Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

üstteki üye ile ıssız adaya düşseydiniz napardınız

bursercan

Önerilen İletiler

• Cevaplar 108
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:crying::w00t: ama ama ama ama... :(

pilot amca , pilot amca... yakınlarda bir ada görürsen salıver beni gitsin.. tek başıma.. bi bakıyım ben.. sonra haber salarım size.. ama güzelse sesimi çıkarmam... :islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pilotu gözüm bi yerden ısırmıştı ama nerden :blink:

al işte sonunda düştükmü hep beraber napıcaz şimdi gece yarısı oldu önce bir yer bulup uyuyalım frozen getir şu nevresimleri, kuş tüyü yastığım nerde, şişme yatağıda açtımmı ohh hadi iyi geceler ben uyur :sleeping::w00t::ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana küçücük bir yaprak yeter.. şöyle annemin baş ucuna koyun.. ohh ne uyurum amaa be... :wub:

:shifty: nappıcaz..düştük şimdi pilotun eline... :crying: ama hala uyku derdindeyiz.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:hug: ben de seni seviyorum teyzemm... :wub::kiss: iyi geceler... gel böyle ya.. şimdi ben de uyucam.. sayenizde güzel bir uyku olucak.. sizin vvarlığınızı hissetmeyi bile özlemişim...ben de sizi çok seviyorum..gerçekten çok özlemişim... :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Issız bir adaya düşssek ada ıssız olmaktan çıkardı kesinlikle allah çene vermiş :lol:

:unsure: aa kimmiş oo.. ben mi.. ? cıx cıx... çamur atmaa luci çamur atmaa.. :w00t: ama haklısın tabii seninle bir ada ıssız olabilemez... :lol:

zeynep keşif meraklım benim.. :wub: keşfedelim bakalım... :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dayakçı galiba o döverse bir de ıssız ada kurtaran da olmaz :unsure: En iyisi huyuna gitmek olurdu...

Eee şey bişey lazımmıydı kum deniz suyu falan :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dayakçı galiba o döverse bir de ıssız ada kurtaran da olmaz :unsure: En iyisi huyuna gitmek olurdu...

Eee şey bişey lazımmıydı kum deniz suyu falan :grin:

:( Çıks falla dayakçı degilim busercan yangelip yatıyoduda ben ondan şey etiydim :(:blushing:

AYSUN ile ıssız adaya düşsem şapkasını alır kaçaydım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yayamaz baaaak benı kızdırma senı yamyamlara verırım.

ben senınle kalırdım.cok ıyı olurdu ha.senı goren dıger kayıncalar yanına gelırdı.bende yakalar yerdım:)

heheheh cok kotuyum demı:)

:( Eneeee şuna bak ya beni yimekten başka bişey düşünmüyo :angry: işte gel bunu döfme :shuriken: bak acıktı isen sana kaarlı mantay vereyim hımmm hayikaaa nefis :P ama ısrar edersen beni yimeye seni blendıya atar minik parçalara böler köpegime hamburger köftesi yaparım bilesin hıııı :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:( Eneeee şuna bak ya beni yimekten başka bişey düşünmüyo :angry: işte gel bunu döfme :shuriken: bak acıktı isen sana kaarlı mantay vereyim hımmm hayikaaa nefis :P ama ısrar edersen beni yimeye seni blendıya atar minik parçalara böler köpegime hamburger köftesi yaparım bilesin hıııı :chris:

tabı dusunmem :devil:

daha duuur bunlar nekı.sana daha haınce planlarım var :devil:

yok sen ye. yekı bende senı yıyeyım.sısmanlamaya bak sen. :D

ben senı yemeden sen benı kopegıne yedıremeyecen he he he :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.