Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

T-M.COM Web Pilav (he he) Günü :) - Eski - Yeni - Gelen - Gelmeyen

Admin

T-M.COM Web Pilav (he he) Günü Tarihi ve Saati  

38 üye oy verdi

1. 1. Hangi Gün Yapılsın

• 20.12.2008 - Cumartesi
      3
    • 21.12.2008 - Pazar
      0
    • 22.12.2008 - Pazartesi
      8
    • 23.12.2008 - Salı
      0
    • 24.12.2008 - Çarşamba
      0
    • 25.12.2008 - Perşembe
      1
    • 26.12.2008 - Cuma
      2
    • 27.12.2008 - Cumartesi
      15
    • 28.12.2008 - Pazar
      3
    • 29.12.2008 - Pazartesi
      3
    • 30.12.2008 - Salı
      3
  2. 2. Hangi Saatte Yapılsın (Türkiye Saati İle)

• 15:00
      4
    • 16:00
      0
    • 17:00
      0
    • 18:00
      0
    • 19:00
      1
    • 20:00
      21
    • 21:00
      5
    • 22:00
      3
    • 23:00
      3
    • 24:00
      1

Önerilen İletiler

Eski yeni gelen gelmeyen denmis ama biraz daha aciklansa daha iyi olmaz mi ? ben halen tam anlamis degillim :lol:

mesela neden Pilav ismi verildi ? daha once baska ismi varmiydi , daha onceki yillar boyle birsey varmiydi ?

ne zaman yapildinda en uygundu ? Yilbasi bence uygun degil ... ve eger Forum ailesi burda bir araya gelince ne oluyor ? ozelligi oluyormu yoksa herkes yine istedi bolumde yaziyormu yada ozel bir sayfa mi aciliyor herkes eglenceli neseli oyunlar mi oynuyor ? :D ben bir soru sorma baslarsam devami bitmez kolayca o yuzden simdilik bukadra eger cevaplanirsa devam aklima geldikce yazarim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 106
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin
Eski yeni gelen gelmeyen denmis ama biraz daha aciklansa daha iyi olmaz mi ? ben halen tam anlamis degillim :lol:

mesela neden Pilav ismi verildi ? daha once baska ismi varmiydi , daha onceki yillar boyle birsey varmiydi ?

ne zaman yapildinda en uygundu ? Yilbasi bence uygun degil ... ve eger Forum ailesi burda bir araya gelince ne oluyor ? ozelligi oluyormu yoksa herkes yine istedi bolumde yaziyormu yada ozel bir sayfa mi aciliyor herkes eglenceli neseli oyunlar mi oynuyor ? :D ben bir soru sorma baslarsam devami bitmez kolayca o yuzden simdilik bukadra eger cevaplanirsa devam aklima geldikce yazarim :D

Neyse elimden geldiği kadar açıklamaya çalışayım.

Admin, kendisiyle kafa bulmuş (Pilav günü diye). Bildiğiniz gibi okulların REUNION günleri vardır Türkiye'de bunları Pilav Günü ile eşdeğerli olarak kutlarlar ve Sınıf veya dönem günü olarak mezuniyetlerine göre biraraya gelirler.

Şimdi admin bunu biraz internetleştirerek WEB PİLAV GÜNÜ yapmış ve kafa bulmuş kendisi ile.

Şimdi sizden istediği kendinize göre herkesin burada sitede buluşacağı bir gün ve saat önermeniz.

Ne yapılacak: Onu da size soruyor? Aklınızdan geçenleri öneri olarak buraya yazın. Sonra bir şekilde toparlar ve listeye dönüştürerek burada tekrar size sorma yöntemi ile olacaklar ve yapılacaklar sıralanır.

Dilerim bu yeterli olmuştur.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyse elimden geldiği kadar açıklamaya çalışayım.

Admin, kendisiyle kafa bulmuş (Pilav günü diye). Bildiğiniz gibi okulların REUNION günleri vardır Türkiye'de bunları Pilav Günü ile eşdeğerli olarak kutlarlar ve Sınıf veya dönem günü olarak mezuniyetlerine göre biraraya gelirler.

Şimdi admin bunu biraz internetleştirerek WEB PİLAV GÜNÜ yapmış ve kafa bulmuş kendisi ile.

Şimdi sizden istediği kendinize göre herkesin burada sitede buluşacağı bir gün ve saat önermeniz.

