki medya ve magazin dünyasının durumunu, haksız zenginliği epey eleştiriyor. Fazla ağır bir kitap değil herhalde sıkılmadan okuyabilirsin. Polisiye okumayı seviyorsan Ahmet Ümit ve Mehmet Murat Somer'in kitaplarını önerebilirim. Mehmet Murat Somer'in cinayetleri çözen başkahramanı travesti bir bilgisayar programcısı :D

Hayır aşk romanı diyorsan Ahmet Altan tabii ;)

Benim bu aralar favori yazarım Elif Şafak. Okurken başlarda biraz zorlanabilirsin ama bir kez kitabın içine girdin mi gayet sürükleyici. Ben "Bit Palas" ve "Araf" adlı kitaplarını okudum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam Arkadaslar,

3991[/snapback]

Ne tür kitap okumayı sevdiğini bilmeden kitap tavsiye etmek çok zor. Türkçemi ile ilerletmek için okuyacağım dediğine göre herhalde Türk yazarlardan tavsiye istiyorsun. Benim en son okuduğum kitaplardan biri Mehmet Eroğlu'nun "Kusma Kulübü" adlı kitabı. Şu anda Türkiye'deki medya ve magazin dünyasının durumunu, haksız zenginliği epey eleştiriyor. Fazla ağır bir kitap değil herhalde sıkılmadan okuyabilirsin. Polisiye okumayı seviyorsan Ahmet Ümit ve Mehmet Murat Somer'in kitaplarını önerebilirim. Mehmet Murat Somer'in cinayetleri çözen başkahramanı travesti bir bilgisayar programcısı :D

Hayır aşk romanı diyorsan Ahmet Altan tabii ;)

Benim bu aralar favori yazarım Elif Şafak. Okurken başlarda biraz zorlanabilirsin ama bir kez kitabın içine girdin mi gayet sürükleyici. Ben "Bit Palas" ve "Araf" adlı kitaplarını okudum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

4012[/snapback]

yaaaa cok saol uykusuz :D

valla türü önemli diil, sadece okumasi kolay ve sürükleyici olmasi önemli benim icin.

senin tavsiyelerini not aldim, ve Türkiye´ye gider gitmez alcam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
SANA gerçek yaşanmış bir öykü tafsiye edebilirim HALİT ERTUĞRUL'UN  KENDİNİ ARAYAN ADAM fiyat açısından da çok uygun ve okunmaya değer bir kitap..

4497[/snapback]

tesekkürler!

not edilmistir B)

bu aralar Amin Maalouf´un "yüzüncü ad" ini okuyorum ve cok ilginc bir kitap.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

YAKUP KADRI KARAOSMANOGLU ve ÖMER SEYFETTININ NUN TÜM KITAPLARI, VE

ÜLKEMIZI ANLATIM TARZLARININ, SIZI COK ETKILEYECEGINDEN EMINIM.

(almanya da Türk kitapcilarinda bulabileceginize eminim.)

yazar ismiyle doldurmak istemiyorum, ancak Türkce dil icin ve bu ülkenin asagi yukari nasil bir ülke oldugu, halkin psikolojisi ve yasami hakkinda en ice ayrintilarina kadar ögrenebilirsiniz.

sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Sevgili alaturka bana gene kızacaksın ama napayım, kendime göre doğruları yazmak zorundayım. Sana bir müslüman olarak Kuran'ı Kerim'i tavsiye ederim. Yani sende bir müslüman olarak Farz-ı Ayn ilimleri bitir, fıkıh, hadis vs..

Sonra arkadaşların söylediği kitaplara geçersin..

Taktir her zaman sizindir..

