Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Liderler

1. Johnydoe

Johnydoe

Φ Üyeler

• Puanlar

20

• İçerik Sayısı

257

2. Radya

Radya

Φ Süper Üye

• Puanlar

18

• İçerik Sayısı

12.250

3. d3fne

d3fne

Φ Yeni Üyeler

• Puanlar

1

• İçerik Sayısı

4

4. İNTERLOCK

İNTERLOCK

Φ Üyeler

• Puanlar

1

• İçerik Sayısı

4.060

Popüler İçerikler

24-05-2021 bütün bölümler gününden beri en yüksek saygınlığı olan içerik fgösteriliyor

1. Şu albümden: Gün Batımı Fotoğraflarım

“Bazen düşünüyorum, ne garip mahluklarız? Hepimiz ömrümüzün kısalığından şikayet ederiz; fakat gün denen şeyi bir an evvel ve farkına varmadan harcamak için neler yapmayız?” / Ahmet Hamdi Tanpınar
    2 puan
  2. Hidilyn Diaz, Filipinler'in tarihindeki ilk Olimpiyat altın madalyasını kazandı
    1 puan
  3. Avustralya, 4x100 serbest bayrak yarışında dünya rekoru kırdı; ABD bronz madalya kazandı
    1 puan
  4. Tunuslu yüzücü Ahmed Hafnaoui, 400 metre serbest stil altın madalya kazandı
    1 puan
  5. Bu arada dünyanın en iyi kadın voleybolcusu İtalyan Paola Egonu Japon gökyüzünde devriye geziyor
    1 puan
  6. Çinli Li Fabin, halterde 61 KG Kategoride Tek Ayakla Yaptığı Kaldırışla Altın Madalya Kazandı
    1 puan
  7. Avustralyalı Yüzücü Ariarne Titmus'un Antrenörü Altın Madalya Zaferinden Sonra Yaptığı Aşırı Kutlamayla Viral Oldu
    1 puan
  8. Mark Zuckerberg, John Denver Müzik Çalarken Bayrak Taşıdığı ve Elektrikli Sörf Tahtasına Bindiği 4 Temmuz Videosu ile İnterneti Şaşırttı
    1 puan
  9. Hailey Bieber, kocası Justin'e katıldığında uzun bacaklı bir görüntü sergiliyor Kaynak: DailyMail
    1 puan
  10. Jennifer Lopez ve Ben Affleck Hamptons'ta birlikte geziyor Kaynak: DailyMail
    1 puan
  11. Channing Tatum kızı tarafından makyaj testine tutuluyor
    1 puan
  12. Heidi Klum En Son Deriler İçinde Görüntülendi
    1 puan
  13. J.Lo'nun En İyi Sokak Stili, Bazen Azın Daha Fazla Olduğunu Kanıtlıyor Kaynak: StyleCaster
    1 puan
  14. Charlize Theron'un Yaz Şıklığına Bir Göz Atın Kaynak: InStyle
    1 puan
  15. Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver 10 Yıldır Süren Boşanma Savaşını Sona Erdirdiler ve Sonunda Boşandılar. Arnold Schwarzenegger ve Maria Shriver, 2011 skandalı ve 25 yıllık evliliğin ardından ayrılan tartışmalı boşanmalarını nihayet bitirmeye yaklaşıyorlar. Hollywood aktörü ve gazeteci, Arnold'un hizmetçisiyle ailelerinin evinde yaşadığı bir romantizm sonrasında Joseph Baena'nın babası olduğunu itiraf etmesinin ardından işi bıraktı. Bununla birlikte, eski çift neredeyse on yıldır çok az ilerleme kaydetti ve yakın zamanda Arnold'un bir "açıklama beyanı" sunduğu bildirildiği için şimdi bir anlaşma yapmaya yakın oldukları söyleniyor. İki ünlü ünlüye yakın bir kaynak, ikisinin de davayı bitirmek istediklerini ve "işleri bitirmeye çalıştıklarını" belirterek bunun "yaklaştıklarına iyi bir işaret" olduğunu belirtti. 73 yaşındaki yıldızın sunduğu belgelerin karşı tarafa “mülkiyet veya destek sorunlarını çözen bir anlaşmaya girmeden önce veya o sırada” sunulması gerekiyor, bu da yasal savaşı sonuçlandırmaya hazır olabileceği anlamına geliyor. Ayrıca Arnold ve Maria'nın 400 milyon dolarlık bir serveti paylaştığı, ancak 1986'daki düğünlerinden önce bir evlilik sözleşmesi imzalamadıkları ve 10 yıllık boşanmanın nedeninin bu olabileceği bildirildi. İki yıldız, 31 yaşındaki Katherine, 29 yaşındaki Christina, 27 yaşındaki Patrick ve 23 yaşındaki Christopher olmak üzere dört çocuğu paylaşıyor. Kaynak: HOLA
    1 puan
  16. Jill Biden, Melania Trump'ın Dergi Tarafından Reddedilmesinden sonra 'Vogue' Kapağını Yer Aldı Jill Biden, Vogue'un Ağustos sayısının kapağını süslüyor. Prestijli moda dergisi tarafından First Lady'nin profili, selefi Melania Trump'ın yayın tarafından ünlü bir şekilde küçümsenmesinin ardından geldi. Vogue'un kapağında yer alan son first lady, Trump yönetimini tamamen es geçerek dergiyle birlikte Michelle Obama'ydı. Jill Biden, 70 yaşındaki çocuğu Beyaz Saray'ın güney bahçesinde donanma Oscar De Le Renta elbisesiyle gösteren ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından çekildi. Bu, kendisinden önceki birçok first lady'nin aksine, cover için davet edilmemesine duyduğu öfkeyi ifade eden Melania Trump'a bahşedilmeyen bir onur. "Vogue dedi ki, ah, bir profil yapmak istiyoruz. Profil mi? F*** sen, profil. Hiçbir profile ihtiyacım yok. Evet, başka bir profile ne ihtiyacım var?" Melania Trump, 2018'de "Bir kapak olabilir. Bir kapak olabilir miyim? Vogue ve herhangi bir dergi umurumda değil." Ses, 2018'de Melania'nın eski arkadaşı ve yardımcısı Stephanie Winston Wolkoff tarafından Melania & Me kitabını yazmaya devam eden gizlice kaydedildi. "Sen Eylül kapağı değil misin?" Wolkoff kayıtta Trump'a sordu. Trump, "Benimle dalga mı geçiyorsun? Olmaz," diye yanıtladı. Wolkoff, "Öyle olsaydınız hayal edebiliyor musunuz? Bu olurdu..." dedi. Trump, "Olmaz. Evet ama asla yapmazlar" dedi. Vogue editörü Anna Wintour, Trump'ın küçümsemesine hiçbir zaman doğrudan değinmedi, ancak derginin siyaset konusundaki duruşundan ve siyasetten kimi öne çıkarmaya karar verdiklerinde tarafsız olmadıklarından bahsetti. Wintour, CNN'e 2019'da Michelle Obama, Jacinda Ardern ve Hillary Clinton'a atıfta bulunarak, "Açıkçası bunlar ikon olduğunu ve kadınlara küresel bir perspektiften ilham verdiğini düşündüğümüz kadınlar" dedi. "Ayrıca şimdi denemenin zamanı olduğunu daha da güçlü hissediyorum ve bence insan adil olmalı, her yönden bakmalı - ama bunun bir tavır almama zamanı olduğunu düşünmüyorum." editör ekledi. "Bence herkes için her şey olamazsın." Melania'nın o zamanki sözcüsü Stephanie Grisham, Wintour'a yönelik sert bir açıklama yaptı. Grisham, "Vogue'un kapağında olmak Bayan Trump'ı tanımlamıyor, o oradaydı, ilk hanımefendi olmadan çok önce yapıldı" dedi. "Amerika Birleşik Devletleri'nin First Lady'si olarak rolü ve yaptığı her şey, bazı yüzeysel fotoğraf çekimlerinden ve kapaklardan çok daha önemli" diye ekledi. "Bu, moda dergisi endüstrisinin ne kadar taraflı olduğunu ve Anna Wintour'un gerçekte ne kadar güvensiz ve dar görüşlü olduğunu gösteriyor." Kaynak: Newsweek
