Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BEBEK GELİYO :)

MINEU

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Cevaplar 226
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bebişimin topici taaaaaaa nerelere gitmiş :( ahhhhh kanki teysesi ahhhh hiç ilgilenmiyo yeğeniyle nası teyseyse <_<:P

Bu arada oğlu olanlara duyurulur -_- bebeğimiz kız olcakmış :):wub: Allah nasip ederse Nisan sonu Mayıs başı gibi dünürcüleri kabul etmeye başlıycaz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yeğenimin aynı zamanda menejeride sayılırım temammı kankim <_<:P

Bu arada doğumu biras geçiktirsende benim eflenmemi beklesen olar mı kankim :huh: Kankiden sonra dünürde olsak fena olmas diye düşündüm :unsure::shifty::w00t: Çok mutlu oldun dimi kankim :huh::yuvarlan::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada oğlu olanlara duyurulur bebeğimiz kız olcakmış Allah nasip ederse Nisan sonu Mayıs başı gibi dünürcüleri kabul etmeye başlıycaz

Oğlum yok ama kardeşim olur mu..? Şu an 26 yaşında.. :huh::ermm::w00t: öyle gözlerini pörtletme hemencik.. :getlost: erkekler genç eşlerini daha hoş tutarlarmış..haberin olsun.. :islik:

Doğum tarihine bakarsak bizim ufaklık Boğa burcu olacak..benim gibi.. :rolleyes: çok iyi anlaşıcaz onunla çookk.. :wub:

Bis alırıs

Nasıl alıyomuşsunuz bakiim.. :getlost: Sanırsam Polat'ı devreye sokceksin.. :huh::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yeğenimin aynı zamanda menejeride sayılırım temammı kankim

Bu arada doğumu biras geçiktirsende benim eflenmemi beklesen olar mı kankim ,Kankiden sonra dünürde olsak fena olmas diye düşündüm ,Çok mutlu oldun dimi kankim :hug:

kıss böle menajer olar mı heç <_< ilgisis menajer istemem ben cocuğuma -_-:P

olar tabe kankim birkaç sene geciktirem ben <_< kıss bu işin geciktirmesi mi olar <_< hem senin ne saman evleneceğin belli bilem değil :P seninle dünür olmak mı :huh: hiç düşünmeden ''HAYIR'' :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss böle menajer olar mı heç, ilgisis menajer istemem ben cocuğuma

olar tabe kankim birkaç sene geciktirem ben ,kıss bu işin geciktirmesi mi olar, hem senin ne saman evleneceğin belli bilem değil ,sninle dünür olmak mı ,hiç düşünmeden ''HAYIR''

İlgisis değilim kıs :P<_<

Ne dimek HAYIR :angry: Bence düşün biras kankim :shifty: Kısım kısmet bu her an olabülür :islik: Sen biras bekleme payı ayır olar mı kankim :huh::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani bende onu demek istedim sen geleni yolla 20 yıl içinde 5000 kez daha gelsinlerr

kız öyle kolay alınmaz

5000 kez de gelsinler 10000 kez de gelsinler , gelcekler tabe -_-:D

Bis alırıs

nası yani :huh: ben hemen bi savcılığa gidem şimdiden bir suç duyurusunda bulunam -_-

Oğlum yok ama kardeşim olur mu..? Şu an 26 yaşında.. öyle gözlerini pörtletme hemencik.. erkekler genç eşlerini daha hoş tutarlarmış..haberin olsun..

Doğum tarihine bakarsak bizim ufaklık Boğa burcu olacak..benim gibi.. çok iyi anlaşıcaz onunla çookk..

26 yaşında mı :huh::o:unsure::wacko: kıss bisim acelemis yuk senin oğlanı da bekleris yane :lol:

efet Boğa burcu olcak teysesi :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

26 yaşında mı kıss bisim acelemis yuk senin oğlanı da bekleris yane

efet Boğa burcu olcak teysesi

Bak Minecim,26 yaş diyosun emme oğlumuzun özelliklerini bilsen eminim senin kızın çeyizlerini tiz elden hazırlamaya başlardın.. :islik: bu arada ne teyzesi ayol..olsam olsam ablası olurum.. :catikkas::ermm::grin:

Ne için suç duyurusunda bulunacan kankim Hayırlı bir işin suçu mu baş vurusu mu olar kıs

Kıs bisim oğlumus daha genç

O ne kız öyle..Tuzsuz Deli Bekir gibi.. :w00t: Gecemi düşünsene Minecim sizin evin önünde nara atıyor;

