Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yardım lütfen bir erkeğe alınacak en güzel hediye nedir?

verdinaz

Önerilen İletiler

Babalar günü de yaklaşıyor.Benim babam özel günlerden ve hediyeden hoşlanmaz ama illa alırım ben bişey..Ne alsam ki..unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Aşk Çeki Süper Olur...rolleyes.gif

o nasıl bişey ki?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Evet arkadaşlar sevgilinize ve sevdiklerinize özel günlerde ne tür hediyeler alıyorsunuz? Sadece özel günlerinizi mi tercih ediyorsunuz yoksa dilediğiniz zaman, içinizden geldiği gün mü alıyorsunuz? Çok merak ediyorum.

Ben özel günlerde güzel ve şık hediyeler almayı tercih ediyorum. Alışveriş sitelerini, mağazaları ve hediye sitelerini tek tek dolaşıyorum. Kafama hangisi yatarsa hoşuma en çok ne giderse o hediyeyi sevdiğim insana alıyorum veya yaptırılacak bir şeyse özene bezene yaptırıyorum. Sevgilimin kalbine işleyecek en güzel hediyeyi seçiyor ve özel günlerimizi taçlandırıyorum. Özellikle benim için sevgililer günü çok özel bir gündür. Sevgilime sevgiler günü hediyesi alacaksam romantik ve şık hediyeleri tercih ediyorum. Onu özel hissettirecek ve beni daha çok seveceği hediyelerden alıyorum. Yıl dönümü gibi özel günlerde kişiye özel hediyeleri tercih ediyorum. Sevgiliye hediye seçerken pek zorlandığım söylenemez ama karar vermekte güçlük çektiğim anlarda oluyor tabi. 

Doğum günü hediyeleri seçerken de sevgilimin çok şaşıracağı ilginç hediyelerden tercih ediyor ve ona özel sürprizler yaparak sevince boğuyorum. Sevgilimin etkileyecek özel hediyeler almak beni de onu da her zaman mutlu etmiştir. Erkek arkadaşımda bana özel sürprizler yaparak bir çok hediye alır. En mutlu anlarımızı yıl dönümlerinde, yılbaşında ve sevgililer gününde beraber geçiririz. Sevgilim beni sevip özler ve güzel hediyeler alır. Zaten bu dünyada ki en mutluluk verici hadiselerden biridir karşılıklı hediyeleşmek. Hem sevginizi görür hemde mutluluğunuzu tartarsınız. Sevginiz daha da büyük ve birbirinize hiç olmadığı kadar kenetlenir sıkıca sarılırsınız.

Sizde sevgilinize hediye seçerken çok dikkatli olmalı ve en güzel hediyeleri almalısınız. Hediye almak en güzel tutkulardan biri. Yaşattığı sevincin tarifi başka şeylerle ölçülemez. Hediyesepeti'ne de uğrayabilir en güzel hediyelere buradan da bakabilirsiniz. 

Ben hediyelerimle oldukça mutluyum sizde olun smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hediye meselesi erkeklerin kabusu, kadınların olmazsa olmazı smile.png En zoru bir erkeğe hediye almak diyenler, yanılıyorsunuz.  İşte birkaç sağlam alternatif

erkek-bileklikleri-1-215x123.gif

Erkek Bileklik Modelleri Erkek Bileklik Koleksiyonu erkeklerin saat dışında aksesuar olarak ilk tercihi. En moda çelik bileklik modelleri kauçuk bileklik örgü deri erkek bileklik ve deri bilekliklerden oluşan bu koleksiyon, şıklığınızı tamamlayacak. Deri bileklik erkeklerin, ilk çağlardan beri kullanıldığı kanıtlanmış, en eski takıdır. Paslanmaz çelik erkek bileklikleri ise son derece sağlıklı olması sebebi ile günümüzün en moda erkek takıları arasında ilk sırayı almaktadır.