    1 puan
  17. Şef Curtis Stone, Adorable Instagram'da Karısı Lindsay Price'ın Güzelliği Hakkında Konuştu: 'Gezegendeki En Güzel Kadın' Curtis Stone'un eşi Lindsay Price hakkında söyleyecek harika şeylerden başka bir şeyi yok! Los Angeles restoranları Maude ve Gwen'in sahibi olan Avustralyalı ünlü şef, haftaya Splitting Up Together aktrisine tatlı bir övgü paylaşarak başladı. "Her gün bir makyaj parçası değil, bu doğal güzelliğin yanında uyanıyorum" diye yazdı çiftin birlikte sıcacık bir fotoğrafını. 45 yaşındaki Stone, Price'a sevgiyle "gezegendeki en güzel kadın" demeye devam etti. "SEN doğal bir güzelsin!" 44 yaşındaki aktrisi ekledi, ardından kendi kendine buharlı bir açıklama yaptı. "Ayrıca yalan söyledim. Şu anda giydiğin beyaz keten pantolonun içi biraz açık olabilir." Kaynak: PEOPLE
    1 puan
  18. Jill Biden Çiçekli Elbise ve Bilek Bağlamalı Espadrillerde Yaz Şıklığında Zirvede Jill Biden, Beyaz Saray'da bir öğleden sonra gezintisi için en şık yaz takımını giydi. Dün Başkan Joe Biden ile Beyaz Saray'ın Güney Bahçesi boyunca yürürken, First Lady, diz boyu bir siluetde mor, sarı ve yeşil çiçek desenli kısa kollu bir elbise seçti. Biden, omuzlarına krem rengi klasik bir süveterin yanı sıra birkaç gümüş bilezik ve bir çift çiçekli küpe takarak renkli numarayı süsledi. Güneşin UV ışınlarını yenmek için bir çift keskin Ray-Ban havacı güneş gözlüğü de taktı. Ayakkabı söz konusu olduğunda, Biden klasik bir yaz mevsimi ürünü seçti: espadril. Castañer stilinde siyah kanvas bir burun ve 3 inç jüt kama topuğun üzerinde ten rengi arkası açık bir kayış bulunur. Biden'ın takozları, önde fiyonklarla düğümlenen, etrafı saran siyah şerit ayak bileği bağlarıyla daha da vurgulandı. Bileği saran sandaletler, destekleri ve şık stilleri nedeniyle bu sezon trend oldu, Lizzo, Kim Kardashian ve Hailey Bieber gibi yıldızların stiletto pompaları ve sandaletleriyle çok sevdiler. First lady's espadrill'leri şu anda Net-a-Porter.com'da 135 $'a satılıyor. Kaynak: FN3
    1 puan
  19. Bella Hadid, Transparan Bir Üst ve Yılan Derisi Pantolonuyla Kendini Serbest Bıraktı Her zaman, her zaman duracağım birkaç moda anı vardır: açık bir tanga, otantik bir vintage görünüm, yüksek moda bir kıskaç, vb. Ne diyebilirim? İstedikleri gibi giyinen kadınlara bayılırım. Kaynak: Seventeen
    1 puan
  20. Sharon Stone Sarı Bikinisiyle Mutlu Yazlar Dedi
    1 puan
  21. Liam Neeson: James Bond Olsaydım Natasha Richardson Benimle Evlenmezdi Bir ömür boyu aşk. Liam Neeson ve Natasha Richardson'ın ilişkisi bir filmden fırlamış gibiydi ve Richardson 2009'da vefat etse de Neeson onu övmeyi hiç bırakmadı. The Taken aktörü ve Parent Trap yıldızı 1993'te Broadway'in Anna Christie'si üzerinde çalışırken tanıştı. O sırada Richardson, yapımcı Robert Fox ile evliydi, ancak Kuzey İrlandalı yerliyle olan kimyası ikisi için de inkar edilemezdi. Richardson, Neeson ile olan ilişkisinin başlangıcını “kötü zamanlama” olarak adlandırsa da, evliliği aynı anda sona eriyordu, bunun onların geleceğini etkilemesine izin vermedi. Gösterinin kapanmasından kısa bir süre sonra Fox ile evliliğini sonlandıran Kabare yıldızı, Mart 2009'da yayınlanan bir röportajda Daily News'e “Açıkçası ona çok aşık oldum” dedi. Ayrıca Neeson'un bir hanımefendi olma geçmişinin onun için önemli olmadığını da ortaya koydu. Richardson, “Kadınların ona aşık olmasından memnunum çünkü nedenini biliyorum” dedi. Neeson, Schindler'in Listesini çekerken Richardson Polonya'ya uçtuktan sonra, oyuncudan bir doğum günü kartı aldıktan sonra, kasırga romantizmi başladı. ABD'ye döndükten sonra, çift New York'ta bir çiftlik evi satın aldı ve Temmuz 1994'te düğümü mülklerine bağladılar. Asylum oyuncusu, şenliklerde Van Morrison'ın düğün şarkısı “Crazy Love”ın serenatı ile damadını şaşırttı. Aralık 1994'te yeni evlilerin ilk ortak filmi Nell sinemalarda gösterime girdi ve altı ay sonra anne baba oldular ve Haziran 2015'te oğulları Micheál'ı karşıladılar. Ertesi yıl oğulları Daniel doğdu. Ancak Mart 2009'da İngiliz aktris, çiftin en büyük oğluyla Kanada'nın Québec kentinde kayak tatili yaparken Mont Tremblant'ta yeni başlayan bir yokuştan aşağı düştüğünde trajedi yaşandı. Başını kasksız vurdu ve bildirildiğine göre tıbbi müdahaleyi geri çevirdikten sonra odasına geri getirildi. Neeson, 2014 yılında Anderson Cooper ile 60 Dakika boyunca yaptığı bir röportajda, “Onunla konuştum ve o, 'Aman canım, karda takla attım' dedi. Bunu böyle tanımladı” dedi. Başlamak için iyi hissetmesine rağmen, oyuncu düşüşü sırasında travmatik bir beyin hasarı geçirdi ve daha sonra Montreal'deki hastaneye kaldırıldı. Kocası geldiğinde, beyin ölümü gerçekleştiği ve yaşam destek ünitesinde olduğu söylendi. Aşk Aslında yıldızı, “Ona gittim ve ona onu sevdiğimi söyledim” dedi. “[I] dedi ki, 'Tatlım, bundan geri dönmeyeceksin. Başını çarptın. Bu - beni duyabiliyor musun bilmiyorum, ama bu - olan bu. Ve seni New York'a geri getiriyoruz. Tüm ailen ve arkadaşların gelecek.’ Ve aşağı yukarı bu kadardı.” 18 Mart 2009'daki ölümünden bu yana, Neeson kendini işle meşgul tuttu ve kaybı konusunda nispeten sessiz kaldı. Aşkından bahsettiğinde, 15 yıldır birlikte yaşadıklarına sevgiyle yaklaşıyor. İki çocuk babası 2016'da bir Facebook gönderisinde "Dünyadaki en zor şeyin sevdiğiniz birini kaybetmek olduğunu söylüyorlar" dedi. "Eşim beklenmedik bir şekilde öldü. Bana çok neşe getirdi. O benim her şeyimdi.” Neeson'un merhum karısı ve onun zamansız ölümünden önceki hayatları hakkında söylediği her şeyi görmek için aşağı kaydırın. Kaynak: US Magazine
    1 puan
