Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Taylan Abi ve Figgaro

Taylan Abi

Önerilen İletiler

Takvimler 12 Aralık 2007'yi gösterirken Figgaro ile Antalya'da buluştuk. Rakı içmeye gidecek iki insan olarak, ilk buluşma yerimizin bir cami avlusu olmasının tek sebebi ise sevgili Figgaro'ydu :) Adamı hemen arabaya atarak ortamdan uzaklaştırdım, çarpılmamız an meselesiydi.

taylanabifiggaro2rz0.jpg

Efendim yediğimiz içtiğimiz bizde kalsın, çok güzel sohbetler ettik. Dedikodu, masanın dönüp dolaşıp uğradığı bir durak oldu hep :) Kimleri kimleri anmadık ki... Kulakları çınlayanlar olmuştur belki.

Ayrılırken hem tanışmış olmaktan mutluyduk hem de tekrar görüşeceğimizden ikimiz de emindik. Eh tabi biraz da çakırkeyiftik, kucaklaştık ayrıldık :)

taylanabifiggaro1qv7.jpg

Antalya hatırası :) Soldan sağa Taylan Abi - Figgaro

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taylancım..1,90 lık boyunun yanında ben yinede fena durmamışım :) ..seni tanımak güzeldi..bu arada buluştuğumuz cami önü, merkezi ve bilindik bi yerde olmasındandı..

bu arada arkadaşlar ayakta dururkenki birbirimizi tutuşumuz itiraf ediyom birazda kafamızın güzelliğindendi.. :P

--herkeze saygılar diliyorum..

--haftayada Van'dayım..varmı orada da forumdan birileri.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dostum zaten mizah dediğin abartma sanatıdır. Esprisi olsun diye söyledim ben avlu meselesini. Çıtır Simit Evi'ni ve Albarakatürk Bankası'nı söylediğinde anlamamıştım, camiden tarif edince herşey daha kolay olmuştu. Zaten biz Türkler'de ya camiden ya marketten orjin alıp yol tarif edeceksin. Tarih boyu böyle öğrendik :)

Bu arada leyleği havada gördün heralde, İzmir-Antalya-Mersin-Van... Yavaş yahu, ben yoruldum yazarken.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay beee...

Buluştunuz en sonunda hı?

Anlaşılan muhabet yerindeymiş...

Biz burada Figgaro ile buluştuğumuzda, sağolsun kendisi yemekten fırsat buldukça anca sohbet edebilmiştik :D

Şaka şaka, o kadar da çok yemiyor...

Bir kamyon kadar işte... o kadar yani :D

Figgaro hakkaten çok hoş sohbet biri, tam kafa dengi...

Ama çapkın...

İzmirden gelin göndermediğimize şaşıyorum :)

Bir daha görüşeceğimizden eminim.

Zaten maddi durum yerinde olsaydı beraber gidecektik Antalya'ya ama kısmet değilmiş.

Figgaro-Taylan Abi-Tengeriin Boşig üçlü rakı sorfasını kurma hayalim var hala...

Umarım bir gün Taylan Abi'nin msn sohbetindeki keyfiliğini gerçekte de yaşarız...

Valla özenmedim değil...

Rakıya da bayılırım ya hu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay beee...

Buluştunuz en sonunda hı?

Anlaşılan muhabet yerindeymiş...

Biz burada Figgaro ile buluştuğumuzda, sağolsun kendisi yemekten fırsat buldukça anca sohbet edebilmiştik :D

Şaka şaka, o kadar da çok yemiyor...

Bir kamyon kadar işte... o kadar yani :D

Figgaro hakkaten çok hoş sohbet biri, tam kafa dengi...

Ama çapkın...

İzmirden gelin göndermediğimize şaşıyorum :)

Bir daha görüşeceğimizden eminim.

Zaten maddi durum yerinde olsaydı beraber gidecektik Antalya'ya ama kısmet değilmiş.

Figgaro-Taylan Abi-Tengeriin Boşig üçlü rakı sorfasını kurma hayalim var hala...

Umarım bir gün Taylan Abi'nin msn sohbetindeki keyfiliğini gerçekte de yaşarız...

Valla özenmedim değil...

Rakıya da bayılırım ya hu...

tengercim beni utandırıyorsun.. :) nede utanacak adamım amaa.. :whistling: senle buluştuğumuzda açtım biraz..farkında olmadan iki kişilik fazla attırmışım ocağa..sen asıl antalyadaki halimi görücektin..taylanla ayakta çekildiğimiz foto varya..midem o kadar doluyduki anlatamam..meze kuvvetli rakı sağlam..karnım şiş..taylanında boyu uzun elimi omuzuna atacam diye nasılda kasmışım kendimi..neyse şimdi normale döndüm.. :lol: söz, sen ben taylan bi ara buluşuruz..

--bu arada tenger çok güleç yüzlü ve zeki bi arkadaş..biraz saçlarını problem etsede..yakışıklısın be güzel kardeşim..beni üniversitelilerin mekanına götürüyosun sonrada çapkınlığımdan dem vuruyosun..Allasen topu topu hanfedilerle biraz sohpet ettik..sonrasında ben misafirim yarın gideceğim dediğimde de yüzlerini biraz buruşturdular ama..yapacak bişe yok.. :P

şimdi kürkçü dükkanındayım anlıcan.. :(

-- :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Boşig'cim Antalya'da tanımasan da bir arkadaşın her zaman var bilesin, umarım ve dilerim ki karşılaşırız bir gün. Figgaro ile seni de çekiştirdik, referans sağlam

3'lü sofra fikri hiç fena değil. Bu konuya eğilelim.

