Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Zebercet - alegria - figgaro - Taylan Abi

Taylan Abi

Önerilen İletiler

Taylan Abi, iki yılda gençleşmiş :)

Teşekkür ederim, gönlümüz daha da genç aslında :)

Hatta Zebercet'in akıl fikir yaşı 16-17'lerde, Converse'ine bakarak tahmin etmek zor olmayacaktır..

Cyrano beyciim,

ben de tam bunu düşünüyodum hatta Benjamin Button kıvamında Taylancım bey... :P

Bunu söyleyebilecek kadar şirin olabiliyorken aynı zamanda;

Taylan bey'in gıyabında da atıp tutasım var ayrıca, göbekli bi insan kendisi ayrıca iri olduğu için rahat rahat bi yerlere gidemiyos,oturamıyos...

siz de bi teşrif ederseniz yıllardır çektiğim sıkıntıyı da göreceksiniz...

Bunu söyleyebilecek kadar da çiKin olabiliyosun.

Hem nerde göbek varmış, ahanda resimler ortada. Perspektivist yaklaşımla objektiften uzaklaşarak hacim küçültme çabası içerisinde olduğumu inkar etmiyor olabilirim ama bu farklı etiketleriniz için de size cesaret vermesin. 3 gün sonra evin reisi olacam, havaya girmişim zaten, deperim valla.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim, gönlümüz daha da genç aslında :)

Hatta Zebercet'in akıl fikir yaşı 16-17'lerde, Converse'ine bakarak tahmin etmek zor olmayacaktır..

Bunu söyleyebilecek kadar şirin olabiliyorken aynı zamanda;

Bunu söyleyebilecek kadar da çiKin olabiliyosun.

Hem nerde göbek varmış, ahanda resimler ortada. Perspektivist yaklaşımla objektiften uzaklaşarak hacim küçültme çabası içerisinde olduğumu inkar etmiyor olabilirim ama bu farklı etiketleriniz için de size cesaret vermesin. 3 gün sonra evin reisi olacam, havaya girmişim zaten, deperim valla.

sadece evin reisi mi taylancım bey?

yukarıdaki iletiden çıkarımla,evin kabası,şovenisti efendime söliim evin koltukta sızıp kalanı,gazete ile tuvalete gireni havasına bilem girmişsiniz maaşallah...

ayrıca resimlerin tamami ile bendenizin şahane sanatsal vizör kullanma kabiliyetim sebebi ile böyle şahane çıktığını ve içinde ben ve uhrevi harem olduğu için nurlandığını da bilmem hatırlatmama gerek var mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sadece evin reisi mi taylancım bey?

yukarıdaki iletiden çıkarımla,evin kabası,şovenisti efendime söliim evin koltukta sızıp kalanı,gazete ile tuvalete gireni havasına bilem girmişsiniz maaşallah...

ayrıca resimlerin tamami ile bendenizin şahane sanatsal vizör kullanma kabiliyetim sebebi ile böyle şahane çıktığını ve içinde ben ve uhrevi harem olduğu için nurlandığını da bilmem hatırlatmama gerek var mı?

Bir iletiden ne kadar çok şey çıkarabiliyormuşsunuz meğer. Çıkarımlarınızı hayretler içerisinde ve gençlere ibret olacak şekilde anlatılmak üzere okuyorum.

Evin kabası, şövenisti diye etiketlediğiniz bu ademoğlu nişannısıyla tartışırken bile "bilakis-mamaafih-lütfen-rica ederim-estağfurullah-özür dilerim" vb kelimeler ve kelime gruplarını kullanmaktadır. Hatta kimi zaman sözcüklerle sevişiyor mu tartışıyor mu, belli bile olmamaktadır.

Bu kadar ofansif olmak sağlığa zararlı bence. Hareyi huni ile değiştirtmeyin bana, hööyyt.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taylancım bey,

içinde olduğunuz bu Deli Cevat halet-i ruhiyesini kısacık bi müddet soona evlenip barklanıp geri dönülmez bi uçurumdan kendinizi aşşaa bırakıvermenize bağlıyorum.

tabe siz yine de kibarlığı elden bırakmayın zira mavi çizgili sümerbak pijamanız göbeğinizin üzerien çekilmiş vaziyette koltukta sızmak üzereyken sarf edeceğiniz reca ediciim kelime grubu size pek yakışacaktır kanaatindeyim.

ayrıca höytlemeyin boşuna kuru gürültüye pabuç bırakmam ben...

akşam gelirken 1 kilo yoğurt al bi de... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taylancım bey,

içinde olduğunuz bu Deli Cevat halet-i ruhiyesini kısacık bi müddet soona evlenip barklanıp geri dönülmez bi uçurumdan kendinizi aşşaa bırakıvermenize bağlıyorum.

tabe siz yine de kibarlığı elden bırakmayın zira mavi çizgili sümerbak pijamanız göbeğinizin üzerien çekilmiş vaziyette koltukta sızmak üzereyken sarf edeceğiniz reca ediciim kelime grubu size pek yakışacaktır kanaatindeyim.

ayrıca höytlemeyin boşuna kuru gürültüye pabuç bırakmam ben...

akşam gelirken 1 kilo yoğurt al bi de... :P

Sizin EFE gönlünüz olacak diye ben etek mintan giyip dolaşmam buralarda sayın Zebercet.

Elimde gazeteyle tuvalete girmemden, göbeğim üzerinden çekilmiş mavi çizgili sümerbank pijamalarımla koltukta sızmama varana kadar hayal gücünüzü zorlamışsınız. Deli Cevat hikayesi de etiketin cabası. Ne yapmaya çalıştığınızı çözebilsem, ah bir çözebilsem.

Bununla birlikte sanatsal vizör kullanma kabiliyeti ve uhrevi hare konusunda kendinize de pek bonkörsünüz.

Höyt konusuna gelince de susarım. İntikam yemeği soğuk yenir vesselam.

Kapılar açılsın, çatışmalar başlasın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte bakın sizinle lafa daldım,deneyimli üye oldum,kahretsin...

hem yazmaya devam edince ayarım bozuluyo,su kaçırıyorum ben,şu hale bakın...

verdiğim geçici rahatsızlık için önce taylan beyden soona forum entelijansiyasından özür dilerim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.