Ne yapılacak: Onu da size soruyor? Aklınızdan geçenleri öneri olarak buraya yazın. Sonra bir şekilde toparlar ve listeye dönüştürerek burada tekrar size sorma yöntemi ile olacaklar ve yapılacaklar sıralanır.

Dilerim bu yeterli olmuştur.

Sevgiler

:clover:

Gun olarak: 20.12.2008 Saat:Admin Turkiye saati olarak 8 demisdi galba katiliyorum 8'e :)

Aslinda bir Limit koysak ne zamana kadar gunu secmek gerekil oldugu iyi olur. Gunu ve saat'i sectikden sonrada neler yapa biliriz onu dusunuruz hep beraber.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Gun olarak: 20.12.2008 Saat:Admin Turkiye saati olarak 8 demisdi galba katiliyorum 8'e :)

Aslinda bir Limit koysak ne zamana kadar gunu secmek gerekil oldugu iyi olur. Gunu ve saat'i sectikden sonrada neler yapa biliriz onu dusunuruz hep beraber.

İşte bu teşekkürler. :)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geldigimiz de, az cok hepimiz burada olsak dahi

Kimbilir hangi basliklar altin da olacagiz...düsüncesi ile..

Takip konusu

Acilmis olan bu basligi...ilk bi yukarlar da bir yere tasisak

ve

belirli zaman " kararlastirilmis zaman " süresince.... ilk 10 iletiler arasin da yer alsa nasil olur ?

Ayrica o gün de

burasi alta kaldigi gibi, ilk 10 iletinin arasin da olmadigi sürece, bircok üye farkin da bile degil...neler olup

bitiginden.

Bulusma günü de bu baslik altin da toplasiriz güzel bir ani olur 2008/2009

neler yapabiliriz :) oraya gelince

bir önce yazana bir hediye buradan postalayabiliriz ( eliniz bos gelmeyin bu arada ) resim siir muzik.. artik

akliniza ne gelebiliyor ise...

aklima gelen simdilik bu kadar..gerisi sizden olsun... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet dun bende dusunmusdum 10 iletinin icinde olursa daha cok ilgi cekilir diye :)

Yilbasinda bulusmak guzel olurdu ama bir cok kisi partilerde yada ailelerinle oldugu icin PC kullanma sanslari olmucaktir. Ben burda olamam mesela :D Kendime uygun Tarihleri yaziyim :whistling:20.12. demistim 26.12 yada 27.12. de olabilir.

Hediye getirmek iyi fikir. Erken Yilbasi yemekleri de yollaya biliriz yada oyun olarak 2009 ta neyi birakmak istiyoruz yada 2009 neyi denistirmeye karar verdimizi yazabiliriz. Birce'nin dedigi gibi Muzik, Siir, Resim icimizden ne giciyorsa yollaya biliriz ( Kurallara uyarak :P ) .

Yemek sofrasi acabiliriz ve icecekler arman edebiliriz . 2008 de Forumda hosumuza gidenleri yazabiliriz en komik anlar, 2008 zin en guzel yazilari vs simdilik aklima gelenler bukadar .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

20/12/2008 bana uymaz sleep.gif bakın vizelerim bitsin,bir de Ankara'da bir hafta kalma durumu var, biggrin.gif en iyisi yılbaşından önceki gün olsun.Herkes istediği yere yazsın. sleep.gif Saygılar.

30 suda bana uymaz ama :D 28.12. - 2.1. ben nette olamicagim. Ama obur arkadaslar icin 30.12. en uygunu ise canlariniz sag olsun :lol:

26 yada 27 ye nedersiniz ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

30 suda bana uymaz ama :D 28.12. - 2.1. ben nette olamicagim. Ama obur arkadaslar icin 30.12. en uygunu ise canlariniz sag olsun :lol:

26 yada 27 ye nedersiniz ?

Yeni Yıl için...gerci bizlerden birisini görmek pek istemezsiniz sanırım :) fakat verilmiş tarih

diğer üyeler tarafından da kabullenir ise.. bence' de uygun..

Hem verilmiş olan tarih' te gelemeyenler olsa dahi... sonra ki günler icersin de

aramıza katılma imkanları da olur...

