Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mehdi'ye biat edin...Şeytan'a cihat açın...

Mehdî

Önerilen İletiler

Kimden : Alevi stratejisi nedir... (Bay, 35)

Kime : Grup: Alevi Haber Ajansı...-AHA-

Tarih : 4.7.2008 13:37 (GMT +2:00)

Konu : Mehdi'ye biat edin...Şeytan'a cihat açın...(Onun gücünün farkında mısınız?)

En güzel kimlik müslümanlıktır...

En güzel benlik ise; aklı ve imanı bütün,takva sahibi hanif bir mü'min olmaktır...

Naçizane bendeniz,aklı ve imanı bütün takva sahibi hanif bir mü'min olmayı amaçlamış,cahil ve zalim nefsinden ve onun başında üşüşüp dürtükleyen şeytandan ve her ikisinin birlik olup benlik ve zan kazandırmasından,alemlerin rabbi olan Allah'a sığınmış,aciz ve çaresiz rabbine muhtaç bir kulum elhamdülillah...

Davamız büyük,düşmanımız büyük,savaşımız büyük ve zaferimizde büyük olacaktır...Yedi iklim dört köşede tekbir ve tevhid bayrakları dikilip yeryüzü Rahmanistan,ortadoğu Şiistan,anadolu Alevistan ve istanbul Mehdiyye oluncaya dek,bu kutsal savaşımız sonuna dek sürecektir...Zafer mutlaka Allah'ın ve Resullerinin olacaktır...Zalimler için yaşasın cehennem...

Yavuzun memleketine bak...

Yezitin düzenine bak...

Şeytanın medeniyetine bak...

******* bu dünyanın...

Allah bizimledir,zaferimiz yakındır...

Allah büyüktür, gazabımız yakındır...

Müstazafların müstekbirlere zaferi dileğiyle...

Al bayraktan gök bayrağa selam olsun...

********* arap islam faşizmi sünnilik ve süfyanilik...

Yaşasın türk islam sosyalizmi alevilik ve bektaşşiilik...

Allah'ın ilmi ve rahmeti ezilen,horlanan,hakir görülen,aciz ve çaresiz rabbine muhtaç alevilerin,bektaşilerin,şiilerin ve nakşilerin üzerine olsun...Hak,Muhammed,Ali bizi gerçeğinde buluştursun...Bizler o gerçekte buluşuncaya dek Allah'ın selamı üzerimizden eksik olmasın...Amin Sadakallahül-Azim...

Mehdi'nin zuhuru yakındır...

Mehdi alevilere,bektaşilere,şiilere ve nakşilere rablerinin bir tebessümüdür...

Mehdi alevilerin şahı,bektaşilerin piri,şiilerin imamı ve nakşilerin halifesidir...

Mezheb-i Caferiyyenin sonu bektaşilik,Mezheb-i Hanefiyyenin sonu nakşibendiliktir...

Cafer-i Sadık Ebu Hanefinin üvey babası ve hocasıdır...Aynı zamanda şiilerin mezhep imamı ve nakşilerinde altın silsilesindendir...İmam-ı Rabbani Mehdi'nin zahir ve batın ilmi birleştireceğini haber vermiştir...Ve bektaşilik batınını nakşilikte zahirini Mehdide birleştirmiştir...Pir Sultan ile İmam-ı Rabbani Mehdi de vuslata ermiş Allah'ın ümmet üzerinde ki,nuru ve nimeti tamamlanmıştır...Ve nefisler çiftleştirilmiştir...Allah'ın gazabı ve Mehdi'nin zalimler üzerinde ki gadabı yakındır...Mazlumların hesap soracakları gün,Allah'ın gazabından,Mehdi'nin gadabından nasibini almıyacak hiçbir zalim yoktur...Allah'ın gazabı yakındır...Mehdi'nin zuhuru yakındır...Ey mü'minler gazanız mübarek olsun...Hak,Muhammed,Ali ve ben ümmetin en hayırlısı Muhammed Mehdi el Kaim Sahib-i zaman yardımcınız olsun...Mehdi böyle söyledi...

Ve...Mehdi'nin kıyamına tanık olunuz...(dikkat siz bu kutsal metni okuduktan sonra mümin veya münafık olduğunuza şahit olacaksınız...Eğer mümin iseniz cin ve insan şeytanları ilahi strateji gereği size var gücüyle saldırıya geçecekler,ellerinden geldiğince size yeri göğü dar edecek ve yeryüzünü sizin için cehenneme çevirecekler...Ve siz bunu bir kaç hafta içinde anlıyacaksınız...Yok eğer siz münafık iseniz hiç korkmayın onlar sizin rahatınızı sağlıyacak ve bu dünyayı son demlerinizde cennete çevirecektir zira bu sizin en doğal hakkınızdır bir daha böyle bir fani cennetiniz olmayacaktır...)

Tarih 31 Aralık 2003 yılbaşı akşamıydı,2004'e girmemize saatler vardı,ateizm belasından ve benliğin yükünden yeni kurtulmuş her şey'den bi haberdim.2004'e girmemize dakikalar vardı,herkez anı olsun diye manidar bir şey'ler yapıyordu.Ve bende bir şey'ler yapmalıydım ama ne? ve hemen aklıma geldi tam 2004'e girerken yeni öğrendiğim dua'yla ikrar'a girdim.Dua şöyleydi 'sonsuz ilmine ve rahmetine akıl erdiremediğim.Sonsuz kudretine ve azametine güç yetiremediğim büyük Allah.Aklımın ermediği gücümün yetmediği şeyden sana sığınırım.'ve iki rekat namaz'la ikrarımı tamamladım.Artık ikrar verilmiş geri dönüşü yoktu.Hem nefsimle hemde şeytan'la büyük sınavım olacaktı.Ve Allah'ın izniyle ikrarımı tutacaktım çok şükür.

Ölmeden evvel ölmek neymiş ona tanık olun? tarih:23 eylül perşembe idi 2004'tü yine o gün içimden bir ses bu gece bir şey olacak diyordu? O gece sabaha kadar uyuyamadım.Cuma günü sabah 07:30'da işe gittim.Uykusuz uykusuz işe başladım.Makinanın başında uyuşuk uyuşuk zorla çalışıyordum.İkrarımın henüz 267.günündeydi.Şeytan saldırıya geçti,ve ben Allah'a sığınıyordum.Derken içerden bir ses haşa Allah'a ağır küfür etti.Ben bu küfürü asla hiç etmemiştim.Peki kim etti? şeytan asla öyle küfür etmez,Allah'tan korkar o,peki kim etti derken benim 267 günlük ikrarım bozuldu,ağır bir şüphe uyandı.Ve ben uykusuzluğunda verdiği sersemlikle Haşa Allah'a,ilahi güçlere,şeytan'a orada meydan okudum.'ey tanrılar varsanız size meydan okuyorum.Gücünüz yetiyorsa,gece 24'te beni helak edin'diye meydan okudum.İkrarım bozulmuştu saat 09:00'du bu meydan okuma sırasında.saat 10:00,11:00,ve 12:00'ye kadar direncim devam etti.Ve derken saat 13:00'lere geldiğimizde üzerimde bir tuhaflık olmaya başladı,adeta üzerimde ki,bütün güç benden alınıyordu.Kollarım ve ayaklarım dermansız kaldı,neredeyse yürümekte zorlanıyordum.Ve anlamaya başladım ki,Allah benden tüm dermanımı geri alıyordu.Korkmaya başladım ne yapacağımı bilemiyordum.Büyük pişmanlık uyanıyordu.Tüm söylediklerime pişman olmuştum,ama gururumuda yenemiyordum,derken paydos oldu.Dışarı çıkar çıkmaz karar verdim.Allah'a tevbe etmeliydim ve onu diğer tanrılardan tenzih etmeliydim,ve kararımı verdim ve ilk şu sözlerle başladım tevbey'e 'Rabbim seni tenzih ederim've gözyaşlarım sel oldu ağlayarak Rabbimden beni affetmesini bağışlamasını istiyordum.Tüm bildiğim duaları tam bir saat ağlıyarak okudum.Saat 14:00'e geldiğinde dermanım yerine gelmeye başladı.Sanki yeniden diriliyordum.İş başı yaptım derken o an gerçekleşti.Makinanın camında yüzümü gördüm çok suçlu duruyordu ve yüzüme bakarak sen alçak ve ****** adamın tekisin diye kendimi kınamaya başladım.Ondan sonra filim şeridi gibi bütün hatalarım ve günahlarım bana görünmeye başladı.Tekrar ağlamaya başladım çok kişinin kalbini kırmış canını acıtmıştım.Tevbe üstüne tevbe ettim.Her şey'den pişmandım tüm günahlarımı ve hatalarımı kınıyordum.Ne aşağılık adammışım ben diye bir yandan kendimi kınıyor bir yandanda zavallı buluyordum.Akşama kadar bu böyle gitti,paydos edip eve giderken kendi kendime 'güzel düşün güzel davran,güzel düşün güzel davran'diyordum.Ve sonradan anladım ki,ben cahil ve zalim nefsimle yüzleştirilip,ölmeden evvel ölümü tatmıştım.

Şeksiz ve şüphesiz hamdolsun ki!

O gece şeytan her zaman ki,saldırılarından birini gerçekleştiriyordu? Sürekli Allah'la beni karşı karşıya getirmek için vesvese veriyordu,bende her seferinde 'Rabbim şeytan'ın başımda üşüşüp dürtüklemesinden sana sığınırım'diyordum.Bu öyle alışılagelmişti ki,hızı ve süresi'de monoton hale gelmişti.Ama bu gece şeytan farklıydı,yarışı hızlandırdı hızı ve süreyi daralttı,dua'lar'da ona yetişemez oldum.Ve terlemeye başladım yorganın altına girdim,birilerinden yardım bekliyordum,anneme,babama seslenmek istedim,adeta şeytan tarafında korkunç şekilde 'bir! ' kuşatılmıştım.İmanımın gücü daha doğrusu ikrarımın gücü yetmiyordu.Ve artık gücüm kalmadı! ve sustum,içimi sessizlik kapladı,içimde ki sessizliği ilk kez fark ettim.Ve ilginç sesler işitmeye başladım,besmele ve ayetler okunuyordu ben önce kendim okuyorum zannettim kendimi kontrol ettim baktım benden bağımsız birileri okuyordu iyice içeriye konsantre oldum bir şey daha dikkatimi çekti oda şeytan'ın vesvesesi artık yoktu? ve o mel'un'un yokluğunu farkettim.Ne oluyordu neydi bu yaşadıklarım diye büsbütün şaşırıyor ve dikkatle içime iyice yöneliyordum ki,bu sefer tam bir sessizlik oldu ne şeytan 'ın sesi ne başkalarının hiç ses yoktu kendimi içerde yapayalnız hissettim derken şu sözler yankılanı verdi 'BİZLER RABBİNİN MELEKLERİYİZ.İMAN'I YERLEŞTİRMEYE GELDİK.BİZLER GİDİYORUZ.HAMDET VE RABBİNE LAYIK KUL OLMAYA ÇALIŞ.'ve sözler bitti ve o iman melekleri iman'ı kalbime vahyedip gittiler.Ve o zaman anladım ki,meğer o besmeleyi ve ayetleri okuyanlar Rabbimin iman melekleriymiş ve iman'ı kalbime vahyetmeye gelmişler.Anlaşılan o ki,o mel'un şeytan'da o yüzden orayı terketmiş? V e ben üç sefer hamdolsun? dedim ondan sonra hiç anlam veremediğim bir öz iradeyle yatağımdan kalkıp kıyam ettim,odanın ışığını yaktım aynanın karşısına geçip çeşitli spor hareketleri yapmaya başladım.Ve sanki o iman melekleri bana hiç seslenmemişti,hiç umursamıyor hiç şaşkınlık yaşamıyordum.Yine hiçbir şeyler olmamış gibi ışığı kapattım yatağıma uzandım ve uyudum tan yeri ağarıncaya dek? ? ? Ve tüm bu yaşadıklarımı en iyi anlatan hadisin şu olduğuna karar verdim.

''Mehdi bizden Ehl-i Beyttendir...Fatımanın evladındandır...Allah onun hallerini bir gecede yoluna koyacak ve zafere erişdirecektir...' (ibn-i mace)

Geliyor geliyor sahib-i zaman geliyor...

Arslanların kralı kızıl-arslan geliyor...

Yeryüzünde kızıl bir arslanım,

Kükrerim tekbir-i tevhid ile...

Zincirim Hak.Muhammed,Ali elinde,

Bıraksalar zincirimi parçalarım zalimleri...

Zuhur eyler Mehdi Sahib-i zaman...

Ortaya çıkar yetmişiki güruh-u şeytan...

CESET OL GİR YOLA

CAN İÇİNDE CAN OL

ÖLMEDEN EVVEL ÖL

OKU RUHUNA FATİHA

GEL YIKA CESETİN

ÖLÇ VE BİÇ KEFENİN

DERİNCE KAZ MEZARIN

KIL CENAZE NAMAZIN

MEHDİ ALDI ÖĞÜDÜN

BİLİR EVVEL ÖLDÜĞÜN

OKUR RUHUNA FATİHA

KILAR CENAZE NAMAZIN.

..............................................

HALK İÇİN ÇIKTIM YOLA

HAK YOLUNDA BULDUM KENDİMİ

ERDİM SIRRI HAKİKATE

DİLİMCE İKRAR VERDİM

KALBİMCE İMAN BULDUM

EVVELCE NEFSE KULDUM

MEHDİ'YEM NEFSE UYDUM

BİR DEM HAKKA SİTEM DUYDUM

HAKKI GÖRDÜM HAKKA UYDUM

HAK YOLUNDA BULDUM KENDİMİ.

.......................................................

BÜTÜN BENLİKLER BENDEDİR

BULMUŞAM BEN BENDE ADEMİ

CÜMLE ALEM ARAR KENDİNİ

BULMUŞAM BEN BENDE ADEMİ

HAKKIN NAZARINDAN UZAK

NİYAZIM HAKKA BENDEN YAKIN

DOSDOĞRUDUR HAKKA AKIN

BULMUŞAM BEN BENDE ADEMİ

MEHDİ'YEM HAKKIN OL DEDİĞİ

MELEKLERE SECDE KIL DEDİĞİ

NEFSİNİ ŞEYTANA KUL ETTİĞİ

BULMUŞAM BEN BENDE ADEMİ

BULMUŞAM BEN BENDE BENİ

OL BEN BENDEN İÇERİ BENDEN ZİYADE

OL BEN RUHU ADEM! ! !

BULMUŞAM BEN BENDE BENİ

OL BEN BENDEN DIŞARI BENDEN ZİYADE

OL BEN NEFSİ ADEM! ! !

....................................................................

ALEM-İ CİHAN MESCİD'İMİZ

RESUL-Ü RAHMAN'DIR İMAM'IMIZ

ALEM-İ KAİNAT DERGAH'IMIZ

HAK'TIR PİRİMİZ ÜSTADIMIZ BİZİM.

SIRAT-I MÜSTAKİM DOĞRU YOLUMUZ

NUR-U FURKAN TEK KILAVUZUMUZ

HEM MUHAMMED HEM ALİ YOLDAŞIMIZ

HAKTIR PİRİMİZ ÜSTADIMIZ BİZİM.

MEHDİ'YEM TEK MURADIMIZ

HER DEM HAKKADIR NİYAZIMIZ

HEM KULUYUZ HEM RESULÜYÜZ

HAKTIR PİRİMİZ ÜSTADIMIZ BİZİM.

........................................................

Kıyamı tamam biz zuhurunu bekleriz

Hakkın huzuruna tez onla varırız

Yüzümüz ak gönlümüz pak özümüzü biliriz

Yetiş sahib-i zaman carımıza tez yetiş.

On dört asır oldu biz yolunu gözleriz

Nesimi pir sultan serimizi veririz

ikrarlıyız imanlıyız can gözlü erleriz

Cümlesi gelmez diyor sırrı alametiyiz

Üçlerin beşlerin yedilerin müjdecisiyiz

Arşı tavaf eden kırkların duacısıyız

Hakkın hikmetine hiç olurmu sualimiz

İsa tasdikledi musayı müjdeledi ahmedimiz

Hak muhammed alide sırdır mehdimiz

Mekkede medinede nazil oldu dinimiz

Bedirde uhudda hayberde haydarımız

Kerbelada serezde banazda şühedamız

MEHDİ:ahir zaman böylece tez doldu

Hak ile batıl hep zahiren zuhur oldu

Cümlemizin müntezarı el mehdi oldu

Ayin-i tel'indeyiz...

Ayin-i tel'in günüdür bugünümüz...

Bugünümüz her günümüz...

Her gün aşura,her yer kerbela...

Ehl-i Beyt'te lânet edenlere ******...

Oniki-İmamlara lânet edenlere ******...

Sünnet-i Ehl-i Beyt'e lânet edenlere ******...

Hanedan-ı Ehl-i Beyt'e lânet edenlere ******...

Ehl-i Beyt'e Lânet edenlere -hazret- diyenlere ******...

Ehl-i Beyt'e Lânet edenlere -radyallahu anh- diyenlere *******...

Allah'ın lâneti ve gazabı cin ve insan şeytanlarının üzerine olsun...

Onların erkeklerininde dişilerininde,çocuklarınında yaşlılarınında,ölülerininde dirilerininde üzerine olsun...

Allah'ın lâneti ve gazabı,tüm zamanların yalancılarının ve zalimlerinin üzerine olsun...Ve tüm zamanlarının nemrutlarının,firavunlarının,hamanlarının,karunlarının,ebu cehillerinin,ebu leheplerinin,muaviyelerinin,amr bin aslarının,yezitlerinin ve mervalarının üzerine olsun...

