Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumumuzun Jönünü Ahmet'ini askere gönderiyoruz :)

MINEU

Önerilen İletiler

Ahmet kardeşim yıllardır beklediğimiz haberi nihayet bugün verdi, 15-20 güne kadar askere gidiyorum dedi... Zor bir döneme denk geldi bu gidiş ama hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin inşallah... Kardeşim şimdiden hayırlı teskereler diliyoruz sana... :wub::clover:

eveeeeeetttt arkadaşlar Ahmete güzel bir kına gecesi yapmanın tam zamanıdır :D ama şimdiden söyleyim Ahmet, alkol yooookkk -_-:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 521
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ne demek yıllardır beklediğimiz haber...Biz Ahmet'in doğumundan bu yana oturup bu haberin gelmesini mi bekliyorduk yani..Hadi diyelim ki bir bekleyen vardı ama ben onların içerisinde değilim <_<:lol:

15-20 gün dediğine emin misin kankim ,kesin 15-20 yıl demiştirde sen gün anlamışsındır malum sen bu aralar 1,5 acılı Adana gibisin -_-:lol:

Neden zor bir döneme denk gelsin ki <_< Ne yani Toprağım askere gitcek diye kolay bir dönem mi hazırlayacaktık :P

Birde kına gecesi çıkardın başımıza <_<:lol:

Şaka bi yana Toprağım hayırlısı ile gidip hayırlısı ile dönmeyi nasip etsin Yüce Mevlam.. Tüm Vatani görevini yapan Asker kardeşlerimize ve sana şimdiden hayırlı teskereler :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne demek yıllardır beklediğimiz haber...Biz Ahmet'in doğumundan bu yana oturup bu haberin gelmesini mi bekliyorduk yani..Hadi diyelim ki bir bekleyen vardı ama ben onların içerisinde değilim <_<:lol:

15-20 gün dediğine emin misin kankim ,kesin 15-20 yıl demiştirde sen gün anlamışsındır malum sen bu aralar 1,5 acılı Adana gibisin -_-

Neden zor bir döneme denk gelsin ki, Ne yani Toprağım askere gitcek diye kolay bir dönem mi hazırlayacaktık :P

Birde kına gecesi çıkardın başımıza

kıss kankim doğumundan bu yana beklemediysek de en az 2-3 sene olmuştur Ahmeti askere gönderdik-gönderemedik muhabbetinde :lol:

yuk yuk gün dedi valla -_- 1,5 acılı adana mı :rolleyes::D

aman sen sahmet etme bişey hasırlıyam diye <_<:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mıne nerden cıkardın kına gecesını sen evlenecegın zaman bız sana boylemı yaptık 1 gun oncesınden yapmıstık herseyı -_- hem benım askere gıtmeme nerden baksan 15-20 yıl var :P kına gecesıde ıstemıyorum demıstım sana ama gec kaldım galıba .

hem alkolsuz olurmuymus kendı kına gecemde alkol almıyacam ben.bak bakalım sen su gozlere :online2long: hıc kanacak goz varmı bende :shifty:

zaten topragımda duymus hemen gelmıs :laughing::getlost: ne guzel 1 ay falan yoktu gozukmuyodu ortalıklarda kafamız rahattı hepımızın ben topragıma haber vermeden gıdecektım.bu arada da topragım kahve borcunu unutmadım :pinch:

benım askerlıgım burdura cıktı.ılk ısım google earth tan burdurun yerıne bakmak oldu cahıllık kotu yaw :grin: burdurun resımlerıne vıdeoarına baktım hep kar var.cok sevındım kar olmasına.ıckılerı kara gomerım kımsecıkler gormez nobette ıcerım artık.planlarımı bıle yaptım.hem ne guzel buz gıbı hergun kendıme nobet yazdıracam -_-

buraya geldıgım ılk gunde tanımıstım sızı ve ıykıde tanımısım.her ıkınızede cok tsk ederım.mutlu ettınız benı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Toprağım sen ancak plan yaparsın zaten <_< Sıkıysa icraata geçirde üstek silahın kabsasını suratına indirsin :w00t:

Bu kankim şimdi takı törenide yapalım der <_<:lol: Sanada iyilik yaramıyo toprağım <_< Sevildiğini bil <_< Zaten çok üsülüyom gitcen diye :crying::lol:

Bizde seni tanıdığımız için mutluyuz toprağım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim senin isin vermeni bekleyen kim ,Sabah ilk işin bu olsun cnm benim ,Çeresleride unutma acılı adanam benim

:P :P

mıne nerden cıkardın kına gecesını sen evlenecegın zaman bız sana boylemı yaptık 1 gun oncesınden yapmıstık herseyı ,hem benım askere gıtmeme nerden baksan 15-20 yıl var , kına gecesıde ıstemıyorum demıstım sana ama gec kaldım galıba .

hem alkolsuz olurmuymus kendı kına gecemde alkol almıyacam ben.bak bakalım sen su gozlere , hıc kanacak goz varmı bende :shifty:

zaten topragımda duymus hemen gelmıs, ne guzel 1 ay falan yoktu gozukmuyodu ortalıklarda kafamız rahattı hepımızın ben topragıma haber vermeden gıdecektım.bu arada da topragım kahve borcunu unutmadım

benım askerlıgım burdura cıktı.ılk ısım google earth tan burdurun yerıne bakmak oldu cahıllık kotu yaw , burdurun resımlerıne vıdeoarına baktım hep kar var.cok sevındım kar olmasına.ıckılerı kara gomerım kımsecıkler gormez nobette ıcerım artık.planlarımı bıle yaptım.hem ne guzel buz gıbı hergun kendıme nobet yazdıracam ,

buraya geldıgım ılk gunde tanımıstım sızı ve ıykıde tanımısım.her ıkınızede cok tsk ederım.mutlu ettınız benı :)

ne 1 gün öncesi 1 ay önceden başlamıştınız kına gecesi yapmaya :D

neyse hadi bakalım kına gecende iç ama çok içmek yok anlaştık mı? :)

toprağın duymaz olur mu, yiyecek, içecek olunca kokusunu alıyo sankim <_<:lol:

bizde sana tşk ederiz ahmet arkadaşlığın ve dostluğun için :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Davul zurna yolcu ederiz seni

