Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lütfen uzun süre gelmeyecekler buraya yazsınlar

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

Evetttt ben geldimmmm :) ama burda saglık nedenlerimi gene yinelemiyeyim anı defteyine yazıcam her yerde benim saglıgımla ilgili haberler sizleri baymasın diye B) aslında annem uyuyo öyle girdim nete:)kolum aynı ..neyse yazan yazmıyan meyak eden etmiyen herkese öncelikle saglıklı günler olsun diyorum :clover: çünkü herşeyin başı SAĞLIK.......Herkese teşekkürler...... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de nerelerde acaba diye merak ediyordum :crying:

Yayamaz acil şifalar diliyorum canım ve kocaman öpüyorum seni,lütfen yazmak için acele etme biliyorum sen hiç dikkat etmiyorsun kendine -_- Kıymam ben sana yaaaaa :crying: Senin de işçi bayramın kutlu olsun :clover:

gul2vy3.jpg

Bursercan haber verdiğin için teşekkürler :clover:

Oyyy güsel yürekli dora :clover: efet hiç kendime dikkat etmiyorum bak gene dikişlerin alınmasına 4gün var ama ben çatladım sol elle idare ediyorum :sweatingbullets: yüregindekilerini dışa vuran ifadelerin için teşekkürler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

minecim canım yeni gördüm yazını güzeller güzeli bebegimiz ve annesi en kısa zamanda aramızda görmek üzere bekliyoruz :wub:

yaramaz karınca ya burdan gecmiş olsun dilemek istedim umarım en kısa zamanda iyileşirsin yaramaz karınca ...

Teşekkür ederim deniz kızı :clover: çok iyi olmasamda geldim işte.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GEÇMİŞ OLSUN dileklerimizi iletirsin sevgili busercan

yalnız iki kolundan ameliyat çok ilginç ayrıntılarını yazarsan seviniriz.(ne merak bendekide :) )

Çok teşekkürler GODZİLLA :clover: sen meraktan hastalanma diye ben anı defteyine dip not yazdım(aman şakaydı :blushing: )ama oraya yazıyım herkes 1 yerde görsünde öff yetey demesin dedim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz Kayımca'ya tekrar eski sagligina kavusmasi dilegiyle cok gecmis olsun bu arada sagliginla ilgili güzel haberlerinin devamini bekliyoruz

:shuriken:

Teşekkür ederim EFENDİ TÜRKLER :clover: eski sağlıklı günlerimi yakalama şansım olmasada ben böylede iyiyim :) hele böyle düşünceleri güzel insanlarla birlikte olmak çok daha güzel benim için!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar

YAYAMAZ KAYIMCA 2 gun once amelıyat olmustur. Her ıkı kolundan amelıyat oldugu ıcın yazı yazamıyor su anda. o yuzden foruma bır sure gelemeyecektır. :crying:

buradan arkadasımıza gecmıs olsun dıler ,tekrar aramızda gormeyı umut edıyoruz... :hug:

:blush:

bu arada yayamaz herkesın ıscı bayramını kutluyor. :) cok ozletme bızı yayamaz olur mu ? :clover:

Hıhhhh sen benden kurtulacagını sandın ama çıksss öyle kolay kolay olmas . ben hem seni düşündüm bana mesaj yazmaktan kontürlerin tükendi :( kıyamadım hadi çabuk dön yaz dedim kendime pijamalayım sırtımda çıktım geldim :) kıymetimi bil yane tek kontürlerin bitmesin diyem ;) Aslında sana teşekkür felan yok sakında bekleme damamı?tabi yapıcaksın arkadaş dost dedigin böyle günlerde belli olur hem bikerem dimi :unsure: Seni komacan öptüm herşey için SAĞOL :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Sevgili Arkadaşlar ;

Uzun Bir Süre Aranızda Bulunamamak Talihsizliğinin Ruhumda Bıraktığı Izdırap ,

Şu yazıyı yazabilmeyi dahi benim için Müteessir ve Muzdarip Olmak Neticesini Mümkün Kılıyor.

Dava İnsan ı Olmak Adına Ne Şahsıma, ne de hiç bir Beşer e Yakışmayacak olan bu Davranışım Sebebiyle ;

Sizlerden Özür Diliyorum. Affınızı İstirham Ediyorum.

Lakin Mesleğim İtibari İle yine Kendim adına üzülerek söylemek zorundayım ki , Siz Değerli Dostlarımla, Yaz boyunca Düzenli bir Birliktelik Kuramayacağım.

Belirli Aralıklarla ( Periyodik Olmamak Kaydı İle) İnternet Erişimi Sağlayabiliyor, Ve ilk Fırsat ta Forum umuz a

Teveccüh Ediyorum. Sınırlı Vakite Sığdıramadığım Yazılarım İle aranıza Katyılamasam da, Değerli yazılarınızı okuyorum,

yetersiz de olsa, Takip Etmeye Çalışıyorum.

Sanırım ve de Üzgünüm ki, Yaz Sezonu Boyunca Bunun Ötesine Geçemeyeceğim.

Lakin Bu Kadarlık Vuslat dahi Bana Manen ve Mecazen, Mesudane Hazlar Veriyor, Berhudar Ediyor.

İnanın Değil Sohbetlerinizi , Hararetli Tartışmalarınızı Dahi Özlüyorum. Meğer Forum umuz Ne Değerli İmiş.

