Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Görünmez varlıklar yada şu üçharfliler

gugukcuk

Önerilen İletiler

Birçok eserde de yer alan bu görünmez varlıkların dünya üzerindeki genel kabulu,hangi temellere dayandırılarak ispatlanmıştır.Birtakım hikayesel bilgilerin travmaya dönebilecek ölçüde yorumları insanları ürkütmeye kadar gitmiştir.

Araştırmalarımın birçoğunun kesiştiği nokta ise bunun bir enerji şekli olduğu görüşüdür.

Ve soruyorum.

Bu görünmez varlıkların yada kullanılan tabiri ile üçharflilerin ses ve görüntülerinin zamanımızdaki teknik olanaklar ile kaydedilmesi mümkün müdür?

Kulaktan dolmadan uzak daha ziyade bilimsel destekleri olan yorumlarınızı bekliyorum.

Zira size sunacağım şeyin temeli bilimseldir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 62
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Birçok eserde de yer alan bu görünmez varlıkların dünya üzerindeki genel kabulu,hangi temellere dayandırılarak ispatlanmıştır.Birtakım hikayesel bilgilerin travmaya dönebilecek ölçüde yorumları insanları ürkütmeye kadar gitmiştir.

Araştırmalarımın birçoğunun kesiştiği nokta ise bunun bir enerji şekli olduğu görüşüdür.

Ve soruyorum.

Bu görünmez varlıkların yada kullanılan tabiri ile üçharflilerin ses ve görüntülerinin zamanımızdaki teknik olanaklar ile kaydedilmesi mümkün müdür?

Kulaktan dolmadan uzak daha ziyade bilimsel destekleri olan yorumlarınızı bekliyorum.

Zira size sunacağım şeyin temeli bilimseldir.

Bir Kuran imanlısı olarak,Kuran da dumansız ateşten yaratıldığı söylenen bu varlıkların,dumansız ateşin görüntülenmesi ile görüntülenebileceği kanısındayım.. Bunun dışında, çok yoğun bulundukları ortamda, kamera frakanslarının etkilendiğini ve kayıt yapılamadığını bizzat şahitlerle görmüş bir insanım. Onları görmedim şimdiye kadar, ama onları gören ve musallatlıklarından kurtulamayan bir insanın yaptıkları gerçekten nice fenomensel olguya taş çıkarır.. Neyse, bu insanların en önemli özelliği de zaten bu yoldan para kazanmaları. Bilimci değilim,bilimsel araştırmalar hakkında fazla bilgim yok,olan bilgim evren ve hayvanlar üzerine ya da az biraz astroloji... Ama dediğim gibi, üzerinde durulması gereken ilk kavram ateş..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hem görünmez hem VARlık olması ilginç

enerji diyelim manyetik alan diyelim ama VARlık a bağlamak ne kadar doğru.

Amerikan Büyüsü diye bir film verdi geçen TV8.

Gerçek olaylara dayanması ve Amerikan arşivlerinde de doğruluğunun onaylanmış olması
üç harflilerin işi mi.İlginç

Asıl ilgin olan bunların 3 harfliler diye isimlendirilmesi.4 harfli olanı var mı bunların.Ya ben şimdi böyle yazıyorum gece korkudan uyku tutmaz artık harf falan değil hece hece üstüme gelirler.

Gugukcuk bana çok kızacak biliyorum.Ama napiimm ben bu kadar bilimsel olabiliyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili floyd,böyle bir topik açacağım ve bunun üzerinde araştırmalar yapacağım kesinlikle hiç aklıma gelmezdi.ancak kendi kayıtlarımda tesadüfen bulduğum toplam iki saniyelik bir kayıdın arka planındaki sesi yüksek kaliteli bir amplikatörde dinlediğim an, yllarca inandığım ve ışığında yürüdüğüm bilimsellik kaynaklı yaşam görüşümün titrediğini hissettim.

Tamamı ile orjinal bir kayıt olması beni içinden çıkılmaz bir yere getirdi.Bulabileceğim yada kendimi ikna edebileceğim herhangi bir kusurun bulunmayışı çözümü daha da zorlaştırdı.

sevgilerimle,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Amerikan Büyüsü diye bir film verdi geçen TV8. üç harflilerin işi mi.İlginç

Asıl ilgin olan bunların 3 harfliler diye isimlendirilmesi.4 harfli olanı var mı bunların.Ya ben şimdi böyle yazıyorum gece korkudan uyku tutmaz artık harf falan değil hece hece üstüme gelirler.