Gökten bir ateş insin ve onları helak etsin...Yer gök onlara dar gelsin...Asla kaçacak yer bulamasınlar...

Öyle ki,kaçıp sığınacakları tek yer sonsuza dek içerisinde kalacakları cehennemin derin karanlıkları olsun...Amin...Sadakallahül...Azim...

MEHDİ,Süfyani Mehdileri açıklıyor:

Birinci Süfyani Mehdi: Said Nursi ve sözde Bediüzzaman hazretleri denilen -aleyhillane- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

İkinci Süfyani Mehdi: Hüseyin Hilmi Işık ve sözde M.Sıddık Gümüş hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Üçüncü Süfyani Mehdi: Ömer Öngüt ve sözde Hatem-ü'l-Evliya hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Dördüncü Süfyani Mehdi: Fethullah Gülen ve sözde Hocaefendi hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Beşinci Süfyani Mehdi: Adnan Oktar ve sözde HY hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Ve bu beş kişiden müteşekkil Süfyani Mehdilerin en belirgin ortak özellikleri Ebu Süfyanın hain ve mel'un oğlu Muaviyeden bahsettiklerinde ona şöyle hitap ederler; Hazret-i Muaviye -radıyallahu anh- ve yine bu hain ve mel'un emevi hanedanından veya bunlara sempati besleyen sözde alim ve veli kişilerden bahsederlerken isimlerinin sonlarına -rahmetullahi aleyh- diyede eklerler...İşte tüm bu belirtiler bu şahısların emevi hanedanından olduğunu ve cezbe oluştuğundan onları bir türlü kötüleyemediklerinden Süfyani Mehdi sıfatını almışlardır...Yani bu kişiler bilmesede biz biliyoruz ki; emevi soyundandırlar...Mehdi böyle söyledi...

Hüseyne ve onun adımlarını takip edenlere rahmet olsun...

Yezite ve onun adımlarını takip edenlere lanet olsun...

Allah'ın açık ayetlerini ve apaçık hidayet yolunu gizleyenlere lanet üstüne lanet olsun...(Bakara:159)

Allah biz ehl-i beyt iledir...Zafere dek bizimle kalacaktır...

Şüphesiz Allah sabredenlerle beraberdir...Zalimler için yaşasın cehennem...

Gerçeğe Hû Mü'mine Yâ Alî Yâ Mehdî Sahib-î zaman...

Allahu teâlâ ilâ-yı kelimetullah aşkımızı ve azmimizi artırsın...Ve bizleri zafere eriştirsin...Allah Allah...

Bizler Ehl-i Beyt'tiz...

Bizler Oniki-İmamlarız...

Bizler Kırklarız...

Bizler Naci Güruh-u Naciyiz...

Bizler Hoca Ahmet Yeseviyiz...

Bizler Hacı Bektaş-ı Veliyiz...

Bizler Yunus Emreyiz...

Bizler Pir Sultanız...

Bizlere lânet edenlere,******...

Amin...Sadakallahül-Azim...

Gerçeğe Hû...

Mü'mine Yâ Ali...

Yâ Mehdi Sahib-i zaman...

Zikr-i hakikatimizdir...

Bakî Gerçekler Demine Hû,Dost Allah Eyvallah...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sevgili Mehdi ;

Çok Kısa ve Öz ve Mahremce Söylüyorum.

Bir Müslüman , Aynel Yakin ve Hakkel Yakin ve İlmel Yakin olarak, Yani, Şeksiz Süphesiz, ve Kat i Surette Bildiği ve Emin Olduğu

Bir Konuda ancak Bu Kadar Kesin ve Keskin Konuşabilir.

ve Ancak Kuran ve Hadis ler Şahitliğinde olursa , Buna Hakikat Denilebilir.

Oysa Hususi Alem imiz de, İman Ettiğimiz Kavram ve Değerler kesinlikle ,

Alem i İslam Namı Hesabına Söz Söyleyebilme Hakkını Veremez.

Lütfen Bu Yazının Sorumluluğunun Ne Boyutlarda olabileceği hususunda, Akıl ve Vicdan ını Terketmeden tekrar Değerlendirme de Bulun.

Son Sözüm Şu Olacaktır ;

Buyurulduğu Üzere ; An Olur ki , Söz Gümüş İse de, Sükut Altın Olur.

Saygılarımla. Doğan Gülbudak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Kimden: Alevi stratejisi nedir... (Bay, 35)

Kime: Grup: Alevi Haber Ajansı...-AHA-

Tarih: 3.8.2008 13:59 (GMT +2:00)

Konu: *Allah'a nasûh tevbesiyle tevbe ediniz* (et-Tahrim, 66/8)

Cin ve insan şeytanlarının musallat olmasından kurtulmak isteyen ONİKİ AZİZ İMAMLARIN İSMİNİ ZİKREYLESİN...

Nasuh tevbesi yapmak ve gerçek tevbe ile tevbelenmek isteyen ONİKİ AZİZ İMAMLARI VESİLE EYLESİN...

8.aziz imam Ali Rıza aleyhisselam şiilerinden birini ziyarete gitti...Ve orda bir çocuğa rastladı...Ona adını sordu...Oda adının Muhammed Ali olduğunu söyledi...Aziz İmam ona,iki sefer korunmuşsun şeytan bu iki isme yaklaşamaz...Buyurmuştur...

Ezan okunduğu zaman cin ve insan şeytanları susar derler...Dikkat buyurunuz...Eşhedü enne Muhammedün Resulullah da vardır...

Bir sahabi gelip Resulullaha bir cinniden şikayette bulundu...Ve Resulullah Ali'ye bir mektup yazdırıp sahabeye verdirdi...Ertesi gün sahabe geldi ve dedi ki; ya Resulallah o cinni sabaha kadar ağladı inin inim inledi ve dedi ki; onlar kimse bizden üstün kimselerdir...Ne olur şu mektubu burdan uzaklaştır çok azab çekiyorum...Ve Resulullah o sahabeye mektubu ordan uzaklaştırmasını istedi...Aksi takdirde o cinninin azabı kıyamete kadar süreceğini söyledi...

Ve şimdi karar sizin...Eğer cin ve insan şeytanlarının sizden uzaklşmasını istiyorsanız ONİKİ AZİZ İMAMLARIN İSİMLERİNİ EZBERLEYİP ZİKREDİN...VE ONLARI VESİLE KILIP NASUH TEVBESİ YAPINIZ...MEHDİ BÖYLE SÖYLEDİ...

ONİKİ AZİZ İMAMLARIN MÜBAREK İSİMLERİ ŞÖYLEDİR...

1- AZİZ İmam Hz. Ali ibn-i Ebi Tâlib (a.s.)

2- AZİZ İmam Hz. Hasan bin Ali (a.s.)

3- AZİZ İmam Hz. Hüseyin bin Ali (a.s.)

4- AZİZ İmam Zeynel Âbidin (a.s.)

5- AZİZ İmam Muhammed Bâkır (a.s.)

6- AZİZ İmam Câfer-i Sâdık (a.s.)

7- AZİZ İmam Mûsâ el-Kâzım (a.s.)

8- AZİZ İmam Ali Rıza (a.s.)

9- AZİZ İmam Muhammed Cevad Takî (a.s.)

10- AZİZ İmam Ali Nakî (a.s.)

11- AZİZ İmam Hasan Askerî Zekî (a.s.)

12- AZİZ İmam Muhammed Mehdî (a.s.) (Allah zuhurunu çabuklaştırsın...)

Zikr-i hakikatimizdir...

Bakî Gerçekler Demine Hû,Dost Allah Eyvallah...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Mehdî ...son dakika? CANLI

Mehdî Haber Ajansı ((Î)) Mehdî Haber Ajansı

İncil-i Matta 6/24

Hadis-i İsâ aleyhisselam:

...Hiç kimse iki efendiye kulluk edemez. Ya birinden nefret edip öbürünü sever, ya da birine bağlanıp öbürünü hor görür. Siz hem Tanrı'ya, hem de paraya kulluk edemezsiniz...

İncil-i Matta 26/14-15-16:

...O sırada Onikilerden biri - adı Yahuda İskariyot olanı - başkâhinlere giderek, «O'nu ele verirsem bana ne verirsiniz?» dedi. Otuz gümüş tartıp ona verdiler.Yahuda o andan itibaren İsa'yı ele vermek için fırsat kollamaya başladı...

İncil-i Matta 26/24

Hadis-i İsâ aleyhisselam:

...İnsanoğlu, kendisi için yazılmış olduğu gibi gidiyor, ama İnsanoğlu'nu ele verenin vay haline! O adam hiç doğmamış olsaydı, kendisi için daha iyi olurdu...

İncil-i Matta 26/36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46:

...Sonra İsa öğrencileriyle birlikte Getsemani denen bir yere geldi. Öğrencilerine, «Ben şuraya gidip dua edeceğim, siz burada oturun» dedi...

...Petrus ile Zebedi'nin iki oğlunu yanına aldı. Kederlenmeye ve ağır bir sıkıntı duymaya başlamıştı...

...Onlara, «Yüreğim ölüm derecesinde kederli» dedi. «Burada kalın, benimle birlikte uyanık durun.»

...Biraz ilerledi, yüzüstü yere kapanıp dua etmeye başladı. «Baba» dedi, «mümkünse bu kâse benden uzaklaştırılsın. Yine de benim değil, senin istediğin olsun.»...

...Öğrencilerin yanına döndüğünde onları uyumuş buldu. Petrus'a, «Demek ki benimle birlikte bir saat uyanık kalamadınız!» dedi...

...«Uyanık durup dua edin ki, ayartılmayasınız. Ruh isteklidir, ama beden güçsüzdür.»...

...İsa ikinci kez uzaklaşıp dua etti. «Baba» dedi, «eğer ben içmeden bu kâsenin uzaklaştırılması mümkün değilse, senin istediğin olsun.»...

...Geri geldiğinde öğrencilerini yine uyumuş buldu. Onların göz kapaklarına bir ağırlık çökmüştü. 44Onları bırakıp tekrar uzaklaştı, yine aynı sözlerle üçüncü kez dua etti...

...Sonra öğrencilerin yanına dönerek, «Hâlâ uyuyor, dinleniyor musunuz?» dedi. «İşte saat yaklaştı, İnsanoğlu günahkârların eline veriliyor....

...Kalkın, gidelim. İşte beni ele veren geldi!»...

...Alevibektaşşii Fakih yorumluyor:

...isa,üç sefer dua etti o acının kendisinden uzaklaşması için? birinci soru şu: isa'nın bu duası kabul gördü mü?

...isa insanoğlu'nu ele verenin vay haline! demekle ne demek istedi? ikinci soru şu: o ele verenin hali ne oldu?

...isa,siz hem tanrı'ya, hem de paraya kulluk edemezsiniz? demekle ne demek istedi? üçüncü soru şu: ihanet eden paraya mı kulluk ediyordu?

...ve sonuç?

...zekeriya ve yahya peygamberin öldürülmesine müsade eden rabbülalemin isteseydi isa'nın ölümünede müsade etmezmiydi?

...yani burda derin tefekkür gerektiren çok konu söz konusudur? kur'an-ı mukaddesin bir tek ayetini bile inkar etme şansımız olmadığına göre onlar isa'yı öldürmediler? öldürdüklerini zannettiler denmesi? ve isa'nın ihanet edenin vay haline demesi bizim islami yorumumuz olan o ihanetçinin allahın bir takdir-i ilahisi olarak isa gibi gösterilip yine isa'nın üç kez rabbisine yalvarmasının sonucu duasının kabulü olamaz mı?

...ve tevrat-ı şerifte tahtada (haçta) olan lanetlidir? sözü yine o ihanetçinin isa tarafından lanetlenmesinin sonucudur diyemeyiz mi?

... «Elî, Elî, lema şevaktani?» yani, «Tanrım, Tanrım, beni niçin terk ettin?» sözünü yine o haçta bulunan ihanetçinin sözü niye olmasın?

...ilginç bir not verelim? zekeriya peygamberi meryem ile haşa zina ettiği gerekçesiyle öldüren şeriatçı yahudiler keza meryemi aynı gerekçe ile neden öldüremediler?

...isa'yı haşa deccal gibi karşılamış olan yahudiler şimdilerde deccali haşa isa diye karşılamaya hazırlanıyorlar? rabbülalemin diyor ki,onlar tuzak kuruyorlar bende tuzak kurmaktayım?

...ve sizleri incil-i mattadan iki okuma parçası ile başbaşa bırakıyorum derin tefekkür lütfen derin tefekkür?

...pir gerçek veli:

...levh-i mahfuz haktır hak?

...kitab-ı mukaddes haktır hak?

...tevrat-ı şerif haktır hak?

...zebur-u şerif haktır hak?

...incil-i şerif haktır hak?

...kur'an-ı şerif haktır hak?

...gerçek erenler demiştir mutlak?

...dört kitabın dördüde haktır hak?

...okuma parçası:

İsa'nın yetkisi

(Mar.11:27-33; Luk.20:1-8)

23İsa tapınağa girmiş ders veriyordu. Bu sırada başkâhinler ve halkın ihtiyarları O'nun yanına gelerek, «Bunları hangi yetkiyle yapıyorsun, bu yetkiyi sana kim verdi?» diye sordular.

24İsa onlara şu karşılığı verdi: «Ben de size bir soru soracağım. Bana cevap verirseniz, ben de size bunları hangi yetkiyle yaptığımı söylerim. 25Yahya'nın vaftiz etme yetkisi[ü] nereden geldi, Tanrı'dan mı[v], insanlardan mı?»

Bunu aralarında şöyle tartışmaya başladılar: «`Tanrı'dan' dersek, bize, `Öyleyse ona niçin inanmadınız?' diyecek. 26Yok eğer `insanlardan' dersek... Halkın tepkisinden korkuyoruz. Çünkü herkes Yahya'yı peygamber sayıyor.»

27İsa'ya, «Bilmiyoruz» diye cevap verdiler.

İsa, «Ben de size bunları hangi yetkiyle yaptığımı söylemeyeceğim» dedi.

İki oğul benzetmesi

28«Ama şuna ne dersiniz? Bir adamın iki oğlu varmış. Adam birincisine gidip, `Oğlum, git bugün bağda çalış' demiş.

29«O da, `Gitmem!' demiş. Ama sonra pişman olup gitmiş.

30«Adam ikinci oğluna gidip aynı şeyi söylemiş. O da, `Giderim, efendim' demiş, ama gitmemiş.

31«İkisinden hangisi babasının isteğini yerine getirmiş olur?»

«Birincisi» diye karşılık verdiler.

İsa da onlara, «Size doğrusunu söyleyeyim, vergi görevlileriyle fahişeler, Tanrı'nın Egemenliğine sizden önce giriyorlar» dedi. 32«Yahya size doğruluk yolunu göstermeye geldi, ona inanmadınız. Oysa vergi görevlileriyle fahişeler ona inandılar. Siz bunu gördükten sonra bile pişman olup ona inanmadınız.

Zikr-i Hakikatimizdir...

Baki Gerçekler Demine Hu Dost Allah Eyvallah...

Gerçeğe Hu Mü'mine Ya Ali Ya Mehdi Sahib-i zaman...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mehdî ...son dakika? CANLI

...herşeyin bir şifresi vardır? çantanızın,kasanızın,iç ve dış kapınızın,bilgisayarınızın,grubunuzun,hotmailinizin?

...işte bunun gibi allah'ın da bir şifresi vardır?

...kur'an'ın şifresi ve anahtarı eûzû ve besmele olduğu gibi allahında eûzû ve besmelesi sayılacak bir şifre?

...işte o şifreyi size açıklıyorum?

...sayısal olarak 3,5,7,12,14,17 ve 40'dır?

...harfsel olarak ahhzbcmrtnam'dır?

...açılımları 3'ler,5'ler,7'ler,12 imamlar,14 masum-u paklar,17 kemer-i bestler ve 40'lar?

...a(ali)h(hasan)h(hüseyin)z(zeynel)b(bakır)c(cafer)m(musa)r(rıza)t(taki)n(na

ki)a(askeri)m(mehdi) anlaşılacağı üzere bunlar oniki-imamların baş harfleri,isim ve lakaplarıdır?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

"Ayhan Aytaç'ın Notları:

((...gerçek mehdi ile sahtesi arasındaki fark nedir derseniz? sahte olanlarının etrafında cin ve insan şeytanları üşüşürler? ve mümkün mertebe onunla alay içerisinde olurlar? bunu şehit kubilayın başını kesmiş olan derviş mehmette görebilir...o kendisini mehdi zannetmiş ve şeytan ona taife sağlamış adeta onunla alay etmiştir...ve olay sonrasıda kaçışmışlardır etrafa? gerçek mehdi ise 77,777 nefeste nefsine hakim zamanın saniye ve saliselerin efendisidir ki saniyesi salisesine cin ve insan şeytanlarını telinleriyle adeta ellerini kollarını bağlamış onları teslim almıştır...ve onların haddine miki etrafında duracakta onunla alay edecekler...gülerim hallerine...zaten şeytanın en korktuğu şey alaya alınmaktır ama mehdi onu zamanı gelince alaya alacaktır...isa mesih kısmen almıştır ama görev tamamlanmadan göğe çekilmiştir...o zamanının süleymanıdır? ve bakın tapınaktaki cinler ne diyor:,,,ey tanrının kutsalı bizi helak etmeyemi geldin daha zamanın varken? ve saire...ancak din mezhep tarikat ve siyaset bahsinde bütün vesveseler ve fısıltılar sustuktan ve herkes haddini bildikten sonra mehdi zuhur edecektir...bu hadisle haber verlimiştir...o kürsüden konuştuğu zaman hakk konuşacak ve batıl yok olacak...yani cin ve insan şeytanlarının vesveseleri sonsuza dek susacaktır? ...diyeceklerim şimdilik bu kadar...böylece bendenizde naçizane bu en zevkli konuya dahil olmuş oldum...öğrendiklerinizi diğer arkadaşlarınızla mutlaka paylaşın üç maymunları sakın oynamayın lanet okları ruhlarınızı deler geçer sonra uyarmadı demeyin...mehdinin en çok kızdıkları üç maymunları oynayan üç harflilerdirki bir çoğunuz onlardandır vesselam :)))"

– ayhanaytaçınnotları:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kimden : Mehdi dabbetül-arz 19

Kime : Grup: Mehdî Haber Ajansı

Tarih : 12.7.2011 12:17 (GMT +2:00)

Konu : Bu anayasa Mehdi gelinceye kadar geçerlidir?