  22. Süper model Cara Delevingne'in yetişkin oyun evinin içine göz atın İlk önce burada duydunuz: Top çukurları yeni ıslatma küvetleridir. Yani, Cara Delevingne'in ev tasarımı trendlerini başlatmakla bir ilgisi varsa. Süper model, Architectural Digest'in son sayısında “Kötü bir gün geçiriyorsam, sadece top çukuruna atlarım” dedi. "Bir top çukurunda gerçekten ağlayamazsın." Bu daha önce hiç düşünmediğimiz bir şeydi, ama şimdi merak ediyoruz. Ve gerçekten, merak uyandırıcı, Los Angeles'taki meskenin geri kalanını tanımlamak için harika bir kelime. Delevingne, dış tasarımın İngiliz kırsalı stiline sahip olduğunu ancak içeriden “Alice Harikalar Diyarında” yoluyla açık/kapalı bir oyun alanı gibi olduğunu” söyledi. "Uygun bir yemek odası, oturma odası ve harika bir mutfak var," diye açıkladı. “Ama aynı zamanda bir tür yolculuk. Ne kadar derine inersen, o kadar çok hazine keşfedersin." Örneğin, oturma odası ilk bakışta oldukça standart görünüyor - muhteşem bir şömine, düello kanepeleri ve oldukça yeşillik. Ancak daha yakından incelediğinizde, Gucci duvar kağıtlı odanın mevcut bir avizenin içine yerleştirilmiş bir disko topu, köşede oturan bir Playboy langırt makinesi ve şöminenin sağ tarafında vajina gibi görünecek şekilde tasarlanmış bir tünel olduğunu fark edeceksiniz. Evet, doğru duydunuz. Delevingne, bitişik bir ranza odasına açılan vulval yumuşak bir heykelin içinden gizli bir geçite sahiptir. "Düşünmek için geldim. Ben buraya yaratmak için geldim. Vajina tünelinden ilham alıyorum, ”dedi bu özellik için bir videoda. Ayrıca eski bir oyun masası ve Santa Monica iskelesinden bir çarkıfelek, giydirme partileri için bir kostüm odası ve havuzun yanında tek boynuzlu at gibi eğlenceli şamandıralarla dolu iki yer üstü trambolin bulunan çadırlı bir poker odası da var. gökkuşağı. Ve Delevingne evde bir yerden başka bir yere giderken yürümüyor… pembe jiletiyle geziniyor. Kulağa eğlenceli gelse de pratiktir. "Bu evin çok sert zeminleri var," diye açıkladı. "Yani yere çok fazla basarsan ayaklarını acıtır." Hadi ikile! Kaynak: TODAY
    1 puan
  23. Kendall Jenner'ın bacakları beyaz kısa bir elbise ve topuklularla 2 km uzunluğunda görünüyor Kendall Jenner, birlikte çalıştığı şeyi göstermekten korkmuyor. 23 Haziran Çarşamba günü, manken, İşçi Bayramı'ndan önce, sadece üyelere açık kulüp Soho House'un Malibu'daki yeri olan Little Beach House'a gitmek için bir arkadaşıyla dışarı çıkarken, yazı kucaklayan ve elinden geldiğince beyaz giydiği görüldü. Her şeyi şık tutarken sıcağı yenmek için Jenner, tek düğmeli beyaz bir blazer ile uyumlu bir yüksek belli mikro etek ve sandalet topuklu ayakkabılar eşleştirdi. Altın bir kolye, bazı kaplumbağa kabuğu güneş gözlükleriyle aksesuarları sade tuttu ve saçlarını basit bir at kuyruğu yaptı. Bu, Kendall'ı ilk kez erkek arkadaşı Devin Booker hakkında ilk kez konuştuğu Keeping Up With Kardashians toplantısının son bölümünden bu yana dışarıda gördüğümüz ilk zamanlardan biri. "O benim erkek arkadaşım," dedi model gülümseyerek. Kendall, sevgilisiyle ilgili işlerin ciddi olduğunu kabul etmeye istekli olsa da, Devin ile ilişkisini neden bu kadar özel tuttuğunu da anladı ve aşk hayatını bunca zamandır KUWTK spot ışıklarından bilerek uzak tuttuğunu açıkladı. Kendall, özel aşk hayatı hakkında “Benim için her zaman daha iyi çalıştığını hissediyorum” dedi ve küçük kız kardeşi Kylie Jenner'ın da aynı yaklaşımı benimsediğini söyledi. Kendall, "Ablalarıma hiç alınmayın ama Kylie ve ben özellikle ablalarımızın evliliklerini, ilişkilerini ve ayrılıklarını izleme ve bunları herkesin önünde yapma fırsatı bulduk" dedi. “Gerçekten genç yaştan itibaren kişisel bir tercihti.” Devam etti, "Bence bu hayatımı çok daha kolaylaştırıyor ve ilişkimizi çok daha iyi hale getiriyor, dürüst olmak gerekirse... Sadece bunun özel bir mesele olduğunu ve kimsenin yargılaması ya da bilmesine gerek olmadığını hissediyorum." Phoenix Suns oyuncusu Booker, Salı günkü maçında ciddi bir sakatlık yaşadı ve sahada sert bir temastan sonra soyunma odasına yürürken kanaması oldu. Yıldız, takımının sadece 0,7 saniye kala beklenmedik bir basketle kazandığı maçın bitiminden önce dikiş atıp geri döndü. Kaynak: HOLA
    1 puan
  24. Jennifer Lopez, etkileyici karın kaslarını gösteren bir fotoğraf paylaştı
    1 puan
  25. Channing Tatum, kızı Everly'nin Yüzünün İlk Fotoğrafını Paylaştı: "Benim Dünyam ve Kalbim"
    1 puan
  26. Brooke Shields ve Kızları Eşleşen Gingham Mayolarında Göz Kamaştırıyor
    1 puan
  27. Heidi Klum, Yüksek Yarıklı Leopar Elbise ve Uyluk Çizmelerle Vahşi Tarafta Yürüyüşe Çıkıyor
    1 puan
  28. Hailey Bieber ve Eşi Justin Bieber Fransa Cumhurbaşkanıyla Buluştu Hailey ve Justin Bieber, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve eşi Brigitte Macron ile bir araya geldikleri Paris'te haftaya başlıyorlar. Davet için nasıl giyindiler? Şaşırtıcı bir şekilde: Hailey, Femme Los Angeles sandalet topuklu ve Linda Farrow güneş gözlüklü çıplak bir LaQuan Smith kesim elbise giymeyi seçti. Little Liffner çantasıyla aksesuar yaptı. Karın kasları şu görünümle çok belirgindi: Kaynak: ELLE
    1 puan
  29. Heidi Klum Turuncu Bikiniyle Mutlu Hafta Sonu Dedi Kaynak: EatThis, NotThat Health
    1 puan
  30. Vin Diesel'in 3 çocuğu, 'Hızlı ve Öfkeli' oyuncularıyla poz verdi Vin Diesel büyük film olaylarının emektarı olmasına rağmen, çocuklarını nadiren yanında getirir. Perşembe günü, 53 yaşındaki aktöre üç çocuğu Hania, 13, Vincent, 11 ve Pauline, 6, Los Angeles'taki Universal CityWalk'ta bir Fans First etkinliğinde katıldı. Etkinlik, 25 Haziran'da vizyona giren en yeni "Hızlı ve Öfkeli" filmi "F9: The Fast Saga"yı kutlamaktı. Diesel'in başrol oyuncuları Jordana Brewster, Sung Kang ve Tyrese Gibson etkinliğe katıldı ve Diesel'in gerçek hayattaki çocukları ve karısı Paloma Jimenez, ekrandaki ailesine katıldı. Diesel'in oğlu Vincent, gelecek filmde genç Dom oynayacak. Diesel'in küçük kızı Pauline, 2013'te hayatını kaybeden eski rol arkadaşı Paul Walker'ın adını aldı. Diesel ve Walker sadece ekrana yakın değil, aynı zamanda kapalıydı. 2015'te Diesel, BUGÜN Walker'ın Pauline geldiğinde "odada" olduğunu ve adının Walker'ın her zaman orada olmasını sağlamanın bir yolu olacağını söyledi. "Bilirsin, hatırasını ailemin ve dünyamın bir parçası olarak tutmanın bir yolu gibi geldi" diye açıkladı. Aileden bahsetmişken, Walker'ın kızı Meadow, geçen yıl Instagram'da Diesel'in çocuklarıyla bir fotoğraf paylaştı. 22 yaşındaki sevimli selfie'ye "sonsuza kadar aile" yazısı yazdı. Kaynak: TODAY
