Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ah Unutuldummmmm....

Önerilen İletiler

Beni unuttunuz mu artık :( Bakın çok gücüme gidiyor kimse benimle ilgilenmiyor....Radya'mdan haber alamıyorum :blushing: ,Pikado'cumunda nerede olduğu belli değil :stuart: ,Deniz_kizi'da denizden çıkamıyor pulları dökülmesin diye :P ,Senyour da yaş günü partisinden daha dönmedi .... :D Ben artık başka arkadaşlarmı arayacağım :online2long: bu yaştan sonra.........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni unuttunuz mu artık :( Bakın çok gücüme gidiyor kimse benimle ilgilenmiyor....Radya'mdan haber alamıyorum :blushing: ,Pikado'cumunda nerede olduğu belli değil :stuart: ,Deniz_kizi'da denizden çıkamıyor pulları dökülmesin diye :P ,Senyour da yaş günü partisinden daha dönmedi .... :D Ben artık başka arkadaşlarmı arayacağım :online2long: bu yaştan sonra.........

Radya'n geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wub::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Radya'n geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wub::stuart:

Canım hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnn.. :wub: .

Gözlerim yolda kaldı tatlısı..... :online2long:

Nerelere gittin sen beni bırakıp...

:(

Bak sen gittiğinden beri mecnuna döndüm yalnızlığıma çare arayıp yollara düştüm....

Aslandım şimdi kedi oldum :cat:

Hatta sokkaktaki yaramaz çocuklar tırnaklarımı kestiler artık kimseye pençe atanıyorum............ :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnn.. :wub: .

Gözlerim yolda kaldı tatlısı..... :online2long:

Nerelere gittin sen beni bırakıp...

:(

Bak sen gittiğinden beri mecnuna döndüm yalnızlığıma çare arayıp yollara düştüm....

Aslandım şimdi kedi oldum :cat:

Hatta sokkaktaki yaramaz çocuklar tırnaklarımı kestiler artık kimseye pençe atanıyorum............ :D

Tırnaklarımı uzatıp törpülemeye gitmiştim canım :w00t:

Üzülme benimkileri ödünç veririm sana :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ıyı ettın de geldın hosgeldın

yılbası gelmeden senden hedıyemı alayım lutfen :D

bana mantı yap :D

Hoşbulduk....

Çok naziksiniz yılbaşından önce bayram var sizde bana bayram hediyemi verin bende size yılbaşında önce yollarım.....

ayrıca ben mantı yapmam yaptırırım ;) ....o kadar sabrım yoktur...sabrımı taşırmayın...... :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım yaa rinacımm :wub:

deniz_kizin karaya döndü artık terk ediyor denizleri :wub: artık yanında bak burda daha seninle kahve içicez, fal bakacaz dur yaa nereye gidiyim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım yaa rinacımm :wub:

deniz_kizin karaya döndü artık terk ediyor denizleri :wub: artık yanında bak burda daha seninle kahve içicez, fal bakacaz dur yaa nereye gidiyim :wub:

Deniz_kizim gelmiş şimdi senin giyecek birşeylerinde kalmamıştır :online2long: ...suda uzamışındır ,yoksa çektinmi ;) ...kıyamam şimdi ben deniz_kizim'a :wub: ......kahve içmeye giderken bir alışveriş yapalımmı ne dersin :stuart: ....sana bol pullu bir elbise alalım. :D ...ne dersin....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deniz_kizim gelmiş şimdi senin giyecek birşeylerinde kalmamıştır :online2long: ...suda uzamışındır ,yoksa çektinmi ;) ...kıyamam şimdi ben deniz_kizim'a :wub: ......kahve içmeye giderken bir alışveriş yapalımmı ne dersin :stuart: ....sana bol pullu bir elbise alalım. :D ...ne dersin....

ne güzel bir fikir rinacım sen harikasınn :wub::wub: ne zaman gidiyoruz :DB)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.