Gugukcuk bana çok kızacak biliyorum.Ama napiimm ben bu kadar bilimsel olabiliyorum :)

:lol:

Godziiiiiiiiiiiiiiiiii,iki ayaklılar üç harflilerden daha tehlikeli inan ki :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burada paylaşmam nekadar doğru bilemem ama,birebir temasım oldu kasdettiğiniz varlıklarla..Ayrıntısı bende kalsın,sadece soruya cevap olma adına bu önbilgi ile girdim..

Şayet ben veya benimle deneyimini paylaşmış tanıdıklarımın onları görüp,onlarla konuşabilmesi mümkün oluyorsa,ses kayıtları ve görüntülerinin alınması da imkansız değil diye düşünüyorum..

Kesinlikle şahitlik ederim ki varlar ve siz dilediğiniz zaman değil,onlar istediği zaman görebiliyorsunuz onları..Adına büyücü,falcı,medyum,parapsikoloji uzmanı yani artık ne dersiniz bilmem ama onlarla beraber çalıştıklarını ve bu sebeple çok sıkıntı çektiklerini de biliyorum..NEkadar doğrudur bilmem,bu ortaklığa bazı ayet ve dualarla ulaşıldığı gibi,kendiliğindende gelişebiliyormuş..Şahsen ben böyle bir ilişkiyi kendi adıma istemem..

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Amerikan Büyüsü diye bir film verdi geçen TV8. üç harflilerin işi mi.İlginç

Hayır Kızamam.zira siz soyut konuşuyorsunuz ama benim elimde delil var.

Aynı cevapları bende verebilirim.

biri size şaka yapmış

Kayıt feyk ses bindirilmiş.

ses videodan alınmış işlenmiş ve yeniden yüklenmiş

Ahh keşke öyle olsa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burada paylaşmam nekadar doğru bilemem ama,birebir temasım oldu kasdettiğiniz varlıklarla..Ayrıntısı bende kalsın,sadece soruya cevap olma adına bu önbilgi ile girdim..

Şayet ben veya benimle deneyimini paylaşmış tanıdıklarımın onları görüp,onlarla konuşabilmesi mümkün oluyorsa,ses kayıtları ve görüntülerinin alınması da imkansız değil diye düşünüyorum..

Kesinlikle şahitlik ederim ki varlar ve siz dilediğiniz zaman değil,onlar istediği zaman görebiliyorsunuz onları..Adına büyücü,falcı,medyum,parapsikoloji uzmanı yani artık ne dersiniz bilmem ama onlarla beraber çalıştıklarını ve bu sebeple çok sıkıntı çektiklerini de biliyorum..NEkadar doğrudur bilmem,bu ortaklığa bazı ayet ve dualarla ulaşıldığı gibi,kendiliğindende gelişebiliyormuş..Şahsen ben böyle bir ilişkiyi kendi adıma istemem..

Saygılar..

Eğer bendeki kayıtta olan gerçek ise bu mistizm üzerine dünya devrimidir.

Belki de türünün tek kayıdıdır.

İsterseniz size kopyasını gönderebilirim.

sevgilerimle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ses sistemi ciddi kalitede olan arkadaşlar buyursun izlesinler.

Tamamı ile orjinaldir.İsteyen arkadaş üzerinde oynanıp oynanmadığını araştırabilir.

Görüntüdeki kuçular,Büyüttüğüm kuçulardır.Bu görüntüler takriben 8-9 ay öncesi aittir.Ama ben yeni gördüm.

Godzilla ve radya seyretmesin.Herşey değişebilir.

KESİNLİKLE ORJİNALDİR.(keşke olmasa:()

link;

-http://rapidshare.com/files/167638611/file0357.rar-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sadece bir gülme sesi mevcut..Kasdettiğin varlığın sesi olduğunu ispatlaman ne yazık ki çok zor..

Ayrıntıyı kaçırmışsın arkadaşım.

Gülme sesi kamera mikrofonuna çok yakın.

Arka planda o gülme sesine karşı bir uyarı geliyor.Türkçe

Metallere vurularak basit bir melodik ses geliyor.