    1 puan
  31. Emily Ratajkowski Yeni Aşırılıklara İmza Attı Emily Ratajkowski asla standart bir ekin üstünü seçecek biri değil. Dün, formuna sadık kalarak, standart askılı yazlık kıyafetinizden başka bir şey olmayan askılı bir üstte çıktı. Manken-aktris-iş kadını, tam bir ab-açıklama veren ve sadece küçük bir metal kanca ile bağlanan Cult Gaia'nın yakalı bir versiyonunu seçti. Mümkün olduğunca fazla gövde göstermek için Ratajkowski, rahat spor ayakkabılarla bir çift düşük askılı kot pantolon giydi, yüksek ama alçak anahtar stilinin özü. Bu görünüm belki de Ratajkowski'yi mahsulün kraliçesi olarak taçlandırıyor. Onları neredeyse her şeyle giydi: uzun etekler, miniler, bol kot pantolonlar, yüksek belli pantolonlar. Geçmişte kot sutyenler, seksi hırkalar ve bebek göğüslerini ortaya çıkaran düğmeler giyiyordu. Aslında, Google'da "Emily Ratajkowski kırpma üstü" yaparsanız, 20.000.000'den fazla görüntü sonucu elde edersiniz. Bu tam bir başarı. Bu cüretkar bakışı başka bir ek olarak düşünün. Kaynak: Vogue
    1 puan
  32. Orlando Bloom ve Katy Perry Venedik'te Köprü Altında Şan Öpücüğü Orlando Bloom ve Katy Perry, İtalya'nın romantizmini hissediyorlar. Çarşamba günü, 44 yaşındaki Karayip Korsanları aktörü, kendi çekimlerini paylaşan 36 yaşındaki nişanlısıyla Venedik gezisinden bir dizi fotoğraf ve video paylaştı. Bir anlık görüntüde, çift birlikte gondol sürerken ve bir köprünün altından geçerken öpüşüyor. Bloom, Instagram gönderisine "🍕dump ve iyi şanslar için köprünün altından bir öpücük 🍀" yazdı. Bir kaynağın PEOPLE'a verdiği demeçte, çift Pazartesi günü Aperol spritzinin tadını çıkarırken tekne gezintisine çıkarken görüntülendi, "Orlando ve Katy Pazar günü Venedik'e geldi. [Kızı] Daisy ve [Bloom'un oğlu] Flynn onlarla ve diğer aile üyeleriyle birlikte. . Şehri bir gondol üzerinde gezdiler ve spritz'in tadını çıkardılar." Ailenin İtalya'ya kaçışı, Perry'nin 9 aylık Daisy'nin son kilometre taşını açıklamasından birkaç hafta sonra geldi. Perry, Ryan Seacrest ile Canlı yayında bir görünüm sırasında "Emekliyor ve bir dişi var" dedi. "Gerçi zar zor geçti." "Aslında dişlerimden biri gibi," diye şaka yaptı. "Üstte oldukça iyi dişlerim var ama gerçekten alt dişlerimi görseydiniz, biraz ilginçler, ama bence bu karakter!" Bloom The Guardian'a Mart ayında yaptığı açıklamada, kızı Daisy Dove'u Ağustos ayında tekrar karşılamalarından bu yana kendisinin ve Perry'nin cinsel aktivitelerini sınırladıklarını söyledi. "Ne sıklıkla seks yaparsın?" Carnival Row yıldızının yanıtladığı muhabire, "Yeterli değil - daha yeni bir bebeğimiz oldu" dedi. Perry, Şubat ayında Jimmy Kimmel'e kızına sahip olmanın "hayatım boyunca verdiğim en iyi karar" olduğunu söyledi. Ayrıca Daisy'ye sahip olmanın aslında kendisi ve Bloom için bilinçli bir karar olduğunu doğruladı ve yeni anneliğe adım atarken yanında "ailesi, desteği ve inanılmaz bir nişanlısı" olduğunu söyledi. Şarkıcı, Bloom'dan övgüyle söz etti: "İnanılmazdı, inanılmazdı ve çok aşığız ve çok minnettarız." Kaynak: PEOPLE
    1 puan
  33. Irina Shayk'ın Son Sokak Stili Alçak Kotlardaki Duruşunuzu Yeniden Geçirmenizi Sağlayacak Çok bilge Sophie Turner'ın bir keresinde söylediği gibi, alçak kot pantolonlar "bir tür saldırgan" ve daha fazla aynı fikirde olamazdım. Ancak şunu söyleyeceğim, Irina Shayk'ın son zamanlarda nostaljik akıma bakışı dikkatimi çekti. Doğrudan 2000'lerden görünen bir kıyafetle, model son derece düşük belli bir kot pantolonu ve şeffaf siyah bir korse üstünü sallayarak çok basit ama çok etkileyici bir görünüm yarattı. Kısa süre önce Kanye West ile Fransa gezisinden dönen Irina, 4 yaşındaki kızı Lea ile birlikte New York'ta bu kıyafetle dolaşırken görüntülendi. Klasik siyah tonlar, sade gümüş takılar ve beyaz bir Burberry çanta ile aksesuar yaptı ve günün ilerleyen saatlerinde büyük boy bir deri ceket ekledi. Irina'nın kotu benim zevkime göre biraz fazla düşük olsa da, oldukça mükemmel bir kıyafeti bir araya getirdiğini kabul etmelisiniz ki bu, trend hakkındaki duruşunuzu yeniden gözden geçirmenize bile neden olabilir. İleride, görünüme her açıdan hayran kalın. Kaynak: POPSUGAR
    1 puan
  34. Angelina Jolie, Brooklyn'de dolaşırken beyaz transparan elbisesiyle melek gibi görünüyordu. Angelina Jolie, son zamanlarda Brooklyn'de görüntülendi. Pazartesi günü, 'Come Away' oyuncusu, ten rengi dairelerle eşleştirilmiş uzun beyaz şeffaf kemerli bir elbise ve aksesuar olarak omzunda beyaz ve kahverengi bir Louis Vuitton çanta içinde melek gibi görünüyordu. Yüzünü mavi bir maskeyle korudu. Kaynak: Hola
    1 puan
  35. Kim Kardashian Salı günü Taco'yu Neon Bikiniyle Kutladı
    1 puan