En büyük asker bizim asker

Emri vazife eyler isen eğer

Melekler seni korur asker

Arınırsın ocakta,sivil esvaptan

Kolaylık dileriz sana Allahtan

Korkma sakın gölgeden,karanlıktan

Nöbetin kolay olsun asker

Çok ararsın annenin aşını

Olmaz bu kadar diye salla ma başını

Taşına dikkat et, kırma sakın dişini

Salla kaşığı mercimeğe afiyet olsun asker

Eksik etme bizden nameni

Boşa gitmesin,vatanını emeği

Unutma sakın,dostlarım demeyi

Sigaranı arkadaşın ile böl'de iç asker

Duygu selidir biliriz askerlik

Arkadaş muhabbeti ile olur dirlik

Hangi kıtadasın,birliğin hangi birlik

Şiirine,türküne dökte yaz,gönder asker

Güzel olur askerin izini, çarşısı

Tozdan dumandan görünmez karşısı

Kaş,göz,işmar ederse dişiden birisi

Eve,sılaya kapta gel asker

Biz, kurduk düğünü halay'ı

Davulcu,kemani bekliyor,alayı

Mendil yetişmiyor,bekletme anayı

Tezkere,başına taç olsun asker

Nizamiye çıkışı etrafına bakın

Küfür etme maviye,yeşile sakın

Kutsal emanetidir,ulu ecdadın

Şerefli sancağı,öpte gel asker

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben askere gıderken cebıme kac lıra koyacan :grin:

kankimin cebinde akrep var ahmet bilmes misin :shifty::grin:

Kıs illa sen dimedin mi gel, sensiz olmas kankim diye ,bende seni kıramadım geldim

Harçlık mı, Neyse kankim ben sonra bi ara uğrarım cnm benim :shifty::w00t:

ben böyle mi didim :huh: kıss nası abartıyon <_< sadece yarım ağıs davet ettim, hemen damladın :w00t::lol:

ben dimedim mi kankimin cebinde akrep var diye :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

acıklaman ıcın saol topragım cok aydınlattın benı :lol::P hem ben askerde dayak yemem bı kerem akıllı uslu cocugum ben :grin:

mıne tsk ederım sıır ıcın :turned:

cok haklısın mıne topragımın cebınde akrep var valla.ben sana hesap numaramı gonderrım sen topragımın yerınede yollarsın harclık bana :w00t::P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

burdurdaki tekel bayiiler yaşadı 15 ay iyi para kazancaklar... :lol: kardeşim hayırlı olsun sağsalim ayık bi şekilde git gel :P önemli olan burdur'da veya antalyada yapman değil hayırlısıyla yapman ben askere giderken gideceğim yer hakkında demediklerini bırakmamışlardı kendimi nazi kampına gidiyom sanmıştım ama bi gittim cennet :D sana hayırlı teskereler diliyorum ALLAH'a emanet ol...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

topragım mıne senın yerıne para gondersın,sende benım yerıme askere gıt anlastık mı

A ne demek toprağım yeterki sen iste <_< Daha önce niye demedin yoklamaya falan ben giderdim <_<:lol:

yav bide burdan hayırlı teskereler demek istemiştim ama harçlık,banka hesapları ve dahi yerine askerlik gibi tuhaf diyaloglar dönüyo.. en iyisimi ben hiç bulaşmıyım..

Diloşcum sen uzaktan takibe devam et :P 3-5 Nöbeti senin nasıl olsa :w00t:

burdurdaki tekel bayiiler yaşadı 15 ay iyi para kazancaklar... :lol: kardeşim hayırlı olsun sağsalim ayık bi şekilde git gel :P önemli olan burdur'da veya antalyada yapman değil hayırlısıyla yapman ben askere giderken gideceğim yer hakkında demediklerini bırakmamışlardı kendimi nazi kampına gidiyom sanmıştım ama bi gittim cennet :D sana hayırlı teskereler diliyorum ALLAH'a emanet ol...

Erbay Toprağımın kafasını karıştırma <_< Ne o öyle cennet falan :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mıne tsk ederım sıır ıcın :turned:

cok haklısın mıne topragımın cebınde akrep var valla.ben sana hesap numaramı gonderrım sen topragımın yerınede yollarsın harclık bana :w00t::P:lol:

bişey değil ;)

ahmetcim bu arada bu teklifin kankimin çok hoşuna gidecektir ama pışıııııııkkkkkkkk :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erbayım burdurdakıler yasadıda adanadakılerde ıflas edecek be kardesım bıde bu yonden bakmak lazım :D vala banada dıyorlar ama benım ıcın onemlı degıl neresı olursa olsun seve seve yaparım.tsk ederım erbayım saolasın :)

topragım onu bunu bırakta sımdı su benım gasıno ısı ne oldu :lol::P aldıracan dımı benı gazınoya :grin:

topragımı anlıyodum mıne ama senden hıc beklemezdım hayal kırıklıgına ugradım vala :P

mıne bu arada bellı oldumu kız mı erkekmı olacagı.benım ablamın cocugu erkek olacak senınkıde erkek olsun :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.