Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Benim bir maruzatım var

Artropod

Önerilen İletiler

Saygıdeğer admin abilerim ablalarım,

Benim bir maruzatım var:

Forumun yeni yüzü dolayısıyla teşekkür ederken,sizlere bir daraltımı sunmak istedim.Ben forumu açtığımda karşıma çıkan ''BU KIZLAR ARKADAŞ ARIYOR'' reklamını gördüğümde içime bir daraltı geliyor.Aklıma afedersiniz bilenler bilir,Kıbrıs'daki bazı kulüpler geliyor.Hayır bu siteyle de ilgili değil,birçok sitede böyle tabi de hemen karşılaşınca garipsiyorum işte.Bu yazımın direk muhattabı siz de değilsiniz,biliyorum ama yine de yazmak istedim.Ne yapalım bazı kısımlara Orion takımyıldızını uygun görürseniz de birşey diyemem doğrusu :rolleyes:

Şimdi bu maruzatım için bir psikiyatriste mi gitmeliyim,yoksa reklamcılık üzerine yüksek lisans mı yapmalıyım ya da herhangi bir tavsiyeniz,öğüdünüz var mı? :wacko:

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sayın Artropod,

Bunları kontrol etmek o kadar zorki size anlatamam, istekte bulunuyoruz ama google fazla önemsemiyor.

Yani çoğunlukla bizim kontrolümüzde olmayan reklamlar ama yakında bir süzgeç geliştirebilirsek belki etkili olabilir site dahilinden bahsediyorum belki durdurabiliriz. Bu bahsettikleriniz zaten hemen hemen en az ödeme yapan reklamlar yani hiç bir şey bulamazsa onları yayınlıyor.

Bakallım becerebilirsek belki olur.

Teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Artropod,

Bunları kontrol etmek o kadar zorki size anlatamam, istekte bulunuyoruz ama google fazla önemsemiyor.

Yani çoğunlukla bizim kontrolümüzde olmayan reklamlar ama yakında bir süzgeç geliştirebilirsek belki etkili olabilir site dahilinden bahsediyorum belki durdurabiliriz. Bu bahsettikleriniz zaten hemen hemen en az ödeme yapan reklamlar yani hiç bir şey bulamazsa onları yayınlıyor.

Teşekkürler

Olursa iyi olur bence de; genele hitap eden bir net ortamında hoş durmuyor...

Teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Artropod,

Teşekkürler

Bilginiz için teşekkürler,zaten önemli olan da hep daha kaliteliye doğru çabalıyor olmak. Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.