Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Lütfen uzun süre gelmeyecekler buraya yazsınlar

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

Marcus neden misafir olarak gözüküyor gittimi :(

çok iyi yapmış gıtmekle,keşke güzel gıtseydı..anlaşılan maskesını daha fazla taşıyamadı gerçek yüzü.. *******

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar biliyorsunuz ki yakın bir zaman sonra bir bebek sahibi olacağım, bu ayın 28 i itibariyle doğum iznine ayrılıyorum :wub: Hepinize burdan Allahaısmarladık demek istedim :) İnşallah en yakın zamanda kızımla birlikte tekrar aranızda olmak dileğiyle , HOŞCAKALIN ;):clover: kendinize çok iyi bakın... Beni özleyin :D

Sevgili Mineu umarım rahat ve kolay bir doğum olur.Sana ve bebeğine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.Seni tekrar aramızda görmek dileğiyle. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar biliyorsunuz ki yakın bir zaman sonra bir bebek sahibi olacağım, bu ayın 28 i itibariyle doğum iznine ayrılıyorum :wub: Hepinize burdan Allahaısmarladık demek istedim :) İnşallah en yakın zamanda kızımla birlikte tekrar aranızda olmak dileğiyle , HOŞCAKALIN ;):clover: kendinize çok iyi bakın... Beni özleyin :D

hoşçakal mine abla :wub:

en yakın zamanda iyi haberlerini bekliyoruz :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım herşey dilediğin gibi olsun,bebeğin hepimizin bebeği biz onun teyzeleriz biliyorsun.O yumuk muşmula şeyi kucağına alınca bizim içinde kokla

Bayılırım yeni doğmuş bebeklere , biraz büyüyüp küçük bir canavar oldularmı bu sefer cidden bayılırım

suhedacım çok tşk ederim cnm :) koklamaz olur muyum hiç :wub: içime sindire sindire kokluycam kızımı Allah izin verirse -_- görüşmek üzere ...

ablacım gorusmek dılegıyle.

ama ıkı can olarak gormek ıstıyoruz ha.

tek gelırsenız kabul etmıyoruz.

görüşmek üzere sercan kardeş :clover:

ne güzel bir haberle gidiyorsun , gelişinde çok güzel ve mutlu olur inşallah

bebeğine ve sana sağlıklar ve güzellikler diliyorum :wub:

sevgili frozenim, inşallah güzel haberlerle dönücem :wub: çok tşk ederim cnm...

MİNEU,bebeğinin ve senin iyi haberlerini bekliyoruz..Allah yardımcın olsun

spices Allah razı olsun, çok tşk ederim :)

Sevgili Mineu umarım rahat ve kolay bir doğum olur.Sana ve bebeğine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.Seni tekrar aramızda görmek dileğiyle.

sevgili gelincik çok tşk ederim, yeniden görüşmek dileğiyle ;)

hoşçakal mine abla

en yakın zamanda iyi haberlerini bekliyoruz

zeynepcim ilk fırsatta güzel haberler vermek için sabırsızlanıyorum :) hoşcakal cnm :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kendine ve bebegine cok iyi bak Mineu!

Inan cok mutlu oluyorum senin icin :)

Off demek geldi ama.. Bende kizim olsun istiyorum....

Adı bile hazir benim kizimin :)

Sen ne koymayi dusunuyorsun acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

arkadaslar

YAYAMAZ KAYIMCA 2 gun once amelıyat olmustur. Her ıkı kolundan amelıyat oldugu ıcın yazı yazamıyor su anda. o yuzden foruma bır sure gelemeyecektır. :crying:

buradan arkadasımıza gecmıs olsun dıler ,tekrar aramızda gormeyı umut edıyoruz... :hug:

:blush:

bu arada yayamaz herkesın ıscı bayramını kutluyor. :) cok ozletme bızı yayamaz olur mu ? :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar

YAYAMAZ KAYIMCA 2 gun once amelıyat olmustur. Her ıkı kolundan amelıyat oldugu ıcın yazı yazamıyor su anda. o yuzden foruma bır sure gelemeyecektır. :crying:

buradan arkadasımıza gecmıs olsun dıler ,tekrar aramızda gormeyı umut edıyoruz... :hug:

bu arada yayamaz herkesın ıscı bayramını kutluyor. :) cok ozletme bızı yayamaz olur mu ? :clover:

Ben de nerelerde acaba diye merak ediyordum :crying:

