Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

usttekinin en cok nesını SEVMEDIN

bursercan

Önerilen İletiler

yaaaa bunlar hep böyle yapıyo nerde benim kuzucuklarım leylam, egzorsistim, sen estikçem, zedanım yafrularım nerdesiniz :crying::grin:

bu iki cadı büyük olanı ve küçük olanı çok dedikoducu işte ondan sevmiyom :getlost::w00t:

ee bana yer yok tabi :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 146
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

benim annem birtane bak nasıl terbiyeli yetiştirdi beni.. çok dürüstüm ben .. dil uzatmam büyüklerime... :P hıh.. :grin:

annemin üstüne çok gidiyorr... sevmiyorum iştee.. :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ee bana yer yok tabi

şimdi sen benim kızımmısın, kardeşimmisin, arkadaşımmısın onu bi seçelimde yer çok deniz kızı :wub:

hemen annesinin yanında yer almasını

annem bi tane tabi

sardunyam tiyzem bak kızında anneme güsel dedi bu işte bi yanlışlık olmalı

işte benim çocuklarım böyle, terbiyeli ve de saygılıdırlar, ben öyle yetiştirdim onları :wub:-_-

sen estikçem, meleğim benim aferin kızıma nasılda yetişti annesinin sesine :wub:

frozen cadısı ve kızı zeynep cadısı bakın bakında örnek alın :angry::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte benim çocuklarım böyle, terbiyeli ve de saygılıdırlar, ben öyle yetiştirdim onları :wub:-_-

sen estikçem, meleğim benim aferin kızıma nasılda yetişti annesinin sesine :wub:

:wub: evet annemm.. ben seni üzer miyim hiç.. büyüğüme dil uzatır mıyım.. ? ama bu frozen teyzenin kızı beni delü ediyo annem.. :crying: sana neler söylüyoorr .. küsücem ben onaa... -_-:(

evet ben annemin kızıyım.. :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyy görüyomusun ne cazgırrrrr bunun anneside böyle zaten :getlost: çıçıçı

söyle kısım söyle istersen bende senin bizim malikanede kırdığın porselenleri söyleyim hııı? ve hatta yeni aldığım kanepede nasıl zıplayıp yaylarını patlattın onuda diyimmi hııı? :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi sen benim kızımmısın, kardeşimmisin, arkadaşımmısın onu bi seçelimde yer çok deniz kızı :wub:

tşk ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadiyin ordan... benim annemin üstüne kim var burda be.. cadııııı... kısım bak zaten saklambaç oynarken de hepp hile yapıp bakıyorsun sayarken.. farkediyorum.. :angry: aa cinnet geçiriceğim şimdii... :w00t:

kıskancakmışım... seni mi kıskancam.. müü.. :P annemi kıskanırım ben bitek.. hıh... onu da çok sevdiğimden... :wub: hıh..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana bak küçük cadı almıyım ayamın altına seni ben siz gelince malikanenin tek odasını açıyorum, malum seni zapdetmek mümkün olmuyo ve hatta çoğu zaman müştemilatta misafir oldunuz sanırsın ki orası evimiz heytt bee ne sandın sen malikane görmemişin :islik: sizinkide malikanemi hııhhh orası bizim evin 3/1 i bee :P:hug:

sen estikçem, biricik kızım meleğim cengaver be kimin kızı nası hesap soruyo ama yirim seni ben :hug:

deniz kızı, senide evlat aldım gitti kabul mü :P:hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben kıskanırım ama.. :crying: habire kardeş, kardeş... :P şaka tabi.. :hug:

annem sana dil uzatannıı ımm..cıs yaaparım , yakarım.. :angry::wub:

senin kızınım tabi.....oyhh...evet bee.. bizim ev kimsede yok..hatırlıyorum gecenin bi vaktii telefon geldii..sesi tanıyamadım..benim dilimden de konuşmuyor.. meğersem brad pitt imiş.. evimizi çok beğenmiş mimarını sormuştu... yaa.. sen bide laf at evee cadı işte.. :P:wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana bak küçük cadı almıyım ayamın altına seni ben siz gelince malikanenin tek odasını açıyorum, malum seni zapdetmek mümkün olmuyo ve hatta çoğu zaman müştemilatta misafir oldunuz sanırsın ki orası evimiz heytt bee ne sandın sen malikane görmemişin :islik: sizinkide malikanemi hııhhh orası bizim evin 3/1 i bee :P:hug:

sen estikçem, biricik kızım meleğim cengaver be kimin kızı nası hesap soruyo ama yirim seni ben :hug:

deniz kızı, senide evlat aldım gitti kabul mü :P:hug:

sen nasıl istersen ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

küçük cadı yavrucum bak kızıyorum ama fena olucak sonra :islik:

frozen, canem iyimisin, ne zamandır ben sizin malikanede çalışıyom, rüya görmüşsün bidenem hayra çıksın :ayakvur:

sen estikçe, fıstığım uyma sen onlara evet sen benim kızımsın, ilk göz ağrımsın :hug:

deniz kızı, hoşgeldin aileme :hug:

bu yaşlı teyze artık yatar, sabah 6,30 da ayaktayım sizi seviyorum bu güzel akşam için teşekkürler, Allaha emanet olun, :hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

asıl ben teşekkür ederim annem.. :wub: öpücüğünü veriyim sana.. :kiss: sen de beni öp.. :hug:

iyi geceler... yarın güzel bir gün geçirirsin inşallah... sen de Allah'a emanet ol annecim... iyi geceler.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.