Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

coktan bulmuşsundur ama ben yinede cevaplamak istedim aradiginiz şarkıyı ben hala dinliyorum klibi benimde ilgimi cekmisti :-) https://youtu.be/tuMgJrFoAFY
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir fearlesslaederrrr

meraba arkadaşlar bi klip arıyorum klipte tiyatro sahnesi gibi bi yerde 2 adam oturuyo biri çocuktu sanırım sonra sırasıyla 3 dansçı gelip dans ediyolardı bunlara bunu bulabilir miyiz çok eski bi yabancı şarkı değil ama bulamadım işte

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bir klip arıyorum bu bi diziden alıntıda olabilir tam hatırlamıyorum .Bi laboratuvar var ve çocuk kıza yeniden mekanik organlar veriyor kız canlanıyor çocukla sarılıyolar  sonra kapı açılıyor çocukla kız makinen altına yatıp kendilerini yok ediyorlar.Lütfen yardımcı olun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum yaklaşık 5 yıl önce dinliyordum sürekli uzun zaman oldu unuttum.melodisi aklımda bir kadın sanatci soyluyor yabanci. Klibinde çok güzel uçuşan elbisesi var ve güzel yağız bir at ile sahilde yürüyorlar genelde butun klipleri bu sekilde mistik ve melankolik.  Latince dil olabilir sarki cok benziyor Lütfen yardım edin.insaalah dinlemissinizdir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar ben bir klip arıyorum bi tane sişman bi adam var bigisayar başında biseyler yiyo sonra kendini bi kadına dönüstürüyo clupta oglanlarla dans ediyo sonra zamanı doluyo filan cok ilginç bi klipti bilen varsa yardımcı olurmusunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir klip arıyorum klipte siyahi bir adam bir odada sandalyede oturuyor ve karşısında bi çok farklı halüsinasyon görüyor. adama saldırmaya koşanlar falan vardı gördükleri arasında

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhaba ben 1 yıl önce dinlediğim şarkıyı arıyorum 

Türk bayan söylüyör ormanda çekilmiş şarkı söyleyerek gidiyor ve ara sırada insanalr yanına geliyorlar bazıları erkekler kavaga ediyor sonrakinde herkes gelip topluca dans ediyorlar hatta pembeli kilolu bir abla vardı ona çok gülmüştüm şarkının sonunda akşam oluyor ve ormada konser veriyor şarkı sonunda erkekler kızı havaya kaldırıp klibi bitiriyorlar 

Lütfen yardım edin 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BEn bir klip arıyorum. Türk rock gruplarından biri. Yavaş bir parça idi. Klipte kadın doğum yapıyor ve sanırım sonra ölüyordu. adam kadının yanında olmuyordu, hatta sanırım kadını aldatıyordu. klibin sonunda adamın kanepede  uzanıyormuş ya da oturuyormuş da ordan kalkarkenki bir sahnesi var. nolur yardımcı olun. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba. Benim aradığım şarkının başında adam kayalıklardan denize atlıyor ve '' A feel love dırıt dırıt dıt dıttıtırı dıt dıttırı dıt'' diye hatırlıyorum. Sanırım bir 5 sene falan oluyor. Bulursanız çok makbule geçer 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Misafir İlayda

Merhabalar, bir klip arıyorum. Yabancı bir şarkı. Klibinde bir kız robot sevgili sipariş ediyordu. Kalbini takıyordu. Sonra bir şey oluyordu ve kız robotu kapı dışına koyuyordu ve yağmur yağdığı için bozuluyordu falan. Şarkının ismi heartlı bir şey diye hatırlıyorum ama emin değilim. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Bir şarkımarıyorum

Merhaba, 90 lı yıllarda bir klip arıyorum.Hareketli bir parçaydı, sarışın bir bayan yanılmıyorsam Fransızca söylüyordu ve klipte bir uçak gemisinden sahneler vardı.Savaş uçakları manevralar yapıyordu.Bilen var mı acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 06.02.2017 at 11:13 , Gogıl dayı dedi:

Slm arkadaşlar. Ben de bir şarkı arıyorum.

90lar 2000 ler olabilir.

Klipte yaşları 9-12 arası olan bir grup çocuk toplanıp bir parti veya disko ortamına giriyor. Dans eden insanların arasına karışıp onlar da hip hop tarzı dans ediyorlar. Hatta bi dans kapışması oluyor ...

Hareketli bir şarkı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

klibi buldum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba bir klip arıyorum yıllar önce izlemiştim klipte küçük bir çocuk vardı çocuğun annesi fahişeydi otel gibi bir yerde geçiyordu klip annesinin müşterileri geliyordu ve çocuk odanın kapısında ders çalışıyordu klipte çatıda piyano çalıyorlardı klibe dair hatırladıklarım bunlar uzun süredir arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.