mbr025-cift-sira-orgu-deri-erkek-bilekli

Çift Sıra Örgü Deri Erkek Bileklik. Erkek bileklik modelleri arasında son derece sade ve dikkat çeki..
43,50 TL
mbr027-deri-ip-erkek-bileklik-5044-200x1
Deri İp Erkek Bileklik. Erkek deri bileklik modelleri arasında, deri kayış üzerine ip sarılarak hazı..
43,89 TL

mbr037-erkek-siyah-deri-orgu-bileklik-51

Erkek Siyah Deri Örgü Bileklik. Erkek deri bileklik modelleri arasında, siyah deri örgü kayışı ..
43,00 TL

mbr008-gercek-deri-paslanmaz-celik-erkek
Gerçek Deri Paslanmaz Çelik Erkek Bileklik
Gerçek Deri Paslanmaz Çelik Erkek Bileklik. Deri erkek bileklik modelleri arasında son derece spor v..
75,00 TL

mbr013-greek-desenli-erkek-deri-bileklik
Greek Desenli Erkek Deri Bileklik
Greek Desenli Erkek Deri Bileklik. Erkek deri bileklik modelleri arasında, siyah ve kahverengi renk ..
75,00 TL

mbr028-iki-renkli-deri-bileklik-erkek-50
İki Renkli Deri Bileklik Erkek
İki Renkli Deri Bileklik Erkek. Deri bileklik modelleri arasında, iki renk deri ile hazırlanmış, mık..
26,95 TL

mbr038-kahverengi-deri-erkek-bileklik-51
Kahverengi Deri Erkek Bileklik
Kahverengi Deri Erkek Bileklik. Deri bileklik modelleri arasında, kahverengi deri kayışı, özerini çe..
49,90 TL

mbr030-koyu-kahve-deri-bileklik-erkek-50
Koyu Kahve Deri Bileklik Erkek
Koyu Kahve Deri Bileklik Erkek. Deri bileklik modelleri arasında, koyu kahve rengi, üzerindeki örgü ..
43,89 TL

mbr004-paslanmaz-celik-deri-erkek-bilekl
Paslanmaz Çelik Deri Erkek Bileklik
Paslanmaz Çelik Deri Erkek Bileklik. Deri erkek bileklik modelleri arasında, paslanmaz çelik de..
55,00 TL

mbr023-paslanmaz-celik-erkek-deri-bilekl
Paslanmaz Çelik Erkek Deri Bileklik
Paslanmaz Çelik Erkek Deri Bileklik. Deri erkek bileklik modelleri arasında son derece spor ve dikka..
75,00 TL

mbr011-paslanmaz-celik-erkek-siyah-deri-
Paslanmaz Çelik Erkek Siyah Deri Bileklik
Paslanmaz Çelik Erkek Siyah Deri Bileklik. Erkek bileklik modelleri arasında son derece şık ve dikka..
75,00 TL

mbr046-paslanmaz-celik-italyan-deri-erke
Paslanmaz Çelik İtalyan Deri Erkek Bileklik
Paslanmaz Çelik İtalyan Deri Erkek Bileklik. Erkek deri bileklik modelleri arasında, ince deri örgü ..
29,90 TL

mbr002-paslanmaz-celik-kahverengi-deri-e
Paslanmaz Çelik Kahverengi Deri Erkek Bileklik
Paslanmaz Çelik Kahverengi Deri Erkek Bileklik. Deri erkek bileklik modelleri arasında, paslanm..
55,00 TL

mbr005-paslanmaz-celik-kahverengi-deri-e
Paslanmaz Çelik Kahverengi Deri Erkek Bileklik
Paslanmaz Çelik Kahverengi Deri Erkek Bileklik. Deri erkek bileklik modelleri arasında, kemer ş..
45,00 TL

mbr040-paslanmaz-celik-kahverengi-erkek-
Paslanmaz Çelik Kahverengi Erkek Deri Bileklik
Paslanmaz Çelik Kahverengi Erkek Deri Bileklik. Erkek deri bileklik modelleri arasında, kahverengi&n..
45,00 TL

Kaynak: nazarboncugu.com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.