Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lütfen uzun süre gelmeyecekler buraya yazsınlar

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

-

Cok iyi düsündüm..

Benimde uzun bir araya ihtiyacim..VAR

Cok uzun bir aradan sonra görüsmek üzere..

Hoscakalin.

Ben bunu şimdi gördüm...:huh:

Çok iyi düşünmüşmüş...:getlost:

sen bence bi daha düşün...:shuriken:

:crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Ben gidiyorum :online2long:

Forumda tanıdığım:

ftoyd: Feride Abla senin fikirlerini her zaman zevkle okudum :blushing:

Radya ve Aries: Ramazanı beraber geçirdik :)

Gloria: Yazılarını zevkle okudum ve ben iyileşiyorum inşallah sende iyileşirsin :blush:

Dayı: Ellerinden öperim :):clover:

Rua: Bırak şu gavurluğu :)

lc1d18: Sende bu başlığı açarken mesaj gönderdin seni de ekliyorum :) Teşekkürler!..

Tüm T-M ahalisi sağlıcakla kalın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumda tanıdığım:

Gloria: Yazılarını zevkle okudum ve ben iyileşiyorum inşallah sende iyileşirsin :blush:

lc1d18: Sende bu başlığı açarken mesaj gönderdin seni de ekliyorum :) Teşekkürler!..

Peki, sen geldiğinde biz yine burada olacağız :):clover: Git sonra yine gel olur mu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumda tanıdığım:

Güle güle git, güle güle gel, ama gel, yine gel...:)

Ramazan seninle daha bir keyifliydi, Allah nasip ederse ben önümüzdeki ramazan da buradayım, yine bekleriz...:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Artik hayallerimi gerceklestirmeye karar verdim, ve uzunca bir sure forumda olamiyacagim herkese huzur, mutluluk ve sevgi dolu sohbetler dilerim....

Kendine iyi bak MonDieu...

Hayallerine uzanan yolda engeller hiç olmasın arkadaşım...Tekrar görüşmek dileğiyle :)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bazı şeylerin ruhu vardır, bazı filmlerin mesela, bazı kitapların, bazı insanların... Ruhsuz gibi dururlar ama hissedersin... Ruhla kastettiğim tinsel bir şey değil, canlı yani, ne bileyim mesela yaşıyor, var, bir rengi var, tarifi var, şekli şemaili var, falan öyle bir şey, güzel bir şey... Ben buranın da bir ruhu olduğunu hissediyorum, ruhu olan her şeyi severim ben... ben burayı terk etmem... Gitmiyorum yani ben, arada bir gelmiyorsam işim mişim olduğundan, tatile matile gittiğimden.. Hiç gelmezsem bir gün bu dünyada olmadığımdandır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bazı şeylerin ruhu vardır, bazı filmlerin mesela, bazı kitapların, bazı insanların... Ruhsuz gibi dururlar ama hissedersin... Ruhla kastettiğim tinsel bir şey değil, canlı yani, ne bileyim mesela yaşıyor, var, bir rengi var, tarifi var, şekli şemaili var, falan öyle bir şey, güzel bir şey... Ben buranın da bir ruhu olduğunu hissediyorum, ruhu olan her şeyi severim ben... ben burayı terk etmem... Gitmiyorum yani ben, arada bir gelmiyorsam işim mişim olduğundan, tatile matile gittiğimden.. Hiç gelmezsem bir gün bu dünyada olmadığımdandır...

O zaman sen hiç ölmeyeceksin.

Seni her gün göreceğiz burada.

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Bu site hala duruyormuş ve ben nasıl olduysa şifremi hatırladım.

Lan benim ne günlerim geçmiş, ne abuk sabuk yazılarım olmuş. Bi 10 yıl sonra daha durursa bakar yazarım artık laughing.gif

Tanıyan varsa da selam olsun ((:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu site hala duruyormuş ve ben nasıl olduysa şifremi hatırladım.

Lan benim ne günlerim geçmiş, ne abuk sabuk yazılarım olmuş. Bi 10 yıl sonra daha durursa bakar yazarım artık laughing.gif

Tanıyan varsa da selam olsun ((:

Natalia valla bende baya baya ve yıne baya bir zamandır yoktum.Aynı düşüncedeyim.Eskileri yad ettim biraz neler yazmısım neler. Bazılarını hatırlamıyorum bile :D Yaşlanmak bu olsa gerek.Eski arkadaşlarımı dostlarımı çok özledim açıkçası.O sohbet ettiğimiz birbirimizi yiyip bitirdiğimiz kısım kaldırılmıs.(yada ben göremedım) Gariptir görmeden sevdik birbirimizi.Forum benim hayatımın bir parçası olmuştu.Hayatımda birçok şey yasadım düştüm kalktım düştüm ama yine kalktım ve hala yaşıyorum çok şükür.Çok uzun bir süre olamadım olmak istediğim zamanlarda da giremedim.Forumla olan duygusal bagım kopmadı.

Eski dostlukları özledıgımden mıdır bılemıyorum sanki forum sesızlıge bürünmüş gibi geldiunsure.png 

Neyse konusulacak cok sey var daha coook konusuruz inşallah.Herkese tekrardan selam olsun. original.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.