Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÖZLEDİKLERİMİZ

seREnaDE

Önerilen İletiler

ben 3-4 yaşlarındayken dedemle boğa güreşi oynardık ikimizde boğa gibi kafa kafaya iterdik birbirimizi dedem hep kaçardı meee mee diyerek bende yendiğimi sanırdım aradabirde kaçmazdı kafam çok acıdığı için ben kaçardım ama mee demezdim gururlu boğaydım çünkü :) ben işte bu dedemi özledim canım dedem mekanın cennet olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

özlemem mi ben çookk özledim seni..nerelerdeydin...... :P:D

ya çok mutlu oldum yaa bu aralar rastlaşamıyoruz :( hep farklı zamanlarda giriorz galiba

ben özlediklerimi sayayım;

sayman

nicomedias

angelflower (seni çok özledim yaa :( )

made in turkey

golgi aygıtı

femalexx

mizyal

gezgin

ve daha yazamadıklarım

nerelerdesiniz siz yaaa :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

harbiden beee bende ozledim valla universite yıllarımı üniversite de erkan diye de bir ardasım vardı cok severdim onu izini falan da kaybettim. Şimdi aklıma onu getirdin erkanı da özledim canım arkadasım benimmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nerde okumuştun üniversiteyi

arkadaşlarla sabaha kadar matrak konuşmalrımızı özledim

ist ün

arkadaslarımla sabaha kadar konusmayı özledim dedin ya benim de bi kuzenim vardı sabahlara kadar uyumaz sohbet ederdik deliler gibi gülerdik ben de onu özledim şimdi ama o yok artık ben özlemekle kalırım şimdi onu sadece canımdı benimmmm rahat uyusunnn

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.