Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

bende bir şarkı arıyorum şarkıda kısa siyah saçlı bir kız ve esmer kirli sakalli bir çocuk vardi ayriliyordular falan klibin sonunda kız araba da çocuk evde mesajlasiyorlar sonra dünyanin sonu geliyor gibi biseyler oluyor kiz arabada uyuyor sonra cocugun hayali gelip ona sariliyor cocukta evde uyuyor kizin hayali gelip cocuga sariliyor falan bitiyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Saçı kahküllü puantiyeli üstü vardı cafe de çalışıyordu müşterisi gelince müzik kutusuna dokunup zamanı durduruyor sonra müşterisini çözüyor sokağa çıkıyor dans ediyor sonra geri cafeye girip müzik kutusundan şarkıyı geri açıyor klip bu da ismini hatırlıyamıyorum yardım edebilir misiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Misafir Sarki ariyorum

Mehaba arkadaslar bir sarki atiyorum sarkinin baslangicinda polisler olay yerine geliyor 1 tane kiz ölmüş ölen kiz sarkinin devamında melek oluyor kanatlari flan cikiyor insanlara ok flan atiyo 3 yil olmustur bulabilirmisiniz acaba

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir Misafiiiiiiiiiiirrrr

Bende bir şarkı arıyorum 2012 de falan ben dinlerdim belki şarkı daha eskidir hiç bilmiyorum yabancı fazla bilinmeyen hafif rap tarzında bir şarkıydı bir erkek söylüyordu klip sarı ağırlıklı böyle bilgisayar yapımı gibi birşeydi bir kadın eşlik ediyordu kısa bir yerinde telefonla konuşur gibi çıkıyordu sesi kliptede gözüküyordu şarkının küçük bir yerinde mary hane diyordu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 20.12.2015 at 17:57 , Misafir king dedi:

Merhaba...Bende bir klip arıyorum.Üstü açık bir otopark var.Otoparkta kimse yok.Sadece bir araba var.Arabanın kaputunun üstünde bir kız bir oğlan var birbirlerine bakıyorlar.Gece vakti.Hava soğuk.Sanatçımızda gökyüzünde yıldızların arasından şarkı söylüyor.Böyle yıldızları çizgiyle birleştirip burçları oluştururuz ya o kılıkta.Hareket ederek şarkı söylüyor.Tarihini bilmiyorum 2005 2009 olabilir.Yabancı bir klip.Coldplay tarzı aradım ama bulamadım.Bulanlara şimdiden teşekkür ederim.

12 saat önce, Misafir Misafir33 dedi:

Ya bu şarkının adı ne arkadaşım.video açılmıyor

Tamam buldum:)Duran Duran-What happens tomorrow

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir aranan sarkkı

merhabalar bir sarkı arıyorum klipte adam istedigi kızı dergilerden kasını gözünü yüzünü kesip birleştirip daha sonra kızı elektrik ile yaratıyor daha sonra kız baskasına asık olup gidiyor bu sarkı yı yada klibi hatırlayan varmı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih ‎17‎.‎09‎.‎2018 at 15:55 , Misafir Sarki ariyorum dedi:

Mehaba arkadaslar bir sarki atiyorum sarkinin baslangicinda polisler olay yerine geliyor 1 tane kiz ölmüş ölen kiz sarkinin devamında melek oluyor kanatlari flan cikiyor insanlara ok flan atiyo 3 yil olmustur bulabilirmisiniz acaba

Give me love - Edd shearan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum böyle bir tane kadın şarkıyı söyleyen sandalla geziyor filan 2. şarkısında sandaldan inip arabaya biniyor araba kırmızı üstü açık eski model arabada arkadaşları da olabilir tam hatırlamıyorum klipler birbiriyle bağlantılıydı.Şimdiden sağolun 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Merhaba, bir şarkı lazım ama ismi aklıma gelmedi bende klibi az çok hatırlıyorum bilen varsa yardımcı olaiblir mi ? klip şöyle , bir kız bir erkek biglisayarda görüntülü konuşuyorlar o ara konuşurken adam şarkı söylüyor böyle devam ederken sonra kızın arkadaşı gelip soyunmaya başlıyorlar. klip bu kadar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bir şarkı arıyorum yıllardır.melodisi okadar güzeldi ki aklımdan çıkmadı ama çok az sahne var aklımda.samanlıkta iğne aramak daha kolay.90larda izlemiştim.yabancı.sağanak yapmurlu bir hava.kalabalık bir liman.büyük bir gemiye biniyor insanlar.şarkıyı söyleyen adamda bir şekilde atıyor kendini gemiye ama onun girdiği bölümde ki insanlar çok zor şartlarda seyahat ediyorlar ve çalışıyorlar.yukarda ise lüks içinde seyahat eden insanlar var.ah bi bulsam şu şarkıyı nasıl sevineceğim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Arkadaşlar yaklaşık 15 sene önceki bir slow şarkıydı siyahi güneş gözlüklü bir adam klipte piano çalıyordu hatta yetenek sizsinize acun misafir olarak çıkarmıştı ve o şarkıyı söylemişti şarkının içinde oooo baby arın narın nooo DİE bişy geçiyodu🙈kafayı yiycem bulamıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 15.08.2015 at 15:05 , Misafir tayfun dedi:

arkadaşlar bende bir klip arıyorum klipte 1 çift var bunlar denizde hortum falan çıkıyo orada bitiyo güzel kygo stole the show tarzı müzik

Bende bunu arıyordum bulamadım lütfen yardımcı olun power all time hits yayınında çıktı deep house tarzı 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.