Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BU ARKADAŞLIK SERVİSİ SÜPER....

MINEU

Önerilen İletiler

Çünkü bu servis sayesinde evleneceğim adamla tanıştım... Tam 6 ay önce bu servis aracılığı ile tanıştık ve Allah kısmet ederse Ağustosta nişanımız olcak... Teşekkürler Turkısh-Medıa.com.. :) Düğünümüze sizleride çağırıcaz inşallah...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 148
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

mutluluklar senin adına sevindim

Teşekkür ederim gezgin...

Aslında internette güven sağlamak ve doğru karar verdiğine inanmak biraz zor oluyor, ama ben doğru insanı bulduğuma inanıyorum... Öyle ki, hiç kimseye internette tanıştığımızı bile söylemedi, insanların yanlış anlamasını istemedi... Allah mahçup etmesin inşallah.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

en doğrusunu yapmış bence çünkü benim kuzenim internetten kız kaçırdı ve evlendi şimdi kızın adı chat gelin oldu... her kes öyle söylüyor senin adını da chat gelin olmasını istemem...

Tekrar teşekkür ediyorum... Bizde böyle bişeyin olmasını istemeyiz asla... İkimizin aileside bunu hiçbir zaman öğrenmiycek inşallah.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

en doğrusunu yapmış bence çünkü benim kuzenim internetten kız kaçırdı ve evlendi şimdi kızın adı chat gelin oldu... her kes öyle söylüyor senin adını da chat gelin olmasını istemem...

:) :)

"internetten kız kaçırdı" kaç kpss hızla kaçırmış gezgin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Cok enteresan ama mutlu olduguna göre cok guzel ömür boyu mutluluklar dilerim ama evlilik de cok korkutucu diilmi yaws nasıl bole bir karar alabildiniz

biz çok şanslıydık galiba... ilk buluşmamızdan sonra çıkmaya başladık ve hemen sonrasında bu kararı aldık diyebilirim... birbirimize olan güvenimiz bu kararı almamızda büyük yardımcı oldu tabiki... Allah nazardan saklasın çok iyi anlaşıyoruz ve çok mutluyuz... büyük konuşmak da istemem ama doğru insanı bulduğumu düşünüyorum.... Ayrıca teşekkür ederim ulyanov, eğer bekarsan darısı seninde başına ama interneti tavsiye etmiyorum. çünkü herkes bizim kadar şanslı olmayabilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Çünkü bu servis sayesinde evleneceğim adamla tanıştım... Tam 6 ay önce bu servis aracılığı ile tanıştık ve Allah kısmet ederse Ağustosta nişanımız olcak... Teşekkürler Turkısh-Medıa.com.. :) Düğünümüze sizleride çağırıcaz inşallah...

TEBRİKLER . MUTLU OLURSUN İNŞALLAH

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

sayman22 ve erbay, teşekkür ederim... Darısı bekarların başına...

BEN CE ÖNEMLİ OLAN MUTLULUĞU YAKALAMAKTIR,KİMSE SANAL D :unsure: EĞİL BURASI MATRIX MI SANKİ

SONUÇTA KLAVYEYE BASAN ELLER GERÇEK DEĞİLMİ ROBOTLAR DEĞİLİZYA

NEDIR BU INSANLARDAKI ÖNYARGI ANLAMAM

NEDEN INTERNETTEN AŞK OLMASIN,ÖYLE OLUYORKİ BAZEN HERGUNUN BERABER GEÇTİĞİ İNSANI TANIYAMIYORSUN...

ARADIĞIM ÖZELLIKTE INSAN ÇOK UZAĞIMDADA OLABILIYOR AMA INTERNET HER ÇEŞİT INSANLARIN VE BIRBIRINI ARAYANLARIN BELKIDE BULUŞMA NOKTASI...

SAĞLIKLI OLANDA HEMEN YUZYUZE TANIŞMAK TABIKIDE...

:wub: ÖNEMLİ OLAN HATİCE DEĞİL NETİCEDİR VESSELAM :wub:

MUTLULUKLAR ARKADAŞIM BİZEDE DUA ETTT :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AY ÇOK GÜLDÜM ALEMSİNİZ YA:)KAÇ KPSS HA:)ÇOCUKLARININ ZEKASIDA 3GB OLMALI:)

Banada bir servis yapin...cabuk bir kiz lazim...kör, mör, yakisikli olmasi bile lazim degil...

internet askinda zaten fantezi en önemlisi..yazarsin, yazisirsin onunla, kafanda bir kralice ya prenses kurarsin sonra öpülecek bir kurba cikar...

quak quak...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BEN CE ÖNEMLİ OLAN MUTLULUĞU YAKALAMAKTIR,KİMSE SANAL D :unsure: EĞİL BURASI MATRIX MI SANKİ

SONUÇTA KLAVYEYE BASAN ELLER GERÇEK DEĞİLMİ ROBOTLAR DEĞİLİZYA

NEDIR BU INSANLARDAKI ÖNYARGI ANLAMAM

NEDEN INTERNETTEN AŞK OLMASIN,ÖYLE OLUYORKİ BAZEN HERGUNUN BERABER GEÇTİĞİ İNSANI TANIYAMIYORSUN...

ARADIĞIM ÖZELLIKTE INSAN ÇOK UZAĞIMDADA OLABILIYOR AMA INTERNET HER ÇEŞİT INSANLARIN VE BIRBIRINI ARAYANLARIN BELKIDE BULUŞMA NOKTASI...

SAĞLIKLI OLANDA HEMEN YUZYUZE TANIŞMAK TABIKIDE...

:wub: ÖNEMLİ OLAN HATİCE DEĞİL NETİCEDİR VESSELAM :wub:

MUTLULUKLAR ARKADAŞIM BİZEDE DUA ETTT :excl:

bilmemki başka söze gerek var mı.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Banada bir servis yapin...cabuk bir kiz lazim...kör, mör, yakisikli olmasi bile lazim degil...

internet askinda zaten fantezi en önemlisi..yazarsin, yazisirsin onunla, kafanda bir kralice ya prenses kurarsin sonra öpülecek bir kurba cikar...

quak quak...

arkadaşım amacın fantazi yapmaksa yanlış sitedesin :angry: bu sitede sana göre bir şey yok bence -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım amacın fantazi yapmaksa yanlış sitedesin :angry: bu sitede sana göre bir şey yok bence -_-

dövseydin bare... :)

hemen üzerine alinma...allah size bir yastikda kocatsin.. :clover:

ama dedigim gibi internete insanlar hep cici, hosgörülü ve saygiyla dolu oluyor...özel hayatta biraz tanidigin zaman bu isler degisiyor...

size burdan birsey anlatayim..burdada bir cocuk varmis cok iyi görünüyormus...sonra bir beraberlikte cok kötü sözler söylüyormus...buna bir dikattinize cekin lütfen...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dövseydin bare... :)

hemen üzerine alinma...allah size bir yastikda kocatsin.. :clover:

ama dedigim gibi internete insanlar hep cici, hosgörülü ve saygiyla dolu oluyor...özel hayatta biraz tanidigin zaman bu isler degisiyor...

size burdan birsey anlatayim..burdada bir cocuk varmis cok iyi görünüyormus...sonra bir beraberlikte cok kötü sözler söylüyormus...buna bir dikattinize cekin lütfen...

yanlış anladın ben üzerime alınmadım zaten -_- dediğin doğru olabiliyo bazen ama dürüst olanlarda yok değil .... sen hep yalancılara , sahte kişiliklere denk gelmişsin...

iyi dileğin için teşekkürler :clover:

buzlu rakı sanada teşekkür ederim arkadaşım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.