Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mehdi'ye biat edin...Şeytan'a cihat açın...

Mehdî

Önerilen İletiler

AHİRZAMANOLOG: (MARUZAT-I MEVZUATIM) -2- 24.Cumamız hayırlı olsun... 19 mucizesi ve 24 kerameti hakkında çok bilgiler paylaştım.1924 ile alakalı hilafet ve saltanatın kaldırılması ile süfyaniyetten mehdeviyete bir geçişi biza sağlayan rabbimize mahdüsenalar.lenin 1924de öldü.1924de iranda meclis mehdi adına açıldı.1124de hasan sabbah öldü 1524de şah ismail öldü 1624de imam-ı rabbani öldü.1924de süfyani hilafet ve saltanat son buldu ve 100 yıl sonra 2024de ne olacak ve hep haziranı bekleyin derdim meğer 24.cuma hep haziranda yer alırmış.ve eylül 24 eylül benim ikinci doğumum akıl ve ruhta ikinci doğumum ben meryem idim isayı doğurdum fatıma idim mehdiyi doğurdum aynayı tuttum yüzüme ali göründü gözüme nazar ettim özüme mehdi göründü gözüme.zulüm ne 1923de nede 1453de başladı biz aleviler için zulüm 1517de başladı yavuz süfyan-ı zalim ile ve hala statümüz ve cemevlerimiz kabul edilmemiştir 3 kasım 2002den beri... 1736dan beri diyanet aynı görüşte 5.mezhep inkar edilir.oysa din ibrahimin mezhep muhammedin tarikat alinin siyaset mehdinindir. ahmed-i şeriat mahmud-u tarikat muhammed-i marifet ve mustafa-i hakikat vardır.kulağın biri cafer-i sadık diğeri mehdi sahib-i zamandır.isa aklı olan işlettsin kulağı olan işitsin dedi ve mülk 10 bunu tasdik etti... maruzat-ı mevzuatım 24 bölüm ile son bulacak şimdi 2.si ile başbaşayım.rabbimden diledim ki 25 yıllık okumalarım 15 yıllık sosyal medya yazılarımın özetini sunmak son sözleri öz ve özette bitirmek istiyorum gerçi evvel ve ahir olan rabbim dilerse bitecek yine onun dediği olur.şimdiye kadar yazmak isteyipte yazamadıklarımı yazmak isterim hz.bektaş dedi: ARA BUL... hz.isa dedi: BİLİNMEDİK hiç BİRŞEY KALMIYACAK... ve GOOGLE ile bunu dersek ara bul bilinmedik hiçbirşey kalmıyacaktır.ve aslında belkide söylenmedik birşey kalmadı bütün kutsal kitaplarda haber verilenler oldu dünyanın sonları başlıklı birçok salık verielenler oldu.NASIRALI İSA MESİH-İ MELKİSEDEK düzenine göre o sonsuza dek baş kahindir yerde ve gökte saygın olandır.azazil meleklerin muallimi idi isa onun hakkından gelince muallimlik makamı ona kaldı alfa ve omega oldu o musayı tasdik eden ve ahmedi müjdeleyen oldu ve ahmedde onu müjdeledi israiloğullarından 12 peygamber ümmet-i muhammedden olmak istedi Allah kabul etmedi ama meryemoğlununkini kabul etti zira yeni ahit onda başladı onda bitecek hadis şudur: "ümmetim yağmur gibi öncekiler mi sonrakiler mi daha hayırlı bilemedim başında ben ortasında