Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yardım lütfen bir erkeğe alınacak en güzel hediye nedir?

verdinaz

Önerilen İletiler

bu soruyu dalga geç die sormadım

Özür dilerim asıl amacım dalga değildi ,hiç beklemediği çok farlı birşey olurdu.

Örn arkadaşımın doğum gününde arkadaşıma kocaman tv kartonunun içinde iki lahmacun getirdiler o gün en çok beğendiği hediye o lahmacun oldu...

tekrar özür dilerim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...
:unsure: ben geçenlerde internet üzerinden erkeğe hediye bölümü olan bir siteden hediye aldım..gerçekten çok farklı hediye seçenekleri var..mesela ikinizin resmini fotomozaik yaptırtabilirsin..30 tane resim gönderiyorsun ve ana bir resim daha.. minik minik o 30 resimden büyük resmi oluştutuyorlar. ben çok beğenmiştim. farklı bir hediye almak istiyorsan da daha çeşitli hediye seçenekleri de var. tabii kol düğmesi, kalem gibi bir şey de alabilirsin. hediyefabrikasi.com du galiba sitenin adı hem isim de yazdırabiliriyorsun kol düğmesine de kalemin üzerine de..yani kişiye özel bir ürün almak istersen ideal..özellikle ben erkeğe hediye almak konusunda çok sıkıntı çeken biri olduğum için çok araştırma da yapıyorum. yani bi yere kadar hadi gömlek aldın..parfüm aldın..ee 3. seçenek kalmıyo çoğu zaman :unsure:
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu sene ben cok deger verdim bir Erkek arkadasa kendimden Resim albumu yapmistim. Bana hep Cadi der bende ona hain :)

Ilk Safyafa cadi ile hain yazmisdim ve bir kac resim yollayip suzlemisdim. Simdiye kadar aldi en guzel hediyemis ve benden hic beklemedigi bir hediye idi :P

Bir de gomlek yollamistim onu istemisti ama siyah duz olan ben ama gittim hic demedigi bir sekil alip yolladim herkes hayran kalmis :D

onemli olan icinden geleni hediye etmek hediye ne olursa olsun farketmez eger anlami guzel olursa........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sayin Verdinaz

Hediye illaki para ile satin alacagin birsey olmamali cunku bugun senin para ile satin alacagini yarin kendide gidip alabilir.. illa maddi bir degeri olmasi gerekmiyor hediyenin.. Onemli olan manevi degeri bana sorarsan kendi emeginle yapacagin en ufak bir cop dahi, satin alacagin en pahali hediyeden daha degerlidir..

bu benim fikrim

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.