Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

herkese selam...2-3 yıl önce dinlediğim (sanırım fransızca idi) bir şarkıyı arıyorum.Kimin sölediğini,şarkının ismini ,hiçbirşey bilmiyoruz.yardım eder misiniz??

klipte bir anne ve çocuk var.kumsala gidiyolar deniz kenarına.anne kitap okuyor, çocuk kumdan bir kale yapıyor.sonra fırtına çıkıyor.annesi çocuğu kumsalda arıyor ama ulaşamıyor. çocuk kumdan yaptığı kalenin yanında yatıyor.Fırtına şiddetini arttırıyor.

Şarkıyı veya klibini hatırlayan varsa ,lütfen yardım etsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

herkese selam...2-3 yıl önce dinlediğim (sanırım fransızca idi) bir şarkıyı arıyorum.Kimin sölediğini,şarkının ismini ,hiçbirşey bilmiyoruz.yardım eder misiniz??

klipte bir anne ve çocuk var.kumsala gidiyolar deniz kenarına.anne kitap okuyor, çocuk kumdan bir kale yapıyor.sonra fırtına çıkıyor.annesi çocuğu kumsalda arıyor ama ulaşamıyor. çocuk kumdan yaptığı kalenin yanında yatıyor.Fırtına şiddetini arttırıyor.

Şarkıyı veya klibini hatırlayan varsa ,lütfen yardım etsin...

klibi ve sarkiyi biliorum senin icin bulmaya calisicam.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 yıl sonra...

merhaba arkadaslar.

3 veya 4 yil once t.v kanallarinda cok sik izledigim hip hop tarzi bir kilip ariyorum.

sokakta dans eden salvar giymis zenci erkekler söyluyorsu.

kilip hangi dilde oldugu bilmiyorum.

kulaga hos gelen hareketli bir kilipti.

bu kiliple ilgili turk sarkicilarin calinti parcalari arasinda gecen bir t.v programinda tetkrar bu kilibi gormustum

mc hammer can't touch this kilibe benziyordu.

bu biraz daha slow olaniydi diyebilirim.

yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

tesekkurler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

2004 +- 1 yıl tarihli bir klip arıyorum klipte siyah kolsuz bir elbise giymiş kısa saçlı omuzlarına kadar ingilize benzeyen açık tenli bir bayan vardı ve grup yada dans grubu olabilir 3-4 kişi daha vardı erkek fon beyazdı sanırım bir limuzin veya ona benzer bişeyin içinde söylüyorlardı o zaman hit bir parçaydı sık sık televizyonlarda çıkardı hatırlayan varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

SELAM ARKADAŞLAR,

BEN BİR KAÇ YIL ÖNCE ÇALINAN BİR FRANSIZ ŞARKIYI ARIYORUM. ŞARKICI VE ŞARKI İSMİNİ MALESEF BİLMİYORUM.

KLİBİNDE BOX YAPAN HOŞ BİR HATUN OYNUYORDU. BAYA HAREKETLİ BİR ŞARKIYDI. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum klipte sarışın mavi gözlü bir bayan tek başına siyah bir ortamda dans ediyordu. Beyaz sis veriliyordu oldukça hareketli bir parçaydı.

Hatta bu parça genç tv de çıkardı ne zamandır arıyorum bulamadım. lütfen yardımcı olun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

arkadaşlar ben bir klip arıyorum Allah aşkına yardım edin çıldıracam artık.

klipte 5-6 kadin dans ediyordu, üstlerinde siyah bikini gibi bir şey vardı, odadan biraz büyük bir yerdelerdi

altın sarısı süslemeler vardı

ve yanlıiş hatırlamıyorsam nakaratta siii diye kelime söylüyorlardı cümlenin sonunda. 

telefonumda vardı bir ara ama telefonu değişince o da gitti. 

ne zamandandır arıyorum ama bulamıyorum 

yardım ederseniz çook sevinirim 

şimdiden TEŞEKKÜRLER..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum klibinde 14-15 yaslı erkek cocuk var. güzel bir kiz yürürken mendili düşüyor ve cocuk mendili yerden alıp bir erkeye veriyor.kiz mendilini alırken o erkekle buluşuyor ve sarılıyorlar. cocukun arkasinca ise 1kaç erkek koşuyor. kizin mendilini çaldıgını düşünüyorlar))) bu şarkının klibin adını biıen varsa lüüütfeeeen yazınnnn(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de bir klip aıyorum..

şarkı eski bir şarkı klipte siyah paltolu siyah gözlük takmış uzun saçlı bir adam şarkı söylüyor..

ama onu kimse görmüyor birde iki tane genç var dağdan aşağıya bakıyorlar türkçe bir şarkı ve 2000 lerden

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

ten walls
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir misafir emir

merhabalar bende sizler gibi bir şarkı arıyorum.

benim aradığım şarkı günümüzleri şarkısı olsa gerenk
klibinde ise iki sayahi kardeş kahvaltıları ettikten sonra evden okul doğru çıkıyor arka bahçelerine sakladıkları kıyafetleri değiştiriyor ve koca teyplerini alıyor yola koyuluyorlar.
yardımcı olabilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bir şarkı arıyorum bende sanırım fransızcaydı,kumral genç bir bayan söylüyor , klip bir kafe-restoranda geçiyor, Kızın karşısına sürekli buluşmak için birileri geliyor ve sürekli değişirken o da şarkısını söylüyor, garsonlarda servis yapıyor sürekli o masaya , yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.