Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BEBEK GELİYO :)

MINEU

Önerilen İletiler

Anne olacağımı öğrendiğimde sizlerle paylaşacağım demiştim... O gün bugünmüş arkadaşlar :)

Forumumuzun en küçük üyesi şu an 7 haftalık :wub: O'nu bugün ilk defa gördüm, çok heyecan vericiydi, kalbim duracak sandım bi an... Annesinin bitanecik kızı olan ''ben'' artık bir anne olacak :rolleyes::) çok mutluluk verici bir durum...

Allah bütün isteyenlere bu mutluluğu nasip etsin inşallah... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 226
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu topici yeni görüorum.. Bana ilk söylediğinde Teyse olacagım için havaya uçmuştum biliosun :grin:

Alllah anneli babalı büyütsün tekrardan toprağım, minik toprağım gelcek aramıza.. :hug: :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok sevindim Allah analı babalı büyüksün.. valla çok güzel bi duygu olmalı allah bağışlasın..

artık kendine dikkat etmelisin :wub:^_^:hug:

Amin yeşilsu :):hug: o kadar güzel bi duygu ki Allah bütün anne olmak isteyenlere nasip etsin...

Ben de çok sevindim hatta heyecanlandım bir an,Allah hayırlısıyla kucağına almayı,analı babalı büyümesini nasip etsin Mineucum :wub::clover:

çok tşk ederim leylacım :hug: Allah razı olsun :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir haber bu minecim ya kutlarım...:hug: İnşallah hayırlı bir evlat olur dileğimizi tabii ki esirgemeyiz; Allah analı babalı büyütsün miniğimizi...

Çok sevindim gerçekten senin adına. :clover:^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu topici yeni görüorum.. Bana ilk söylediğinde Teyse olacagım için havaya uçmuştum biliosun

Alllah anneli babalı büyütsün tekrardan toprağım, minik toprağım gelcek aramıza.. :wub:

cnm toprağım benim bilmez miyim ne kadar sevindiğini :hug: ama kendi gözlerimle görmeden forumda açıklamak istemedim -_- bugün bebişi ilk defa görünce hemen forumda paylaşmak istedim :D

Amin toprağım Allah razı olsun :wub: küçük teyse :D

Çok güzel bir haber bu minecim ya kutlarım... :hug: İnşallah hayırlı bir evlat olur dileğimizi tabii ki esirgemeyiz; Allah analı babalı büyütsün miniğimizi...

Çok sevindim gerçekten senin adına.

Amin sarı şekerim :hug: inşallah senin eski avatarında ki kadar sevimli bi bebiş olur :D tşk ederim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mine'cim;Öncelikle tebrik ederim..:clover: İnşallah sağlıklı,nurtopu gibi bir evladın olur.Senin için de bebişimiz içinde rahat bir hamilelik geçirirsin..

Bebişimizin ilk hediyesi benden olsun..;) (Altın üstüne pırlanta da yerleştirtecektim ama önce davranabilmek adına bunu es geçtim..:) )

127487740585e48ca1bob5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim benim...Canım benim güsel dostum..Kardeşim... :wub: Demek benim güseller güseli kankim ANNE... :wub: Bende TEYSE oluyorum öyle mi :wub:

Rabbim tamamına erdirsin inşallah kankim.. Yeğenimle birlikte huzurlu ömürler nasip etsin Rabbim... :wub:

Seni çok seviyorum :hug: Ama yeğenimi daha çok seviyorum :wub::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mine'cim;Öncelikle tebrik ederim..İnşallah sağlıklı,nurtopu gibi bir evladın olur.Senin için de bebişimiz içinde rahat bir hamilelik geçirirsin..

Bebişimizin ilk hediyesi benden olsun.. (Altın üstüne pırlanta da yerleştirtecektim ama önce davranabilmek adına bunu es geçtim..)

127487740585e48ca1bob5.jpg

çok teşekkür ederim abicim ,inşallah sağlıklı bir bebeğim olur, erkek olursa da inş. senin paşan kadar yakışıklı ve akıllı bir oğlum olur -_-

hediye için çok tşk ederiz, bu bizim ilk hediyemiz pırlantasız da olsa olur ;)

şimdiye kadar forumda çok torunların oldu, çok kez dede oldun ama benim bebişim seni gerçek bir DEDE yapcak galiba :D:hug:

Kankim benim...Canım benim güsel dostum..Kardeşim... Demek benim güseller güseli kankim ANNE... Bende TEYSE oluyorum öyle mi

Rabbim tamamına erdirsin inşallah kankim.. Yeğenimle birlikte huzurlu ömürler nasip etsin Rabbim...