Gayet net bir şekilde

yavaş gül,yavaş gül insanlar geldi

O sesi köpekler algılamıyorlar.Eğer o ayağın sahibi ben olsa idim o minik haydutların orada olması mümkün değil.Üstümden inmezler.

Belki arkadaki sesi tv sesi yada müzik sesi olarak algılamış olabilirsin.

Asıl bomba zaten o.

Ve o esnada evin içindeki doğal sesler yok.

hanı hışırtı türünden

Arka planda bir kadın sesi ve metal parçalara vurarak gülen kişiyi uyarıyor.

Yavaş gül yavaş gül.İnsanlar geldi

sanırım yeniden izlersen beni daha iyi anlayabileceksin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu görüntüyü ben çektim diyelim.

Göründüğü üzere ortada bu kadar gülmek için gerekli bir tablo yok.hani iki köpek birbiriyle oynasır da bana sempatik gelir gülerim yada o gülüşü abartırım.

ortam seslerinin olmayışına kendimce şöyle bir yorum getirebiliyorum.

1-Çekim esnasında pil zayıfladı kamera durma noktasına geldi

İnsan kulağı 5-2000 aralığındaki sesleri duyabildiğine göre orada ne oldu ise teknik bir karmaşa frekans aralığını karıştırdı.

Ne varsa bunun böyle olmaması için deniyorum dostum.

sevgilerimle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim mesleğim müzik..Kulaklarımda çok hassastır ve sesleri çok iyi ayırt edebilirim..Duyulan ses ne kadın sesi ne de metale vurulma sesi.:Açıklayayım:

* Öncelikle o repliği söylemek için hazırda beklediği ve bu sebeple vurgulamayı yanlış yapan genç bir erkek sesi ''Yavaş gül insanlar geldi'' diyen sesi..

* Metala vurulma sesi dediğin ise aynı döngü içinde devam eden ve percussion diye adlandırdığımız bir ritm aletinden çıkan ritm sesi..

Bunları bir tarafa bıraktığımızda,ilk iletimde de dediğim gibi ben direkt karşılaştığım için,şekil ve şemal hakkında biraz daha bilgiliyim sanırım..Ayakları videodaki gibi değil emin ol..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim mesleğim müzik..Kulaklarımda çok hassastır ve sesleri çok iyi ayırt edebilirim..Duyulan ses ne kadın sesi ne de metale vurulma sesi.:Açıklayayım:

* Öncelikle o repliği söylemek için hazırda beklediği ve bu sebeple vurgulamayı yanlış yapan genç bir erkek sesi ''Yavaş gül insanlar geldi'' diyen sesi..

* Metala vurulma sesi dediğin ise aynı döngü içinde devam eden ve percussion diye adlandırdığımız bir ritm aletinden çıkan ritm sesi..

Bunları bir tarafa bıraktığımızda,ilk iletimde de dediğim gibi ben direkt karşılaştığım için,şekil ve şemal hakkında biraz daha bilgiliyim sanırım..Ayakları videodaki gibi değil emin ol..

Çok enteresan dostum.Bilgileriniz ve bilgilendirmeleriniz için.

Evimde herhangi bir riytm aleti yok.sadece duvarda bir saz ve diğer odada bir gitar var.İşin garip yanı onları benden başka da kimse çalmaz.Böyle bir kayıdın oluşmasına bir türlü inanamıyorum.

Ayaklarının ters olduğunu ve keçi ayağını andırdığını filan okudum.Gerçi bu konu umberto eco'nun kitabında da var.Elbette uçuk geldiği için referans kabul edilemez.

Ancak çekim açısına bakıldığında sanki tepeden bir çekim açısı varmış gibi görünüyor.

Replik diyorsunuz.

Mikrofona yakın böyle bir gülüş var ise ve ifade ettiğiniz tarzda bir replik (uygulanış biçimi önemli değil) var ise bu gerçeği oluşturuyor.

Zaten video görüntüsü değil,arka plandaki ses önemli idi.

Dün gece ses tanımlama ve analız programlarından olan adobe Audition programı ile epey uğraştım.ama nafile

Ciddi ciddi 5-14000 aralıgından bir sesi gösteriyordu.

Biryerde mutlaka göremediğimiz bir eksiklik var diyorum ama ne yazık ki başarılı olmak çok zor.

Ben ençok bu konuşma frekansı onlara ait bir frekans mı onu da bilemiyorum.