‎ Ayhan Aytaç'ın Notları:

Milli Gazete,kitapçığı,2005,

Nereye Gidiyoruz',saife,6 ve 6.bölüm'den alıntıdır:

6-İran'daki Duruma Gelince

Bugün İran'da Hz.Mehdi anlayışı ve O'nu bekleyiş adeta inancın bir parçası gibidir.İşte gazete haberlerinden bazı örnekler:

a) Humeyni'nin kurduğu 'İran İslam Cumhuriyeti'nin Anayasası'nın birinci maddesi şöyledir:'Bu anayasa Mehdi gelinceye kadar geçerlidir.'

B) 1986'da iran-ırak savaşı esnasında o zaman İran Meclisi Başkanı ve silahlı kuvvetler kumandanı olan Rafsancani'ye gazeteciler soruyor:'Neden,Irak'a karşı büyük bir taarruza geçmiyorsunuz? ' Rafsancani'nin verdiği cevap:'(Mehdi'den) İşaret bekliyoruz.' oluyor.

c) Mart 1989'da Rafsancani Tahran Üniversitesinde verdiği bir Cuma hutbesinde şunları söylemiştir:'Mehdi gelecek,dünya tek bayrak ve tek kanunla yönetilecektir.(26.3.1989,Milliyet)

d) Humeyni 1989'da vefat edinceye kadar İran'da bütün Radyo,televizyon ve toplantıların açılış ve kapanışında şu slogan vardı:'Hüdaya,Hüdaya ta inkilabı Mehdi Hümeyni (ra) nigabbar'(yani:Ya Rabbi,Ya Rabbi Mehdi inkilabına kadar Humeyni'ye ömür ver.)

e) Humeyni'nin vefatından iki ay kadar önce Mayıs 1989'da Hürriyet gazetesinde kendisine atfen şu sözleri yayınlanmıştı:'İran-Irak savaşı mühim bir savaş değildi.Biz Hz.Mehdi'nin emrinde yapacağımız Evrensel savaş için hazırlanıyoruz ve bunun için yirmi (20) milyon askerimiz var.'

f) 31.01.1993 tarihli Milliyet'te çıkan bir haberde ise; Fransız Le Figaro gazetesinin Washington muhabiri Stephane Marchand'ın 'İran Yarınki Tehlike' başlıklı bir inceleme yazısından bahsedilmektedir.

g) 'Siyah bayraklıların gelipde karşınıza çıktığında Farslılara (iranlılara) ikramda bulunun.Zira sizin devletiniz onlarla beraberdir.' gibi hadis-i şerifler de göz önüne alınınca egemen güçlerin ve ABD'nin neden İran! la uğraştıkları daha kolay anlaşılı zannederiz...

ÜMMİNEBİ:

((YA ALİ SEN VE ŞİAN (TARAFTARLARIN) OLMASAYDI İSLAM YOK OLUP GİDERDİ...ANCAK BENDEN SONRA KİM MÜMİN KİM MÜNAFIK SENİNLE ANLAŞILACAKTIR YA ALİ...SENİ MÜMİN SEVECEK,SANA MÜNAFIK DÜŞMAN OLACAKTIR YA ALİ...SABRET YA ALİ SEN KAZANACAKSIN))

AMENNA VE SADDAKNA YA RESULALLAH

AyhanAytaç Yorum:

((...iran daha öncede osmanlı için bir tehdit unsuru idi.o zaman yukarıdaki hadise göre yorumluyacak olursak osmanlının neden iranla uğraşmış olduğunu daha kolay anlarız.pir sultanın neden şahı övdüğünüde? çünki pir sultanın asılmasının on sebebinden biriside Mehdi sahib-i zaman propagandası yapmasıydı ve ona görede o Mehdi Şah İsmailin oğlu Tahmasptı kim bilir? ama ilginç olan şuki yüzyıllar önce Şah İsmail KIZILBAŞBUĞ Osmanlı için Yezitin mülkü derken 20.yüzyılın Şah İsmaili veya Pir Sultanı olan Humeynide Amerika veya ABD için BÜYÜK ŞEYTAN DEMİŞTİR...TARİH TEKERRÜRDEN İBARETTİR...MEHDİNİN ZUHURU YAKINDIR...))

21.yüzyılın Alevi ozanı

Pir Gerçek Veli'nin en son dörtlükleri:

Tüm dünya İslam gerçeğine toslamış...RAHMANİSTAN OLACAKTIR?

Tüm ortadoğu Şii gerçeğine toslamış...ŞİİSTAN OLACAKTIR?

Tüm anadolu Alevi gerçeğine toslamış...ALEVİSTAN OLACAKTIR?

Tüm istanbul Mehdi gerçeğine toslamış...MEHDİYYE OLACAKTIR?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Konu başlığı; "Mehdi'ye biat edin...Şeytan'a cihat açın...".

Her kültürün kendi doğruları vardır. Başlıktaki doğru(!) da Arap kültürü doğrusu.

Bana göre ise, bazı abartılar haricinde Şeytan'a biat edip Arap kültürünü savunan Mehdi'ye cihat açmak gerekli. Zira araştırılacak olursa şeytan, insanların keyifli ve huzurlu yaşamasını, sıkıntıya girmeden, otoritelerin dayatmalarına izin vermeden(uymadan) rahat bir yaşam öğütler.

Mehdi'nin önereileri ise sadece arap kültürü dayatmalarıdır. Sıkıntı, tapınmak, yanmak, yakılmak, öldürmek, kesmek, taşlamak, vs. vs.

Bu da benim doğrularım. Herkes doğrularını kendisine saklamalı. Yaşamın kuralları insan yararı gözetilen modern ahlak ve modern hukuk olmalı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayhan Aytaç'ın Notları:

PİRGERÇEKVELİDÖRTLÜKLERİ:NAMAZ MÜMİNİN SECCADESİ DEĞİLİDİR?NAMAZ MÜMİNİN MESCİDİ DEĞİLDİR?NAMAZ MÜMİNİN KABESİ DEĞİLDİR?NAMAZ MÜMİNİN MİRACIDIR VESSELAM :)NOT:((...miracda ise;ne seccade,ne mescid,ne kabe vardır.orası aşk makamıdır ve raks-ı sema vardır vesselam.öyleyse miracda namazın adı semah-ı şerifitir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

NEDEN PİR GERÇEK VELİ:((...pir sultanın piri,yol ve erkanın gerçeği,hacıbektaş-ı veli'nin velisi ile pir gerçek veli müstear mahlasımız ortaya çıkmış oluyor.pir gerçek veli'nin şairlik ekolüne gelince,güzelleme,tamlama ve dört anasırda derleyip toparlamadır vesselam :))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

AKİT YAZARI,ABDURRAHMAN DİLİPAKA:((...gazze olayları ile ilgili yazmış olduğunuz iki makaledede hz.ali gelse ne yazar diye vurguladınızda bu yazılarınızdan ötürü hiçkimseden bir kınama almamıştınız.ali gelse elbette israili fetheder çünki israil ikinci hayber kalesidir ki:o iş mehdiye ısmarlanmıştır.iyide siz aynı şeyi ebubekir gelse veya ömer gelse ne yazarda diyebilirmisiniz doğrusu bunu çok merak ediyorum...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

YARGIÇ,HAKİM,SAVCI,AVUKATLAR'A:((...maide suresi 8.ayeti sizler hediye ediyorum:**Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz. Bir kavme olan kininiz, sizi adaletsizliğe sevketmesin. Adaletli olun, çünkü o, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.**evet sayın yargıç,hakim,savcı ve avukatlar karar sizde...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

Mehdî Haber Ajansı:Konu: Mehdi'nin çıkış alametlerinden biriside Doğu Perinçek'tir?...hadis-i muhammed:**Mehdi'nin çıkış alametlerinden bir tanesi de batıda,başlarında Kinde kabilesinden ayağı sakat bir adamın bulunduğu Bayraklıların çıkmasıdır.**

Ayhan Aytaç'ın Notları:

‎...SİGARA ŞEYTANIN BAYRAĞIDIR? ...şeytan-ı lain bizim nefis kalemizi kuşatmış,zapturapt altına almış ve bayrağını dikmiştir? ...ve işin garip olanı ise? biz bu yenilgiden haz duyarcasına mazoşistçe ((zafer işaretiyle)) onun muzafferriyyetine destek oluyoruz el birliğiyle? ...imza: ...ayhanaytaç ((tasavvufçu + nefsikolog))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

SAYIN...BAŞBAKANIMIZA:((...sn.başbakanımız,daha önce sizlere bu alevi çalıştayı kapsamında bir şikayet gelmişti.yeni alevilik müfredatında muaviyeye hazret çekiliyor diye.ve sizde bunu olumlu karşılamış onu sildirelim o zaman demiştiniz.ama bu bizim alevi gündemmühendislerimizin pek dikkatini çekmemişti.bu işin akibeti ne oldu bilmem ama bazı kitaplarda varki onlardanda silmek lazımdır...))

EK...((...örneğin fethullah gülenin,cübbeli ahmetin,ali erenin,mehmet ali demirbaşın,ahmet akkündüzün,ebubekir sifilin,hüseyin hilmi ışığın,ömer bilmen nasuhinin,necip fazıl kısaküreğin,ömer öngütün,iskender palanın,emine şenlikoğlunun,ömer döngeloğlunun,abdullah ayazın,ve ve vesaire gidiyor.bu saydıklarımızın kitaplarında bol bol muaviyeye hazret çekilmektedir sayın başbakanımız...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

HÜSEYİN HİLMİ IŞIK'KIN KURNAZLIĞI:((...tam ilmihal kitabının hurufilik maddesinde,balkanlardaki hurufilerin bazı sapıklıklarından bahsediyor.dede ve babalara çatıyor.onları alaya alıyor.bir mürid geliyormuş dede bağından gül koparmak istiyorum diyormuş falan filan yapıyorlarmış diye bahsediyor ve ekliyor:şimdiki alevilerde ve bektaşilerde bu yoktur diyor iki üç sefer.sanki eskiden varmış gibi.alevi kamu-oyuna...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

MEHMET ALİ DEMİRBAŞ'IN HAZRETÇİLİĞİ:((...türkiye gazetesinin dinci yazarlarından olan bu zatın -mezhepsizler-adlı kitabında tam 93 kez ehlibeyt düşmanı mu(h)aviye'ye -hazret-çekmektedir.ve yetmiyor,bir ehlibeyt evladı olan seyyid mevdudi için bir kez olsun mu(h)viyeye hazret çekmemiştir diye veryansın ediyor.ehlisünnet alimliğinin bir referansı gibi sunuyor ona hazret çekilmesini.@llahın lanetiyle lanetliyorum...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

NECİP FAZILA GÖRE ALEVİLİK:((...henüz kanlı maraş ve çorum olayları öncesinde 1978'de -doğru yolun sapık kolları-adlı kitabı yayınlandı necip fazılın.alevilik maddesinde alevilere kin kusuyordu.ümminebinin:herşey bir şeydir cehalet hiçbirşeydir? sözünü alevilik üzerinden uyarlı***********:-herşey bir şeydir alevilik hiçbirşeydir-manasını çıkarıyordu.cıa değil nfk vardır azmettirici olarak maraşta...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

CİNLERLE CANLAR BİRARAYA GELEMEZLER:

((...ümminebi:insanlarla cinler birbirlerinin zıttıdırlar.hani deriz ya adam demire tahta der veya nuh der peygamber demez.işte bu gibi zıtlaşmalar ins ve cin fikriyatının vesvese çatışmasıdır.yalan doğrulanır.doğru yalanlanır.dinim kinim kinim dinimdir mantığı sergilenir bu devr-i süfyan devran-ı mehdiyette.hz.ali:insanların inkar ettikleri vardır ama gerçeğin ta kendisidir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

İKTİDAR VE MUHALEFET DERSLERİ:

((...hacıbektaş derki:ilim hakimiyete giden yolları aydınlatan bir ışıktır.@llahta derki:bizim yolumuzda mücahede edenlere biz yollarımızı gösteririz.iktidarda muhalafette bir ilme tabidir.ama hacıbektaşın burda bahsettiği hakimiyet nedir.tabiki dünyanın hak hakimiyeti olan hakimiyetullahtır.ve bu mehdi'nin kuran ve ehlibeyt hükümetiyle olacaktır...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

DÖRT KAPI KIRK MAKAM:

((...kuranın açılımıdır dört kapı kırk makam.şerit,tarikat,marifet ve hakikat vardır.rabbül-alemin bir ayetle şeriata,bir ayetle tarikata,bir ayetle marifet ve bir ayetle hakikate atıfta bulunur.bu sistem anlaşılmadığı sürece islam bulmacasını kimse çözemez.ehlibeyt unsurunuda göz ardı etmememiz gerekir.o imamlarki ehl-i zikir alimleridirler.yani kuran alimidirler.ilmi rahmetül aleyküm...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

UFO HAKKINDA:

((...biz ufonun cin olduğunu düşünüyoruz.onların gezegenlerininde kayıp gezegen olan kızıl-gezegen olduğunu düşünüyoruz.ve nasılki,ufo denen cisim ve cin denen varlık görünmüyorsa onların gezegenleride görünmemektedir.2012 kitabını epeyce okudum.çok notlarım oldu.hem yazarına hemde himmet etmiş olan engin ardıça teşekkürlerimi arzederim.bu kardeşimiz güzel sonuçlar elde etmiş ama yeterli değildir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

PELİN ÇİFTİN,BİLİNMEYEN'İ:

((...sayın pelin çift,yeni programınız hayırlı olsun.bendeniz öteki gündem programını devam ettirmenizden yanaydım.hatta sizinle birlikte yapmayıda düşünüyordum.belki daha erken.@llah nasip ederse,hakan yılmaz çebi ilede irtibata geçersek yakın zamanda umarım programınızı meşgul edeceğiz.parapiskolojik savaş hakkında bu ülke insanlarının öğrenmesi gerekenler vardır...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

KASR-I ARİFAN DERGİSİNE:

((...kardeşler şu aralar eski dergilerinizi karıştırıyorum.ve bir yığın yanlış analizler gördüm.güya islam ve tasavvufa göre yazıyorsunuz ama kaş yaparken göz çıkarıyorsunuz farkında değilsiniz.siz birbirinize düşmalar idiniz @llah kalblerinizi birleştirdi ayetini yorumlarken şu an düşman olduğunuz şiileri hiçe sayıyor ve ehlisünnet kardeşliğinden dem vuruyorsunuz.bu yanlıştır bilesiniz...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

MÜNKİR,MÜNAFIK,MÜMİN:

((...her din üç gruba ayrılır,veya üç mezhep ve yahut üç ekol.mümin,münafık,münkir.eğer sen mümin isen,hem münkir hemde münafık cepheden saldırı gelir.münkir isen mümin ve münafık cepheden.yok münafık isende ilginçtir ki,hem mümin hemde münkir cepheden saldırı görürsün.ve şimdi dedeye kulak verelim:münkir münafık olan girmesin ceme :))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

KUR'AN VE EHLİBEYT EMANETTİR:

((...evet bu ikiside ümmet-i muhammed için emanettir.fakat bir taraf kurana sahip çıkarken ehlibeyti terk ediyor.diğeri ise; güya ehlibeyte sahip çıkarlarken kuranı terk ederler.her ikisinin birlikte muhafazasıdır emanete sahip çıkmak aslında.ve şurasıda bir gerçektirki:kuranı ancak ehlibeyt imamları tefsir ederler.nitekim evveliyatında cafer ahiriyetinde mehdi vardır. :))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

FIRKA-İ NACİYE,GÜRUH-U NACİ:

((...nakşice fırka-i naci,bektaşice güruh-u naci ne fark eder ki:önemli olan birinin ashab-ı kiramın yolunda olması,diğerininde ehlibeytin yolunda olmasıdır.peki öylemidir.fırka-i naciden olanlar,beş vakit namaz kılarlar elini,diline,beline sahip değildir.güruh-u naciden olanlar ise;eline,beline,diline sahip beş vakit kılmazlar.aslında her ikisinide yapanlardır kurtulacak olanlar...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

‎700 BİN ŞİZOFRENİMİZ VARDIR:((...ülkemizde 700 bin sosyal empatiden yoksun şizofreni hastamız vardır.ve benim bir tavsiyem olmuştu.madem sosyal empatiden yoksunlar ve hayal ile gerçek arasındalar,gerçeğe hu.o zaman bakırköy'e değil karacaahmete buyurun.sizlere özel bir cem ayini yapılsın,duası okunsun,kurbanı kesilsin,hak,muhammed,alinin kerameti tecelli buyursun...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

‎...SİGARA ŞEYTANIN BAYRAĞIDIR? ...şeytan-ı lain bizim nefis kalemizi kuşatmış,zapturapt altına almış ve bayrağını dikmiştir? ...ve işin garip olanı ise? biz bu yenilgiden haz duyarcasına mazoşistçe ((zafer işaretiyle)) onun muzafferriyyetine destek oluyoruz el birliğiyle? ...imza: ...ayhanaytaç ((tasavvufçu + nefsikolog))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

ALEVİ TERÖR ÖRGÜTÜ OLSAYDI:((...saadet partisi bağcılar şubesine kısa bir ziyarette bulunmuştum.orda eski milli çözüm dergisi yazarıyla tanıştım.bana dedi ki:aramıza fitne sokmak istiyorlar siyonistler.bende dedim ki o bizi bağlamaz.çünki biz zaten 72 milleti bir gözle görüyoruz.ya alevi terör örgütü olsaydı ne olurdu.bizde kürtle,ermeniler ve yahudiler gibi olsaydık neler olurdu.öpüp başınıza koyun alevileri...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

NO KÜRDİSTAN BİJİ ALEVİSTAN:((...teröre kurban gitmiş olan 13 askerimiz için @llahtan rahmet diliyoruz.ve haksız yere zulmeden terör militanlarınıda ebediyen lanetliyoruz.misakı milli sınırları içersinde yaşayan herkes bizim vatandaşımızdır.her ferdi bizim can yoldaşımızdır.kan yoldaşımızdır.o kan ile bayrağımız rengini almıştır.şehitlerimizle biraz daha allanmıştır vesselam :))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

SİZİN FETHULLAH GÜLENİNİZ BİZİM ALİ HAMANEYİMİZ:((...suriye lideri beşar esat iranın ruhani lideri ve velayet-i fakih olan ali hamaneye gitti ve türkiyeyi şikayet etti.akp'nin üçüncü kez iktidara gelişinden de rahatsız olduğunu söyledi.hizbullah lideri hasan nasırallahta beşar esatın arkasında olduğunu söyledi.darısı izzettin doğanın başına.beşar esat arap alevisidir nusayridir...ahmedinejatta iran alevisidir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

PİRGERÇEKVELİNİNDÖRTLÜKLERİ:İKTİDARIN YOLU SANDIKTAN DEĞİL MESCİDDEN GEÇER?İKTİDARIN YOLU MECLİSDEN DEĞİL DERGAHTAN GEÇER?İKTİDARIN YOLU LAİKLİKTEN DEĞİL İSLAMİYETTEN GEÇER?İKTİDARIN YOLU DEMOKRASİDEN DEĞİL TASAVVUFTAN GEÇER?

