Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

İnsansal olan tüm halleri,hepimiz başka başka olsada taşıyoruz.Hepimizinde bir şekilde yaşama gücü var.Bazen bir gürültüye kapılıyor,bazen hayellere dalıyor,olaylara göz yumuyoruz.İyimser yada kötümser olabiliyor,inanıyor yada inanmıyoruz.....Hayatın insana ne getirebileceğini bilmeden yaşamaya çalışıyoruz,şans bazen bizden yana bazende bize uğramadan geçip gidiyor.......buraya bir arkadaşım sayesinde üye oldum, bana tavsiye etti ,içimi döküp,güzel yazılar okuyabileceğimi umuyorum , ;) hayata güzel bakmayı bilen,güzel yaşamayı seven fakat bir türlü şansı yakalayamayan biriyim umarım biraz ders alır gözümü açarım ....güzel yazılarınızın daim olması dileğiyle ......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evett o arkadaş ben oluyorum ve ilk hoşgeldini de ben diyorum :hug::clover:

Arkadaşım,dostum evet burada gerçekten çok güzel şeyler okuyacaksın ama yazacağından da hiç kuşkum yok.

Güzel paşlaşımlar dilerim veee kötü şans senden uzaklaşsın artık çünkü seni çok seviyorum çünküüü sen sadece mutlu olmayı hakediyosun.tekrar hoşgeldin :)

İlk ben olayım dedim ama Erbay önce davranmış :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diloş merhaba,adres doğrumu bilmiyorum ama ben bir başlarsam kimse tutamaz beni :P ayrıca diloş benim canım kadar sevdiğim yeğenimin adıdır,yani dilara biz ona diloş diyoruz....yüreğinizin sevgi ile dolması dileğiyle...... :wub:

tutmıycaz söz.. :P sen bi başla hele.. :lol:

desene diloşlardan yana şansın açık.. :stuart:

hadi bekliyoruz Rina..

sevgiyle kal.. :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evett o arkadaş ben oluyorum ve ilk hoşgeldini de ben diyorum :hug::clover:

Arkadaşım,dostum evet burada gerçekten çok güzel şeyler okuyacaksın ama yazacağından da hiç kuşkum yok.

Güzel paşlaşımlar dilerim veee kötü şans senden uzaklaşsın artık çünkü seni çok seviyorum çünküüü sen sadece mutlu olmayı hakediyosun.tekrar hoşgeldin :)

İlk ben olayım dedim ama Erbay önce davranmış :D

sevgili RA_dya seni ne kadar çok sevdiğimi bilirsin hayatta insana en yakın olan dosttur,dostum bana yazdığın iyi dileklerin için tşk ederim :D sende her şeyin iyisine güzeline layıksın biliyorsun ama inan insan mutlu olmayınca içinden yazı yazmak gelmiyor :blushing: bana biraz zaman bak sonra nasıl açılıcam :sorcerer: beni toplayamacaksın:)senı seviyorum tatlım...herşey gönlünce olsun..... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili RA_dya seni ne kadar çok sevdiğimi bilirsin hayatta insana en yakın olan dosttur,dostum bana yazdığın iyi dileklerin için tşk ederim :D sende her şeyin iyisine güzeline layıksın biliyorsun ama inan insan mutlu olmayınca içinden yazı yazmak gelmiyor :blushing: bana biraz zaman bak sonra nasıl açılıcam :sorcerer: beni toplayamacaksın:)senı seviyorum tatlım...herşey gönlünce olsun..... :wub:

Haklısın galiba bende canım sıkkın olduğunda birşey yazamam okuyup,okuyup çıkarım sadece -_-

Bende seni seviyorum :):hug::kiss: Bak bu çiçek senin için ;)

blossoms1mr4.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
:online2long: Heyyyyyyyyyyyy!!!!ben hala buradayım,ilgi ve alaka istiyorum.Tanışmadıklarım size sesleniyorum.........Haydi tanışalımmmmmmmmmmmm :P

hoşş geldinnnn :clover: harika bir ailenin icindesin şu andan itibaren ve bundan sonra bizden asla kopamayacagından(ne uzun kelime oldu :D ) eminim aramıza hoş geldin

3188.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.