Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İletiler Kayboluyor

Misafir CYRANO

Önerilen İletiler

Şimdi forumun bu yeni şekli başladığından beri gördüğüm bir durum. Arama bölümünde sizin yazınızdan alıntı yapılarak yazılmış bir ileti görüyorsunuz. Fakat bu ileti, ilgili topiğin altında görünmüyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Şimdi forumun bu yeni şekli başladığından beri gördüğüm bir durum. Arama bölümünde sizin yazınızdan alıntı yapılarak yazılmış bir ileti görüyorsunuz. Fakat bu ileti, ilgili topiğin altında görünmüyor.

Cyrano,

Biraz daha açarmısın tam olarak anlamadım..!

Galiba Cache ilgili bir sorun gibi geliyor ama önce sen biraz aç ben ondan sonra ne olduğunu detaylarla anlatayım....

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cyrano,

Biraz daha açarmısın tam olarak anlamadım..!

Galiba Cache ilgili bir sorun gibi geliyor ama önce sen biraz aç ben ondan sonra ne olduğunu detaylarla anlatayım....

Saygılar

Dostum direk örnek vereyim istersen hem tespitide kolay olur.

Güncel konularda TÜRKIYE'DE DERIN DEVLETE KARSIYIM VEYA HAYIR DESTEKLIYORUM topiğinde taypa arkadaşımızla olan tartışmamızda, dün akşam benim son yazdığım ileti ve onun iletime yazdığı cevap, arama kısmında görünüyor, ancak topicte görünmüyor

Benim dün akşam 19:31 de yazdığım, kendisininde bana 20:22 de yazdığı iletiler arama yaparsanız görünüyor, ancak topiğin altında dizinde görünmüyor.

o topicte son iletime bakarsanız arkadaşımızdan alıntı yaptığım ileti, dizinde görünmüyor. aynı zamanda benim yazdığım bir önceki iletide

daha basiti. Gelişmiş Arama bölümünde "çatlı" yazın. çıkan sonuçlardan dördüncü ve beşinci iletinin, ilgili topiğin altında dizinde görünmediğini farkedeceksiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Dostum direk örnek vereyim istersen hem tespitide kolay olur.

Güncel konularda TÜRKIYE'DE DERIN DEVLETE KARSIYIM VEYA HAYIR DESTEKLIYORUM topiğinde taypa arkadaşımızla olan tartışmamızda, dün akşam benim son yazdığım ileti ve onun iletime yazdığı cevap, arama kısmında görünüyor, ancak topicte görünmüyor

Benim dün akşam 19:31 de yazdığım, kendisininde bana 20:22 de yazdığı iletiler arama yaparsanız görünüyor, ancak topiğin altında dizinde görünmüyor.

o topicte son iletime bakarsanız arkadaşımızdan alıntı yaptığım ileti, dizinde görünmüyor. aynı zamanda benim yazdığım bir önceki iletide

Ok şimdi oldu...

Bunlar kişiselleştirme olan iletiler olabilir ve yönetim trafından silinmiş olabilirler... Eğer aramada görüyorsanız artık arama bölümünü forumun kendi kaynaklarını kullanmamak için cache denilen bir sistemle hazır durumda tutuyoruz. Bu nedenle her 24 saatte bir cache yenilendiğinden bir günlük veya 48 saatlik bilgiler içinde görünebiliyor...

Bunuda Chatmaster bir baksın bakalım buna...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ok şimdi oldu...

Bunlar kişiselleştirme olan iletiler olabilir ve yönetim trafından silinmiş olabilirler... Eğer aramada görüyorsanız artık arama bölümünü forumun kendi kaynaklarını kullanmamak için cache denilen bir sistemle hazır durumda tutuyoruz. Bu nedenle her 24 saatte bir cache yenilendiğinden bir günlük veya 48 saatlik bilgiler içinde görünebiliyor...

Bunuda Chatmaster bir baksın bakalım buna...

Saygılar

Açıkçası bu pek ikna edici olmadı.

Zira ne benim ne de arkadaşımızın bana yazdığı iletide hiçbir kişiselleştirme, ya da Turkish Media ölçütlerine görede kişiselleştirme olarak nitelendirilecek hiçbir ifade görmedim. Teknik bir sorun olabilir, zira gerçekten bu iletilerin kişiselleştirme yüzünden silinmiş olma ihtimalleri yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
tamam heyete çıkalım bir :)

teşekkürler

Sevgili Cyrano,

Biraz önce ChatMaster baktı o başlığa ve banada gösterdi.... İleti orada duruyor:

Cevap verdiğin ileti: http://www.turkish-media.com/forum/index.p...st&p=766155

Cevabın: http://www.turkish-media.com/forum/index.p...st&p=766164

Cevabına cevap: http://www.turkish-media.com/forum/index.p...st&p=766191

Bence sen yanlış bakmışsın...

Ayrıca unutma modlar alıntı yapılan alıntıları kısaltıyorlar örneğin taypa senin bütün yazını alıntılamış ve bütün yazına cevap vermiş ve modlarda onu

.

.

.

üç nokta ile kısaltmışlar....

