Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Liderler

Popüler İçerikler

Üzerinde en yüksek itibara sahip içerik gösteriliyor: 20-09-2022 bütün bölümler

1. az önce titreyerek sokulmuşum gibi kollarının arasına az sonra geçmiş ne varsa toplantıya girerken boy aynasının karşısında durmuş düzeltmiş üstünü başını iyi görünüyorum değil mi? sensiz ne kadar olacaksa artık... senin söyleyeceklerin vardı benim susacaklarım akşam vakti sahile indik demir kilise kapanmış kaldırımda bir dolu insan biraz yaklaşsana yanıma serin oldu üşüyorum... aklından neler geçiyor? gözlerini süzüp bakarken ne kadar uzaklaşıyorsun kendinden ardından durup bakıyorum şüpheler birikiyor içimde ya geri dönmezsen... korktuğum başıma geliyor zaten neyden korksam eksik olmuyor tepemden önce elimi tutmayı bıraktın sonra ardından bakarken yok ya gelir geri gelir değil mi? bir yıl iki ay dört gün oldu yarın beş şunun şurasında ne kaldı ne kadar kaldı? geriye... döşenmiş mayınlar gibi şehrimin seninle gezilmiş her yerine şimdi neresine gitsem sensiz canımı yakıyor adımımı atsam sen çıkıyorsun karşıma evden çıkmasam diyorum yatağım hala sen kokuyor...
    1 puan
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.