Seni çok seviyorum ,Ama yeğenimi daha çok seviyorum

canım kankim benim, güzel sözlerin ve dileklerin için tşk ederim :wub: bu güzel duyguyu en yakın zamanda senin de yaşamanı ne kadar çok istiyorum bilemezsin :wub: Rabbim bütün isteyenlere de nasip etsin...

demek şimdiden pabucum dama atıldı :(:lol:

oy oy oy minik bebiş geliyo ha

çok sevindim mineu

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..mutlu ve sağlıklı bir bebek olsun ..

hoşgelsin.. mutluluk getirsin yuvanızın yeni efendisi

evet frosencim, bebiş geliyo :)

Amin inş.

hoşgelsin bakalım :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim yaa.. :wub: ne kadar sevindim anlatamam..bu harika bi haber.. :sorcerer: ve bizlerle paylaşman ayrıca çok hoşuma gitti.. :hug:

Demek en minik üyemiz 7 haftalık ha.. :wub: şimdi fasülye kadardır ancak.. :rolleyes: ultrasonda yaşadığın hisleri anlıyorum..bu çok büyülü bişey..Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin..

Miniğimizin kırkı çıkar çıkmaz fotoğraflarını bekleriz artık..bende patik örmeye başlayım şimdiden.. :w00t::hug:

sandktakibebibf0.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anne olacağımı öğrendiğimde sizlerle paylaşacağım demiştim... O gün bugünmüş arkadaşlar :)

Forumumuzun en küçük üyesi şu an 7 haftalık :wub: O'nu bugün ilk defa gördüm, çok heyecan vericiydi, kalbim duracak sandım bi an... Annesinin bitanecik kızı olan ''ben'' artık bir anne olacak :rolleyes::) çok mutluluk verici bir durum...

Allah bütün isteyenlere bu mutluluğu nasip etsin inşallah... :wub:

canımm ne kadar çok sevindim bi bilsen bu habere :wub: Allah size bağışlasın canım arkadaşım dilerim ömrü uzun bahtı güzel olsun :clover: eminim ufaklık yuvanıza ayrı bi renk ve mutluluk katıcak,mutluluğunuz bi ömür sürsün inşallah...

birde şu dileğin varyaa onada AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN... :wub::hug::gul:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim yaa.. ne kadar sevindim anlatamam..bu harika bi haber.. ve bizlerle paylaşman ayrıca çok hoşuma gitti..

Demek en minik üyemiz 7 haftalık ha.. şimdi fasülye kadardır ancak.. ultrasonda yaşadığın hisleri anlıyorum..bu çok büyülü bişey..Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin..

Miniğimizin kırkı çıkar çıkmaz fotoğraflarını bekleriz artık..bende patik örmeye başlayım şimdiden..

sizlerle paylaşmıycam da kiminle paylaşıcam diloşcum :) bu haberi vermek için sabırsızlanıyordum :D

evet teyzesi 7 haftalık, bildiğin bir fasülye kadar :wub:

o an hissettiğim duyguları anlatamam -_- ağlamamak için kendimi zor tutdum :crying:-_- Amin inş.

inş. gönderirim tabi ki ;) hele bi sağlıkla kucağımıza alalım :rolleyes:

çok tşk ederiz :lol::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oy güzeller güzelim, demek anneler kervanına katılıyorsun, çok mutlu oldum ya, :hug:

önce tebrik ederim, Allah kolaylıklar nasip etsin, sağlık, afiyet nasip etsin... kucağına alacağın günüde mutluluklar içinde gör... ve onu kucağına aldığında bizler içinde öpüp kokla olurmu? :hug: ben ağlarım ya, sulu gözün tekiyim zati her naneye ağlanmaz ya :crying:

bu çok güzel bir haber dünyaya hoş gelsin, sefalar getirsin inşallah... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kıs sen fırsat verir misin sanki pabucunu dama atmama ,Fakat yeğenimle ben seni gökdelene falan atmayı düşünüyorus :shifty::wub:

Amin kankim :hug:

Frosenim bana da örer misin patik

vicdansıs kanki :(:P:lol: bebişi de kendine bensetcek <_<:lol:

kıss delü frosen diil o diloş :w00t: (gösleri artık yaşı itibariyle zor görüyo napsın :( )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımm ne kadar çok sevindim bi bilsen bu habere :wub: Allah size bağışlasın canım arkadaşım dilerim ömrü uzun bahtı güzel olsun :clover: eminim ufaklık yuvanıza ayrı bi renk ve mutluluk katıcak,mutluluğunuz bi ömür sürsün inşallah...

birde şu dileğin varyaa onada AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN... :wub::hug::gul:

güselim yasım çok tşk ederim :wub: güzel dileklerin için...

benim bugün yaşadığım bu mutluluğu Rabbim en yakın zamanda sanada nasip etsin inş. :hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.