Bence de eğilelim :D

Beni fiskiden aşağısı kesmez ama rakıya da hayır diyemem...

tengercim beni utandırıyorsun.. nede utanacak adamım amaa.. senle buluştuğumuzda açtım biraz..farkında olmadan iki kişilik fazla attırmışım ocağa..sen asıl antalyadaki halimi görücektin..taylanla ayakta çekildiğimiz foto varya..midem o kadar doluyduki anlatamam..meze kuvvetli rakı sağlam..karnım şiş..taylanında boyu uzun elimi omuzuna atacam diye nasılda kasmışım kendimi..neyse şimdi normale döndüm.. söz, sen ben taylan bi ara buluşuruz..

--bu arada tenger çok güleç yüzlü ve zeki bi arkadaş..biraz saçlarını problem etsede..yakışıklısın be güzel kardeşim..beni üniversitelilerin mekanına götürüyosun sonrada çapkınlığımdan dem vuruyosun..Allasen topu topu hanfedilerle biraz sohpet ettik..sonrasında ben misafirim yarın gideceğim dediğimde de yüzlerini biraz buruşturdular ama..yapacak bişe yok..

şimdi kürkçü dükkanındayım anlıcan..

--

Valla Figgaro neyleyelim :D

Ama garson hatun hoştu di mi?

Ben bir ara uğrarım yine oraya :D

Valla sen "Biraz aç"ken bu kadar yiyorsan,

Miden kazınırcasına aç olduğunda yanına hiç yaklaşmam...

Arada bizi de yer götürürsün valla :D

Hem bir kere benim alnım geniş tamam mı?

Genetiğimizde "Bruce Wills" imajı var ben napiim...

Hem yandan bakınca "Sean Connery"e benziyorum ben bi kere!!! -_-

Bu arada güleç olduğumu sadece beni gerçek hayatta görenler söylüyor.

Forumdan tanıştığım herkes ilk başta beni soğuk birisi sanıyormuş...

Hatta bir arkadaşım şey demişti:

"Bazen soruyorum, acaba bu adam hiç gülmüyor mu?" diye...

Normalde ise sadece gülüyorum... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Taylan Abim,yani oldu mu ;)

Hem bana soz ver sonrada :)

Saka maka gercekten cok hos bir ortam oldugu belli...

Devami dileklerimle :)

bu arada figgaro o gobek ne :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ohhhhh götürmüşsünüs :D

ne güzel çıkmışsınız resimde taylan abi ve figgaro :) keşke bütün forum bir araya gelebilsek :rolleyes:

sağol.. :) tüm forum bir araya gelse zor gibi..ama bazı forumlarda bu tip görüşme -tanışma günleri var diye biliyorum..hayırlısı diyelim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan Abim,yani oldu mu ;)

Hem bana soz ver sonrada :)

Saka maka gercekten cok hos bir ortam oldugu belli...

Devami dileklerimle :)

bu arada figgaro o gobek ne :P

hiç sorma o günden beri göbeciğime ettiğim eziyet sonucu şimdilerde çıbbık gibiyim..çıbbık.. :) ..ula ne göbek benimkiside herkez benden önce göbeğimle tanıştı.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hiç sorma o günden beri göbeciğime ettiğim eziyet sonucu şimdilerde çıbbık gibiyim..çıbbık.. :) ..ula ne göbek benimkiside herkez benden önce göbeğimle tanıştı.. :P

Birsey olmazz :) Eritirsin sen onu :D Tabi buna ben bile inanmiyorum ya neyse :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak şimdi %55 deyince kim olduğunu anladım :) Söz vermiştim doğru, sözüm söz.

:)

Merak etme Taylan Abim,ben rejimdeyim sana cok masraf olmam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşimin gönlü geniş, oturup sohbet ettiğinizde anlarsınız.

Yoksa pantolonumuzun bedeni geniş olmuş, kime ne değil mi kardeşim Figgaro? :)

Bir başka gün de yine Antalya'da,

Taylan Abi, asiyenasılkurtulur, Figgaro ve alegria buluştuk. Fotoğraf çekmeyi unuttuk ama çok güldük, çok eğlendik, sizleri de bekleriz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hicc sisko degil di'mi ?

:D

kızz senin saçlarını yolar yastığıma iç yaparım.. :P cızıttırma kafamı.. :)

yahu o gün korkunç içtik..mezelerde yenmicek gibi değildi..ardından da balıklar falan..kendime bakınca o gün göbekten başka bişey göremiyordum zatii..o şişkinliklede fotoğraf çektirmek , kabul etmek lazım taylanım , hataydı.. :P

--bu arada bende göbek möbek kalmadı bilesiniz..brad piit bilem artık yanımda hakgetire..siz anladınız.. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızz senin saçlarını yolar yastığıma iç yaparım.. :P cızıttırma kafamı.. :)

yahu o gün korkunç içtik..mezelerde yenmicek gibi değildi..ardından da balıklar falan..kendime bakınca o gün göbekten başka bişey göremiyordum zatii..o şişkinliklede fotoğraf çektirmek , kabul etmek lazım taylanım , hataydı.. :P

--bu arada bende göbek möbek kalmadı bilesiniz..brad piit bilem artık yanımda hakgetire..siz anladınız.. B)

Y a ne istiyorsun benim guzeller guzeli,belime gelmelerine 5 cm kalan saclarimdan :)Kiskanma onlari....Hem cesaret ettik bizde koymustuk resimleri ama oyle duz bir hatunum ki bak senin kadar alay konusu olmadim :D hatta kismetim arttida adminden kaldirmasini rica ettiydim :D :D :D Uzulmee sende cok tatlisin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.