Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Son Moda Tırnaklar

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

• Cevaplar 51
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bu tırnakları gerçekten beğenen ve böyle tırnaklara sahip insanlar varmı allaşkına, hepsi çok itici.

Olmaz mı tabi var size çok itici gelen bi başkasına çok güzel gelebilir,zevkle alakalı bu.

Benim hayatımda tırnaklarım bu kadar uzun olmadı ama uzatsam ben de Zeynep gibi 8.resmi seçerdim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabii ki bu tarz şeyler zevkle alakalı ama aslına bakarsan RA dya beni iten asıl şey bu tarz tırnakların hijyenden yoksun olması.

Sonuçta o ellerle yemek te yiyosun tuvalete de gidiyosun. He derseniz bu geçici bişey bu sürekli böyle değil ya ellerimiz sorun yok zevkle alakalı sonuçta -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

trnak1qg0.png

Gelinlikle hoş durur bence...

Bir çoğu takma,zaten günlük yaşantıda kullanılmazki ne öyle insan kendi gözünü çıkartır kaza ile :) üstelik çok uzun tırnaktan oldum olası tiksinmişimdir. :sick:

Ne yalan söyliyeylim ben çok uzun tırnaklı insanların yaptıkları yemekleri içim rahat yiyemiyorum,ne kadar temiz olursa olsun kişi, insanın aklına bin türlü şey geliyor -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak sana abartı :D

trnak14zl2.jpg

ya düşünesenıze sıradan bı kıyafetle bu elleri...bunları kullanmak için kıyafetınde ahım şahım olması gerekmez mı :D

sabah kalkıyosun pijama ile,ama ellerın böyle..harıka komediii :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...

1234537817je6.jpg

O artık en uzun kırık tırnaklı kadın !

1979'dan bu yana kesilmeyen ve bir metreye yaklaşan tırnakları ile ünlü kadın tırnaklarını

trafik kazasında kırdı ve ölümle pençeleşiyor...

ABD'nin Utah eyaletinden Lee Redmond'ın, Guinness Dünya Rekorlar Kitabı'na giren uzun tırnakları trafik kazasında

kırıldı.

Yerel basın ve Guinness'in internet sitesinde yer alan habere göre, Redmond,

1979'dan bu yana kesmediği tırnaklarını trafik kazasında kırdı.

Salt Lake kentinde yaşayan Redmond'un geçen yıl ölçülen tırnaklarının toplam uzunluğu 8,5 metreyi buluyordu.

Redmond'un yalnızca sağ elindeki başparmağı yaklaşık 90 santimetre ölçülmüştü.

Kazada ağır yaralanan Redmond'un da Salt Lake'de hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

şekerim bunlar son moda tırnaklar mı yoksa ilgin. tırnaklar mı? Ona göre tırnak modasını takip edip etmemek gerektiğine karar vereceğim de :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şekerim bunlar son moda tırnaklar mı yoksa ilgin. tırnaklar mı? Ona göre tırnak modasını takip edip etmemek gerektiğine karar vereceğim de :)

Son moda canım son moda...:) Ama sen takip ediyormusun diye soruyorsan...Hayır...

Bakımlı tırnak her zaman tercihim ama bu kadar süslü değilim biliyorsun ki...:D Ben bu tırnakları sanat olarak görüyorum aslında,ciddi bir emek ve yaratıcılık var ortada...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.