Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ogan Aydın-Zehirli Nefes MaxiSingle (2008)

1magical1

Önerilen İletiler

ZEHİRLİ NEFESİNLE DÜŞLERDE YOLCULUK BAŞLAR....

Ogan Aydın'ın heyecanla beklenen yeni Maxi Single Albüm’ü “ZEHİRLİ NEFES”, müzik marketlerdeki yerini aldı. 2005 yılında çıkardığı "Kader Uğruna" ve geçen yıl çıkardığı "Kollarında" albümleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan romantik popun güçlü yorumcusu Ogan Aydın'ın yeni albümü; söz ve müziği Ersin Atlı'ya ait olan "Evde Kaldım" ve sözü Aybike Altuncu, müziği Ogan Aydın'a ait olan "Zehirli Nefes" isimli iki dans şarkısından oluşuyor.

Ali İnceoğlu'nun düzenlemelerini yaptığı şarkılar, farklı sounduyla da dikkatleri üzerine çekerken, dinleyenlerin kanını kaynatacak nitelikte. Özellikle albüm çıkmadan radyolarda çalınmaya başlanan , yönetmenliğini Kubilay Kasap'ın yaptığı, ilk klip şarkısı "Evde Kaldım" Ogan Aydın hayranlarından tam not aldı...

Kollarında, Gittin Sanma ve Neredeyim gibi romantik slow parçalarla adını duyuran Ogan Aydın, bu iki yeni dans parçasıyla da yaza damgasını vuracak gibi...

Kaynak: www.oganaydin.com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ZEHİRLİ NEFESİNLE DÜŞLERDE YOLCULUK BAŞLAR....

ZehirliNefes.jpg

Ogan Aydın'ın heyecanla beklenen yeni Maxi Single Albüm’ü “ZEHİRLİ NEFES”, Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. 2005 yılında çıkardığı "Kader Uğruna" ve geçen yıl çıkardığı "Kollarında" albümleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan romantik popun güçlü yorumcusu Ogan Aydın'ın yeni albümü; söz ve müziği Ersin Atlı'ya ait olan "Evde Kaldım" ve sözü Aybike Altuncu, müziği Ogan Aydın'a ait olan "Zehirli Nefes" isimli iki dans şarkısından oluşuyor.

Ali İnceoğlu'nun düzenlemelerini yaptığı şarkılar, farklı sounduyla da dikkatleri üzerine çekerken, dinleyenlerin kanını kaynatacak nitelikte. Özellikle albüm çıkmadan radyolarda çalınmaya başlanan , yönetmenliğini Kubilay Kasap'ın yaptığı, ilk klip şarkısı "Evde Kaldım" Ogan Aydın hayranlarından tam not aldı...

Kollarında, Gittin Sanma ve Neredeyim gibi romantik slow parçalarla adını duyuran Ogan Aydın, bu iki yeni dans parçasıyla da yaza damgasını vuracak gibi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.