mehdi ve sonunda meryemoğlu isa varken bu ümmet nasıl helak olur..." cafer-i sadık haber verdi mehdi 70de çıkacaktı (belki ismail ile) ifşa oldu 140a ertelendi yine ifşa oldu şimdi bilinmez Allah bilir tarih veren yalancıdır. işte belki bu yüzden 60mışa gelmem 70mişe kalmam 1300e gelmem 1400ze kalmam denmiştir.14 burç iranda yıkıldı 2500 yıllık şahlık 4000de hicri 1400de yıkıldı gitti.adı islam olan bir cumhuriyet ile son buldu.ya ali sen ve şian olmasa islam yok olur giderdi hadisi mucibince bir mucize gerçekleşti.57 islam ülkesi arasında adı ismi ile müsemma bir islam ülkesi kuruldu bu mehdi için bir topluluk çıkacak hadisini doğruladı ve hizbullah-ı lübnani ile bir zümre çıkar hükümdarı adil veya zalim olsun dinlemeden mütemadiyyen savaşır taki Mehdi ile beraber buluşupta Deccale karşı savaşıncaya kadar sürecek... bunu bilenler bilir ama üç maymunları oynar... ve şu hadis: ümmetim 73 fırka olur 72si deccalin 1 tanesi mehdinin yanında yer alır... hem ABD hem Osmanlı iranı tehdit kabul etti hem abd hem osmanlı şianın Mehdi inancından korktu o kadar ki kanuni ferman yayınladı MEHDİ GELECEK diyeni cezalandırın... cafer-i sadık ne dedi: ZUHURU YAKINDIR DİYENLER KAZANMIŞTIR. ALLAH BİR RESUL HAK MEHDİ GELECEK MUTLAK. horasanın şeyhi o kanadalı kadına dedi: Mehdi öncesi tüm dünyada her konuda tartışmalar olucak her kürsü sahibi konuşacak ama hak ve hakikat ehli için kürsüler işgal edilecek ve en son Mehdi hak kürsüden konuşacak hak konuşacak ve batıl yok olucak... ve ne hikmet ki her kürsüden bizi uzaklaştırmışlardır bizde rıza-i kaderullah ve sünnetullah gereği üstelemedik ve şimdi ne sosyal medyada ne tvde ne radyoda ne dergide ne gazetede ne akıllı telefonda ne leptopta hiçbiryer bana müsade yoktur ne bir akıllı telefonum ne bir leptopum var rabbim izin vermiyor ve biiznillah-i neuzubillah o azazlde bize kürsü vermez gel konuş demez kimse VOLTAİRE gibi demokrat yoktur şuan şu an bunları yazabiliyor olmam bile bana bir mucize gibi geliyor bunada şükrederim ve ehat ve samed rabbimin hakkı için kimseden bir meded de ummam elhamdülillah ve elbette birgün belki meryemoğlu isa gibi ALLAH YOLUNDA YARDIMCILARIM KİMLERDİR bile demiycem karda bile olsa o mücahit bizden izin almadan görevini bilecektir gerisin geriye evde kendisini tehlikeye atan için Allah takdir edicek çoluğum çocuğum var diyenler hem mücadele 22yi hem tevbe 24dü hem nisa 75şi hem tevbe 73 inkar etmiş olur bizim için hiçççç farketmez DEKİ: BEKLEYİN VE GÖZETLEYİN BİZLERDE SİZİN İLE BERABER BEKLEYİP GÖZETENLERDENİZ :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