  36. Hailey Bieber kıskançlık yaratan podyum fiziğini sergiledi Kendini antrenman rejimine adamıştır. Ve Hailey Bieber Perşembe günü Batı Hollywood'da başka bir antrenmana girerken podyum fiziğiyle inanılmaz görünüyordu. Pilates dersinden jimnastik salonuyla honlanmış karın kasları ve bacakları tam ekranda çıkarken tüm gözler 24 yaşındaki Hailey'deydi. Zeytin yeşili bir spor sutyeni ve uyumlu bir çift antrenman şortu giyen Hailey, başka bir ter seansının ardından dersten çıkarken hayal gücüne çok az şey bıraktı. Podyum kraliçesi, hafif esmer buklelerini zahmetsizce şık bir şekilde kazıyarak gün ışığına çıkarken canlanmış görünüyordu. Hailey, egzersiz yapmasına rağmen, imzası olan altın halka küpeleri ve kat kat kolyeleriyle bu görünümü canlandırmasına engel olmadı. Belki de en dikkat çekici olanı, kocası Justin Bieber'ın 2018'de Bahamalar'da kendisine teklif ettiği dudak uçuklatan pırlanta yüzüktü. Güzel tenini gizleyen ve görünürde maskesi olmayan bir çift siyah güneş gözlüğü ile dışarı çıktı. Hailey ince beline beyaz bir kazak bağladı ve siyah sandaletleriyle dışarı çıktı. Gereksiz eşyalarla çıkmaza girmemeyi tercih eden Hailey, sadece yeniden kullanılabilir beyaz bir fincan ve cep telefonuyla sınıftan ayrıldı. Düzenli olarak egzersiz yaptığı görülen Hailey, açıkçası pandeminin egzersiz rejimine müdahale etmesine izin vermemiş. Kadın Sağlığı Going For Goal podcast'i ile ilgili bir röportajda Hailey, boks ve Pilates'in yardımıyla formda kalmaktan hoşlandığını açıkladı. Bu yılın başlarında podcast'te “Egzersiz aklımı tutan başka bir şey… ve vücudum gerçekten sağlıklı” dedi. 'Pilates ve kardiyo için boksu gerçekten seviyorum. Haftada birkaç seans spor salonu, ağırlık çalışması ve kardiyo yapacağım.' “Eskiden bir balerindim, bu yüzden Pilates benim için vücudumu kişisel olarak en iyi şekle sokar çünkü çok uzar” diye açıkladı. Ve Pilates'teki birçok hareket dansa çok benziyor. Sanırım bu yüzden onunla özdeşleşiyorum ve onu çok seviyorum.' Kaynak: DailyMail
    1 puan
  37. Ablacım ellerine sağlık 11 sene sonra da olsa :))
    1 puan
  38. Sarah Jessica Parker, 11 yaşındaki kızını işe getiriyor - resimlere bakın! Sarah Jessica Parker'ın kızı olduğunuzda, "çocuğunuzu iş gününe götürün" özellikle eğlenceli bir deneyimdir. Pazar günü, oyuncu kızı Tabitha Broderick'i Sarah Jessica Parker'ın New York City ayakkabı mağazası SJP'ye bir okul gezisine getirdi ve görünüşe göre 11 yaşındaki çocuk çok eğlenmiş. Bir moda tutkunu olarak oldukça ün kazanmış olan "Sex and the City" yıldızı, geçen yaz New York City'deki amiral mağazasını Manhattan'ın merkezinde açtı ve ayrıca dünya çapında toplam sekiz mağaza lokasyonuna sahip. Anne-kız ikilisi gezilerinden bir fotoğrafta mağazanın dışında poz vererek keskin stil anlayışlarını sergilediler. Tabitha çiçek desenli fırfırlı kollu elbise ve canlı bir maske içinde sevimli görünürken, annesi gri kolsuz bir elbise ve lacivert bir maske içinde serin kaldı. 56 yaşındaki, kızıyla uyumlu metalik ayakkabılarda da koordine oldu. Mağazaya girdiklerinde, çift en yeni ayakkabı teşhirlerine bakarken eğleniyor gibiydi ve Tabitha bir çift burnu açık sandalet giydi. Tabitha'nın ikiz kız kardeşi Marion geziye katılmadı ve 11 yaşındaki çocuk, şık annesinin kesintisiz ilgisinin tadını çıkarıyor gibi görünüyordu. Üç çocuk annesi, çocuklarıyla pek kamuoyu önüne çıkmıyor, ancak 2018'de ikizlerini New York City Balesi'nin Bahar Galasına götürdü ve fotoğraflar oldukça sevimliydi. Anneleri gibi, kızlar da cilveli elbiseler ve eğlenceli saç bantları içinde oldukça kusursuz görünüyorlardı. Aynı yıl, gururlu anne, okuldaki ilk gününde kızlarından birinin fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafa "4. sınıfın ilk günü" yazdı. "Sırt çantası yok, kitap yok, okul malzemeleri yok. Umarım sadece biraz güven ve bilinmeyenin heyecanı. Düşüş, vaatler ve olasılıklarla dolu. X, SJ. Ps kocama beni yakaladığı için teşekkürler." Parker ayrıca 18 yaşındaki oğlu James Wilkie'nin annesi ve kısa süre önce lise mezuniyetini kutlarken nadir bir fotoğrafını paylaştı. Geçen Ekim ayında aktör, oğluna 18. doğum gününde tatlı bir haykırış da gönderdi. Aktör, "Sevgili oğlum James Wilkie, bugün 18 yaşındasın. O yılların geçmesine hayret ediyorum ama aynı derecede genç bir adama dönüşüyorsun" diye yazdı aktör. "Sen geleceğine doğru atlarken, önümüzdeki yıl için ayrıcalıklı, kararlı, kendinden emin ve neşeli tanığın olmaya devam ediyorum." Kaynak: TODAY
    1 puan
  39. Ivanka Trump Güzel Vücudunu Sergileyen Spor Kıyafetiyle Yürüyüşe Çıkmış Ivanka Trump, bu hafta sonu kocası Jared Kushner ve aile köpeği Winter ile birlikte yürüyüşe çıktığında Miami'nin ılık havasından tam olarak yararlandı. tonlu rakam. 39 yaşındaki, 40 yaşındaki Jared ile birlikte yürürken zinde ve sağlıklı görünüyordu, iki iriyarı Gizli Servis ajanı onu takip ederek eski Beyaz Saray danışmanlarına göz kulak oldu. Kaynak: DailyMail
    1 puan
  40. Salma Hayek'in Hareketleri Kimseyi Şaşırtmıyor - Hala Dans Hareketlerini Mükemmel Yapıyor Salma Hayek, yeni filmi The Hitman's Wife's Bodyguard'ı tanıtmak için en iyi dans hareketlerini sergiliyor. Bugün, Frida oyuncusu Instagram'da kendisinin ve bir dansçı ekibinin Britney Spears'ın ikonik çıkış single'ı "...Baby One More Time"a ayarlanmış küçük bir koreografide yer aldığı hızlı bir video klip paylaştı. 1998'deki hit şarkı, Hayek'in yakında çıkacak olan filminde yer alıyor ve uygun bir şekilde #HitmansChallenge olarak adlandırılan yeni bir dans trendi, Spears'ın orijinal müzik videosundaki ikonik hareketlerine dans eden insanları içeriyor. Genellikle tasarımcı kıyafeti veya boğucu mayo giyen Hayek (sosyal medyadaki varlığına bağlı olarak) dans seansı için giyinmiş, siyah V yakalı bir bluz, uyumlu yoga pantolonları ve atletik spor ayakkabılar giyiyor. Yıldızın dans becerileri kısa klipte oldukça etkileyici ve hatta Spears'ın kusursuz bir yelpaze tekmesi, çoklu saç kırbaçları ve ölüm düşüşü gibi klasik hareketlerinden bazılarını gerçekleştirmeyi başarıyor. "Bana #hitmanschallenge bebeğini göster! Muéstrame tu mejor #hitmanschallenge bebeğim!" Hayek gönderiye bir açıklama yaptı. "İzliyor olacağım." Hayek, 2017 yapımı The Hitman's Bodyguard'ın devam filminde Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson ile birlikte rol alıyor. Orijinal aksiyon filminde kısa bir kamera hücresinden sonra, yönetmen Patrick Hughes, Hayek'in karakteri Sonia Kincaid'i devam filminde daha fazla görmek isteyen hayran geri bildirimlerini dinledi. Hayek, Variety'ye "Açıkçası şok oldum" dedi. "Birçok filmde bulundum ve burada 'Aman Tanrım, sen filmdeki en sevilen karakterlerden birisin' çağrısını alıyoruz. Pek çok kez. Ama ilk defa 'seyirciyi dinleyeceğim' diyen bir yönetmen vardı." Kaynak: Bazaar