Ayhan Aytaç'ın Notları:

MUAVİYE İLE ERDOĞAN ARASINDAKİ İLGİNÇ BENZERLİKLER:((...o şam valisi idi ümmetin başına geçti.o istanbul başkanıydı ülkenin başkanı oldu.o mısır valisini kullandı.o valileri kullandı.o kuran yapraklarını mızrakta o nutuk yapraklarını kalemde kullandı.o hasana söz verdi tutmadı.o kılıçdaroğluna söz verdi tutmadı.o mescidlerde o mescidlerde siyasal erk sağladı.o namaz kılar kırkık bıyıklı idi oda öyle.))

Ayhan Aytaç'ın Notları

Yehova şahitlerinin Mesihi:

((...biz @llah ve resul şahitleriyiz:russelistler olarakta bildiğimiz yehova şahitleri mesihin -uluslar uluslara karşı savaşır.- sözünden yola çıkarak birinci dünya savaşının 1914'te olmasından yola çıkarak mesihin dünyaya indiğini ve 33 yaşında olduğunu söylemişler.ve bizde beynimiz google kalbimiz facebook düşündükte atatürkün 1914'te 33 yaşında olduğunu ve ve ve saire..))

Ayhan Aytaç'ın Notları

Mehdi'nin bir işareti olacaktır:

((...ümminebi bu hadisi haber vermiştir ki:mehdinin bir işareti olacaktır diye.işaret muhammed isminin arapçasının sağ çapraz yarısıdır.24 de benzemektedir.işin ilginç yanıda şu ki:nostradamus dünyanın sonlarında heryerde bir işaret görüyorum demiştirde.yorumcular bunun gamalı hacca işaret ettiğini söylemişler.peki şimdi gamalı haccın önemi kaldımı? o işareti bekleyin o zaman...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

‎9+12=:21.asır sırr-ı hakikatte asr-ı kıyamettir?

((...arapça metinlerde 9'a benzeyen bir harf vardır.ama çok göze çarpıcıdır.ve saat esasına gör 9 rakamının ikinci 12'de karşılığı 21'dir.o 9 da 21 e işaret ediyor dersek.21.yüzyıl kıyamet asrıdır.en azından kıyametin asrını bilmiş oluruz.r.regın demiştiki:bizim nesil mehdiyi,deccali ve mesihi görecektir.armageddonu görecektir.2012'yi bekleyin...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

‎21.makam:**en doğrusunu @llah bilir?**

((...hacıbektaş derki:marifetin birinci makamı edab.yani 21.makamdır.e en d doğrusunu a @llah b bilir.21.makam en doğrusunu @llah bilir makamıdır.herkim en doğrusunu @llah bilir diyor ve arkasından da ebsem duruyor ise,o kişi marifettendir.

mesela imam-ı rabbani bunu çok der.kendisi marifettendir.şimdilerde harunyahyada diyor ama en doğrusunu @llah bilir ebsem dur...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

MÜNKİR MÜNAFIK GİRMESİN CEME:

((...asr-ı saadet döneminde,mescidde 35 münafık vardı.cibril-i emin geldi haber verdi.dediki cemaatte 35 münafık var.ümminebi cemaati uyardı bunlar çıksın dedi.hiç kimse ses etmedi.cebrail isimlerini verdi.tek tek ortaya çıkarıldı.ve araştırıldıki gerçekten bunlar münafıktır.işte bu hadisenin zikr-i hakikati için cemde bu ritüel dillendiriliyor.en doğrusunu @llah bilir ebsem dur...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

KARACAAHMET CEMEVİ YIKILACAKTI NERDEYSE:

((...@llahın isminin anıldığı yerleri yıkmak isteyenden daha zalim kim olabilir? diyor bakara:114'te rabbül-alemin.eğer camiler sadece @llahın evi ise,bilimelidirki:cemevleri hem @llahın hem muhammedin hemde alinin evidir..cemevleri ehlibeythanedir.misyon devam etmektedir.aleviler hanedan-ı ehlibeyttirler.hepsi 12 imam evlatlarıdır.yol veya bel evladıdırlar...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

DÖRT KAPI KIRK MAKAM:

((...dört kapı kırk makamın ilk iki kapısı,nakşibendilik,son iki kapısıda bektaşiliktir.nakşi olmadan bektaşi olunmaz vesselam :) nakşi şeyhi ismet mollayı hatırlayınız.bektaşi tekkesine atanınca hemen bektaşi olmuştu.yüz yüze yüz hakkadır nakşilikte,el ele el hakkadır bektaşilikte rabıta-i şerife.mehdi nakşilikle bektaşiliği birleştirecek ve vasıl edecektir.gerçeğe hu...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

Mehdi'nin dört zuhuru olacaktır:

((...önce alevilerde zuhur edecektir.istanbul alınacaktır o nurlu cemaat ile.sonra şiilerde zuhur edecektir.horasanı alacaktır.sonra ümmet-i muhammedde zuhur edecektir.mekke ve medine alınacaktır.ve en son kudüste zuhur edecektirki:bu tüm insanlık aleminde zuhurudur.ben gizli bir hazine idim.bilinmekliğimi istedimde mahlukatı yarratım tamam olur...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

Alevilerin Mehdi gafleti nedir?

((...mahsuni şerif diyor ki:bir daha gel gel samsundan,sarı saçlı mavi gözlüm? sanki mehdiyi çağırıyor dersiniz.pir sultanın atatürkü hacıbektaştı.ama o ona rağmen 12.imamı çağırıyordu.9 ayda 9 milyon kişi anıtkabiri ziyaret etti..hem türbecilere kızarız hem aynı hatayı kendimiz yaparız.peki soruyorum? madem birini bekliyor ve birinden medet umuyorsunuz.bu neden mehdi değil?..))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

‎90 BİN ER HORASANDAN ÇIKINCA:

((...pir sultan,ne demek istiyor acaba derseniz.bizim keşf-i kerametimize göre,mehdi dersimde ortaya çıkacak.bir takım fitneler kopacak.veya istanbulda mehdi ortaya çıkacak 4 milyon alevi-bektaşi istanbulun altını üstüne getirecek.mehdi zuhur edecek olaylara hakim olacak.bu haberi alan iran horasandan şerif ve seyyidlerden oluşmuş 90 bin kişilik orduyu harekete geçirecektir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

‎24 eylül 2011 hakkında:

((...keşf-i kerametlerimiz onu gösteriyorki,bu tarih abdulkadir-i geylaninin gavs-ı kutubluğunun bitiş tarihidir.ve meydan sahib-i zaman'a bırakılıyor.başka bir anlamda ise;şeytan ile mehdi kuvvetlerinin parapsikolojik anlamda dengelenmesini ifade ediyor.bu saatten sonra mehdi her an zuhur edebilir.aleviler dikkat etsin her an o kendilerinin arasında çıkabilir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

‎82 rakamının gizemi hakkında:

((...eba müslümin şeyhi -kadir gecesi bin aydan hayırlıdır.-ayetini çözdü.kadir gecesi hz.ali'nin şehadeti idi,bin ayda 82 yıllık emevi hükümdarlığı.ve eba müslüme emretti,vakti geldi git yık o devleti dedi.ve ahirzamana iz düşümü bu olay 1920'den sonra 2002'de kemalizmin miadının dolmasını süfyaninin başa gelişini ve işin artık mehdiye havale edildiğini bizlere haber vermektedir...))

Ayhan Aytaç'ın Notları:

İRAN'DA 24 MİLYAR DOLAR HAKKULLAHIMIZ VARDIR:

((...iran islam cumhuriyeti,kuran ve ehlibeyt esası üzerine kurulmuştur.iki emanetten birisi ehlibeyt olduğu için,biz aleviler -hanedan-ı ehlibeyt- tüm dünyada ehlibeyti temsil etmekteyiz.ama irandaki mollalar daha bunun farkında değildir.yakında irana gideceğiz tanışacağız ve 24 milyar dolar hakkullahımızı alacağız inşaallah ve elhamdülillah...))

"Ayhan Aytaç'ın Notları:

MEHDİ MESELESİ:

((...gerçek mehdi ile sahtesi arasındaki fark nedir derseniz? sahte olanlarının etrafında cin ve insan şeytanları üşüşürler? ve mümkün mertebe onunla alay içerisinde olurlar? bunu şehit kubilayın başını kesmiş olan derviş mehmette görebilir...o kendisini mehdi zannetmiş ve şeytan ona taife sağlamış adeta onunla alay etmiştir...ve olay sonrasıda kaçışmışlardır etrafa? gerçek mehdi ise 77,777 nefeste nefsine hakim zamanın saniye ve saliselerin efendisidir ki saniyesi salisesine cin ve insan şeytanlarını telinleriyle adeta ellerini kollarını bağlamış onları teslim almıştır...ve onların haddine miki etrafında duracakta onunla alay edecekler...gülerim hallerine...zaten şeytanın en korktuğu şey alaya alınmaktır ama mehdi onu zamanı gelince alaya alacaktır...isa mesih kısmen almıştır ama görev tamamlanmadan göğe çekilmiştir...o zamanının süleymanıdır? ve bakın tapınaktaki cinler ne diyor:,,,ey tanrının kutsalı bizi helak etmeyemi geldin daha zamanın varken? ve saire...ancak din mezhep tarikat ve siyaset bahsinde bütün vesveseler ve fısıltılar sustuktan ve herkes haddini bildikten sonra mehdi zuhur edecektir...bu hadisle haber verlimiştir...o kürsüden konuştuğu zaman hakk konuşacak ve batıl yok olacak...yani cin ve insan şeytanlarının vesveseleri sonsuza dek susacaktır? ...diyeceklerim şimdilik bu kadar...böylece bendenizde naçizane bu en zevkli konuya dahil olmuş oldum...öğrendiklerinizi diğer arkadaşlarınızla mutlaka paylaşın üç maymunları sakın oynamayın lanet okları ruhlarınızı deler geçer sonra uyarmadı demeyin...mehdinin en çok kızdıkları üç maymunları oynayan üç harflilerdirki bir çoğunuz onlardandır vesselam :)))"

SORUYORUZ:

((alevi dedesi,müftü ve vaiz olursa ne olur? hem cuma akşamı cemevinde dedelik hemde cuma günü camide imamlık yapsa ne olur? buna cami cemaati ne der? o alevi dedesinin arkasında namaz kılar mı? bu bir fitne mi olur? fitne ordan(mescidden) çıktı? oraya geri dönecektir? hadisi gerçek mi oluyor? yani o fitneyi mescide muaviye soktuda mehdi mi çıkaracaktır...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

DEDE ZAKİR LİSESİ:

((...önce şunu bi daha haber verelim canlar.ilk dede ve zakir dede korkuttur.dört kapı kırk makam ritüelinde ilk olarak 12 imam fıkhına göre şeriatta namaz kıldırırmış,sonra 99 esmaül-hüsna tarikatta zikredilirmiş,sonra semah ve mersiye marifette icra edilirmiş sonra da sırrı hakikat sohbeti hakikatte icra edilirmiş.cemevleri mehdiye kadar zikirhanedir.dergah-ı ehlibeyttir vesselam :))

Ayhan Aytaç'ın Notları

AİDH,BAŞKANI ALİ YÜCEYE:

((...sayın ali yüce,namaz konusunda görüşünüzü biliyorum.ama bundan vazgeçmelisiniz.sünnilerde 5 şiilerde 3 alevilerde 2 vakit namaz vardır.ümminebi buyurdu ki:münafıklar sabah ve yatsı namazını terk ederler.onun için dedelerimiz bu iki namazı terketmemişlerdir.12.imamda şöyle der:melundur melundur,sabah namazını güneşin doğuşuna yatsı namazınıda yıldızların aktığı zamana erteleyenler...))

Ayhan Aytaç'ın Notları

PEYGAMBERİMİZİN EN BÜYÜK MUCİZESİ,VAHİY MERYEMLİĞİDİR VESSELAM :

((...bütün peygamberler ondan bahsederken,o kendiliğinden konuşmayacaktır diye haber vermiştir.yahudi kaynaklarına görede ümemi olacağı haber verilmişti.nasıl ki hz.meryem için babasız çocuk dünyaya getireceği mucize ile haber verildi ise peygamberimiz içinde vahiy öyle söylenmiştir.isa bir sözdü ve doğdu.ümminebide ise 6666 isa doğmuştur vesselam :))

Ayhan Aytaç'ın Notları

DUYURU:((@llah'ın kulu ve halifesi mehdi,topkapı sarayına geçmeden önce hakanın yanında hatunu gerek misali,18 ila 24 yaş arası cin ve insan eli değimemiş bir eş aramaktadır? nefisler çiftleştirildiğinde ayeti mucibince ve sünnet-i nübüvvet... icabı izdivacına karar vermiştir?)):TOPKAPI SARAYI KETHÜDASI

Ayhan Aytaç'ın Notları

HÜRİSLAMHALKHAREKETİ:

((ALEVİLER MEHDİ ÖNCESİ ATEİZM BELASINDAN KURTULMALIDIR. PLAN ŞU:TURAN DURSUN, İLHAN ARSEL,FAİK BULUT VE ERDOĞAN AYDININ ALEVİLİK ALEYHİNDE YAZILMIŞ KİTAPLARI YAKILARAKTAN EYLEME START VERMEK.VE SONUÇ OLARAK ALEVİLERİN BU GİBİ KİTAPLARDAN UZAKLAŞTIRILMASINI SAĞLAMAKTIR. VARSA EVLERİNDE BU KİTAPLARIN KAYNAK YAYINLARI ÖNÜNDE TEŞHİR EDİLEREK YAKILMASI SÖZ KONUSUDUR))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hani böyle ezkaza fantastiğe falan merak sarsaydım da cidden tüm bunlara inansaydım :unsure: dahi şu cümle beni hemen bu inancımdan vazgeçirirdi...

((ALEVİLER MEHDİ ÖNCESİ ATEİZM BELASINDAN KURTULMALIDIR. PLAN ŞU:TURAN DURSUN, İLHAN ARSEL,FAİK BULUT VE ERDOĞAN AYDININ ALEVİLİK ALEYHİNDE YAZILMIŞ KİTAPLARI YAKILARAKTAN EYLEME START VERMEK.VE SONUÇ OLARAK ALEVİLERİN BU GİBİ KİTAPLARDAN UZAKLAŞTIRILMASINI SAĞLAMAKTIR. VARSA EVLERİNDE BU KİTAPLARIN KAYNAK YAYINLARI ÖNÜNDE TEŞHİR EDİLEREK YAKILMASI SÖZ KONUSUDUR))

Kınıyorum bu cümleleri.. Kitap yakmakmış!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

reddiyeci ile gelenekci ayni kültürel batakliktan besleniyor tabi kaynak ayni olunca kullanilan kavramlar farkli olsada cikan ses ve söylem ayni..

örnegin,yetmis milyon da yüzde bire bile tekabül etmiyen marjinal bir grubun yanlisini bahane edip müslüman cogunlugu suclamak da reddiyecilerin meslegi..

slm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BİZ EHL-İ BEYTİN GÖRÜŞÜ:***YA SEVİN EHL-İ BEYTİ,YADA TERKEDİN İSLAMİYETİ?**

AYHAN AYTAÇIN NOTLARI:

BİSMİLLAH-İ HÛ:

...mehmet talu kabede bir rüya görmüş.rüyasında bir aksakallı demişki:kalk demiş ne duruyorsun fıkıh çalışmasını yap.mehdinin zuhuru yaklaşmıştır.o şimdi hayatta ve zuhurunu bekliyor.yıl 1999 da görülmüş bu rüya ve bir ara cübbelinin yanına gitmiş 7-8 yıl önce ve cübbelide buna demiş ki:mehdi şu an 30 yaşında? bunlarda bir rüyet var ama hayırlısı bir göreceğiz bakalım...