hz.melkisedek-i ahirzamanolog (as)
"hz.şeytanın (ebu süfyanın) oğlu hz.muaviye enam:112... hadis:"elhamdülillah mekke şeytanımı (ebu süfyanı) müslüman ettim..." muhammed ebu süfyanı ali muaviyeyi hüseyin yeziti müslüman etti ehlibeytin düşmanı olan her şeytan islam oldu şimdi bize emrimaruf nehyimünkerde bulunur ve ululemr faşizmi ile hükmeder... ve Mehdi de Süfyana Biat ettirir nihayet ki o ihanet eder biatından vazgeçerde Mehdi onun kellesini alır böylece yahya bin zekeriyya ile hüseyin bin muhammedalinin intikamı alınmış olur."
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
MEHDEVİ HAREKET:
Mehdi hüseynin başını Alevilerde gövdesini temsil eder #kerbela ile o baş ve gövde bir araya gelmesin diye asırlar boyu yezit ve mervan orduları cemaatlerimizi dağıtmıştır onlar istemesede Allah Nurunu tamamlar ve o baş ile gövde en sonunda buluşur KAİM ZUHUR EDER...

İMAM CAFERİ SADIK BUYRUĞU
İmam Mehdi aşura günü zuhur edecektir.

Mehdi kerbeladan sonra her aşura zuhur eder ve her aşura mehdeviler ile birlikte kıyam eder birlikte ağlar ve o kıyam gününü onlar ile beraber bekler Allah o hüccet günü öyle bir zuhur ile ona zuhrat verirki insanoğlu güneşin doğuşunu ve batışını unutur... öyle ki Mehdinin kendi kendisi için hücceti güneşinkinden daha parlak ve ümmet için daha güçlüdür... (mehdevi hareket)
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Edip Yüksele Deniz İm Erten ile alakalı cevap vermek isterim:

...deniz im erten ile tanıştım bana hocam dedi sevgi ve saygı duydu bana 200tl değerinde kitaplarını gönderdi.ve benden bir ücrette talep etmedi.anladım ki deniz islam ve tasavvuf değerlerine iyi sahip çıkıyor.bazı kelimeler ile alakalı manalar ile huruf-u mukatta ile şifrelerini çözmeye çalışıyor akletmez misiniz? düşünmez misiniz? ayetlerine uygun hareket ediyor.edip yüksel ben bir Aleviyim Bektaşiyim ve Kızılbaşım ve Tasavvufçuyum. adım: ayhan lakabım mehdi kodadım dabbetülarz ve cin ve insan şeytanlarının azrailiyim... sizin dünyanızı ben 114 hareketinden anladım ahmet murat sağlam hoca ile anlamış bulunuyorum. ben size bazı sorular sordum hala cevap bekliyorum.mesela o sorum: siz mehdi hakkında uydurmalardan bahsederken şamda biri mehdi şöyle demiş sultanın gözüne girmek istemiş Mehdi şamda çıkacak Mehdi küfede çıkacak diye uydurdu diyorsunuz ve bende buna istinaden ...pir sultan Mehdi istanbulda çıkacak dedi diye niye asıldı o zaman diye sorunca cevap gelmiyor... Mehdi istanbulda çıkacak akşemseddin bunu haber verdi cübbeli bile bunu kabul etmiyor mehdi romada çıkacak diyor... bende diyorum ki: siz kazanın doğurduğuna inanıyorsunuzda öldüğüne inanmıyor musunuz.sen gerçekten akıllı bir adam olsan Bektaşi olurdun... neden? şerif mardin derki: türkiyeyi anlamak için Nakşiliği iyi bileceksiniz? ve bende ona dedim ki: evet bu kısmen doğru ama eksik dört kapı kırk makama göre nakşi ve bektaşiliği bilmek gerekir.gerçi bu deniz im erten içinde geçerlidir ki o ibn-i arabicidir.farketmez ibn-i arabide nakşi ve bektaşi sırrına dahildir oda bizdendir... tasavvufçulara göre flozoflar filozoflara göre tasavvufçular beyinsizdir... BİR FİLOZOF OLARAK diye başladın videona dimi aslında sen benim alanıma girmiş oldun... BENDE BİR TASAFFUÇUYUM edip bey... bir cami imamı bana demişti ki sen benlik yapıyorsun... niye Ben Tasavvufçuyum dedim diye... sayın edip bey neden milad var neden isa öncesi ve sonrası var bilir misiniz? çünki isa YOLDA GERÇEKTE YAŞAMDA KIYAMETTE BENDİM dedi ve ilk ve son benim dedi.buna kimler muhalefet etti... filozoflar... vay vay vay mantık profesörü edip bey... mantık nedir mantık silsilesi nedir? hakikat hikmet hüccet ve hidayet burçları nedir dünya ve ahiret gerçeklerini nasıl vasıl edersiniz... doğru zamanda doğru yerde doğru kişi ile doğruları konuşmak nedir bilir misiniz acaba... deniz bahane sen benim bende senin esas muhatabınım.bunu bile anlasan en başta beni keşfederdin. aslında belkide bu anlamda sizin için en tehlikeli doktrin bizimkisidir... dinci ve dinsiz yobazlık nedir ne bilirsin münkir ve münafık kimlerdir mümin neye akseder ne bilirsin sen... bak bir örnek verelim... gerçek bir mürşid-i kamilin iki düşmanı zuhur etmelidir münkir ve münafık... bu iki cihetten düşmanı varsa ve bu düşmanları azılı ve şerli ise bu mürşid-i kamil ehlibeyttendir... bu ne demektir okuyanların anlasın senden vazgeçsin diye buna örnekte verelim... bizim izzeddin hocamız var onu birileri mürşid kabul etti bende marifet makamından onu düşkün ilan ettim neden dedelere diyanetten maaş dilendiği için oysa o bilmez ki ehlibetyte zekat ve sadaka haramdır aslında bu yüzden ebu bekir peygamberin mirası sadakadır ehlibeyte haramdır demek istemiştir yine ehlibeyti yüceltmiştir.oysa selçuklu ve osmanlı döneminde nakibüleşraf ile şerif ve seyyidlere özel bir maddiyat ganimetten verilirdi kutatgu biligde bile bu var.ehlibeytten olanlara özel mahkeme var özel mekan var bu ehlibeyt hanesinin korunmasıda aslında Mehdi içindir ki Mehdi ehlibyetten gelecek ve hesap soracak korkusu ile hareket ettiler bugün bunu bilen yok menzil biliyor cübbeli biliyor ama söylemiyor mesela abdulhakim el arvasi ...seyyidleri sevin asi bile olsalar. neden ? çünki hz.hüseyin yezite baş kaldırdı diye bu böyledir kemal kılıçdaroğluda asidir şimdi ama ona karşı bir başka seyyid rıza çıkartılır dersim mersim özür mözür işi karıştırırlar zira seyyid rıza atatürk karşıtıdır seyyid kılıçdaroğlu kemalisttir bak bak bak buraları acaba görüyor mu edip yüksel oysa ben onun zekasını buralarda görmek isterdim buralarda olağanüstü bir satranç var neyse o izzo için mürşid dediler ya ben ne dedim iki cihetten hem münkir hemde münafık düşmanı var mı ben ona bakarım aaa bi baktım ki Fetullah Gülen ile arası iyi ama perinçek ile bozuk oysa ben beklerdim ki hem Fetullah Gülen hemde perinçek ona düşman olsunda bende izzoyu zamanın Mehdisi ilan edeyim... keza kılıçdaroğluda öyle oldu oda Mehdi değil daha doğrusu Mehdi Kızılbaşbuğtürk değil Şah İsmail öyle idi zira yavuz süfyan-ı zalim anladı ki şah ismail dört kapı kırk makamda şah olmuş ve soyuda ehlibeytten eee ne yapacak yavuz önce ibn-i arabiyi pir kabul edicek sonra hilafeti mısırdan alıp istanbula getirecek ki şah ismaile karşı bir mertebe elde edecek.atatürk ne der: ...tarihimize bakın milletimizin en müreffeh olduğu dönem hükümdarlarımızın halife olmadığı dönemdir. kim getirdi o halifeliği yavuz haaa atatürk direk taşı ona atıyor ama kimse bunu anlamıyor.hilafette TBMMzine mündemiç kılınmış rte den bu tbmmden alıyor yetkiyi ve ben Mehdi Halifeyim diyor... ama edip bunları kaçırıyor edip edip akıllı ol burda iş var varda malzeme var ama sende kibir ve gurur var ben ve zan var labirent vesveseler var ben burdayım sen nerdesin EDİP YÜKSEL :)))
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.