Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Tarih 09.10.2016 at 13:41 , Misafir Fatma.. dedi:

Arkadaslar klipte kisa sacli bir kiz agzi bantli insanlarla satranc oynuyor hepsini yenip sonundaki yasli adamida yeniyor adama masayi dagitiryordu

Raumor du sanirim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Tarih 14.12.2017 at 00:26 , Misafir Çöl dedi:

Bir şarkı arıyorum yeni bir şarkı değil, klibinde bir erkek çocuğu var gözlüklü ve kulaklıklı, erkek ve kadın söylüyor erkek ağırlıklı hatırladığım kadarıyla çöl gibi bir yerde geçiyordu bilen yardım etsin lütfen 🙏🏽

Bulduysan soylermisin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. Ne kadar arasam da bulamadığım bir türkçe şarkı var. Sanki(tam emin olamıyorum) 2010-2011 yıllarıydı. Kısa saçlı siyah kadın olması lazım etrafta enkaz var diye hatırlıyorum. Çocuklar var. Hatta şarkı çocuklar kelimesi ile başlıyordu. Çok popüler bir şarkı değildi. Dailymotion'da dinlemiştim. Belki bilen vardır diye son çare olarak sormak istiyorum umarım bilen birileri vardır.. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 23.07.2017 at 10:54 , EDIS HAYAL dedi:

Merhabalar bende sizler gibi şarkı arıyorum sanırım 2008 yada 2009 yılıına ait söz ve adını hatırlamıyorum klibinde sarışın bir kız ve siyah saçlı bir çocuk var ikiside yataktan kalkıp hazırlanmaya başlıyorlar ve evlerinden çıkarak yürüyorlar en son metro tünelinde karşılaşıp birbirlerinin fotoğrafını çekiyorlar lütfen yardımcı olun çok uzun bir süredir arıyorum. ACILLLL !!

Bunu bende arıyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir LÜTFEN YARDIM EDİN!!

Emin değilim flemenkçe olması lazım bir şarkı vardı. Şarışın bir çocuk söylüyordu sonra rap tarzında siyahi bir çocuk giriyordu. Klip çok saçma ama beat çok iyi

egzoz borusuna parmağı sokuyordu parkta saçma hareketler yapıyorlardı lütfen bulun 2 hafta oldu kafayı yicem tahmini 2015-2016 yılları arasında

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bir klip arıyorum, mor ağırlıklı bir animasyondu, videoda bir kadın walkman dinleyerek yürüyor klibin sonunda walkmanini denize atıyor. Siyahi bir kadın sesi gibi aklımda ama emin olamıyorum. 90 ların sonu 2000 lerin başı gibi, şarkı ingilizceydi. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 22.02.2018 at 04:56 , Misafir Mabelteo dedi:

Merhaba dostlar acil klip -şarkı arıyorum yıl 2000-2001 falandi number one da bir klip cikiyordu. Klip animasyon bir kiz uyaniyor sabah buyuk kulakliklarini takiyor evden cikip yurumeye basliyor sokaklardan geciyor saclari uçuşuyor en son bir ucurumun kenarina geliyor falan oyle bitiyor klip. Yanlis hatirlamiyorsam skin ft. diye basliyordu soyleyenlerin adi ama asla bulamiyorum. Yillar once buldum sonra yine kaybettim sarkiyi. Nolur yardimci olun.. 

bu şarkı benim aradığım şarkı sanırım, kadın walkmen dinliyor hatta videonun sonunda denize atıyor. Mor ağırlıklı bir klipti. Ben de bulmuştum şarkıyı üç beş sene önce ama yeniden kaybettim ben de skin diye hatırlıyorum sanatçıyı ama asla internette bulamıyorum. Lütfen bulduysan buraya da yaz!! 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 22.02.2018 at 04:56 , Misafir Mabelteo dedi:

Merhaba dostlar acil klip -şarkı arıyorum yıl 2000-2001 falandi number one da bir klip cikiyordu. Klip animasyon bir kiz uyaniyor sabah buyuk kulakliklarini takiyor evden cikip yurumeye basliyor sokaklardan geciyor saclari uçuşuyor en son bir ucurumun kenarina geliyor falan oyle bitiyor klip. Yanlis hatirlamiyorsam skin ft. diye basliyordu soyleyenlerin adi ama asla bulamiyorum. Yillar once buldum sonra yine kaybettim sarkiyi. Nolur yardimci olun.. 