Hiiiiieeeeeyyyttt!!!Havada uçan..karada kaçan..anasının koynundan kız kaçıran..varrrrrmı bana yan bakan.. :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlgisis değilim kıs

Ne dimek HAYIR ,Bence düşün biras kankim ,Kısım kısmet bu her an olabülür ,Sen biras bekleme payı ayır olar mı kankim

tabe belli oluyo, topicte ki 2 parmak tozdan <_<

hiç düşünmeme lüsum yuk -_- olar ayırırım (sankim benim elimde olan bişi <_<)

Ne için suç duyurusunda bulunacan kankim , Hayırlı bir işin suçu mu baş vurusu mu olar kıs

Kıs bisim oğlumus daha genç ,Doğmadı bile :w00t:

kısımı kaçırmakla tehdit ediliyorum diye -_-<_<

olsun ben yine de diloşu beklemeyi tercih ederim -_-:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak Minecim,26 yaş diyosun emme oğlumuzun özelliklerini bilsen eminim senin kızın çeyizlerini tiz elden hazırlamaya başlardın.. bu arada ne teyzesi ayol..olsam olsam ablası olurum..

O ne kız öyle..Tuzsuz Deli Bekir gibi.. Gecemi düşünsene Minecim sizin evin önünde nara atıyor;

Hiiiiieeeeeyyyttt!!!Havada uçan..karada kaçan..anasının koynundan kız kaçıran..varrrrrmı bana yan bakan..

hıııımmmmm :rolleyes: o saman bi öğrenelim oğlumusun öselliklerini -_-:lol: nedir, necidir, ne iş yapar, maaşı ne kadar, kızımısın masraflarını karşılayabilecek mi? -_- eee ne de olsa mamaydı, bezdi bir sürü masrafı olcek :lol:

Tussus Deli Bekir kankim, tutdum bunu :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hıııımmmmm rolleyes: o saman bi öğrenelim oğlumusun öselliklerini nedir, necidir, ne iş yapar, maaşı ne kadar, kızımısın masraflarını karşılayabilecek mi? eee ne de olsa mamaydı, bezdi bir sürü masrafı olcek

Oğlumuzun özelliklerini bi saymaya başlarsam burdan köye yol olur Minecim..sana bir ipucu versin diye

söylüyorum..bi gören dünür düştü de çocuğun gönlü kimseciklere kaynaşmadı..meğersem senin kızı bekliyormuş.. :huh::catikkas::yuvarlan:

Tussus deli bekir mi

Diloşcum bis alırıs didiysek alırıs Yanlız önce bi damat adayı bulmam lasım sanursam

Bekle beni kankim

Niye sinirlendin bidenem tuzsuz didim diye..tamam tuzlu ol o zaman.. :lol:

Gecemi beklersen senin kız kurudu dimektir.. :w00t: benden söylemesi Minecim.. :islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oğlumuzun özelliklerini bi saymaya başlarsam burdan köye yol olur Minecim..sana bir ipucu versin diye

söylüyorum..bi gören dünür düştü de çocuğun gönlü kimseciklere kaynaşmadı..meğersem senin kızı bekliyormuş.. :

Niye sinirlendin bidenem tuzsuz didim diye..tamam tuzlu ol o zaman.. :lol:

Gecemi beklersen senin kız kurudu dimektir.. :w00t: benden söylemesi Minecim.. :islik:

Diloşcum 26 yaşında demiştin demi :huh::shifty::w00t:

Çok beklemes bu gidişle zaten <_<:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlız önce bi damat adayı bulmam lasım sanursam

Bekle beni kankim

sen buldun kendine bir aday kanımca :shifty::lol:

Oğlumuzun özelliklerini bi saymaya başlarsam burdan köye yol olur Minecim..sana bir ipucu versin diye söylüyorum..bi gören dünür düştü de çocuğun gönlü kimseciklere kaynaşmadı..meğersem senin kızı bekliyormuş..

Gecemi beklersen senin kız kurudu dimektir.. benden söylemesi Minecim..

kıss sen yine de bir say <_< kısmet bu işler belli mi olar :rolleyes: damat ata binmiş gör kimin kapısı demişler :huh::lol:

Evet şikerim..26 yaşında didiydim..de içimden bir his bana bişey ima ettiğini söylüyor.. senin yaş kaçtı Gececim..

kıss şimdi kankim utanır süleyemes, ben süleyem 25 yaşında kendüsü :shifty::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.