‎ ...mehdi 1973'te malatyada tevellüt etti ve 5-6 yaşlarında adapazarı üzerinden istanbula gelmiştir.bizim celal dede derki:1973'te babam çok korkmuş sanki kıyamet kopacak sanılmış.bir şey olduğu anlaşılmış ama bilinememiş.ve bende o zaman anladım ki,17 aralık 1973te mehdi tevellüt etmiştir.evet buda bir kıyamet sayılır.çünki ümminebi demişki mehdinin zuhuru kıyamet gibi olacak.

‎ ...ama benim hayret ettiğim şudur ki:cübbeli gerçekten mehdinin o sıralar 30 yaşında olduğunu nerden biliyor olmasıdır.ve şu hiç beğenmediğim said nursi bile ebced hesabından unun hicri 1425te zuhurunu bilmesi.aslında zuhuru değil ama gerçekten o terihte mehdi kıyam etmiştir.şimdilerde zuhurunu beklemektedir.

‎ ...toparlarsak.mehdinin mekkesi malatyadır.medineside istanbuldur.kendisi alevidir.annesi ve babası sağ-sol çatışmaları yüzünden çocuklarını alıp istanbula getirmiştir.mehdinin 6 kardeşi vardır:2 abisi,2 ablası,2 erkek kardeşi vardır.ortancanın ortancasıdır.anne cihetinden hz.hüseyin baba cihetindende hz hasanın soyundan gelmektedir._bizehlibeytin​ görüşü?

...bakın yeryüzünde iki tür iktidar koalisyonu vardır:aslan,kaplan,leopar ve çita koalisyonu iktidarı? birde sırtlan,kurt,çakal ve tilki koalisyonu iktidarı? ama birde atasözümüz vardır:kurtların,çakalların ve tilkilerin yanında sırtlan kendisini aslan sanırmış... _bizehlibeytingörüşü?

fikra :) ormanların kralı aslan bir eşeklik yapmış ve ormana demokrasiyi getirmiş? ve ormanda seçim yapılmış.etoburlar aslanı otoburlarda sarıöküzü aday göstermişler.ve ne yazıkki otoburların orantısız güç oylarıyla sarıöküz ormanların kralı seçilmiş...devamını sizler istediğiniz gibi getirin telif hakkı istemiyorum :) _bizehlibeytingörüşü?

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN HAYIRSADA ŞERSEDE...

EEE DARISI HZ.MEHDİ'NİN BAŞINA İNŞAALLAH VE ELHAMDÜLİLLAH?

CENAB-I RABBÜL-ALEMİN HU DİYOR Kİ:

***BEN BU DİNİ FACİR KİMSELERİN ELİYLEDE KUVVETLENDİRİRİM? ***

NİTEKİM MUAVİYE,AMR BİN AS,YEZİT VE MERVANLADA ALLAH BU DİNİN ELİNİ KUVVETLENDİRMİŞTİ

_BİZ EHL-İ BEYTİN GÖRÜŞÜ?

‎ ...BAZI İNSANLAR VARDIR BİLEREK VEYA BİLMEYEREK ŞEYTANIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRER YA? BAZI İNSANLARDA VARDIR Kİ,BİLEREK VEYA BİLMEYEREKTEN MEHDİ'NİN PİDESİNE TERE YAĞI SÜRERLERKİ OOO ÇOK NEFİSTİR HANİ _BİZEHLİBEYTİNGÖRÜŞÜ?

‎ ...ilk sema yapanların başında cüneyd-i bağdadi gelir.rivayete göre o mürid-i sadıklarıyla tur-u sinada hz.musanın makamını ziyaret etmişler.bir aşk hali olmuş.aşıklar şiir okumuşlar.ve vecde gelip aşk ile sema yapmaya başlamışlar.şems-i tebrizi derki:aşk-ı ilahiyi artırmak için sema yapın.zerdüşt der ki: benimle raks etmeyen rabbe inanmam...

...hacıbektaş-ı veli seyyid battal gazinin kabr-i şerifini ziyarete gitmiş.ve selam ey suyun başı demiş! ! ! seyyid battal gazide kabr-i şerifinden ona cevap vermiş:aleykümselam ey ilmin şehri? ? ? _bizehlibeytingörü​ şü?

‎ ...alevilikte tevella ve teberra vardır:yani sadece aliyi sevmek değildir alevilik? aliyi sevmek muaviyeye sövmektir alevilik.hasan ile hüseyini sevmek yezit ile mervanı lanetlemektir alevilik...yani argoca dillendirecek olursak ***ya sev ehlibeyti yada terk et islamiyeti? *** demektir alevilik... bende yalanda yok hilafta yok gerçeğe hu? _bizehlibeytingörüşü?

‎ ...türkiye,ortadoğu,dünya​ adım adım mehdiye gidyor? fırtına veya felaket öncesi sessizlik değildir bu mehdi öncesi sessizliktir vesselam _bizehlibeytingörüşü?

ümminebi dua etti:ya rab ümmetim hiç kıtlık çekmesin? diye.ve bu dua kabul oldu.durum şu ki:belliki afrikalılar ümmetten değildir olsaydı kıtlık çekmeyeceklerdi.bunun çözümü onların kelime-i şehadetidir.ümmetten olmalarıdır.ve o zaman @llahın rahmeti onları kuşatacaktır._bizehlibeyti​ ngörüşü?

ümminebinin duası var ümmet-i muhammed hiç kıtlık geçirmeyecektir.onların yapacağı tek şey kelime-i şehadet getirmeleridir vesselam _bizehlibeytingörüşü?

‎ ...ismi,resmi,cismi ne olursa olsun.dini,mezhebi,tarikat​ ı ve siyaseti ne olursa olsun,ne kadar onursuz,******,iffetsiz ve haysiyetsiz erkek ve kadın varsa @llah hepsinin külliyen belasını versin mi? amin mi? bende yalanda yok hilafta yok gerçeğe hu? .._bizehlibeytingörüşü?

‎ ...ayet:zalimler asla @llahın rahmetine kavuşamazlar? ve bakın tarihte ne imparatorluklar vardır hepsi yıkılmıştır zalimlikleri yüzünden? hak gelir batıl yok olur.çünki batıl yok olmaya mahkumdur? ve rabbimiz derki:etrafınıza bakınız.inkar edenlerin hali ne olmuştur? _bizehlibeytingör​ üşü?

‎ ...birinci eş ikincisi için razı olmadığı sürece koca asla evlenemez.mesela benim eşim var m... ve ikinci eş adayı s... eğer m... s...'ye razı olmadığı zaman ikinci evlilik asla gerçekleşemez? artı kur'an eşler ve çocuklar arası adalete di...kkat çeker? mesela sen birinci eşine tek taş yüzük aldın ikinciyede,üçüncüyede,dörd​ üncüyede almalısın.çocuklardan birine bisiklet aldın,diğerlerinede alacaksın bunun gibi bende yalanda yok hilafta yok gerçeğe hu

‎ ...hz.ali ikinci bir eş almak istemiş.ve bunu hz.fatımaya söylemiş.fatıma annemiz buna razı gelmemiş,gidip resulullaha haber vermiş.resulullah hz.aliye kızım fatımayı üzen beni üzmüş sayılır demiş.bunun üzerine hz.ali bu isteğinden vazgeçmiş...ama fatıma vefat ettikten sonra bir kaç kadın ile evlenmiş 17 çocuğu olmuştur? _bizehlibeytingör​ üşü?

‎ ...adnan oktar,yahudilik ve masonluk adlı kitabının bir kısmında yahudilerin halayvari ritüellerinden bahsederek der ki:***bizim anadoludada böyle ritüelleri olan sapık tarikatler vardır? *** ve aslında kasdettiği bektaşiler ve mevlevilerdir? _bizehlibeyt​ ingörüşü?

CAFER-İ SADIK HZ.MEHDİ HAKKINDA BİR YERDE 19 YIL BİR YERDEDE 40 YIL HİZMET EDECEKTİR DİYE BİZLERE HABER VERMİŞTİR? BİZDE BUNU ŞUNA YORDUK:MEHDİNİN DÖRT ANASIRR-I HAKİKATİNDE ALİ,CAFER,HACIBEKTAŞ VE ATATÜRK VAR DEDİK...VE BURDA Kİ 40 YIL HACIBEKTAŞIN KUTUPLUĞUNA 19 YILDA ATATÜRKÜN LİDERLİĞİNE İŞARETTİR...EN DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR.ADNAN HOCA İLE 313 HİZB-İ MECZUBUNA İTHAF OLUNUR...

EK...HAKİKİ MEHDİ İSE 7 RAKAMININ HİKMETİNCE 7 YIL GÖREV YAPACAKTIR? DİYELİMKİ:ÜÇBEŞYEDİ GÜNDE İSTANBULU FETHEDER? ÜÇBEŞYEDİ HAFTADA ANADOLUYA HAKİM OLUR? ÜÇBEŞYEDİ AYDA ORTADOĞUYA MUKTEDİR OLUR? VE ÜÇBEŞYEDİ YILDADA DÜNYANIN KRALLIĞINI SAHİB-İ MÜHR-Ü SÜLEYMAN İLE ELİNE GEÇİRİR? HZ.İSA DERKİ: BU DÜNYA AYAKLARIMIZIN ALTINDA BASAMAK OLUNCAYA KADAR YOK OLMIYACAKTIR? ? ? _VESIRRIFAŞ​ EDİYORUZ?

MUCİZE-İ HADİS:

***ÖYLE BİR ZAMAN GELECEK Kİ,İNSANLAR BAZI KİMSELER İÇİN NE AKILLI,NE ZARİF,NE GÜZEL,NE YİĞİT ADAM DİYECEKLER? AMA O KİMSENİN KALBİNDE HARDAL TANESİ KADAR İMAN BULUNMAYACAKTIR? ***

AYHAN DİYOR Kİ:

***BENİM PİR SULTANIM VARKEN =CHE GUAVERA=YA İHTİYACIM YOKTUR? ***

...VE BENİM ALİM VARKEN MARKS'A,HASANIM VARKEN LENİNE,HÜSEYİNİM VARKEN STALİNE İHTİYACIM YOKTUR VESSELAM :)

...selam,cemyılmaz kardeşim? benim daha önce çılgın bir fikrim olmuştu.şu meşhur sabetay sevi ve nam-ı diğer çıfıt mesih veya izmir mesihi diye tarihte isim yapmıştır.1666 yılı vakasıdır? ve ben bu adamın kısaca kitabını okudum inanki çok komik buldum ve hemen sen aklıma geldin ve içimden dedim ki cemyılmaz bu filmi yapsa dünya yıkılır gülmekten ne dersin...SAYGILAR

BEDİÜZZAMAN ((ZAMANIN HARİKASI))

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK! TÜR VESSELAM

HADİS-İ MUHAMMED (S.A.A.) :

***O NE GÜZEL KUMANDANDIR? ? ? VE ONUN (ÇANAKKALEDEKİ) ASKERLERİ NE MÜBAREK ASKERLERDİR? ? ? ***

EK...AKŞEMSETTİN HAZRETLERİ FATİH SULTAN MEHMET HANIN İSTANBULUN FETHİ KONUSUNDA EDİRNENİN ALİMLERİYLE ÇOK ZOR DURUMDA KALMIŞ.ALİMLER İSTANBULU ANCAK MEHDİ FETHEDER DİYİNCE AKŞEYHDE:ÖNCE MEHMED FETHEDER VE DAHA SONRA EHLİ SALİBİN ELİNE GEÇE...R O ZAMAN MEHDİ FETHEDECEKTİR DER...İŞARET ATATÜRKE ÇIKIYOR:GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER? ONUN İÇİN O HADİS ATATÜRKÜDE İÇİNE ALMAKTADIR...AKŞEYH YİNE TAM GÖREMEMİŞSEDE DOĞRU ÇIKMIŞTIR? ? ?

Atatürk DİYOR Kİ:***ORDU(KOMUTAN) 'LARINI​ Z BİL-FİİL DAĞITILABİLİR? *** YANİ BİR TERSANELERİMİZE GİRİLMEDİĞİ KALDI SANINIRIZ LAFIN GELİŞİ

‎ ...onun için diyorum ki:bu ülkede sadece psikolojik değil parapsikolojik savaşda var esas olan budur? ve diyorum ki:cinlerle canlar biraraya gelemezler? çünki:canlar 1 millet ise sırrı hakikatte,cinler 72 millettir.çok azı kuran ve ehlibeyt dostudur? _bizehlibeytingör​ üşü?

NİSA SURESİ 43.AYETTEFSİR:

***SİZLER SARHOŞ İKEN NE SÖYLEDİĞİNİZİ BİLİNCEYE KADAR NAMAZA YAKLAŞMAYIN? ***

:PEYGAMBERİMİZ BİR DÜĞÜNE GİTMİŞTİ,ORDA BAZI KİŞİLERİN ÇOK İÇTİĞİNİ HATTA BAZILARININDA NAMAZ KILMAYA ÇALIŞTIĞINI VE BUNU SARHOŞ İKEN YAPAMADIKLARINI VE NE SÖYLEDİKLERİNİ BİLEMEDİKLERİNİ GÖRDÜ VE BU AYET VAHYEDİLDİ....

İMZA:

KUR'AN VE EHL-İ BEYT HAREKETİ

NAHL SURESİ 43.AYET:

***EĞER BİLMİYORSANIZ ZİKİR EHLİNDEN ((EHLİBEYT İMAMLARINDAN)) SORUNUZ? ***

NOT:((EHLİSÜNNET ALİMLERİ,İMAM-I AZAM,İMAM-I MALİK,İMAM-I ŞAFİ,İMAM-I HANBELİDİR? EHLİZİKİR ALİMLERİ İSE 12 İMAMLARDIR:ALİ,HASAN,HÜSEYİN,Z​ EYNEL,BAKIR,CAFER,MUSA,RIZA,TA​ Kİ,NAKİ,ASKERİ VE MEHDİ SAHİB-İ ZAMANDIR?))

İMZA:

KUR'AN VE EHL-İ BEYT HAREKETİ

...sayın adnan oktar eğer kendinize güveniyorsanız,ister kendi tvnizde isterseniz fatih altaylının teke tekinde veya herhangi bir televizyonda sizinle mehdiyyeti ve süfyaniyeti ciddi ciddi tartışmak istiyorum.artık dananın kuyruğu kopsun istiyorum.siz kendinizi sünni kesim adına mehdi ilan ettiniz bende alevi kesimi temsilen kendimi mehdi ilan ediyorum...hodri meydan?

PİRSULTAN:YERYÜZÜNÜ KIZILTAÇLAR BÜRÜYE_MÜNAFIK OLANIN BAĞRI ERİYE_SAHİB-İ ZAMANIN EMRİ YÜRÜYE_MEHDİ KİM? OLDUĞU BİLİNMELİDİR? ? ?

a9 çalışanlarına iyi ramazanlar dilerim? arkadaşlar sizleri bir haftadır takip ediyorum? ama inanınki çılkı çıktı? ne o ya cübbeli ahmetler,mehmet talular,nazım kıbrisiler,mahmut hocalar.en azından burdan anlayın ki,gerçek mehdi asla ond...an bundan hücceten destek almaz.kubişserdarında dediği gibi hz.hüseyin ne demiş:mehdi kimseye muhtaç değil.ya bakarmısınız,bu adnan oktar kimleri kendine referans veriyor.mehdinin bir sıfatıda hüccetullahtır.güneşin kendi kendisine hüccet oluşu gibi mehdi kendi kendisinin hüccetidir.ama mütemehdiniz öylemidir.utanın utanın utanın....

: ümminebi demişki: ümmetim 73 fırkaya ayrılacak,bunların 72 si ehlicehennem,yüzükara olacak ve deccalin askerleri olacaktır.1 ri ise ehlicennet,akyüzlü olacak ve mehdinin askerleri olacaktır? bu hadisi fazlullah hurufi ilm-i ledün-i cavidanda zikretmiştir? bende yalanda yok hilafta yok gerçeğe hu...ve buna rağmen bizim çok hikmetli adnan hocamız diyorki ittihatı islam olacak...güliyim mi

‎ : hocalar derki:@llahımız bir,dinimiz bir,kitabımız bir,peygamberimiz bir? eee buraya kadar? peki...mezhebimiz bir mi? tarikatımız bir mi? siyasetimiz bir mi? benim ak dediğime sen kara diyorusun? nuh diyorsun peygamber demiyorsun? bana göre aydınlık olan cumhuriyet senin için karanlıkdır? eee adnan oktar şimdi yapabilirmisin sen bu kaygan zemin üzerinde bir ittihat-ı islam :)

hadis-i mucize:***mazlumlar muzafferdir? **

((...peygamberimiz böyle buyurmuştur.hz.alide binkez mazlum olsanda bir kere zalim olma demiştir.çünki imam başka bir sözündede mazlumların hesap soracakları gün zalimlerin zulmünden çetin olacaktır buyurmuştur.ama sen gel bunu adnan hoca ile onun 313 hizb-i meczubuna anlat.ey alevi,incinsende incitme ama haksızlığa karşıda boyun eğme vesselam :))

‎ : meryem oğlu isa dedi:tanrının egemenliğinde? yani rahman,mesih,mehdi koalisyonu kuran ve ehlibeyt hükümeti zamanında baştakiler sona sondakiler başa geçecektir.eee aleviler en sondalar pek tabiki.eee süfyaniler en baştadır tabiki...şeytan-ı lain,onun zürriyeti,hizbi ve kardeşleri bu işleri tersine çevirmişlerde haberimizmi olmamış ne...sen şimdi bunu adnan hocaya ve 313 hizb-i meczubuna anlat?