    1 puan
  41. Beyoncé, NBA Gecesinde Jay-Z ile Korse Deri Mini Elbiseyle Büyüledi Beyoncé dün Brooklyn'de Jay-Z ile ender bir halka açık randevu gecesi yaptı ve o günkü gerçek zamanlı kıyafeti paylaşma nezaketini gösterdi. Çift, Barclays Center'da Brooklyn Nets ile Milwaukee Bucks NBA maçına katıldı ve sahada sevecen bir şekilde fotoğraflandılar. Beyoncé, kıyafet fotoğraflarını da Instagram'da paylaştı. Oyun için, markanın açık, mücevherli houndstooth deri gömlek ile bir David Koma deri korse elbise giydi. Christian Louboutin pompalarıyla aksesuar yaptı. gündelik. Beyoncé bu yıl cömert davranarak yarı düzenli olarak günün kıyafeti fotoğraflarını paylaşıyor. British Vogue'a son büyük röportajını Kasım 2020'de verdi ve burada COVID-19 salgınının ortasında geçirdiği yılı yansıttı. 2020 onu “kesinlikle değişti. Bir pandemi ve mevcut sosyal huzursuzluk içinde yaşamı deneyimlemek ve değiştirilmemek zor olurdu ”dedi. “Hala hareketsizken sesimin daha net olduğunu öğrendim. Bu zamanı ailemle gerçekten çok seviyorum ve yeni hedefim yavaşlamak ve hayatımdaki stresli şeyleri atmak. Müzik sektörüne 15 yaşında girdim, dünyayı seyrederek büyüdüm ve durmadan projeler ürettim. Limonata'yı Formasyon Dünya Turu sırasında çıkardım, ikiz doğurdum, Coachella'da performans sergiledim, Homecoming'i yönettim, Jay'le başka bir dünya turuna çıktım, ardından Black Is King, hepsi arka arkaya. Ağır ve telaşlı oldu. Mirasımı inşa etmeye ve kültürümü bildiğim en iyi şekilde temsil etmeye odaklanmak için çok zaman harcadım. Şimdi, sevincime odaklanmak için kendime izin vermeye karar verdim.” Kaynak: Cosmopolitan
    1 puan
  42. Madonna ve 6 Çocuğu Babasının 90. Doğum Gününü Kutluyor -- Aile Fotoğrafına Bakın Madonna'nın babası Silvio'nun 90. doğum günü bir aile meselesiydi. Pop ikonu, Cuma günü doğum günü dönüm noktasını kutlayan babası ve altı çocuğuyla birlikte bir video montajını paylaştı. The Stranglers'ın "Golden Brown" adlı videosunda, çocukları Leelanau Yarımadası'ndaki Ciccone Vineyard & Winery'de büyükbabalarıyla gülümseyerek ve harika vakit geçirirken ve hepsinin birlikte poz verdiği bir fotoğrafta görülüyor. 62 yaşındaki Madonna, 24 yaşındaki Lourdes Leon, 20 yaşındaki Rocco Ritchie, 15 yaşındaki David Banda, 15 yaşındaki Mercy James ve 8 yaşındaki ikiz kızları Stella Ciccone ve Estere Ciccone'nin annesi. Şarkıcı, gönderisinin yanında, "Babam, ABD'de bir İtalyan Göçmen olarak büyüyen ve birçok travma yaşayan ama her zaman sahip olduğu her şey için çok çalışan bir kurtulandır" diye yazdı. "Bana hayatta çok çalışmanın ve kendi yolunu kazanmanın önemini öğretti............. Tekrar teşekkür ederim. 🙏🏼 90. yaş gününüzü sizinle ve çocuklarımla birlikte İstanbul'da geçirmek çok özeldi. senin bağın. 🍇🎂🍷🎉♥️ #mutludoğum #ohfather #thestrangers @cicconevineyard." Bu arada Madonna, 62. yaş gününü kutlarken bir ilki kontrol etti. Material Girl ilk dövmesini Aralık ayında aldı. Madonna, Batı Hollywood'daki Shamrock Social Club'daki dövme sanatçısı East'e bu iş için güvendi. Nihai ürün Madonna'nın bileğinde göründü ve çocuklarına tatlı bir saygı duruşunda bulundu. Mürekkep basitçe, her bir çocuğunun adının ilk harfi olan "LRDMSE" yazıyordu. Madonna, 1984'teki hit şarkısı "Like a Virgin"e açık bir şekilde başını sallayarak gönderisine "İlk Kez İçin Mürekkeplendi" yazdı. Kaynak: ET
    1 puan
  43. Stallone'larla tanışın! Sylvester Stallone'un Yıllar Boyunca En Şirin Aile Fotoğraflarına Bakın Parıltıyı Aldım Stallone'larla tanışın! Rocky yıldızı Sylvester ve eşi Jennifer Flavin Stallone, üç kızı paylaşıyorlar: Sophia, Sistine ve Scarlett (bu isimleri üç kez hızlı söyleyin!). Kaynak: PEOPLE
    1 puan
  44. Jill Biden Blazer, Mumlu Skinny Jeans ve Deri Spor Ayakkabılarda Sihirli Stil Serisine Devam Ediyor Jill Biden, bu hafta Delaware'den eve dönerken sıra dışı ve sıra dışı first lady kıyafetlerini sürdürdü. 70. doğum gününü Del., Rehoboth Beach'te dün Başkan Joe Biden ile birlikte bisiklete binerek geçirdikten sonra, First Lady bu öğleden sonra cesur kıyafetleriyle Washington D.C.'ye geri döndü. Topluluk, katlanmamış çizgili bir gömlek ve deri skinny jean pantolonun üzerine bir blazer ceket giydirdi. Ayakkabı söz konusu olduğunda, eğitimci şık, düşük topuklu spor ayakkabılarda rahat etti. İki tonlu çift, zıt beyaz bir orta taban ile siyah deri üst kısımlara sahipti. Dün Jill Biden, doğum günü maceralarına Başkan Biden ile birlikte bir kutlama bisikleti yolculuğu ile başladı. First Lady, 70. doğum gününün şerefine, eşinin Rehoboth Beach, Del.'deki patikada atletik kıyafetlerle egzersiz yapmasına katıldı. Başkan kot pantolona karar verirken, Dr. Biden kamuflaj tayt ve rahat bir siyah tişört içinde atletik giyimi tercih etti; her ikisi de sürüşleri için koruyucu kask ve güneş gözlüklerinde güvende tutuldu. Ayakkabılara gelince, başkomutan bisiklet ayakkabısı için Asics'e dokundu, first lady ise Swoosh süslemeli vuruşlara karar verdi. Pürüzsüz gri stili Nike'dan geliyor ve markanın Air Zoom Pegasus 36 silüetine benziyor. Koşu ayakkabısında markanın ikonik Swoosh logosu, özel olarak tasarlanmış file üst kısmın üzerine yerleştirilmiş ve ayağı sıkıca saran Flywire kordonlar bulunur. Daha hızlı tepki veren bir adım için tam boy Zoom Air birimiyle tamamlanan yastıklı stil, bir zamanlar Nike.com'da 120 dolara satılıyordu ancak şimdi GOAT'ta 75 ila 131 dolar arasında satılıyor. Ayakkabı söz konusu olduğunda, Dr. Biden'ın ayakkabı konusunda çok çeşitli bir zevki var. Go-to markaları arasında Prada'ya ek olarak Dior, Jimmy Choo ve Stuart Weitzman yer alıyor. Ayrıca koşmaya olan aşkıyla da tanınır ve geçmişte İsviçreli koşu markası On'un antrenmana hazır ayakkabılarını tercih etmiştir. Giyim söz konusu olduğunda, First Lady'nin resmi tarzı, Brandon Maxwell gibi tanınmış markaların bir karışımını kullanmanın yanı sıra Jonathan Cohen ve Markarian gibi daha küçük Amerikan markalarını da destekliyor. Kaynak: FN 75