Hiç örneği yok ki :)

Alakanız için çok teşekkür ederim Dilerim bizi sonuca ulaştırabilecek daha değişik ve kabul yada red edilebir bakış açıları yazılsın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bizim işten bi arkadaşta ,epey zaman önce biraz muzur tipli olanlarından görmüş.. Başta uyku sersemi anlamamış ve arkadaşları şaka yapıyor gibi algılayıp basmış azarı, lavabodan gelince yatağında sırıtan üç minik muzur kelle.. Epey korkmuş tabii..

Tanıdığım bir bayana musallat olan bir tane vardı anlattığı kadarıyla ama insanlara yaklaşımları çokta ahlaklı olmuyor.

Yine bu yoldan para kazanan biri,bir erkek, "gece bana neler yapıyorlar" anlatamam diye kıpkırmızı gözlerle ağlamıştı karşımda. Gelgelelim hayatına baksan baştan sona yalan ve düzen üzerine kurulu ayaklı bir vesvese makinesiydi.

Bu insanlardan onlar üzerine ortak noktada edindiğim bir bilgi de ,demir ya da metalimsi şeyleri sanırım sevmemeleri. Biri bu yüzden başının ucundan bıçak eksik etmiyordu.. Biri de gezindiği her yerde cebinde bulunan surelerini.. Bu varlıklar ,öyle ya da böyle varlar ve nice insan korkudan ağzına alamadığı için, bildiklerimiz işin en az kısmı. Ama onların musallat olduğu ya da göründüğü kişilerin de belli başlı halleri var gibi.. Genellikle tanıdıklarım gerçektende özünde dürüst olmayan kişiler. Ya da hak konusunda falan umursamayan kişiler ya da din üzerine çok fazla hurafe ezberleyip artık ne ayet ne dışardan şaşırmış kişiler.. Yani bi şekilde hayatlarında yalan olan kişiler..

Herşeyi bir yana bırakalım.Diyelimki bilimsel çalışmalarla onlar üzerine araştırma yapacağız ve ortaya çıkaracağız. Malesef araştırmalarımız, bizim yalnız uyumamıza engel teşkil edemeyecektir. Er ya da geç, onlarla uğraşıldığı noktada,onlar da uğraşan ile uğraşacaktır.İyisi mi hiç uğraşmayın, çünkü duyumlarım ve yaptıkları ,dediğim gibi hiçte ahlaklı değil..Tek bir söz gerek bize,hissettiğimiz her an(gerçekten hissedildiklerine inanıyorum,hatta biraz yoğun olduklarında başınız bile dönebilir eğer sure okuyorsanız ve Allaha sığınıyorsanız),

A’râf Sûresinin 200 . Ayetinde

Eğer şeytandan bir kışkırtma seni dürterse, hemen Allah’a sığın. Şüphesiz O, hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

Fussilet Sûresinin 36 . Ayetinde

Eğer şeytandan gelen kötü bir düşünce seni dürtecek olursa, hemen Allah’a sığın. Çünkü O, hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

Yani en güzel duamız,

97. De ki: “Ey Rabbim! Şeytanların vesveselerinden sana sığınırım.”

98. “Ey Rabbim! Onların benim yanımda hazır bulunmalarından da sana sığınırım.”

Biz onlardan korkmayalım, korku en sevdikleri şey sanırım..Onlar Allahtan çok korktukları için, siz önlemi Allah ile alın..Şüphesiz Allah her an yanımızda.. Allah izin vermedikçe, onlar kimseye musallat olamaz..

Bu arada videoyu izledim.. Sesler ve adamın gölgesi inandırıcı gelmedi.. Ama en doğrusunu Rabbim bilir şüphesiz.Bu kayıt nedir?kim çekmiştir? şu mudur bu mudur?Varlar ve var olmaları cesareti olanın araştırıp açığa çıkarabileceği bişey olmalarını gerektirir. Sonuçta adına metafizik de desek, onlar fizik değil kimya dalı ile araştırılması gereken varlıklar diye düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu cin konusu yine mi açıldı? Eğer gördükleri ile cinlere inanacak biri varsa, o da benim. Ama inanmam. Çünkü gördüklerim gerçekten hiç farksızdı, hayali varlıklarla doğrudan temas ettim, gözlerimle gördüm. Bu deneyimler çok da hoşuma gitti, müthiş adrenalin yapıyordu. Korku ne kelime, bayılıyordum. Hele bir tanesini öyle özlüyordum ki, yolunu bekliyordum. Halbuki bana kızdığı bir anda, bir korku filminde olabileceklerden beter davranmıştı. Yerimde başkası olsa korkudan ölürdü. Buna rağmen onu tekrar görmek için geceleri uyumadığım oldu. O değil de diğerleri geldiği zaman sinirleniyor, defolup gitmelerini söylüyordum. Korkunun eseri bile olmuyordu, sadece gereksizler geldiği için öfkeleniyordum.