Yayamaz acil şifalar diliyorum canım ve kocaman öpüyorum seni,lütfen yazmak için acele etme biliyorum sen hiç dikkat etmiyorsun kendine -_- Kıymam ben sana yaaaaa :crying: Senin de işçi bayramın kutlu olsun :clover:

gul2vy3.jpg

Bursercan haber verdiğin için teşekkürler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

minecim canım yeni gördüm yazını güzeller güzeli bebegimiz ve annesi en kısa zamanda aramızda görmek üzere bekliyoruz :wub:

yaramaz karınca ya burdan gecmiş olsun dilemek istedim umarım en kısa zamanda iyileşirsin yaramaz karınca ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de nerelerde acaba diye merak ediyordum :crying:

Yayamaz acil şifalar diliyorum canım ve kocaman öpüyorum seni,lütfen yazmak için acele etme biliyorum sen hiç dikkat etmiyorsun kendine -_- Kıymam ben sana yaaaaa :crying: Senin de işçi bayramın kutlu olsun :clover:

Bursercan haber verdiğin için teşekkürler :clover:

rıca ederım ne demek ;)

bak bu kendıne dıkkat etmeme konusuna katılıyorum d0Ra.az bırazda kendıne guvenı olsa, hemen kendını bırakıp hayata kusmeye calısıyo :(

bızım yapmamız gereken seyler bellı. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar

YAYAMAZ KAYIMCA 2 gun once amelıyat olmustur. Her ıkı kolundan amelıyat oldugu ıcın yazı yazamıyor su anda. o yuzden foruma bır sure gelemeyecektır.

buradan arkadasımıza gecmıs olsun dıler ,tekrar aramızda gormeyı umut edıyoruz...

bu arada yayamaz herkesın ıscı bayramını kutluyor. cok ozletme bızı yayamaz olur mu ?

GEÇMİŞ OLSUN dileklerimizi iletirsin sevgili busercan

yalnız iki kolundan ameliyat çok ilginç ayrıntılarını yazarsan seviniriz.(ne merak bendekide :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GEÇMİŞ OLSUN dileklerimizi iletirsin sevgili busercan

yalnız iki kolundan ameliyat çok ilginç ayrıntılarını yazarsan seviniriz.(ne merak bendekide :) )

ayrıntıları yazabılmem ıcın yayamazın ıznını almam gerekıyor.ıznını almadan yazmam ona karsı saygısızlık oldugunu dusunuyorum. belkı kımsenın bılmemesını ısteyebılır. benı anladıgını umut edıyorum godzılla -_- kusura bakma kardesım.

ama sunu soyleyebılırım kı yayamazın neden amelıyat oldugu degıl neye ıhtıyacı oldugu uzerınde durmalıyız. morale fazlasıyla ıhtıyacı var godzılla. -_-:unsure:

bızde elımızden gelenı yapmaya calısıcaz artık :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayrıntıları yazabılmem ıcın yayamazın ıznını almam gerekıyor.ıznını almadan yazmam ona karsı saygısızlık oldugunu dusunuyorum. belkı kımsenın bılmemesını ısteyebılır. benı anladıgını umut edıyorum godzılla -_- kusura bakma kardesım.

ama sunu soyleyebılırım kı yayamazın neden amelıyat oldugu degıl neye ıhtıyacı oldugu uzerınde durmalıyız. morale fazlasıyla ıhtıyacı var godzılla. -_-:unsure:

bızde elımızden gelenı yapmaya calısıcaz artık :unsure:

yok yok gerekmez haklısın busercan

tekrar geçmiş olsun diyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

son durum....

arkadaslar yayamaz su anda hastahanede yatıyor.yanı su nada yazdıklarımızı okuyamıyor ama kalktıgında okuyacaktır emınım.

bu arada yayamaz yerınde yıne durmayıp amelyatlı yerlerıne su degdırmıs(bılerek degıldır herhalde ) ve yaraları enfeksıyon kapmıs ...

bılgı ulastıkca sızlerıde bılgılendırecegımdır...

bu arada topragım(verdınaz) sabretmeye cok ıhtıyacı var.tek sorunu bu...yardımcı olalım bu konuda yayamaza

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar

En kısa zamanda iyileşmesini diliyorum. Selamlarımızı ve dileklerimizi ilet lütfen.

Saygılar, selamlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar.

Forumdan ayrılmaya karar verdim. Sizlerle tartışmak çok keyifliydi.

Herkese teşekkürler...

neden kı acaba kardesım. :unsure: neyse kendıne ıyı bak.hayatında basarılar dılıyorum. :clover:

arada sırada ugra emı... :)

Braın kardes bu arada selamlarınızıda ıletırım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.