    1 puan
  45. Dwayne Johnson, Aile Çiftliğinde Bazı 'Öz Bakım' Zamanı Harcarken Büyük Balıkla Snap Paylaşıyor Dwayne Johnson gibi aksiyon yıldızlarının bile gevşemek için zamana ihtiyacı var! 49 yaşındaki Jungle Cruise oyuncusu, Çarşamba günü çiftliğinde çektiği bir Instagram videosunda açık havada harika olmanın keyfini övdü ve kişisel bakımın önemine değindi. Gri bir kapüşonlu içinde rahat görünen Johnson, Virginia'daki mülkündeki göletten çektiği bir çipura levrek gösterdi. Black Adam yıldızı "Az önce bu ürünü çıkardım - altı, yedi, muhtemelen sekiz pound diyebilirim. Bu balığın güzel karnına bakın, güzel renkler de var," diye başladı. "Bu güzel, sağlıklı bir balık." "Bildiğiniz gibi ben çipura levrek yetiştiriyorum, şeritli levrek, alt balık çeşitlerimi yetiştiriyorum. Burada da birkaç tür daha var. Bir üniversite biyoloğuyla çok yakın çalışıyorum. Buraya geldik ve gerçekten yarattık. bu balıklar için güzel bir ekosistem" diye açıkladı. "Ve biz onları besliyoruz - bu bebekleri ben besliyorum!" diye bağırdı Johnson, balığa bir öpücük vererek. "Tamam, herkese veda edin," dedi balığa, onu gölete geri atmadan önce. Klibin başlığında Johnson, balık tutmak ve doğada olmak gibi aktivitelerin kendisi için ne anlama geldiği konusunda samimi bir açıklama yaptı. "Geçen hafta sonu stres atmak, zihinsel envanter çıkarmak ve tabii ki - bebeklerimle vakit geçirmek için çiftliğime kaçmak çok güzel 😊🎣" yazdı. "On yıldan fazla bir süredir balıklarımı yetiştiriyorum - çipura levrek, soyulmuş levrek, alabalık, sazan, güneş balığı vs... Bütün balıklarım şişman, sağlıklı, mutlu ve YEMEK İÇİN ZORLU - sahipleri gibi 🤣👊🏾" Johnson, "Küçük bir çocukken balık tutmaya aşık oldum, gürültüden uzak böyle sessiz zamanlar benim için her şey demek" diyen Johnson, geri tepme zamanına "minnettar" olduğunu da sözlerine ekledi. İLGİLİ: Emily Blunt ve Dwayne Johnson, Jesse Plemons'ın Yeni Orman Gezisi Fragmanındaki Kötü Adamından Koştu "Ve hepinize 'öz bakımın' önemine dair küçük bir hatırlatma 👈🏾 👍🏾" dedi ve "#farm", "#headspace" ve "#kissmyfishlips" etiketlerini ekledi. Fotoğrafı balığıyla paylaşmadan birkaç gün önce Johnson, Anma Günü'nde çiftliğinin doğal bir görüntüsünü paylaştı. Bir traktörün koltuğundan çekilen fotoğraf, aktörün bir bardak viski kaldırdığını ve berrak mavi bir gökyüzünün altında çimenli yeşil bir alana baktığını gösteriyor. Tatilin şerefine Johnson, askerlik mensuplarını selamlayarak, "Teşekkürler. Göreviniz ve fedakarlığınız için sonsuza dek minnettarım. Sonsuza dek gurur duyuyorum." Kaynak: PEOPLE
    1 puan
  46. Dünyanın en güzel ve en tarihi caddeleri Hatırlanacak bir yürüyüş İster rengarenk evleriyle, ister tarihi önemiyle ünlü bu sokakların ortak bir yanı var: Hepsini baştan aşağı dolaşmak isteyeceksiniz. Bu şu anda mümkün olmasa da sanal bir tur için bize katılın. Manzaralı ağaçlarla çevrili bulvarlardan anlatacak bir hikayesi olan bulvarlara, dünyanın en güzel ve tarihi 30 caddesine bir göz atıyoruz. Palamut Sokağı, Boston, Massachusetts, ABD Boston'un tarihi Beacon Hill semtinde bulunan Acorn Street'in genellikle ABD'de en çok fotoğrafı çekilen cadde olduğu söylenir. 19. yüzyılda burada zengin tüccarlar ve sanatçılar yaşıyordu ve bugün Boston'un en ünlü cazibe merkezlerinden biri, Federal tarzı tuğla sıra evleri ve gaz fenerleri sayesinde anında tanınıyor. Avenue des Champs-Élysées, Paris, Fransa Genellikle her gün yaklaşık 300.000 kişi tarafından ziyaret edilen Avenue des Champs-Élysées, oldukça basit bir şekilde mükemmel bir görüntüdür. 2 km'den biraz daha uzun olan bu cadde, Paris'in başlıca iki cazibe merkezini birbirine bağlayan ağaçlarla çevrili düz bir cadde: Place de la Concorde ve Arc de Triomphe. Yerel halk tarafından sevgiyle Les Champs olarak adlandırılan cadde, şehrin en seçkin tasarımcı mağazalarından bazılarının yanı sıra ünlü Ladurée pastanesine de ev sahipliği yapıyor. Via Giudecca, Burano, İtalya İtalya'nın Burano adasındaki tartışmasız en popüler yer olan Via Giudecca, cadde ve kanal boyunca adanın parlak renkli evlerinin sıralandığı lagüne bakmaktadır. Adanın, balıkçıların evlerini olabildiğince parlak boyadıkları günlerde, lagünde çok yaygın olan yoğun siste fark edilmeleri daha kolay olacağı düşünülüyor. Venedik'ten günübirlik popüler bir gezi noktası olan Burano, dantel işçiliğiyle de ünlüdür. Bourbon Caddesi, New Orleans, Louisiana, ABD New Orleans'ın en gürültülü caddesi olan Bourbon Street, şehrin parti hayatıyla eş anlamlı hale geldi. Parlak ışıklar, zonklayan müzik ve ferforje balkonlar, NOLA'nın Fransız Mahallesi boyunca uzanan 13 blokluk şeridi karakterize ediyor. Bazıları, adını Amerika'nın en sevilen bahşişlerinden birinin aldığını düşünse de, aslında Bourbon Evi'ne (Fransa'nın yönetici ailesi) verilen bir onurdu. Mühendis Adrien de Pauger, şehrin sokak düzenini 1721'de tasarlarken, Louisiana Fransız kontrolü altındaydı. Calle Ciegos, Jerez, İspanya Endülüs'ün Jerez kentindeki Bodega Tio Pepe'de bulunan Calle Ciegos, cadde üzerinde bir çatı oluşturmak için büyüyen kalın asma bağları sayesinde anında tanınır. İspanya'nın en iyi şeri üreticisi olarak bilinen Jerez, Calle Ciegos'u görmek için genellikle en iyi zaman olan Eylül ayındaki hasat sırasında şarap mirasını kutluyor. Kutlamalar, Jerez'in kültürel açıdan önemli üç yönüne saygı gösterir: şarap, atlar ve flamenko. Abbey Road, Londra, Birleşik Krallık Kuzey Londra'daki Camden'de mütevazı bir yol olan Abbey Road, bu genişleyen şehirdeki herhangi bir cadde gibi görünebilir. Ancak, tam