Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumumuzun Jönünü Ahmet'ini askere gönderiyoruz :)

MINEU

Önerilen İletiler

• Cevaplar 521
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ıkınızde cok ıncesınız cok kıbarsınız ıltıfat edıyosunuz utandırıyosunuz benı :wub::):P

utandığı şeye bak ya :D

geçmiş olsun yakışıklı kardeşime, ohh bitirmüş gelmişte birdeşişnin dibini bulmuş, öp öp koklada, burnunda tütmüştür bilmezmiyim

hatta koy şurdan iki duble tellendirelim kardeşimle

(buda ayyaş abla) :w00t:

ilahi abla :lol: biz ahmeti kurtaralım derken ablamıda kaybettik :)

ohh ıcelım vala can cekısıyorum zaten su anda dun kaza yaptım yaptıracam dıye telefonumu falan herseyımı sattım sımdı

kazamı yaptın :huh: hayırdır geçmiş olsun ahmet :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tsk ederım kı =)

ama bı daha opelle kaza yaparsam anahtarı ustunde bırakıp gıdecem daha az zarara gırerım :P parcası bu kadar pahalı olmaz kı -_-

o vakit buraya yazdiklarin aklina bile gelmez :) hem o parcayi alirken belki digerini alamamissindir.. bu yönden en azindan iyi olmus bence :)

Gecmis olsun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Sen askerde cektiğin resimleri de böyle, en kuytu köşelereme atarsın, taaa nerelere gitmiş başlığın, hic bakmıyorsun :)

Bakmıyorsun derken, aklıma geldi.. senin suladığın ciceklere kim bakıyor acaba şimdi... hiç düşünüyormusun..

Istersen bi ara uğra bakıver, ne dersin.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben buraya resim koydum mu hiç bilmiyorum bile=)

çiçeklere gelince arkamdan yetişen askerlere işin bütün püf noktalarını (buna fırlamalıkta denilebilir) hepsini öğrettim

bu yüzden içim rahat

bana kimse bişe öğretmemişti hepsi arkasına bakmadan gittiler ben de kendi başıma kuruta kuruta öğrendim neyseki paşam kızmadı :D

ama ben gitmeden bahçıvanı çağırıp bütün çiçeklere bakım yaptırdım.ve hem kökten hemde yapraktan verilen bakım ilaçları aldım bahçıvandan, arkamdan gelen askerler rahat etsin diye bi sorun çıkacağını sanmıyorum çünkü ben en iyi şekilde yetiştirdim hem çiçekleri hem arkamdan gelen askerleri :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

.

daha cok resım varda eklemem biggrin.gif

ben buraya resim koydum mu hiç bilmiyorum bile=)

eklemişsin, eklemişsin.. iki tanecik, birisini ben şimdi kaldırdım.. geri takip ediver lütfen diğerini de görebilirsin smile.gif

çiçeklere gelince arkamdan yetişen askerlere işin bütün püf noktalarını (buna fırlamalıkta denilebilir) hepsini öğrettim

bu yüzden içim rahat

bana kimse bişe öğretmemişti hepsi arkasına bakmadan gittiler ben de kendi başıma kuruta kuruta öğrendim neyseki paşam kızmadı biggrin.gif

ama ben gitmeden bahçıvanı çağırıp bütün çiçeklere bakım yaptırdım.ve hem kökten hemde yapraktan verilen bakım ilaçları aldım bahçıvandan, arkamdan gelen askerler rahat etsin diye bi sorun çıkacağını sanmıyorum çünkü ben en iyi şekilde yetiştirdim hem çiçekleri hem arkamdan gelen askerleri smile.gif

Bunu bilmek cok güzel smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama ben en çok güllerimi düşünüyorum

gitmeden önce kendi odama 5 saksıya gül ekmiştim hepside tutmuştu çok ta güzel açmışlardı

o 5 saksıda da sekreter hanımın çiçekleri vardı evden getirdiği hepsini söktüm gül ektim

zaten ne zaman paşanın çiçeklerine bakım yapsam yakınıyodu bana

benim çiçeklerime hiç bakmıyosun diye

ulan sen kimsin senin çiçeklerine bakim git kendin bak :lol:

bu köftehor askerler paşanın çiçeklerine bakarlarda kendi odamızdaki güllere bakarlar mı orasını bilemem :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.