: ümminebi demişki: ümmetim 73 fırkaya ayrılacak,bunların 72 si ehlicehennem,yüzükara olacak ve deccalin askerleri olacaktır.1 ri ise ehlicennet,akyüzlü olacak ve mehdinin askerleri olacaktır? bu hadisi fazlullah hurufi ilm-i ledün-i cavidanda zikretmiştir? bende yalanda yok hilafta yok gerçeğe hu...ve buna rağmen bizim çok hikmetli adnan hocamız diyorki ittihatı islam olacak...güliyim mi

hadis-i mehdi:*** halifelerden bir halife gelir? altını,gümüşü ve parayı bol bol dağıtır? *** gerçekten ilginçtir.14 asırlık islam tarihinde böyle bir olay gerçekleşmemiştir.demek ki,bu alicenab-ı mehdiye nasip olacaktır.@llah zuhurunu çabuklaştırsın...inşaallah ve elhamdülillah?

‎ : gerçi başbakanımız bazen çocuklara oyuncak ve para dağıtıyor bunu görmezlikten gelmemeliyiz.fakat benim dediğim ciddi bir olaydır.o demokrasinin altın,gümüş ve para için araç olduğunu ve krizin kendisini teğet geçtiğini hatta teğet geçmediğini bile bize haber vermiştir.

‎ : 2.raşid halife iranın fethinden sonra elde edilen çok fazla altın,gümüş ve para ganimeti hakkında hz.aliye sormuş? bunu halka mı dağıtayım yoksa bir yere mi gömeyim? hz.ali demişki: sen onları biryere göm...vakti gelince ahirzamanda mehdi bütün hazineleri yerinden bulup çıkaracak ve halka bol bol dağıtacaktır.en doğrusunu @llah bilir?

İKİNCİ ((1517+1924)) OSMANLIYA GÖRE MEHDİ ANLAYIŞI:

Rum Beylerbeyine buyruğumuzdur;

**Yazı ve soruşturma belgesi göndererek,Rum eyaletinde'Mehdi'nin gelmesi yakındır' diye Peygamber yasalarına aykırı sözler söyleyen kişinin tutuklandığını yazmışsın.

Buyruğum,geldiğinde,gecikmeden​ kendini öldüresin.

Arkadaşları var ise,hemen zincire vurup...eşiğime gönderesin ki kürek yaptırımına koşula? **

: şimdi bu anlayışa göre,adnan hoca ve 313 hizb-i meczubu tayyi zaman ve tayyi mekan ile osmanlının ikinci yezitin mülkü dönemine gidecek vede şimdiki gibi gidip orda ahkam kesecek olsa hemen öldürülecekler demektir.aslında bugün iran ve arabistanda hala geçerlidir.sıkıyosa gitsinlerde orda bir mehdi propagandası yapsınlarda görelim :)

PİRGERÇEKVELİDÖRTLÜKLERİ:

gelin hepimizin ortak olduğu şeyde buluşalım:

rahman ve rahim olan @llah! ta buluşalım vesselam?

gelin hepimizin ortak olduğu şeyde buluşalım:

hasan ve hüseyin olan Mehdi! de buluşalım vel-ikram

Ayhan Aytaç'ın Notları pirgerçekvelisonnot:alevil​ erin gören gözü? bektaşilerin işiten kulağı? şiilerin söyleyen dili? nakşilerin tasdikleyen kalbiyim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 yıl sonra...

Şu an, 09.06.2017 tarihe not düşsün diye yazıyorum

Erdoğan'dan sonra sahte mehdi devletin başına geçecek. Bu kişiyi şu an tehditle göreve hazırlıyorlar ve tam bir kukla yapacaklar. En önemlisi de sinsice vatana ve dine ihanet ettirecekler. Bu kişi Kastamonu ili Pınarbaşı ilçesindendir. Dindar ve çok iyi birisi gibi görünecek ama tamamen kontröl altında tutulacak. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karar değiştirdim, o vazife yapacak kişi çok iyi birisi, Evliyaullah onu göreve hazırlıyor. Asla ama asla Dine ihanet edecek birisi değil. Hadi bakalım çıkın işin içinden yarım saatte karar değişikliği. Acaba ben ne anlatmak istiyorum????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
On 08.06.2017 at 23:45, sahtemehdi dedi:

Şu an, 09.06.2017 tarihe not düşsün diye yazıyorum

Erdoğan'dan sonra sahte mehdi devletin başına geçecek. Bu kişiyi şu an tehditle göreve hazırlıyorlar ve tam bir kukla yapacaklar. En önemlisi de sinsice vatana ve dine ihanet ettirecekler. Bu kişi Kastamonu ili Pınarbaşı ilçesindendir. Dindar ve çok iyi birisi gibi görünecek ama tamamen kontröl altında tutulacak. 

...sahte mehdiler döneminde sen bunları yazabilirsin ama gerçek mehdi döneminde yazma imkanın hiç olmıyacak zira o saliseler üzerinden bile duruma hakim olacaktır ona sahib-i zaman denmesinin manası çok derindir aslında sahib-i an-ı zaman denmesi gereklidir gerçek mehdi ademin iz düşümüdür ademe melekler nasıl ki secde emri aldı ise mehdi geldiğinde yerde gökte ve ikisi arasında olan her canlı ve cansız bile isteyerek yada istemiyerek ona biat edecektir. ancak şu varki mehdiye ilk biat edecek olan cebraildir ondan sonra mikail sonra israfil ve en son azrail biat edecek ve artık dünya ona teslim olacaktır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

#ahirzamanologAAyazarefendi:"...mehdi çağı rabbimizin ademi yaratması ile başlamıştır.ben yeryüzünde bir halife yaratacağım? dediği zaman melekler "kan döküp fesat çıkartacak birini mi? yaratacaksın?" dedi.rab ne dedi hayır öyle birisini hiç yaratmıyacağım demedi dedi ki:"sizin bilmediğiniz şeyler var?" yani "hafiz-ı lehv-i mahfuz tefisircisi" der ki:"...melekler burdan mehdiyi zannetti? çünki bakın ne diyor melekler biz senin öğrettiklerini biliriz...? ne öğretti rab onlara ...ahirzamanda cin ve insan şeytanlarının hakkından gelecek onların düzenlerini yıkacak kan döküp fesat çıkartacak birisini yaratacağım? ...melekler o kişiyimi yaratacaksın? diyince rab dedi ki:"...sizin bilmediğiniz şeyler vardır?" meleklerin bilmediği ve cinlerin bilmediği gayb imamı mehdidir.ademe üflenen de mehdidir.şeytanın ademe secde etmemesi imam Aliye muaviyenin biat etmemesi ve süfyanilerin mehdiye gıyabende biat etmemesine tekabül eder.rab korkusu bilginin temelidir.rab dünyanın sonlarında bir saatliğine iktidarı şeytana verecektir? sözünü siz nasıl anladınız vahiyyuhannada_? bilge kişi işidir 666? ne demektir.miladi 666da kim ümmetin başında? şam şeytanı muaviye 666dır.bilge kişi kimdir? imam ali.ve mehdi.allah muhammed Ali ismi neden cennet kapılarında ve meleklerin kanatlarındadır.imam-ı rabbani bunu nasıl anladı ve anlatmak zorunda kaldı.imam ali göklerin ilmini nasıl öğretti imam rabbaniye .7.mektub bunu nasıl anlattı.mehdinin hak kürsüsü neden dabbetülarzdır.hatmülevliyanın hacıbektaşveli olduğunu ibn-i arabi en son nasıl anladıda o kişi bize perdelendi? dedi ve bektaşi sırrı ile perdelendiler.dört kapı kırk makam nasıl allah ile kulu arasında bir kadem-i mukaddem oldu.bismillahi hu zikrini allah neden hacı bektaşa verdi.o bektaş bir taş bıraktı biz ahirzamanda gelir alırız dedi.ve nasıl gelecek.haşimi seyyid-i horasaninin o olduğunu kim nasıl bildi bize haber verdi.şuayb bin salih kimdir.kim hüseynin ikinci gelişi olduğunu bildi size haber verdi.imam ali neden ...yetiş ey eba müslüm? dedi sıffiynde kim duydu.ve o kişinin eba müslim-i horasani olduğunu imam aliden aldı.hangi şeyh-i Al-i muhammed kadir gecesi suresinin anlattığı bin ayın 83 yıl 4 ay olduğunu ve bunun emevi devletinin ecel tarihi olduğunu eba müslime söyledi ve emevi devletinin yıkmak için horasandan ellibin asker ile siyah bayraklar ile yola çıktılar ve şamda elli bin kişiyi katledip imam cafere müjdelediler.imam cafer neden imamlığı eba müslimden almadı ...bu zaman ne benim zamanım nede benim imamlığımdır? dedi.ve eba müslimi hayal kırıklığına uğrattı.izlemek bedava ise işte okumakta bedava okuyabilene.mehdi çağı zahiren hicri 1440da başlar ama batınını sorarsan ademden isaya isadan ahmede ahmetten bektaşa bektaşdan bu deme kızıldeli sultan demine devranına hü diyelim.sırrı madem bilmek istediler bizde ricalülgayb erenlerinin torunları olarak dillendirelim bektaşi sırrını faş edelim.gelme gelme dönme dönme gelenin malı gidenin canı.demirden leblebi ateşten gömlek kıldan ince kılıçdan keskindir yolumuz.nice başlar vurulur hiç ismi bilinmez.keremi ali nuru nebi pirimiz üstadımız hünkar hacı bektaş-ı veli kızıldeli demine devranına hü diyelim ....  otman baba kimdir sen bildin mi? enelhak davasının piridir şahıdır o.ne mansur ne nesimi ne ismail maşukidir bu işin eri.her şeyin vakti vardır vakitsiz öten horozun bile başının kesilmesinin bir vakti vardır.şah veliyullah dihlevi dedi:beş vaktin nasıl vakti var ise vakti gelmeden olmaz ise salat vakti gelmedi mi gelmez vaktin sahibi misal.zuhur vakti veren yalancıdır denDi? ama suyuti duramadı hicri,1200 dedi.said duramadı hicri 1425 dedi.ama bilmek gerek 1425 de şaban 9 da cuma da bir günde ve gecede kıyam etti kaim....bin aydan daha hayırlı bir gece işte oydu bilmece.allah bir gecede onun işlerini halletti.iman melekleri geldi ona imanı vahyetti:BİZLER RABBİNİN MELEKLERİYİZ, İMANI YERLEŞTİRMEYE GELDİK, BİZLER GİDİYORUZ, HAMDET VE RABBİNE LAYIK KUL OLMAYA ÇALIŞ? ve kaim olan mehdi kalktı örtüsünden sıyrılarak üç sefer hamdederek.RABBİM SENİ TENZİH EDERİM SANA HAMDEDERİM SENİ YÜCELTİRİM SENDEN BAŞKA İLAH YOKTUR? dedi kaim.o gözleri görmekte ama gözler onu ihata edemektedir.rabbinin mobese kamerası gibidir.o yerde nizamda niyet dorukta yüce makamlar istenmekte.cuma akşamları cinlere vaaz-u nasihat ile öfke kusmakta.zamanın şeytanlarını bağlamakta.müminlere selam göndermekte münkir ve münafıkları uyarmakta sahib-i zaman.ve bilmekte makam-ı mahmutun dört kapı kırk makam olduğunu.ve bilmekte hünkarın hatmülevliya olduğunu.ve bilmekte atatürkü ve humeyniyi.ve bilmekte münkir ve münafık düşmanlarını.tevbe 73 den ilham ile cihada hazırlanlanmakta.hak cihadullah için hak neferullahları seçmekte.yerden ve gökten ilham ve feyiz ile cinler ve meleklerden istihbarat almakta.yedi iklim dört köşeden saldırmanın planları ile meşguliyette.azab-ı azabullahtır o kaim ki tüm dünya şer güçleri o azabı gördüklerinde bir dünya servetleri olsa bi o kadar daha olsa verecekler fidye olarak kaim olan mehdiye.kaimin onlara son sözü şu olur:KAÇACAK YERİNİZ NERESİ? onlar da derki:KAÇACAK YER YOK BİZ KAÇMAK İLEDE KURTULAMAYIZ?....kaim olan mehdi yerin hazineleri ile meşgul başlarında 3bin 5bin 7bin yaşında CİNLER.hazinelerin bir kısmı TOPKAPI da.sadece bir kısmı.dört halifenin kılıcı ile kıyam ve zuhurat.ve hırka-i şerif onu bekliyor.ve kutsal asa ve kutsal kase ve kutsal kadem hep onu bekliyor.ve ayşenin başörtüsü ile bağlı hiç açılmamış sancak-ı şerif onu bekliyor.ve istanbul da bir hareketlilik var.tıpkı medinede ahirzaman nebisini bekleyenlerin bir beklentisi gibi istanbulda bir hareketlilik var.kum kentinin mollaları bundan habersiz ama mehdi yarenleri ve fedaileri dört göz dört kulak buraya odaklı.dört buçuk beş milyon alevi bektaşi kızılbaşta istanbulda ondan habersiz onu beklemektedir.2.mahmutun kabrinde bir azab sızıntısı var.şeyh bedreddinin naaşı onu rahatsız ediyor.ve istanbulda tüm süfyani mezarlıklarda bir azab sızıntısı var.kaim olan mehdinin azab-ı azabullah olduğundan haberdar oldular şedidülıkap şedidülazab olan rabbin öfkesinin uğultusunu işitiyorlar kabirlerinden.ve mekke ile medinede bir huzursuZluk var.cafer-i sadığın haber verdiği abdullah kral olan mı ürdündeki mi gülü olan abdullah mı.? ...BANA ABDULLAHIN ÖLÜMÜNDEN HABER VERİN BENDE SİZE MEHDİNİN ZUHURUNDAN HABER VEREYİM? " (MEHDİNİN HAK KÜRSÜSÜ DABBETÜLARZ)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"...vahiyyuhannada rab dünyanın sonlarında bir saatliğine iktidarı şeytana vereceğim? demiştir.texe marrs illuminatide önsözde bizi bu söz ile uyarmıştır.ŞEYTAN-DECCAL-SÜFYAN-KOALİSYONU buna işarettir.şeytan abd, deccal israil, süfyan (şimdilik) suud-ı süfyanistandır.bu şeytan üçgenine karşılık olarak birde rahman üçgeni hicri:1440da zuhur edecektir.RAHMAN-MESİH-MEHDİ-KOALİSYONU diyoruz bunada üçlemede.şeytan hizb-i ve zürriyeti ile 70 bin kere 70 binin = 4 milyar 900 milyonluk ordusu ile bize karşı bir devasa güce sahiptir.bu güce karşı koyacak olan ordunun adı MAHDDOdur.açılımı şöyledir.MEHDİ ATATÜRK HUMEYNİ DÜNYEVİ DEVRİM ORDUSU ...atatürk dedi ki:bir türk dünyaya bedeldir? otürk MEHDİ KIZILBAŞBUĞTÜRKtür.humeynide demiştir ki:biz dünya devriminin tohumunu ektik iran devrimi ile ki bu devrimi MEHDİ yapacaktır.ortadoğu merkezli üçüncü dünya savaşı fatımaoğlu mehdi ile başlar ve meryemoğlu mesih ile sona erer.yecüc ve mecüc lerin her tepeden akın etmeleride beraber.vahiyyuhannadaki her sahne yaşanacaktır.isra suresi 58.ayet te melhame-i kübra olarak gerçekleşecektir.nasıralı isa derki:HERKESİN BARIŞDAN SÖZ ETTİĞİ BİR ZAMANDA YIKIM GELECEK TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ KALMIYACAKTIR. buna şu eki yapalım.isa ne demişti:ben dünyaya barış getirdim sanmayın ben dünyaya savaş getirdim kılıç getridim de derki bu mehdi ile alakalıdır.adem yerçekimi ruhunu temsil ediyorsa esfel-i safilinde isa gök çekim ruhudur ki ahsen-i takvimde.adem şeytana yenildi yere indi isa iblisi yendi göğe çekildi.isa öncesi ve sonrası diye alınan MİLAD felsefecilerin (vesvesecilerin) sonu oldu.filozof (vesvesof) eflatuncu ukala-i ahmaklar güruhuna dönüştü.çünki isa iblisi yendi felsefeyide yendi.zira felsefe hakikat ortaya çıkıncaya kadar şek ve şüpheyi esas alırdı.isa dedi:yolda gerçekde yaşamda kıyamette benim? ...gerçek o olunca? felsefeciler daha hangi gerçeğe iman edeceklerdi.ilk ve son benim dedi.ilkinde o ahmedi müjdeledi.sonunda ahmed onu müjdeledi.ilk ve son alfa ve omega oluşu budur nasıralı isanın.cebbar ve kahhar olan YEHOVA gitti yerine rahman ve rahim olan ALLAH geldi.ve Rab dedi:"...BENİM RAHMETİM GAZABIMI GEÇMİŞTİR?" ama cebbar ve kahhar, muntakim-i şedidülıkap ve züntikam-ı şedidülazap olan ALLAH kaim olan mehdi ile yine sahneye çıkacaktır.isa dedi:intikam alma hakkı ALLAHa aittir.evet öyledir ama Allah bu hakkını KAİM OLAN MEHDİYE VERECEKTİR.hüseyin bin ali şöyle dedi:bizden sonra kimse bizim kanımız için kan dökmesin.benim ve Allahın düşmanlarından intikamı bizim KAİMİMİZ alacaktır.yahya bin zekeriya ile hüseyin bin alinin mübarek başları neden emevi camiinde bir araya getirildi.neydi bunun hikmeti.zira teslimullah makamında ishaktan yahyaya kadar hak yoluna baş koyuldu ismailden hüseyine kadarda yola baş konuldu BİZ HAK YOLUNDA BAŞIMIZI VERİRİZ diye atıldı o nara.fakat kabilden süfyana habildende mehdiye kadar bir hak batıl davası vardır.kabiloğulları ile habiloğulları bi güzel seçilmelidir.saflar sıklaşmalıdır.iyiler ile kötüler bilinmelidir.kutsallar ile lanetliler savaşı mutlaka son bulmalı ve gerçek ortaya çıkmalıdır.ruhaniler ve tapınaklar savaşı DİN YALNIZ ALLAHIN OLUNCAYA İNKARCILAR ÜZERİNE SÖZ HAK OLUNCAYA KADAR sürecektir MÜTEMADİYEN.İSA DEDİ:İYİ AĞAÇ İYİ MEYVE VERİR KÖTÜ AĞAÇ KÖTÜ MEYVE VERİR SİZ MEYVESİNDEN BUNU BİLECEKSİNİZ.bu şu demektir.her şecere sahibi ümmetler ve ashablar bilinecektir.EHLİBEYT ağacının sülbü ve semeresi de bilinecektir.RESULULLAH ÖMERE BUYURDU Kİ:...YA ÖMER? BENİM ASHABIMIN SOYU TÜKENECEKTİR.AMA EHLİBEYTİM KIYAMETE KADAR CİN VE İNSAN ŞEYTANLARINDAN KORUNACAK TAKİ BİZİM KAİMMİMİZ (MEHDİ) GELİPTE HAK OLAN EHLİBEYT HÜKÜMETİNİ KURUP ADALETİN NE OLDUĞUNU TÜM DÜNYAYA GÖSTERİNCEYE KADAR ÜMMETİMİN FİTNE VE İMTİHANI SÜRECEKTİR.işte tüm gerçekler şimdilik bunlardan ibarettir...?"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

AyhanAytaç Yazarefendi Ayhan bey herşey olabilir.Ben 12.imam değildir demiyorum.Erdogan 12.c.b..belki Mehdi Erdogan olabilir.bu konu Allah'ın ilminde.bekleyip göreceğiz.