Derken uzmanlara danıştım. İyi de etmişim. Bana "bunların cin olduğuna inanıyor musun?" diye sordular. "Yoo, ne cini, bunlar halisünasyon. Ama hoşuma gidiyor, onların cin olduklarına inanmak heyecanlı oluyor, bu yüzden inanmak istiyorum, kendimi inandırıyorum" dedim.

"Halisünasyon olduğunu bilmen iyi ama, halisünasyon sağlıklı bir belirti değil ki!" dediler. Buna afalladım. Cin olduklarına inanmadığım sürece sakıncası yok sanıyordum. Epey bir açıklama yaptılar ve halisünasyon görmeye devam edersem kesinlikle sağlığımın bozulacağını anlattılar. Halisünasyon görmek kesinlikle sağlıklı bir durum değilmiş. Bunu bilmiyordum. O zaman ayıktım ve bu heyecandan vaz geçmem gerektiğini anladım. O zaman bitti. Bir daha ne gelen var, ne giden. Onu bazen düşünür ve özlerim. Yüzünü bile halen hatırlıyorum. Ama psikiyatrların halisünasyonun sağlıklı olmadığı uyarılarını hiç aklımdan çıkarmadım. Bilimin sözünden asla çıkmam.

Not: Halisünasyon uyanıkken görülen rüya olarak tanımlanıyor. Zaten de bu yüzden sağlıklı bir belirti değil. Sağlıklı olan, uyurken rüya görmek...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben linki görür görmez indirdim ve dinledim seyrettim.İlk önce yorumları okumamıştım.Arkada Ceza adlı rapçinin şarkısı çalıyor sandım.Sadece gülmeye irkildim onuda Gugukcuk un bize yaptığı bir oyun olsa gerek dedim.

Sonra Gugukcuk un iletileri okudum.Daha dikkatli dinledim.

Şimdi ben diyorum ki...Acaba çamaşır veya bulaşık makinalarının ritmik dürültüsünden kaynaklanan bişey olmasın bu arkadaki ses eğer varsaaa mutfakta(çünkü ben çamaşır makinalarının tempolarına kafamda sözler ekleyerek aaa makina bunu diyoo derdim annemeee :w00t: bu benim manyaklığım ) .ama gugukcuk evin içinde hışırtı yok diyo..çoookk ilginç

Bilemiyorum ne diyeceğimi.%95 inanmaz kimse buna gugukcuk.ben inanırım o ayrı ama

Şimdi ben TIRSTIM yusuf yusuf oldum biraz ama hala o sesin Ceza nın sesi olduğuna inanıyorum.Google da bakıcam öyle bir şarkısı varmı.

Yavaş gül insanların geldi diyoo yaaaa insanlar değil insanların diyoo ....Musallat olmuş galiba...

Bilimsel bir açıklama nasıl yapıcaz

Voltaj transformasyon modülündeki konvantör modüllerinin mikrofon girişine yaptığı kısa devre innoaktif zıbılasyonundan kaynaklı olabilir desem yemez dimi :D

Ama blutut un açıksa başka telefon sesleri karışmıştır diyerek falan daha bir bol keseden ama mantıksız olmayan bir yorum yaparak atsam

Kış kış cinler kış kış ...Radya haklı 3harfliler dn çok 2ayaklılardan korkmak daha doğru....oyyy kkorkttıumm anneemmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şizofreni belirtileri arasında da yanılsamalar ve halisünasyonlarla karşılaşılır..Neden olmasın,belki de şizofrenimdir..Lakin Kuran'a yani Allah'ın kelamına iman etmiş biri olarak,görmesem ve hiç karşılaşmamış olsam dahi varlıklarına koşulsuz inanırım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben linki görür görmez indirdim ve dinledim seyrettim.İlk önce yorumları okumamıştım.Arkada Ceza adlı rapçinin şarkısı çalıyor sandım.Sadece gülmeye irkildim onuda Gugukcuk un bize yaptığı bir oyun olsa gerek dedim.

