Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Türkiye: 2 - İsviçre: 1 - Maçın Golleri

Admin

Önerilen İletiler

Blick ne başlık attı

hurriyet.com.tr 12 Haziran 2008

İsviçre'nin Blick Dergisi, 2-1'lik Türkiye zaferi sonrasında adeta süt dökmüş kediye döndü. Maç günü hakaret dolu başlıklar atan dergi, maç sonrasında "Devre dışı kaldık" başlığını kullandı.

VOLKAN DEMİREL'DEN CEVAP

Bu arada kalecimiz Volkan Demirel, maç sonrasında yaptığı açıklamada Blick Dergisi için, "Asıl biz onları kebap yaptık ve yedik" diye konuştu.

DERGİ MAÇ GÜNÜ BU KAPAK VE BAŞLIKLARLA ÇIKMIŞTI

Fatih Terim döner tezgahında, Türk asıllı futbolcu Hakan Yakın ise elinde döner bıçağıyla tam karşısında onu kesmeye hazırlanırken..

Kullanılan yazıda ise "Öyle ya da böyle bugün menüde kebab var" deniyor.

Ayrıca diğer haberlerdeki başlıklar şöyle oluşuyor:

'Türk'lere karşı bügün sahada 3 Türk var '

' Şimdi sahada bizim Türk'ler var '

5773069wy4.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

[Terim: İsviçreliler'e gereken cevabı verdik

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, İsviçre maçından sonra yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

Karşılaşmanın ilk yarısındaki yağış oyunumuzu kötü etkiledi. Balçığa saplandık. Kötü de gol yedik. Ama tempolu bir takım olan İsviçre karşısında gol atmasını bildik. Bu skordan sonra galip gelmek zor. Tüm oyuncularımı kutluyorum.

Terim ayrıca İsviçre basınında çıkan karikatürlerle ilgili olarak da; 'Bunun yorumunu ben yapmam. İsviçreliler'e gereken cevabı verdik. Onlar her sene böyle yapıyor. Ben de onları her sene yeniyorum' dedi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.