Chatmaster'a göre modlar veya ben silmediğim sürece kesinlikle hiç bir başlık veya ileti kaybolmaz diyor....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Cyrano,

Biraz önce ChatMaster baktı o başlığa ve banada gösterdi.... İleti orada duruyor:

Cevap verdiğin ileti: http://www.turkish-media.com/forum/index.p...st&p=766155

Cevabın: http://www.turkish-media.com/forum/index.p...st&p=766164

Cevabına cevap: http://www.turkish-media.com/forum/index.p...st&p=766191

Bence sen yanlış bakmışsın...

Ayrıca unutma modlar alıntı yapılan alıntıları kısaltıyorlar örneğin taypa senin bütün yazını alıntılamış ve bütün yazına cevap vermiş ve modlarda onu

.

.

.

üç nokta ile kısaltmışlar....

Chatmaster'a göre modlar veya ben silmediğim sürece kesinlikle hiç bir başlık veya ileti kaybolmaz diyor....

dostum verdiğin linklere tıklayınca sadece o topiğe ulaşılıyor. iletiler ise hala kayıp. görünmüyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
dostum verdiğin linklere tıklayınca sadece o topiğe ulaşılıyor. iletiler ise hala kayıp. görünmüyor.

http://www.turkish-media.com/forum/index.p...howtopic=152470

başlığa git 4. sayfanın en altına ve 5 sayfanın en tepesine bak bakalım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
2 sayfa zaten, 4. ve 5. sayfa derken ?

Ok anlaşıldı yanlış başlığa bakıyorsun sen:

TÜRKIYE'DE DERIN DEVLETE KARSIYIM VEYA HAYIR DESTEKLIYORUM bu değilmi başlık

o başlık 5 sayfadan oluşuyor....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ok anlaşıldı yanlış başlığa bakıyorsun sen:

TÜRKIYE'DE DERIN DEVLETE KARSIYIM VEYA HAYIR DESTEKLIYORUM bu değilmi başlık

o başlık 5 sayfadan oluşuyor....

ekranau6.th.jpg

ekran görüntüm, 2 sayfa, görüntüde, 19:06 ve 19:09 dan sonraki iletiler yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
ekranau6.th.jpg

ok sen standart görüntüleme kullanmıyorsun... bunu söylemen gerekiyordu çünkü kullandığın görüntüleme nested..

yani içi içe geçen görüntüleme....

Standart çevir görürsün görüntülersen 5 sayfa nested görüntülerse

şimdi nested da bakacağım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ok sen standart görüntüleme kullanmıyorsun... bunu söylemen gerekiyordu çünkü kullandığın görüntüleme nested..

yani içi içe geçen görüntüleme....

Standart çevir görürsün görüntülersen 5 sayfa nested görüntülerse

şimdi nested da bakacağım

dostum neden bahsettiğin hakkında hiçbir fikrim yok gerçekten :)

standart görüntülemeye nasıl çevireceğim ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
dostum neden bahsettiğin hakkında hiçbir fikrim yok gerçekten :)

standart görüntülemeye nasıl çevireceğim ?

Özet · [ Standart ] · Doğrusal+

Her başlığın en üst sağ köşesinde bu üç kelimeyi göreceksiniz.

Bunlar nedir? onu size açıklamak istiyoruz...

Özet: Başlığın altındaki iletileri başlık hariç link olarak gösterir. Yani başlığı girdiğiniz anda okumaya başlayabilirsiniz. Fakat o başlığa gönderilen iletileri başlığın altındaki linkleri yardımı ile açmanız gerekmektedir. Bu özellik sadece başlıkları okumak isteyen kullanıcılar için çok yararlıdır.

Standart: Başlığın altındaki bütün iletileri başlık da dahil açarak gösterir. Bu klasik bir açılımdır. Başlık ta dahil bütün iletiler alt alta açık olarak sıralanırlar.

Doğrusal+: Başlığı devamlı en başta göstererek diğerlerini altında gösterir. Bu özellik çok ileti postalanan başlıklarda çok yararlıdır. Başlığı başlatan kişinin sayfa değişse bile en üstte taşıyarak diğer iletileri açık olarak o başlığın altında gösterir.

standart.gif

bu üç kelimeden biri kalın yazı ile yazılmışsa bu o özelliğin devrede olduğunu gösterir....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
standart seçeneğine tıklıyorum fakat değişmiyor. yine özet olarak görüntüleniyor ve özet seçeneği işaretli kalıyor

Ok... Tarayıcının Cache belleğini boşalt ve tekrar dene...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
tamam şimdi değişti. teşekkür ederim.

Peki neden özet seçeneğinde kayboluyor iletiler ?

Kaybolmuyor aslında senin browser da bir kafa bulantısı olmuş diyelim ben görüyorum....

Sen bir ara genede bütün tarayıcının ve geçeici dosyalarını tam temizle ve dene... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iletiler,n kaybolması Allah ın bir lütfu olsa gerek

bu arada başlıkların içindeki reklamlar biraz yukarı yukarımı kayıyor ne uzun zamadır...yerine oturtulamıyor sanırım...

En büyük derdimiz bunlar olsunnn :P

Aminnnnnnn :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.