Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Seni terkediyorum.!

Yayamaz Kayımca

Önerilen İletiler

Temmuzdu... bu cümleyi bir akşamüstü, bir yağmur gibi bırakıp gitmiştin yüreğime... karşı durakta bizim evin önünden geçecek olan 17.15 otobüsü vardı... koltuklarında liseli çocuklar, yaşlı kadınlar oturuyordu... yanımızdaki masadaki kız sütlü neskafe istemişti... kahverengi bir elbisesi vardı üzerinde...

"seni terkediyorum"...

içime sıcak bir çay gibi dökülüyordu cümlen... sen çayını karıştırıyordun... bense içimde birşeyleri birbirine... yine de gülümsemeyi seçtim... yine yakışıklıydın çünkü... kirli sakalının altında gizlediğin o tanrısal yüzün beni suskunluğuma sürüklüyordu... susuyordum... bir fincan buğusunda gizliyordum, gözümün yağmaya meyilli bulutlarını...

...temmuzdu... bir rüzgara gebeydim... seni seviyordum...

"seni terkediyorum"...

ilk önce dudaklarımın çatladığını hissettim... dilimin ucunda neskafemin sütsüz ayrılık tadı... seni düşündüm... gideceğini... bir daha olmayacağını... sensiz ne yapacağımı... karşıda giden otobüsü düşündüm... anneme tansiyonu yükselmeden nasıl anlatacağımı... ağlamaması gerektiğini...

insanın nankörlüğü işte... düşünmemem gereken şeyleri de düşündüm...

göğsündeki parfüm kokulu kıllara başımı koyup uzandığımız akşam üstlerini... bir daha olmayacağının korkusu çöktü omuzlarıma... sensiz bir sabahı nasıl bulacağımı bilmiyordum... neskafem soğuyordu... karşıda otobüs yoktu... sana bir daha dokunamamak... içime kar yağıyordu... bunu düşünmek bile beni hep üşütürdü... masalar dönüyordu... üşüdüm... başım dönüyordu... kolonya... sen... annem... dudakların... ben... tansiyon... düştüm....

......

"seni terkediyorum"...

kendime geldiğimde sen gitmiştin...annem bütün anneler gibi olgun davrandı o akşam... esmer kızını kollarının arasında sıkarak sabaha kadar ağladık... babamın yokluğunu daha iyi anlıyordum artık... erkeksiz bir evin soğukluğunu silebilmek adına çırpınışını dinledim dul kalbinin... yüzüm göğsünün sol tarafında... yüzüme dokunan saçlarındaki sıcaklıkla ısındım... seni düşündüm... kokusunun sana benzemediğini hissettim... sabahı düşündüm... sensizliği...

.......

ey benim esmer yalnızlığım... hangi gül bahçesinde yitirdin kokunu... hangi bülbül anlamadı yaprağındaki acemi şehveti...

.......

seni terkediyorum...

insan zamanla herşeye alışıyormuş... sensizliğe de alıştım... eylüldeyim şimdi... aynı kafede... hep sütlü neskafe isteyen o kızın masasındayım... arkadaşlarım söylediğinde inanmamıştım... seni birkaç kez o sütlü neskafe içen kızla görmüşler... sütlü ******... üzerinde hala kahverengi kazağı varmış... sevgili gibi... inanmamıştım...

bugün senin doğum günündü... işyerine geldim... işte o zaman gördüm... üzerinde hala kahverengi elbisesi vardı... inanmazsın; ağlamadım... kafeye geldim sonra... bizim değil de onun oturduğu masaya oturdum... belki bizim masamızda kaybettiğimiz bir şeyleri aramak için karşı masada... karşı durakta biraz sonra bizim evin önünden geçecek olan 17.15 otobüsü vardı... koltuklarında liseli gençler, yaşlı teyzeler oturuyordu... uzun uzun baktım...

eylüldü... hayatımda ilk defa neskafeme süt kattım... gözlerimde yağmaya küsmüş bir bulut vardı... rüzgar kulağıma fısıldıyordu... seni terkediyorum... seni terkediyorum... :(:clover:

(Alıntı)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Terketmeler ne kadar kolay degil mi? terkeden,giden ve hic birsey olmamiscasina hayatina devam edebilen icin....

Gitmekler kolay,kalan ise geride sirtinda kocaman bir yük ve nereden nasil baslayacagina yasamin yeniden ve nasil sünger cekecegine gecmise düsünmelerde....

Paylasiminiz icin tesekkürler...Bende busercana gibi "Dul kalbim" bu sözü sevdim,sevgiler elifce....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiçbirzaman tekedildi...m diye bakmam bitmesi gerekmiştiy ve bitmiştir....ve bana göre hiçkimse alternatifsis degildir veya hiçbirşey!!!bırakalımda birasda gidenler üzülsün hep tüm yükü omuzlarımıza almak için çabalamıyalım!!!hani deriz ya yaşam paylaşmaktır!!neden gitmeleyide paylaşmıyorus???ben begendim paylaşmak istedim begenmenis ise beni mutlu etti sağolun.... :clover::flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seni birkaç kez o sütlü neskafe içen kızla görmüşler... sütlü ******... üzerinde hala kahverengi kazağı varmış... sevgili gibi... inanmamıştım...

"gittin ve çok kızdım sanaa üstelik sütlü kahve içiyordun hem de bir *********" nın kısaltılmışı :D

--------------------------------------

gitmeler paylaşılamaz .

paylaşılamayacak ender olaylardandır.

bence.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"gittin ve çok kızdım sanaa üstelik sütlü kahve içiyordun hem de bir *********" nın kısaltılmışı :D

--------------------------------------

gitmeler paylaşılamaz .

paylaşılamayacak ender olaylardandır.

bence.

Sağolasın godzilla............hemen bir dip not ;) ben gitmeleyi paylaşalım derken genelde gidenler gider kalanlay üzülür ya neden hep kalanlar üsülüyo gidenlerde üzülsün öyle bir kalsınki gerideki... giden üzülsün o anlamda idi paylaşmak!!!!....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

giden üzülsün hemde çook üzülsün

"kalan" öyle bir kalsınki giden bölünemediğini anlasın....onlar bir "TEK"in çiftiydi... "tek" bölünmez... bunu bilsin yeter...

forumdaki terketmeler mesela beni çok üzer bence giden de üzülür ama bunu paylaşamaz...gittiği için bizi yalnız bıraktığı için...

yanımda ol acını paylaş hayatını paylaş ama buradan gitme o zaman paylaşamayız hiçbirşeyi.

(SEÇmalama)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

giden üzülsün hemde çook üzülsün

"kalan" öyle bir kalsınki giden bölünemediğini anlasın....onlar bir "TEK"in çiftiydi... "tek" bölünmez... bunu bilsin yeter...

forumdaki terketmeler mesela beni çok üzer bence giden de üzülür ama bunu paylaşamaz...gittiği için bizi yalnız bıraktığı için...

yanımda ol acını paylaş hayatını paylaş ama buradan gitme o zaman paylaşamayız hiçbirşeyi.

(SEÇmalama)

:unsure: hımm bayag ilginç!!!!!ama çok hoş...................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.