AyhanAytaç Yazarefendi:
..peygamberimiz imam ali için "allahın seni hadi ve mehdi kılması senin için daha hayırldır?" der.muaviye içinde <allah seni hadi ve mühdi kılsın?" der.buna göre hikmet-i ilahi odur ki: ali müminlerin emiri muaviyede fasık ve münafıkların emri olacaktır.imam ali dedi: kureyşin hayırlı imamları ümmetin hayırlılarının şerli imamlarıda ümmetin şerlilerinin başına geçecektir? ...o şeytan öyle bir saptırır ve süslü gösterirki aklı kıt imanı zayıf kişi kendisini doğru yolda sanır.buna bir örnek verelim:

BİR ERDOĞAN HAYRANI İLE KONUŞTUM.ONA DEDİM Kİ KESTİRMEDEN."ERDOĞAN MEHDİ MİDİR?" O EVET DEDİ ERDOĞAN MEHDİDİR.BEN BU SEFER ŞUNU SORDUM: ERDOĞAN MI DAHA HAYIRLI VE FAZİLETLİDİR EBU BEKİR VE ÖMER Mİ? AYNI KİŞİ HAYIR CANIM TABİ Kİ EBU BEKİR VE ÖMER DAHA HAYIRLI VE FAZİLETLİDİR DEDİ.BAKIN ŞU İŞE BAKIN ŞEYTAN NASILDA SAPTIRIYOR.ERDOĞAN İÇİN MEHDİ BENZETMESİ YAPAN KİŞİ ERDOĞANIN EBU BEKİR VE ÖMERDEN DAHA HAYIRLI VE FAZİLETLİ OLDUĞUNU SÖYLİYEMİYOR.ÖYLE İSE ERDOĞAN HİDAYET-İ MUAVİYEYE BAĞLIDIR.ZİRA EBU BEKİR VE ÖMERDEN DAHA HAYIRLI VE FAZİLETLİ OLAN GERÇEK MEHDİDİR.ZİRA BU İKİ HALİFE İÇİN SİZ ALEYHİSSELAM DİYEMEZSSİNİZ AMA MEHDİ İÇİN SÖYLERSİNİZ.ÖYLE İSE MEHDİ EBU BEKİR VE ÖMERDEN ÜSTÜNDÜR.DOĞRU MU? SUYUTİ KAYNAKLI BİR HADİSE GÖRE:"...ÜMMETİN MEHDİSİ EBU BEKİR VE ÖMERDEN DAHA HAYIRLI VE FAZİLETLİDİR?" VE EBU BEKİRDE İLK HALİFE OLUNCA BİZE BİR ŞİFRE VERİR:"BEN ÜMMETİN EN HAYIRLISI DEĞİL İKEN BENİ HALİFE SEÇTİLER?" YANİ EBU BEKİR BURDA HADDİNİ ÇOK İYİ BİLMEKTEDİR Kİ: RESULULLAH MEHDİ İÇİN O ÜMMETİN EN HAYIRLISIDIR? DEMİŞTİR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

#ahirzamanologAAyazarefendi:

"ZAMAN SAHİBİNE SAHİB-İ ZAMANA DOĞRU AKIP GİDİYOR_?"
...saat yaklaşmakta her saatin yaklaştığı ve vadesine ulaştığı gibi.milattan önce ve sonrasına baktığımız zaman zaman su gibi geçmiş gitmiş.309 yıl mağrada kalan ashab-ı kehf için kaldıkları VE uyudukları zaman bir gün bir saat gibidir.100 yıl toprakta kalan adam da öyle dedi.insanlar uykudadır ölünce uyanacaklar sözü bunun tersinden haber vermektedir.vaktin sahibi ansızın gelecektir diye haber verilmiştir ve kıyamet gibi ansızın ve buna istinaden isa da derki:insan oğlu hırsız gibi gelecektir.böyle gelmiş böyle giderrrr diyenlerin aksine hiçde öyle gitmiyor zaman.zamanı harcayanlar şimdi zamana harcanıyor.vakit nakittir ölçüsünde çok az insan dakiktir.rabbin katında birgün nedir ki: 1000 yıl yada 50 bin yıl.izafiyet teorisi bunu doğrulamaktadır.güneşin son görüntüsü 8 dakika öncesindendir.21 aralık 2012 maya takvimine göre kıyamettir.kıyamet ölçüsü nedir.depremler volkanların patlaması dev dalgaların görünmesi sosyo-psikolojik ve paranormal işler midir.empati toplumları ile lakayt toplumların çatışması noktasımıdır.eski nesil yeni nesil çatışması mıdır yada münkir ve münafıklar çatışması mıdır.cahillerin zalimleri iktidara getirmesimidir.insanlık aleminin ekolojik mayalanması mıdır ve bir enam misali sürü olmak ve o sürüye bir çoban bulmak mevzusumudur.yolca hayvandan aşağı olmak mıdır.aklın insanı terketmesi yada insanın aklı terk etmesi midir.akıl çoban iman koyun şeytanın kurt olma hikayesi midir.adem ile havvanın sadece yasak meyva ile yetinmesi ama şimdiki evlatlarının o yasak ağacı kökünden söküp götürmesi midir artık.ve zaten bu durum ahirzaman değil midir.işte hiçbir peygamberin gelmemesi hiçbir nebinin olmaması hiçbir evliyanın ve sırlı kişilerin hiç olmaması iklimi değil midir.ve işte insanların zombileşmiş hali desek hiçbir kutsal tapınağın ve başındaki ruhaninin etkisinin hiç olmaması değil midir.duaların kabul edilmemesi hali değil midir ahirzaman.herşeyin tüm dünyada tersine dönmüş olması değil midir.bir şairin dediği gibi:"tersine dönmüş dünyada bu ceza bana ödüldür?" kim tanrıya kim paraya tapar olmuştur.nasıl bir imtihan ile imtihandayız kim bunun hakikatinin farkında.hem dindarın hemde ateistin derin imtihanı değil midir.imanın kor alev gibi olması elde tutulamaması değil midir.rahmanın nimetlerinden hangisini yalanlayabiliriz.işte din işte bilim ama o bilim evrensel ise gerçekten evrensel ise ve hem dindar hem ateist buna iman ederse orta yol mudur.hem devrimciler hemde katı softalar inanırlar bir kurtuluşa ve kurtarıcıya ama o kişi işlerine gelmeyen bir din ve ideoloji ile gelirse nasıl olur.yahudi iman eder hala mesihe ama hani mesih kim isa değilse kim mesih gerçek mesih yılanın başını ezen mesih-i ahmet midir incil-i barnabasa göre.ve yahudi işte onada iman etmemiş ise ve bu artık bir ciddi mesele ise isa 12 havari ile mesih-i ahmet üç beş yahudi ile yetinmiş ise kaim el mehdi şam dağlarında veya antakyada tabut-u selkine sandığ-ı yehovayı çıkartıpda yehovanın ismi ile duaya yönelirde 70 bin yahudinin imanına vesile olursa bu nasıl iştir.bunu dayatan şey nedir evrensel bilim.en hakiki mürşit ilimdir bu oluyor o zaman.isa bilinmedik biçbir şey kalmıyacak derken bilime mi atıfta bulundu.din ile bilim uzlaştımı birilerince ve abd 1998'de parlamentoda dindar bir yüzyıl olmasına neden karar verdi.dünya demokrasi vakfını neden kurdu soros bu görevi sırf yahudi olduğu için nostradamusu doğru çıkartmak için mi yaptı.ılımlı islam ve dinler arası diyalog bu yüzdenmi ortaya kondu clinton ile graham fullerin projesi ile Fetullah Gülen gizli kardinal olarak görevlendirildi.ve kim neyi kurtarmanın peşinde.şeytan deccal süfyan koalisyonu mu rahman mesih mehdi koalisyonu mu kurtaracak dünyayı.ve şimdi nedir son durum.iran ile israil arasında gerçekten bir zıtlaşma varmı iran ve israil gerçekten ortadoğuda gelişen olaylara istihbari yönden hakimler mi.yoksa onlarıda aşan bir gerçek henüz ortaya çıkmadı mı.ve bu gerçek anadolu topraklarında zuhur vaktini mi bekliyor.ve istanbul.topkapı sarayı sultanını ayasofya imamını mı bekliyor.roma gerçekten büyük konstantin midir.CÜBBETÜL-ARZ-I MEVUD neden:"...mehdi istanbulu değil romayı fethedecek?" dedi.yoksa bir fikri kopya ile yusuf el kardaviden mi aldı.çünkü o buna şeksiz ve şüphesiz inanmaktadır.ve venezuella gerçekten vietnam-ı kübra mı olacak.3.dünya savaşı böyle mi çıkacak.abd ortadoğudan umudunu kestide bu yolamı başvurdu.yada çin ile arasındaki sorunu bir sendroma dönüştürmemek için avuntu mu arıyor kendisine .ve trump bazen çok cesur bazen çok korkak twitler atıyor daha doğrusu atamıyor.ve gerçekten aslında bütün bu opersyonun başında PUTİN mi var.putin gerçekten gizli kemalistmidir.veya gizli şii-mümin midir.mehdi ve mesih konusuna nasıl bakıyor .bunları çok yakında öğreneceğiz bir bir açıklamalar gelecek bu konuda daha net daha cesur açıklamalar olacak dünya kamuoyunaki zaman tükendi.artık final bölümüne geldik.rab bize bir üç ay daha verdi bir ayı gitti bile 2 ay sonra daha doğrusu 31 marttan sonra ne olacak göreceğiz bakalım 1 nisan şakasını bu kez kim yapacak kim bilir belki rab bir nisan şakası ile kaimi kayyım atayabilir.kaim-i kıyameti herkes bilecektir bu kesin.12 imam kesin kez buna dikkat çekti.en hayırlı cuma kaim ile kıyam edecek olan ümmetin cumasıdır o cuma yerde gökte ikisi arasında olanların hepsini çok korkutmaktadır zira onlar her cumadan korkarlar ki ya kaim gelir diye yada kıyamet kopar diye saat kaim gün kıyamettir.SAHİHHADİS:"...CUMA 24 SAATTİR PERŞEMBENİN İKİNDİ İLE AKŞAMI ARASINDA BİR VAKİTTE BAŞLAR VE CUMANIN İKİNDİ İLE AKŞAMI ARASINDA BİR VAKİTTE BİTER?" HAYIRLI CUMALAR CANLAR :)))
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

