Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar kısa zaman önce klibli bir şarkı dinlemiştim klibini hatırlıyorum ama şarkının ismi hakkında bir fikrim yok (klibi şöyle: çıplak bir erkek ve bir kadın duvara yaslanmış bel üstü gözüküyor sadece. kadının boyu erkekten biraz kısa ve üstlerine boya dökülüyor fransızca bir şarkı bulursanız çok makbule geçer)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar 90'ların sonundan çocukluğumdan hatrımda kalmış eski bir klip var. Tam hatırlayamıyorum ama vokal kızıl saçlı bir kadındı ve sanırım Haydarpaşa'da başlıyordu klip, devamında kadın elinde bavulla felan farklı yerlerde görüyorduk havalimanı vs. gibi. Rengarenk bir klipti ve şarkı da hayata yönelik bir olumlama şeklindeydi. Emin değilim ama kadın kıvırcık saçlı birisiydi. Hatırlayabildiğim doneler ancak bu kadar. Ve daha sonrasında bu kadının hiçbir klibini felan gördüğümü hatırlamıyorum. Belki bir ara 2000'lerin başlarında bir dizide oynamış olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 17.03.2019 at 21:54 , yakupgok007 dedi:

KIRMIZI odada bir klip kadın söylüyor saçları sarı şarkını bir yerinde bip veya dıt ediyor çünkü küfür ya da argo bir şey söylüyordu 

sıla'nın "...dan sonra" klibi olabilir mi acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

merhabalar...

günlerdir mırıldanıyorum şarkıyı, ama sözleri bilmiyorum. tamamen uyduruyorum. çıldırtacak beni.

klip şöyle:

bir karavan var. karavanda sarışın, kot şortlu, kovboy çizmeli bir kadın var. birden bir sinyal mi geliyordu neydi, bir tür uzaylı istilası gibi bir şey oluyor. kadını şerif, oranın haklı falan öldürmek istiyor, tama saldıracaklarken karavanın kapısı güm diye açılıp şarkı başlıyor. kadının gözleri bantlı, sanki o istila anında gözleri akmış da bantlamış gibi yapmışlar. bir ses çıkarıyor kadın ve diğer herkes de onun gibi aklını kaybediyor, bir tür zombi oluyor ve herkes karavanın önünde dans etmeye başlıyor.

resmen koreografiyi bile hatırlıyorum; ama nasıl bulacağım kafayı yedim. :/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaslar 3-4 senedir bir klip arıyorum bulamıyorum yardım edermısnız?

klıp galiba afrıca taraflarında cekılmıstı cocuklar oynuyordu suyla falan tek hatırladıgım nakarata girerken dance...
tvde izlerdim hep nato jorcavon donemleriydi galiba 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar çatlayacak. Bir klip vardı jenny form the block şarkısının meşhur olduğu zamanlardan diye aklımda kalmış. Doğru hatırlıyorsam afro Amerikan bi ablamız klasik bi araba etrafında dönüyordu falan. Tüylü kızılderili  başlığı kalmış aklımda birde. Nooolur yardım edin 😕

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 26.03.2019 at 21:48 , Misafir slow dedi:

klip arıyorum 2004-2005 yıllarında flas tv de gece yanınlanırdı kaykay yapan biri vardı yavaş çekim yüzüne su döken biri vardı sözlerinde ıf you diyodu sanki ingilizce 

bunu bende hatırlıyorum flash tvden bunu bulalım ya :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, kusbeyinli dedi:

klip arıyorum 2004-2005 yıllarında flas tv de gece yanınlanırdı kaykay yapan biri vardı yavaş çekim yüzüne su döken biri vardı sözlerinde ıf you diyodu sanki ingilizce 

flas tv kayıtları silmiş 2004-2005 tarihlerinde gece 24,00 den sabah kadar klip yayınlanırdı aynı klipler vardı her gece aynı klipleri yayınlarlardı programın adı müzik kuşağı veya müzik pınarı öyle bişydi kliplerden big boys don t cray diye bi şarkı vardı kız söylüyodu bide Marc Anthony un klibi vardı ama bu dediğim klibi hatırlayamadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 04.05.2019 at 01:30 , kusbeyinli dedi:

flas tv kayıtları silmiş 2004-2005 tarihlerinde gece 24,00 den sabah kadar klip yayınlanırdı aynı klipler vardı her gece aynı klipleri yayınlarlardı programın adı müzik kuşağı veya müzik pınarı öyle bişydi kliplerden big boys don t cray diye bi şarkı vardı kız söylüyodu bide Marc Anthony un klibi vardı ama bu dediğim klibi hatırlayamadım.

yabancı ingilizce slow motion çekim kaykay yapan biri var erkek şarkıcı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir klip ariyorum iki lezbiyen kadin kadin top falan otnuyor saclari toplu kahverengi gibi sarisin kisa sacli makyajli kadin geliyor aliyor motorsiklete biniyorlar bir evin bahcesine girip havuza giriyorlar daha sonra eve gidiyorlar falan boyle sarki ingilizce rock tarziydi sanirim melodi bir soz falan hic yok aklimda s harfi geciyordu adinda oyle hatirliyorum yardimci olursaniz cooook sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Tarih 23.01.2015 at 15:52 , Misafir berrak34 dedi:

Merhabalar bir şarkı arıyorum bende sanırım fransızcaydı,kumral genç bir bayan söylüyor , klip bir kafe-restoranda geçiyor, Kızın karşısına sürekli buluşmak için birileri geliyor ve sürekli değişirken o da şarkısını söylüyor, garsonlarda servis yapıyor sürekli o masaya , yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler ...

Joyce Jonathan “Ca ira”

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 20.02.2015 at 17:58 , Misafir Kaplan dedi:

Bende bır klip arıyorum , eşiyle tartışan bır kadın küçüklüğününe gıdıyor ve anne babasının kavgalarını hatırlayan kucuk bır kız çocuğu .Kadın eşyaları kırıyor

Kelly Clarkson "because of you"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Misafir yağmurlu klip

klipte sadece 1 adamın başına yağmur yağıyordu. adam kızla buluşunca yağmur kesiliyordu, ayrılınca tekrar kafasına yağmur yağıyordu. yatarken, dişini fırçalarken, sokakta yürürken sadece adama yağmur yağıyordu. lütfen yardım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.