BEN DE ÇOOK UZUN ZAMANDIR ARIYORDUMM!!!! skins diye hatırlıyordum ama emin değildim, senin aradığın şarkının aynı olduğunu görünce bütün skin diskografisine baktım ve BULDUMM. ne kadar rahatladım anlatamam, umarım sen de görürsün :) 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba bende bi şarkı arıyorum şarkı ingilizce klibinde çocuk sevgilisinden ayrılıyor kız liseli onunla hatıraları geliyor gözünün önüne çocuk dövmeli banyoda falan duş alırken söylüyor şarkıyı asker künyesi gibi bişey takıyor let me love you deil let me know you gbi bişe söylüyordu nakaratında klibin çekildiği ev bayağı büyük 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meraba doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Ben de bir klip arıyorum. Sanırım doksanların sonu 2000leri başı olması lazım. Sadece klibin bazı kesimlerini hatırlıyorum. İlk başta lüks bi araba tekerleğinin dönüşünü gösteriyor içinden model gibi bi kız çıkıyo. Daha sonra bir zenci birkaç söz söylüyo (ama rap değil) daha sonra bazı dansçı kızlar var klip içerisinde. klibin sonlarına doğru o arabadan çıkan model elinde bir su tabancasıyla gelip dansçı kızları su fışkırtarak ıslatıyor. Klip sanki bi oto yıkamanın içinde geçiyomuş gibi hatırlıyorum. Klipte hatırladığım kadarıyla mavi tonlar ağır basıyodu. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradığım klipte bir kadın vardı yanlış hatırlamıyor isem kırmızı uzun giysili temiz bir tuz gölü üzerinde şarkı söylüyordu, bir dj vardı onunla beraber gösterilen ve anne-babası kavga ederken kırmızı bir kulaklıkla müzik dinleyen bir çocuk vardı şarkı çok güzeldi gören yardım etsin lütfen 600 küsür yabancı şarkıya baktım youtube da bulamadım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 03.02.2019 at 03:21 , Ceren Kurtoglu dedi:

bir klip arıyorum klipte sarışın küçük 3-4 yaşlarında erkek çocuk sabah uyanıp evden tek başına çıkıp şehir boyunca koşturuyor sonra ormana gidip bir harita buluyor 

çocuğun sırtında çanta elinde oyuncak ayı var hatırlayamıyorum yardım edin 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba ben sadece klibini hatırladığım bir şarkıyı size anlatmaya çalışacağım. 2000lerde metro fmde çok dinlediğim bir şarkıydı. kırık bir camdan dışarıya müzik sesi geliyor yavaş yavaş kamera odaya doğru giriyor burada beste tarzı bir şey yapıyorlar. sonra dışarı çıkıyorlar. bir kız var kıza aşık oluyor ama sevgilisi de var ve şarkının sonunda kızın sevgilisiyle rap şarkı söyleyip yarışıyorlar. böyle bir şarkı hatırlıyorsanız adını söylerseniz çok sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 25.07.2007 at 12:23 , marsel dedi:

herkese selam...2-3 yıl önce dinlediğim (sanırım fransızca idi) bir şarkıyı arıyorum.Kimin sölediğini,şarkının ismini ,hiçbirşey bilmiyoruz.yardım eder misiniz??

klipte bir anne ve çocuk var.kumsala gidiyolar deniz kenarına.anne kitap okuyor, çocuk kumdan bir kale yapıyor.sonra fırtına çıkıyor.annesi çocuğu kumsalda arıyor ama ulaşamıyor. çocuk kumdan yaptığı kalenin yanında yatıyor.Fırtına şiddetini arttırıyor.

Şarkıyı veya klibini hatırlayan varsa ,lütfen yardım etsin...

Merhaba ben Azerbaycan , Nahçivandan Gulay. Evet franszca sarki. Sarkinin ismi tercumədə " Külek bizi aparacak". Yani Ruzgar bizi göturecek. LE VENT NOIS PORTERA. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 13.08.2018 at 16:23 , veliahht dedi:

arkadaşlar bir şarkının klibini hatırlıyorum ama ne sözlerini nede şarkıcıyı hatırlayamıyorum siz yardımcı olabilirsiniz belki
 klipte otel odasına gelen bir temizlik görevlisi kulaklıkla müzik dinlemeye başlyor ve odayı dağıtıyor sonunda oda da kalan, şarkıyı söyleyen kişi geliyor  ve ikisi karşılaşıyor oda da 
şarkı güzel hareketli bişeydi ama hatırlayamadım 

şarkı türkçe 3 en fazla 4 yıllık ama bulamadım bir türlü 
cevap için şimdiden teşekkür ederim 

beyler aynı şeyleri yazdım google'a bu site çıktı inşallah  cevap verilmiştir umuduyla girdim ama maalesef. şarkıyı bi kadın söylüyo. türkçe pop hareketli bi şarkı. arkadaşın dediği gibi 2016-2017 civarı. güzel melez bi kız var klibinde otelde kat görevlisi yatağın üstünde dans ediyo kendi kendine kulaklıkla bu şarkıyı dinliyo. lütfen biri cevap versin kıymık gibi saklandı beynime :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 13.08.2018 at 08:23 , veliahht dedi:

arkadaşlar bir şarkının klibini hatırlıyorum ama ne sözlerini nede şarkıcıyı hatırlayamıyorum siz yardımcı olabilirsiniz belki
 klipte otel odasına gelen bir temizlik görevlisi kulaklıkla müzik dinlemeye başlyor ve odayı dağıtıyor sonunda oda da kalan, şarkıyı söyleyen kişi geliyor  ve ikisi karşılaşıyor oda da 
şarkı güzel hareketli bişeydi ama hatırlayamadım 

şarkı türkçe 3 en fazla 4 yıllık ama bulamadım bir türlü 
cevap için şimdiden teşekkür ederim 

Bende merak ediyorum... Bilenler bana da söylesin lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.