Jump to content

gloria

Φ Süper Üye
 • Content Count

  10,138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  157

Image Comments posted by gloria


 1. Gerçi, bu amcanın oğlu ya da kızı muhtemelen eşcinsel değildir, bu bayrağı eline tutuşturmuşlardır salla amca demişlerdir sallamıştır ama bu soru güzel bir soru. Eşcinsellere yapılan ayrım ve homofobi insanlık dışı bir şey. Her zaman söylüyorum eşcinsellik bir hastalık değildir ama homofobi bir hastalıktır tedavi ettirilebilir, eğer homofobik iseniz tedavi olun dimi ama. 


 2. Aslında benim derdim mükemmel vücutla değil, öyle olsaydı burada çok daha fazla resim olurduuuu... Mesela bunların her biri sevdiğim dizilerin oyuncuları, o dizilerde bunlardan çoook çok daha yakışıklı oyuncular var, ama benim bir tarzım var, hepsini beğenmiyorum. Dikkat et bu adamların hepsinin bakış ve gülüş şekilleri birbirine yakın, benim sevdiğim şey o bakış ve gülüşün biçimi, yakışıklı diye tanımlamam bu adamları,  bence karizmatik tipler. Ayrıca oynadıkları karakterlerle ilgileniyorum,  gerçek hayatları ile ilgilenmiyorum. Gerçek hayatları hatta insanı hayal kırıklığına ugratabiliyor..


 3. Ekşi Sözlükçülerden birisi seni bak aynen şöyle tanımlamış :) Ve ben de ona aynen katılıyorummmm:

   

  "hayatta olduğu gibi tüm dizilerde ve filmlerde de sonradan patlayan karaktere hayatını adamış biri olarak söyleyebilirim ki hunharca tapılmasına sebep olacak sayısız özelliğe sahip bir çeşit lokumdur kendisi.dizinin başrolüne verilmemiş tüm nitelikler ona bahşedilmiştir.zaten dizide ilk görüldüğü an, bu alemin bilenleri tarafından fark edilmiştir muhakkak.beni buna iten kesinlikle görüntüsü olmamıştır.kendisini biraz kız gibi bulduğumu hatırlıyorum.ama işte her insan hata yapabiliyor.aslında o kadar zaman geçti ki şuanda ilk gördüğümdeki düşüncemi net olarak hatırlayamıyorum.tek bildiğim bir süredir bana yazık olduğu.tanıştığım adamlarda onun mizacını aramaya başladığım...evet evet biliyorum.yalnızca dizi."

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.