Saygıdeğer ADMİN imiz e de Selamlar ve Hürmetler imi Sunuyorum. Durmak Yok Yola Devam Diyorum.

Saygılarımla ;

Forumdaşlarını Çok Seven Ve Özleyen Kardeşiniz ;

Doğan Gülbudak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bazı özel nedenlerden ötürü forumlardan ayrılmaya karar verdim. Burada tanıdığım herkesi seviyorum ve birgün başka bir yerde bir şekilde tanışmayı umuyorum.

Uzun uzun yazmaya gerek yok ne derler "gitmek istedi, gitti" :)

böyle birşey

hoşçakalın :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bazı özel nedenlerden ötürü forumlardan ayrılmaya karar verdim. Burada tanıdığım herkesi seviyorum ve birgün başka bir yerde bir şekilde tanışmayı umuyorum.

böyle birşey

Sayin Sardunyam,inaninki böyle bir karari sizden beklemiyordum,gerci bende fazla kalici degilim bu forumlarda,nedeni önemli degil ama gercekten cok ani oldu bu karariniz,tekrar düsünün ama son karar sizindir,ve simdiden hayatta size mutluluk ve basarilar dilerim,

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle birşey

Tanıştıkmı??çıks....ama ben yorum ve yazılarınızı okuyan biri olarak sizin gibi birinin tabiki kendi istegi ile burada olması hoş...kararınıza saygı duyuyorum ama umarım fikir degiştirir, biras ara verir gene burada bizimle olursunuz!!!Mücadeleci yanınız hep sizinle olsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle birşey

gule gule sardunyam... :unsure:

ama senın kızların duyarsa üzülecekler onu soylıyım :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle birşey

Kızdında mı gidiyorsun?Yıldında mı gidiyorsun?

Yoksa yeni yeni güzel denizlere mi açılıyorsun?Bu sonuncusu üzerinde duruyorum... yarın bir gün değişik yerlerde görebiliriz seni eminim.

Başarılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dostlara

selam.

Arkadaşlara mutlu yıllar temennisiyle,

Türkish media com, daki yazılarıma son veriyorum,

Kendi açımdan, görevimi yaptığıma inanıyorum,

Yazılarım sizlere hatıra kalsın,

en mutlu günler,

hepinizin olsun.

sevgi ve muhabbetlerimle.

Furkan Evren Nezir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Ben dönem dönem ya öfkeden ya da meşguliyetten gelip gittim. En sonunda öfkenin dahi kalıp kendi sesini duyurmayı gerektirdiğini gördüm ve kendime inat bu sebebi dışlamaya çalıştım. Bunu öyle genel olarak söylüyorum hani birilerine kızan olursa kararını iyi düşünsün diye.

Bu başlık bilinçli olarak verilen aralar ve gidiş kararları için çok kullanışlı. Unutmuştum böyle bir başlığın varlığını. Ben yine sıkça uğrayamayacağım bir döneme giriyorum işte lafın kısası. Hani "cevap veremedi kaçtı" olmasın sesimiz çıkmazsa ondan söylüyorum. :)

Kırdığımız birileri olduysa özür dileriz; arada uğramaya çalışırım imkan olursa. :zorro:

Hadi hayırlı tartışmalar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uzun laf etmesini bilmem, yazamam zaten.. ya yanlış anlaşılırım yada hic anlaşılmam...

Herşey için Teşekkürler..

Saygılar

:unsure: ??? :unsure:

Ben dönem dönem ya öfkeden ya da meşguliyetten gelip gittim. En sonunda öfkenin dahi kalıp kendi sesini duyurmayı gerektirdiğini gördüm ve kendime inat bu sebebi dışlamaya çalıştım. Bunu öyle genel olarak söylüyorum hani birilerine kızan olursa kararını iyi düşünsün diye.

Bu başlık bilinçli olarak verilen aralar ve gidiş kararları için çok kullanışlı. Unutmuştum böyle bir başlığın varlığını. Ben yine sıkça uğrayamayacağım bir döneme giriyorum işte lafın kısası. Hani "cevap veremedi kaçtı" olmasın sesimiz çıkmazsa ondan söylüyorum. :)

Kırdığımız birileri olduysa özür dileriz; arada uğramaya çalışırım imkan olursa. :zorro:

Hadi hayırlı tartışmalar.

Güle güle git güle güle gel...:)

itiraz etmektense, yine ara vermek en iyisidir.

ırmağın sığ kenarında tekrar buluşuruz dostlar :clover:

Niye dostum...Sen rafting sevmezmisin...:clover:

Fazla özletmeyin kendinizi..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne olduuuu hhhuuuuhhhh unsure.gif

kime kızdın bana mı yoksaaaa ...

Herkezin kendince bir nedenleri oluyor akıllı deli, bu neden ise emin ol ki sen değildin.. :)

Ayrıca buraya yazmamda ki sebep , bu nedenin cevabını bulmak isteyişim

Uzun sürer gelemem diye

Bulabildinmi belki diyeceksin… malesef hayır ve artık bulmakta istemiyorum.

Hiç birşey anlamadın değil mi, olsun varsın anlama… bende anlayamadım :)

ben bunu yeni gördüm şimdi :unsure:

ben sabırla baklicem geleceğin zamanı ;)

Çok bekletmedim seni degil mi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.