Sonuc'ta 365 günü 1 güne sığdırmak sanırım mümkün olamaz.. :clover:

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu ayin 15 sine kadar gün ve saati karar versek aslinda iyi olurdu . Saat Turkiye saati olarak aksam 8 herkese uygun olabilir ama günde kimse birsey demiyorki -_- saygili cloud icin dedigim günler uygun galba mavim icinde gercerli (20 olmasin demisti ama) .

Hey Forum sakinleri hadiyin birseyler diyin sizlerde katilin !!!! :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygili cloud icin dedigim günler uygun galba mavim icinde gercerli (20 olmasin demisti ama) . [/b]

Saygili yazmisim tabiki saygili cloud ama sevgili cloud demek istemistim :lol:

Aralık 22 de olsaa :islik::blush::D

olabilir de olmaya bilirde :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu neyin gazıdır arkadaşlar?

"Herkes" buradayken veya kimse yokken birşey söylemek istediniz de söyleyemediniz mi?

5 bin kişi de bir anda toplansak söylenecek söz bellidir, iletiler sırayla iletilir.

Sitede bugüne kadar en çok 3789 kişi 09-11-2008, 14:38 tarihinde çevrim içi oldu. diye bir not var anasayfada. Bu mudur derdiniz? 3790 olsa ne, 37890 olsa ne? Biraraya gelmeden önce birbirinizi anlamaya çalışın. Ve bunu tam tersine birey birey yapın.

"Yok illa ben bu gazı yerim" diyenler için, kolay gelsin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Herkes" buradayken veya kimse yokken birşey söylemek istediniz de söyleyemediniz mi?

5 bin kişi de bir anda toplansak söylenecek söz bellidir, iletiler sırayla iletilir.

Sitede bugüne kadar en çok 3789 kişi 09-11-2008, 14:38 tarihinde çevrim içi oldu. diye bir not var anasayfada. Bu mudur derdiniz? 3790 olsa ne, 37890 olsa ne? Biraraya gelmeden önce birbirinizi anlamaya çalışın. Ve bunu tam tersine birey birey yapın.

Şahsım adına neyden bahsettiğini anlamadım. Yukarıdaki iletileri de okudum diğer arkadaşların fakat birşey mi demeye çalışıyorsunuz yada bir fikriniz mi var çözemedim. Bu sorumu mazur görün ama gerçekten anlamadım...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şahsım adına neyden bahsettiğini anlamadım. Yukarıdaki iletileri de okudum diğer arkadaşların fakat birşey mi demeye çalışıyorsunuz yada bir fikriniz mi var çözemedim. Bu sorumu mazur görün ama gerçekten anlamadım...

Saygılar

Valla ben de ne yapıldığını anlamaya çalışıyorum açıkcası.

Velev ki toplandınız diyorum. Sonra?

Ya da sonrasını geçtim, o anda bile ne değişecek ki?

Forum için bu anlık topluluğun ne gibi bir pozitif etkisi olacak ki?

Oyun mu bu?

Oyun ise neden böylesi davul zurna çalınıyor ortalıkta?

Anlamsız ve sonuçsuz bir durum zannımca.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

can abiye katılıyorum...zaten periyodik olarak online olan kişiler var ve devamlı burdalar...hani desekki uzun zamandır girmeyen eski üyelerinde haberi olucak hadi neyse ama onlar zaten siteye girmedikleri için bu olaydan haberleri bile olmayacak...zaten

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yahu sayın Can,

Beni yanlış anladınız ben siz kesinlikle kötü falan demedim. Üzülürüm valla ben.

Siz bu forumda okuduğum en tutarlı insanlardan birisiniz.

Sadece fikrimi söylerken benim için anlamını ifade ettim. kesinlikle art niyet yoktu hele hele sizi eleştirmek falan için yazmadım.

sevgiler

Estağfurullah sevgili Erdoğan. Yorumunuz için çok teşekkür ederim, incelik göstermişsiniz. Zaman zaman konunun tansiyonundan kaynaklı, iletilerimde kişiselleşmiş ifadeler de kullandığım oluyor. Ama hatalarımdan öğrendiklerimle buradayım ben. Sizi de daha sık aramızda görmek isteriz, eminim ki benim gibi düşünen çok arkadaşımız var.

Eğlenceye gelince, sabote etmek gibi bir endişem olmadı, gücüm de yetmez ama madem ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERİNİZ başlığı altında yazıyoruz, ben de eleştirimi yaptım. Hepsi bu.

Ben lafımı söylerim isteyen alır gider, istemeyen bırakır kaçar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.