Saygı bizden....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALA TURKA EPEY BİR GEÇ KALMIŞIM SANA TAVSİYE VERMEDE AMA BİRKAÇ İSİMDE BENDEN.GERÇİ NE TÜR SEVERSİN BİLMEM AMA BUNLAR BENCE ÇOK GÜZEL:

İTALYANCA AŞK BAŞKADIR ."MAEVE BINCHY"

İSYAN GÜNLERİNDE AŞK "AHMET ALTAN"

MOR "İNCİ ARAL"

RAMSES SERİSİ(TOPLAM 5 KİTAPTAN OLUŞUYOR BENCE HARİKA)"Christian Jaco "

SEVGİLER...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALA TURKA EPEY BİR GEÇ KALMIŞIM SANA TAVSİYE VERMEDE AMA BİRKAÇ İSİMDE BENDEN.GERÇİ NE TÜR SEVERSİN BİLMEM AMA BUNLAR BENCE ÇOK GÜZEL:

İTALYANCA AŞK BAŞKADIR ."MAEVE BINCHY"

İSYAN GÜNLERİNDE AŞK "AHMET ALTAN"

MOR "İNCİ ARAL"

RAMSES SERİSİ(TOPLAM 5 KİTAPTAN OLUŞUYOR BENCE HARİKA)"Christian Jaco "

SEVGİLER...

13254[/snapback]

Sevgili Karcicegi_m hic bir zaman hic bir sey icin gec diildir (ne laf ama yaaa ;) )

TR´den dönerken korkarim valizim kitap dolu olacak ;)

Tesekkür ederim

:flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olmazz, önce Kuar'ı Kerim okusun, ona Kuran'ı Kerim tavsiye ettim.. sonra sennikileri okusun hatta o okusun bana versin birde ben okuyum..))

Saygı bizden...

13433[/snapback]

KURAN' I KERİME HEPİMİZİN SAYGISI VAR DA ONU OKUYUNCA MI DİKSİYONUNU DÜZELTECEK KARDEŞ HERŞEYİ DİNE YORUYORSUN DERKEN ÇOK HAKLIYIM.BARİ BURAYA DİNİ SOKMAYIN.ŞURDA KİTAPLARDAN BAHSEDİYORUZ ALLAH SEVGİSİ İNANÇ FALAN DEĞİL KONU.OK?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olmazz, önce Kuar'ı Kerim okusun, ona Kuran'ı Kerim tavsiye ettim.. sonra sennikileri okusun hatta o okusun bana versin birde ben okuyum..))

Saygı bizden...

13433[/snapback]

KURAN' I KERİME HEPİMİZİN SAYGISI VAR DA ONU OKUYUNCA MI DİKSİYONUNU DÜZELTECEK KARDEŞ HERŞEYİ DİNE YORUYORSUN DERKEN ÇOK HAKLIYIM.BARİ BURAYA DİNİ SOKMAYIN.ŞURDA KİTAPLARDAN BAHSEDİYORUZ ALLAH SEVGİSİ İNANÇ FALAN DEĞİL KONU.OK?

14537[/snapback]

Diksiyondan çok Kuran'ı Kerim'e ihtiyacımız var. Hem Kuran'ı Kerim her derde devadır. Göreceksin diksiyonun da düzelecek.. Her şeyi dine yormak ne güzel..)) Din hayattır, din ruhtur, din psikolojidir, yeme içmeyi herkes yapar. Keşke bende hayatımı dine adasam bütünüyle. Buralarda böyle yazdığıma bakma karçiçeği, olması gerekenleri yazıyorumda kendimde tam uygulayamıyorum.

Kızma... ))

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dinler birer afyondur karl markx ın dediği gibi insanları uyutmak için kullanılan bir bir kese  dolusu afyon

14808[/snapback]

Karl marx yazısını gördükten sonra gerisini okuma gereği duymadım. Ne yazacağın belliydi. Peki afyon nedir... Sen afyonu kafa buldurucu olarakmı biliyorsun. İşte gerçek bu sorunun içindedir kardeş. Bir arayış içindeki insan; iyiyi arıyorsa iyiyi bulur, kötüyü arıyorsa kötüyü bulur. Bence afyonun çok güzel torcu olur. süt hayvanlarının sütünü artırır, alternatif bir yemdir. Yağıda güzel olur. Hele sıcak ekmeğe sürdüğün zaman lezzetine doyum olmaz. Dinde öyledir. Ama hangi bilinçle aradığına bağlı. Dini tanısan doyumsuzluğu göreceksin...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.