Sonra Gugukcuk un iletileri okudum.Daha dikkatli dinledim.

.

.

Galiba sonuca ulaştım ne yazık ki.

Bu ses kaydı ne yazık ki gerçek.

Belki de türünün tek örneği yada başka kişilerde de var ama henüz farkında değiller.

İki ayaklıların daha tehlikeli olduğuna enaz godzilla kadar inanıyorum.

Ruhani fikirlere oldum olası uzağım zaten bunu başından beri belirtmiştim.Sevgili ftoyd'a inandırıcı gelmemesi çok komik geldi bana.Video yu linklememin sebebi istenildiği gibi incelenebilmesi idi.Sıkışıklıklardan kaçışı Rab kelamlarında aramak bana pek ciddi gelmedi.

Ayrıca taurusmutis'in içten yorumları ve tecrübelerini aktarması ayrı bir teşekkür konusudur.

Parapisikoloji ise hiç hoşlanmadığım bir frekanstır.

Sevgili godzilla,ne yazık şaka yapmıyordum.Keşke bu bir şaka olsa idi.

Belki şimdi değil ama ilerleyen teknolojide belki bu frekansların hangi şeye ait olduğu bulunacaktır.Küçük bir örnektir ama belki de çok büyük birşeyi üretecektir.

Tüm yorum yazan dostlarımıza en derin sevgi ve şükranlarımı sunarım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Galiba sonuca ulaştım ne yazık ki.

Bu ses kaydı ne yazık ki gerçek.

Belki de türünün tek örneği yada başka kişilerde de var ama henüz farkında değiller.

İki ayaklıların daha tehlikeli olduğuna enaz godzilla kadar inanıyorum.

Ruhani fikirlere oldum olası uzağım zaten bunu başından beri belirtmiştim.Sevgili ftoyd'a inandırıcı gelmemesi çok komik geldi bana.Video yu linklememin sebebi istenildiği gibi incelenebilmesi idi.Sıkışıklıklardan kaçışı Rab kelamlarında aramak bana pek ciddi gelmedi.

Ayrıca taurusmutis'in içten yorumları ve tecrübelerini aktarması ayrı bir teşekkür konusudur.

Parapisikoloji ise hiç hoşlanmadığım bir frekanstır.

Sevgili godzilla,ne yazık şaka yapmıyordum.Keşke bu bir şaka olsa idi.

Belki şimdi değil ama ilerleyen teknolojide belki bu frekansların hangi şeye ait olduğu bulunacaktır.Küçük bir örnektir ama belki de çok büyük birşeyi üretecektir.

Tüm yorum yazan dostlarımıza en derin sevgi ve şükranlarımı sunarım.

Komik olan bişey olduğunu sanmıyorum. Ben cinlere inanan bir insanım. Bazı ortamlarda hissettiğimden de bahsettim. Mesajlara baktığımda, orada görünen ayak üzerine yorumlar vardı.Ve ben bir insan ayağının ve insan gölgesinin ,inandırıcılığı yitirdiği yorumunu yaptım..Çünkü benim için gördüğüm şey,bende inandırılığını yitirdi.Gördüğümden hissettiğim ne ise öyle yazdım. Ve köpekler..Köpekler onları görür diye biliyorum. Ama anlatan kişinin,yani bunu bana aktaran kişinin yalan söylemiş olma ihtimali şüphesiz fazla yüksek. Sıkışıklık? Sıkışıklık benim için geçerli değil ki,zaten inandığım bişey.. Bilim kadını olmamamda benim suçum değil, tamamen kredili sistemin ilk kurbanıyım. Fen de iyi iken, tarih derslerinden kala kala TM mezunu oldum çıktım.. yani yapabileceğim bişey yok. Oturup nasıl bir mesaj yazmam gerekiyordu ki, yazdığım mesaj komik ve kaçış oldu? Sana son olarak şunu söylüyorum sevgili Gugukçuk, korkarsan ve onların üzerine gidersen,en kısa zamanda onları görmeye başlayabilirsin. Emin ol,etrafını kuşatmaya başlarlar.. Yapma, onları ve bulduğun şeyi bu derece önemseme.. Araştırma yapılabilir, dediğim gibi ateş üzerine,frakanslar üzerine araştırmalar yapılabilir. Ama bunu yapan kişinin, fazlasıyla ,nasıl söyleyim,soğuk kanlı ,bilimsel ve Allahına güvenen biri olması lazım.