#ahirzamanologAAyazarefendi:
"BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN ANASI CAHİL VE ZALİM NEFSİMİZDİR_?"
...nefsikolog ve psikempatikanalist şapkam ile yorumluyorum:önemli bir hadis-i kutsi ile başlıyalım:"EY MUHAMMED NEFSİN BANA DÜŞMAN SENDE ONA DÜŞMAN OL."ve hz.resul(saav) derki:YEDİ NEFSİM KUDRET ELİNDE OLAN RABBİM.ve bu yedi nefisden ötürü o ümminebi 70 kez istiğfar eder 700 günah için.ve 366 aza içinde sadaka verir.70 kez istiğfarın bir diğer anlamı 70 iman şubesinin ihyası içindir zira zümer 12ye göre ilk iman eden odur.ve yine 70 kez istiğfar 70 ululazim resul içindir.ve yine 70 makam için ve yine 70 ilim içindir ...RABBİM İLMİMİ ARTIR.duayı şerifi içindir.meryemoğlu isa HAY VE KAYYUM RABBİM RUHUM HUZURUNDADIR der.o ruhullahtır.o nefsullahtır.rab yahyaya selam verdi isaya vemedi ama isa değil yahya muteber oldu zira ona rab selam verdi.ve rab ve melekleride o ümminebi için salatuselam etti.ve tam teslimiyet ile bizde ona salatullah selamullah ve salavatullah ile teslim olduk inşaallah ve elhamdülillah.ALLAHÜMME SALLİ VESSELLİM ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ SEYYİDİNA MUHAMMED.(MUHAMMED ALİ FATIMA HASAN VE HÜSEYNİN İSMİ ŞERİFİ HAKKI İÇİN DUAMIZI KABUL ET HACETİMİZİ GİDER RABBÜLALEMİN) ...VE SELMAN İLE MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN HÜRMETİNE.rab neden kıyamet suresinde ...kıyamete andolsun ki hayır hayır nefsini alabildiğine kınayan adama andolsun ki? dedi.kim bu adam hiç merak ettiniz mi? rab neden kıyamet ile o adamı bir araya getridi o kimdi? O ADAM KAİM-İ KİYAMETTİR.kaim nefsini gece gündüz alabildiğine kınayan bir adamdır bu yüzden ev halkı ondan nefret etmektedir.isa haber verdi:ev halkı adama düşman olur.ve resul dedi:fitnenin girmediği ev halkı kalmaz.pir sultan ne dedi:mahluk deccal oldu insan haşarı hiç bilen yoktur hayırı şerri.? imam rabbani dedi:hicri binden sonra ahirzamandır.ve kaim ne dedi:hicri 1400e kadar ahirzaman 1440 kadar ahir-i ahirzamandır.? hicri 1000den sonra yazılanlara bakın hep alabildiğine kınamadır.pir sultanda o dönem şairlerindendir.yedi ulu ozan dabbetülarz makamında şairlerdir.ibrahime rab dedi senin neslin dörtyüz sene sürgün yaşayacak.hem ishak hem ismailden gelen nesiller 400 sene sürgün yaşadı.yahudi israiloğulları babilde nabukatnesar ile alevi mehdioğulları yavuz ile başlayan bir süreç ile 1514den 1914e kadar bir 400 senelik sürgün yaşadı.resulullah bir şeye dikkat çekiyor KAİMMANUEL (MANASI:"ALLAH BİZİMLE AYAĞA KALKMIŞTIR") öncesinde hak devlet ve hükümet kurulmadan önce herkesin kendi şeriatı ile yargılanmadan önce zalim emrler fasık vezirler hain hakimler ve cahil alimler olacak demiştir.nemrut ve firavun megalomanisi nükseder rabbin bir saatliğine iktidarı şeytana verdiğinde illuminati ile masonik ab ve abd ile ad ve lud kavmi misal sodom ve gomorraya gidişin alametleri ulusların uluslara devletlerin devletlere kralların krallara karşı savaşından sonraki süreçte bu oluyor işte.protestanların evanjelistleştiği russelistlerin yehova şahiti olduğu döneme denktir.ve anadoluda efesde yedi kilise uyanışı rahip bransın ile diriliş kilisesi ve son dakikada yeni zellanda da ortaya çıkanlar konstantiniyyeyi gündeme getridi daha bir önceki makalemizde KONSTANTİNİYYE MEHDİYYE OLACAKTIR dedik.hem ışidçilerin hemde sırpçıların gündeme getdikleri istanbulda ayasofyada imamın zuhur etmesi artık an meselesi ama öncesinde süfyan şamda ortaya çıkar.yada yemende sana kentinde önce bir kürsüye çıkar kimdir o belkide prens selmandır.şimdi alevi şii ve sünni mehdevilere çok iş düşüyor.artık istanbulu iyi gözleyin iyi sahip çıkın ona ki imamınız ordan ortaya çıkacaktır zira kutsal emanetler topkapı sarayındadır.imamın kutsal kreasyonudur bu.şah ismailin altın tahtı ordadır.sancak-ı şerif ordadır.dört halifenin kılıcı ordadır o kılıç ile gelecekse işte en güzel kılıçlar burdadır.musanın asası ordadır.ve daha birçok sır ordadır ve bekçisi hızır aleyhisselam ve yuşa aleyhisselamdır.texe marrs bizi uyardı artık zamanı geldi çok büyük olaylar olacak dedi.ve türk halkını uyardı.bizim işimiz hakk-ı zikrullah için bunları hatırlatmaktır.rahman hatırlatır şeytan unutturur.ruh hatırlar nefis unutur.akıl ise ikisi arasında mantık yürütmeye çalışır.bütün resuller nebiler imamlara veliler hep bu nefisden şikayet ettiler.musa ona söz geçirirken yusuf ondan yılmıştır.nefsini temize çıkaran kurtulmuştur.nefisde kelbiyet ve merkebiyet vardır.imam ali hem nefsine hemde dünyanın masivasına galip gelmiştir.3 talakta her ikisinide boşamıştır.bu dünyada birgün kalmış onuda oruçlu geçirmiştir.dünya bir çöplüktür ona köpekler rağbet eder.o köpekten kasdettiği bellidir ısırıcı meliktir o kimse şam 666 dır o.ve rab dedi bu dünya bu yeryüzü benimdir ben onu dilediğime veririm ve rab onu KAİMMANUELE verir.emanet olan herşey ganimet olunca sahib-i ganimettir kaimmanuel."adem ile havva kimseye miras bırakmadı mal mülk bırakmadı öyle ise bu yeryüzü ademoğullarının ortak malıdır?" dedi nizam-ı hakikatçi olan şeyh bedreddin.yunus ne dedi:MAL SAHİBİ MÜLK SAHİBİ HANİ BUNUN İLK SAHİBİ.cihan sultanı kim KAİMMANUELDİR.ümmetin en hayırlısı kim KAİMMANUELDİR.kalanların kalanı mazlumların sultanı kim KAİMMANUELDİR.davutun istemi doğrultusunda zebur-u mezmuratta rab ile ayağa kalkmasını istediği kim KAİMMANUELDİR.ve baktık googleden ki şimdi şuan için KAİMMANUEL diye bir isim hiç yoktur tıpkı yahya gibi ilk isimdir bu şimdi ki dünya bu isme gark olur ŞİMDİ.KAİMMANUEL NE DEMEKTİR:İMMANUEL ALLAH BİZİMLE.demek.KAİMMANUELDE ALLAH BİZİMLE AYAĞA KALKMIŞTIR.demektir.ne isa immanuel diye anıldı nede muhammed ahmet diye oysa kutsal kitaplarda öyle yazılı idi bunda bir sır vardır işte bu sırrın faş olmasınında adıdır KAİMMANUEL ki ilk kıyam MUHAMMED İLE OLDU ŞİMDİ İKİNCİ HAK KIYAM MUHAMMED MEHDİ OLAN KAİMMANUEL İLE OLACAKTIR.BU İSİM İSA İLE MUHAMMEDİN ORTAK ADI GİBİ BİR İSM-İ AZAMDIR.onun ibranice adı olacak dendi...(AHİRZAMANOLOG AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ RABBİNİN KENSİDİNE ÖĞRETTİĞİ GİBİ YAZMIŞTIR?)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Kitab-ı Kaimmanuel
#ahirzamanologAAyazarefendi
"4.HALİFE ASLINDA MUAVİYE BİN EBU SÜFYANDIR_?"
(İMAM ALİ DÖRDÜNCÜ HALİFE DEĞİL EMİREL MÜMİNİNDİR
...bu yazımın amacı sett-i zülkarneyn olan imam alinin sırrını ve hikmetini anlatmaya çalışmaktır.ali olmasa idi ne islam olurdu ne mümin kim münafık kim bilinirdi.osman 3.halife olunca ali çekildi.onada emirel mümindi ama biraz uzaklaştı.biliyordu neler olacağını.ebu bekir ve ömer o mervanı mekke ve medineye sokmaz iken osman soktu ve şuraya verdiği söze uymamış oldu.oysa hilafet şartı bu idi ebu bekir ve ömere uyacaktı.ebu bekir ve ömer ...ALLAH VE RESULÜNE İTAAT ETTİĞİMİZ SÜRECE BİZE İTAAT EDİN ASİ OLURSAK ASİ OLUN.ve öyle olduki osman hem Allah ve Resulüne hemde ebu bekir ve ömere itaat etmedi ve böylece halk isyan etti ve akibet ortada.ali hiç halife olmıyacaktı ama dinsel sorumluluğu buna izin vermedi ama hiçbir zaman razı olmadı ve ali biliyordu bu işin nereye gideceğini ki keyfide hiç yoktu.hak ali ile ali hak ileydi ama taraftarları ali ile değildi.muaviyenin yanındakiler bile onun yanında iken ama para ile ama çıkar ile bu yüzden kazandı ama neyi kazandı.taht-ı hilafeti mi hayır saltanat-ı risaleti.en büyük günahlardan biriside baş olma sevdasıdır.şeytanın sevdası bu idi.ismi azazil iken meleklerin muallimi iken ademe secde etmek zoruna gitti.aliye biat etmekte birilerinin zoruna gitti.osmanın gömleği bahane oldu.MAZLUMLAR MUZAFFERDİR.hadisi mucibince osmanın vekili bahanesi ile muaviye onun mazlumiyetini kullandı.ama nihayetinde hüseynin mazlumiyeti osmanın mazlumiyetini bastırmış konumdadır.fark şu ki osmanın vekili muaviyedir ama hüseynin vekili KAİM MEHDİ dir.hüseyin dedi:BENİM KANIMI ANCAK KAİM ALIR?" ve böylece kaime vekalet vermiştir.buna göre beni hakem ile beni ümeyyeden intikam alacak ve onları bir bir tahtından indirecek olan KAİM MEHDİ.herkes buna göre hesap yapmalıdır.fasık-ı kezzap süfyaniler ile mümin-i sıddık mehdevilerin savaşıdır bu artık.ali setti zülkarneyndir ümmet içinde ki bu şu demektir.ebu bekir ömer osman ile muaviye yezit mervan arasında bir zattır ali işte bu setti zülkarneyn oluşudur.aliyi aradan çekin.bakın ne oluyor.ehlisünnet ile ehlinebitenin çatışmasına.ramazan öyle bir ay ki kuran o ayda inmiş ve hak ile batıl bu ayda ayrılmıştır ve ali bu ayda şehit olmuş kadir gecesinde.ve KADİR GECESİ BİN AYDAN DAHA HAYIRLIDIR.sırrına mazhar olunmuştur.alinin şehadet-i leyl-i kadir oluşu KADİR GECESİ ve bin aylık emevi saltanatı BİN AY oluyor ve ALİNİN ŞEHADETİ SALTANAT-I EMEVİDEN DAHA HAYIRLDIR.bu şunun gibi: alimin uykusu cahilin ibadetinden üstündür.alinin hayberde vurduğu bir kılıç darbesi kıyamete kadar ümmetimin ibadetine denk oluşu.ve alinin ilmi terazinin bir kefesine konsa ümmetiminkide öbür kefesine alinin ilmi ağır gelirdi.işte ali budur .ali biliyordu hilafet MEHDİYE aitti.LA İLAHE İLLA ALLAH gibi la halife illa mehdi.kalanların kalanı mazlumların sultanı HAZRET-İ BAKİYYETULLAH bize yeter derdi.hasan hilafete bu yüzden rağbet etmedi onu muaviyeye verdi muhammed hanefi ...sonra sen? dediği zaman o imam ne dedi:BEN MÜSLÜMANLARDANIM? ben müslümanlardanım? diyen gibi sözü güzel olan var mı_? AYETİ imam ali sırlarındandır.isa bin meryemde ümmetten olma şerefi ile tatmin oldu.resulullah (saav) dedi:ey muaviye ümmetimin başına geçince adil ve merhametli ol? bu bir uyarıydı aslında ama öyle idi.muaviye aliden değil Kaimden korktu yezitte hüseyinden değil Kaimden hep korktu NİYE? NEDEN? çünki ali zülfikarı bırakan imam mehdi zülfikarı alan imamdı ve çünki hüseyin baş veren imamdı mehdi baş alan imamdı o yüzden.basiret feraset cesaret sahibi ehl-i haşyetullah bunu böyle anlasın.ebu bekir ömer osman muaviye yezit mervan ve SÜFYAN bir kaderdi.ibrahim ismail muhammed ali hasan hüseyin ve MEHDİ ayrı bir kaderdi.işte aslında imam alinin SETT-İ ZÜLKARNEYNİ budur.kader hak kader dünya ve ahirette bir olan kaderdir.bakın resulullah ne diyort:BİZ ABDULMUTTALİPOĞULLARI CENNETİN EFENDİLERİYİZ:BEN HAMZA CAFER-İ TAYYAR ALİ BİN EBU TALİP HASAN HÜSEYİN VE MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN? ve işte dünya ve ahirette izzet ve şeref sahibi bunlardır.dünyada ve ahirette iyilik ve güzellik hanesi budur kader-i hasene budur.ve bu kadere sahipse kişi ateşin azabından İBRAHİM HÜRMETİNE KURTULUR.benim adımı İMAM-I ALEVİYYUN kılan rabbime o rabki: erhamerrahimin ve eşşedidülazab olan rabbül-alemindir.ONA EBEDİ HAMD VE SONSUZ ŞÜKÜRLER.VERMİŞ OLDUĞU ZAHİRİ VE BATINİ DÜNYEVİ VE UHREVİ NİMETLERDEN VE VELİNİMETLERDEN ÖTÜRÜ.

ZİKR-İ SLOGANIMIZ:
=================
YA ALLAH YA MUHAMMED
YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN

ZİKR-İ HAKİKATİMİZ:
==================
BAKİ GERÇEKLER DEMİNE HU DOST ALLAH EYVALLAH
GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Kitab-ı Kaimmanuel
"İSTANBUL HASAN VE HÜSEYİN ŞEHRİ MEHDİYYE OLACAKTIR_?"
...konstantin ismi ile müsemma konstantiniyye adını bu şehre verdi ve bilmukabel mehdide ismi ile müsemma bu şehre MEHDİYYE diyecektir.40.ilçede mehevi müvcahitler için MEHDEVİSTAN olacaktır.topkapı sarayı ayasofya sultan ahmet gülhane bölgesi belki MEHDEVİSTAN olacaktır.ilkkez hasan ve hüseyin şehri denmesi OTMAN BABA tarafından söylendi yanılmıyorsam."mehdi hasan ve hüseyindir?" hadisi mucibince tüm şerifler ve seyyidler yakın zamanda istanbula gelecekler.istanbul havalimanı onları karşılayacaktır."arının beyleri etrafında buluştuğu gibi taraftarları mehdi ile buluşacaktır?" hadisi istanbulda gerçek olacak gibi.fatih bi türlü istanbulu fethedemiyordu ve bi haber geldi dendiki bir kilisede islam velisi (YA VEDUD) bir zat dua ediyor bu fethi durduruyor? tam 50 gün buna set çekti.dikkat dikkat imamoğlu mazbatayı aldı ama YSK 50 gün engel koydu.bu işde bir sır bir hikmet vardır tarih-i hikmet tekerrür ediyor.SÜNNETULLAHTA bir değişiklik yok.medine istanbul mekke malatya denmişti PİR GERÇEK VELİCE.mehdinin mekkesi malatya medinesi istanbul manasındadır.seyyid battal gazi ile başlayan bir serüvendir ki o hz.bektaş (kvks) a göre ...SUYUN BAŞIDIR? son zamanlarda istanbul (konstantiniyye) IŞİD için bir hilafet merkezi oldu.kutsal emanetler burda olduğu için hatta soner yalçına göre mehdi için hiç açılmamış sancak burda olduğu için IŞİD istanbula yönelmiştir.onlara göre ebu bekir el-bağdadi samerrada doğduğu ve seyyid olduğu gerekçesi ile MEHDİ kabul ediliyor.bayraklarının siyah olmasıda bunun ile alakalı gözüküyor.geçenlerde sırp teröristte yeni zellandadaki saldırısı ile alakalı bildirisinde istanbuluda zikredilmiştir.ve istanbul seçiminin bu kadar önemli bir hal sergilemeside Mehdinin çıkış alametleri olarak gözükmektedir.gelelim en önemli konuya... HADİS:"ŞU DÖRT ŞEY YEDİ AY İÇİNDE OLACAKTIR? (1) MELHAME-İ KÜBRA (2) MEHDİNİN ZUHURU (3) İSTANBULUN FETHİ VE (4) DECCALİN ORTAYA ÇIKIŞI?" bu hadisi bazıları yedi ay değilde yedi yıl diye göstermeye çalışıyor oysa ahirzamanolojik felsefeye ve mantık silsilesine göre doğru olan yedi aydır.iran devrimi 40.yılında olması VELAYET-İ FAKİHliğinde ancak 40 yıllık olacağını hesab edersek bu yıl MEHDİ için olağan bir yıldır.gavs ve kutupluk 40 yıldır.velayet-i fakihliği hatmülevliyalık kabul edersek KIRK yılı tamamlamıştır.ABD İLE İİC (İRAN İSLAM CUMHURİYETİ) arasındaki gerginlik doğu akdeniz tartışması şam antakya kudüs üçkeninde ŞEYTAN DECCAL SÜFYAN KOALİSYONU ile RAHMAN MESİH MEHDİ KOALİSYONU nun karşı karşıya gelmesi ARMAGEDON VE MELHAME-İ KÜBRA ya tam zemin hazırlanması ile tam ortaya çıkmıştırki MEHDİ gelecek.3.dünya savaşı onun ile başlıyacak 7 yıl sürecek meryemoğlu isa ile son bulacaktır.1.ve 2.dünya savaşını isa bin meryem haber verdi:"uluslar uluslara devletler devletlere krallar krallara karşı savaşacaktır?" ...ve işte büyük olan peygamber MUHAMMED (SAAV) bize 3.dünya savaşının şam merkezli olacağını adınında MELHAME-İ KÜBRA yani büyük savaş WARRR dünya basını ve ortadoğu ile beraber bizim ülke basını BÜYÜK SAVAŞ KAPIDA diye manşetler atarak RESULULLAHın hadis-i kerametini ortaya çıkartmışlardır.ve mehdi ile alakalı 112 alamette tamam.rüyamda her kanalda son dakika gördüm:İRAN İKİ FÜZE FIRLATTI? ortam çok gergin ATEŞ BARUT ORTAMI.avrupanın ve ortadoğunun İİC korkusu normaldir.biliyorlarki 20 bin komünist bilim adamı SSCB yıkıldıktan sonra İRAN İSLAM CUMHURİYETİne gitti.ANTİ-ABD & İSRAİL karşıtlığı ile çalışmalarını yoğunlaştırdılar.düşmanımın düşmanı dostumdur politikası hadis-i kutside ALLAH DİLER İSE BU DİNİ FACİR KİMSELERİN ELİ İLEDE KUVVETLENDİREBİLİR? nitekim muaviye ile yezit ile islam coğrafyası genişlemedi mi? osmanlı 24 mil.km.kareye hakim olmadı mı? ama haticeye değil neticeye bakalım.bugün islam aleminin bir lideri yok ise 1440 yıldır sorumluları bellidir.beni haşimden değil beni ümeyyeden yana olanlardır.HADİS:"BİZ ABDULMUTTALİBOĞLULLARI CENNETİN EFENDİLERİYİZ: BEN(HZ.MUHAMMED) HAMZA CAFER-İ TAYYAR ALİYYEL MURTAZA HASAN-I MÜÇTEBA HÜSEYN-İ KERBELA VE MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN" ...dünyada isteyenlere veririm ama onların ahirette nasipleri yoktur? el-ayet-i hüccetullahına göre BENİ ÜMEYYE fitnesine kapılan herkesdir.dünya sevgisi ölüm korkusuna gark olmuş EHL-İ VEHEN yüzünden bu durumda ÜMMET-İ MUHAMMED (SAAV) ALLAHTAN KOKMAZ KULUNDAN VE RESULÜNDEN UTANMAZ beni ÜMEYYE VE ONLARIN TAİFESİ HANGİ YÜZ İLE ŞEFAAT DİLEYECEKLER RESULDEN EMİREL MÜMİNİNDEN ŞAH-I ŞÜHEDA HAMZADAN HASAN VE HÜSEYİNDEN VE MEHDİ SAHİB-İ ZAMANDAN Kİ ŞU AHİR-İ AHİR ZAMANDA BAŞLARININ BAŞ BELASI BİZZAT MEHDİ İKEN.ümmet işte ehlibeyt işte 1440 yıl ortada tarih ortada hala yapılanlar ortada bütün mehdevi gruplar içerisinde 2019 paniği hatsafhada ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER VEL EMRİ BİL MARUF-U NEHY-İ ANİL MÜNKER YERYÜZÜNDEN FİTNE KALKINCAYA DİN YALNIZ ALLAHIN OLUNCAYA KADAR EN GÜZEL İBADET SABIR SÜKUT VE KURTULUŞU BEKLEMEKTİR HAKKA GİDEN HAK UĞRUMUZ HAKKI İÇİN BİZ ERMİŞLERİN ÖNÜNDE İMAMLIK YAPACAK KİMSEYİ GÖREMEDİK :)))
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kitab-ı Kaimmanuel
rüveybida nedir? (ekşisözlük)
ahir zamanda boş konuşmalar yapıp icraat yapmayacak olan toplumu yönlendiren kişi.
hakkında hadis-i şerifler varid olmuştur.

deccalin peşi sıra insanlar üzerinde öyle hilekar seneler gelecek ki o senelerde sadıklar tekzip olunacak, yalancılar tasdik olunacak, eminlere hain, hainlere emin nazarı ile bakılacaktır. 
o zamanda rüveybida konuşur.

rüveybida nedir? ya rasülallah diye sorulunca rasülüllah efendimiz buyurdu ki: "amme işlerinde söz sahibi olan sefih ve fasık kimsedir"

müsned-i ahmet bin hanbel.
19.07.2018 17:09 hasimoglu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.