Ve Gugukçuk, ben hayatımda herşeyi Rab kelamında aramayı yerinde görüyorum. Hayatımın her alanında aklımda ayetler dolanıyor,içsel tekrarlar var engelleyemediğim.Hatta bugün, bir konuda ,ayeti dinlemediğim için, bir olay karşısında okuduğum ve idrak ettiğim ama kondurmak istemediğim bir ayette ki ince uyarıyı dinlemediğim için, hayatım feci halde karıştı. Kaldıramayacağım yükün altında gibi hissedip hala bi şekilde kaldırabildiğim bir hayat yaşıyorum şu anda. Keşke her kaçışımız,Rab kelamına sığınarak olsa..Nefse uymayıp öyle yapsam, çok şey değişecek ve değişecekti. Çünkü bu halimizle ve bütün günahlılığımızla bile,Allah çok fazla merhametini hissettiriyor.Öyle ki şaşılası bir sabırla... Ben inanlı biriyim, benden ne bekleniyor ki....??

Ve sevgili Demirefe,gördüğün gerçekten cin olsaydı,gelenler gerçekten cin olsaydı, inan bana onları bi daha görmek istemezdin.Onların musallat olduğu kişiler,dediğim gibi,anlatamıyorlar.Tam anlamıyla onlara hizmet etmedikçe,anlatamıyorlar.Sanki bir utancın ağır ezikliği ile korkarak bi kaç söz söyleyip kapatıyorlar mevzuyu.. Mesela bir erkek, erkekliğinden şüpheye düşebilir neredeyse.. Bakın bunun için kullanmaları gereken tek olgu beyinsel vesvese ve vücudumuzun bildiğimiz elektirik kavramı. Basbayağı, ampüldeki bildiğimiz elektiriği taşıyor oluşumuz bile yeter .. Bu bile yeterince açık ortaya konulamadı hala ya da ciddiyeti ve nasıl kullanacağımız , halbuki Wilhelm Reich in çok ciddi çalışmaları vardı.Sırf toplumsal önyargılar yüzünden..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ve sevgili Demirefe,gördüğün gerçekten cin olsaydı,gelenler gerçekten cin olsaydı, inan bana onları bi daha görmek istemezdin.

Ben cinlere inanmam. Çok kere söylemişimdir, varlarsa hiç durmasın gelsinler, ellerinden geleni ardlarına koymasınlar, meydan okuyorum, hepsi ....... nin en hasosudur, sıkıysa gelsinler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünden beri bu başlığa bakıp bakıp çıkıyorum.Yazılan yorumları bile doğru dürüst okumadım çünkü ben varlarmı yoklarmı gibi bir tartışma içerisinde olmayacağım,kim ne derse desin benim için çokta önemli değil ,çünkü varlar..

Bunu isterseniz müslüman oluşuma isterseniz Suheda kafayı sıyırmış diye yorumlayabilirsiniz size kalmış..

Benim bildiğimse var oldukları iki kez gözlerimle şahit olduğum ve çok kez ciddi anlamda varlıklarını hissetiğim zamanlar oldu.

Duygularımı çok yoğun yaşadığım söylendi güya bu yoğunlaşma yüzünden gözlerim beni yanıltabilirmiş?

Evet doğrudur ben duygularımı çok yoğun yaşarım üzülünce,sevinince,sevince,korkunca falan filan,peki ya hiç aklımda yokken öyle bir şey bir anda nasıl olur?Yoğunluk aynı düşünce üzerinde uzun süre takılıp kalmak değilmi?

....Varlar yaşadım biliyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben varlarmı yoklarmı gibi bir tartışma içerisinde olmayacağım,

Soyut konulardaki tüm tartışmalar gibi bu tartışmanın da sonu aynı yere bağlanmak zorunda: Yokluğun kanıtı olmaz. Hiç bir şeyin "olmadığı" kanıtlanamaz. Var olduğuna ise bir takım yaşanmışlıklarla inanılabilir, inanılmayabilir...

Tabii ki inanmaya veya inanmamaya saygı duyacağız. Anlamını vurgulayarak: "Saygılar..."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.