olarak burada, 8 Ağustos 1969'da saat 11:35'te Beatles ve fotoğrafçı Iain Macmillan'ın, grubun yoldan geçen efsanevi görüntüsünü yaratmak için sadece 10 dakikası vardı. Macmillan, altı fotoğraf çekti ve bunlardan biri, albümün kaydedildiği Abbey Road Studios'a bir saygı duruşu niteliğindeki 1969 tarihli Abbey Road albümünün kapağı oldu. Beale Caddesi, Memphis, Tennessee, ABD Bir Amerikan ikonu olan Memphis şehir merkezindeki Beale Street'in üç bloğu müzikle eş anlamlıdır. Blues, jazz, rock 'n' roll, country ve R&B'nin buluştuğu ve müzik tarihinin en ünlü isimlerinin sahne aldığı yer burası. Beale Caddesi'nde yürürken sayısız kulüp, müzik barı ve restorandan yayılan müziği duyacaksınız ve genellikle sokağın başlangıcını gösteren kemerli mavi tabelanın yakınında fotoğraf çekmek için poz veren ziyaretçileri göreceksiniz. Alberobello, İtalya sokakları Bütünüyle UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Alberobello'da resmedilmeye değer bir sokak bulmamak imkansız. İtalya'nın topuğundaki küçük kasaba – Puglia – beyaz badanalı yerel kireçtaşından inşa edilmiş, karakteristik konik çatılı sıra dışı trulli evleriyle ünlüdür. En güzel sokaklar şehrin tarihi merkezindedir. Rione Monti, çok sayıda otel, restoran ve mağazanın bulunduğu daha ticarileştirilmiş taraf iken, Rione Aia Piccola çok daha sessiz ve hala büyük ölçüde konut. Jinli, Chengdu, Çin Qin Hanedanlığı'na (MÖ 221-206) kadar uzanan bir geçmişi olan Jinli, yüzyıllardır tüccarlar ve gezginler için bir destinasyon olmuştur. 2004 yılında turistlere açılan Jinli, sadece yayalara açık olup, geçmiş günlerin hayatına bir bakış sunuyor. Cadde boyunca uzanan asırlık dükkanlar, Shu nakışlarından halk el sanatlarına, cila ürünlerine ve kaligrafi aletlerine kadar her şeyi satıyor. Ayrıca tipik Chengdu atıştırmalıklarının satıldığı çok sayıda sokak yemeği tezgahı da bulunmaktadır. Times Meydanı, New York City, New York, ABD New York şehrinin en önemli turistik yerlerinden biri olan Times Square, Broadway'in 7th Avenue ve W 45th Street'in kesiştiği yerden geçtiği yerdir. Yanıp sönen ışıkların, devasa ekranların ve işaretlerin tamamen çılgın bir görüntüsü, geceleri bu yolu aydınlatıyor - ancak, her zaman böyle olmadı. 19. yüzyılda bölge, New York'un at arabası endüstrisinin merkeziydi, ilk elektrikli reklam 1904'te, bölgenin adının Times Meydanı olarak değiştirilmesinden sadece üç hafta sonra ortaya çıkana kadar. Lombard Street, San Francisco, Kaliforniya, ABD Dünyanın en eğri sokağı olarak adlandırılan San Francisco'nun Lombard Caddesi, en çok sekiz keskin viraj içeren tek blok bölümüyle tanınır. Özel tasarımın amacı, çoğu aracın aşağı inmesi için fazla dik olan tepenin doğal %27'lik eğimini azaltmaktı. Bugün, genellikle yılda iki milyondan fazla ziyaretçisi olan ünlü bir turistik cazibe merkezidir. Şimdi bu sokağı ve Amerika'nın daha fazla nefes kesici fotoğrafını yukarıdan görün. Nyhavn, Kopenhag, Danimarka Kopenhag'ın en güzel noktalarından biri olan Nyhavn, kanala demirleyen tekneler ve yatların her iki yanında yükselen renkli 17. ve 18. yüzyıl şehir evleriyle 17. yüzyıldan kalma bir sahildir. Turistler ve yerel halk genellikle kanalın iki yakasındaki caddelere dökülen kafelerden birinde oturup bir şeyler içiyor. Noel zamanı, büyülü bir Noel ışık ekranına sahiptir. Royal Mile, Edinburgh, Birleşik Krallık Edinburgh Kalesi'nden Holyroodhouse Sarayı'na (Kraliçe'nin resmi İskoç konutu) İskoçya'nın başkentinin kalbinden geçen Royal Mile, yüzyıllardır İskoç tarihinin merkezinde yer almaktadır. Genellikle turistler için en popüler yerlerden biri olan cadde mağazalar, tarihi barlar ve kafelerin yanı sıra The Real Mary King's Close ve Camera Obscura ve World Of Illusions gibi en gözde turistik mekanlarla çevrilidir. La Rambla, Barselona, İspanya Dünyanın en ünlü turistik caddelerinden biri olan Barselona'daki La Rambla'nın uğultusu gibisi yoktur. Yaklaşık bir mil uzunluğundaki cadde, Placa de Catalunya'yı Port Vell'deki Cristopher Columbus Anıtı'na bağlar. Doğuda şehrin tarihi Barri Gòtic'i ile batıda El Raval arasında bir sınır olan La Rambla, bir zamanlar şehri diğer yerleşim yerlerinden ayıran kanalizasyonla dolu bir dereydi, ancak yavaş yavaş şehrin en tanınmış sembollerinden biri haline geldi. Felsefecinin Yolu, Kyoto, Japonya Felsefe Yolu (Japonca Tetsugaku no michi), Kyoto'nun tarihi Higashiyama semtinde bir kanalın akışını izleyen dar bir taş yoldur. Yılın çoğu sadece keyifli bir yürüyüş olsa da, ilkbaharda kiraz çiçeği mevsiminde çevredeki ağaçlar renklenir ve bu da onu hanami (kiraz çiçeği manzarası) için şehrin en iyi noktalarından biri yapar. Steiner Caddesi, San Francisco, Kaliforniya, ABD Amerikan aile komedisi Full House'un ya da Robin Williams'ın başrolde olduğu muhteşem Bayan Doubtfire'ın hayranları, San Francisco'daki bu yolun her ikisinde de aile evinin yeri olduğunu görecekler. Aynı zamanda Amerika'nın en ünlü boyalı hanımlarından bazılarına ev sahipliği yapıyor. Bir dizi Amerikan Viktorya dönemi evi olan Painted Ladies, mimari detaylarını geliştirmek için parlak renklerle tamamlandı. Mykonos sokakları, Yunanistan Ege Denizi'ndeki Kikladlar grubundaki bir Yunan adası olan Mykonos, seçkinliği, ağzı açık bırakan otelleri ve beyaz badanalı sokaklarına imza atması ile dünya çapında ünlüdür. Mavi pencere ve kapı çerçeveleri ve diğer göz kamaştırıcı vurgularla ayrılan Mikonos'un sokakları dünyanın en güzel sokaklarından bazıları. Ayrıca göz kamaştırıcı beyaz duvarların arkasında çok pratik bir neden var – sıcak Yunan yazları boyunca evlerin serin kalmasına yardımcı oluyor. Fiskargränd, Visby, İsveç İsveç'in Gotland adasında yer alan uzak Viking kasabası Visby, adanın en büyük yerleşim yeridir. Surlarla çevrili kasaba sanat, tiyatro ve klasik müzik için bir merkezdir ve safranın belirgin şekilde kullanıldığı kendi özel mutfağı ile tanınır. Şehrin en büyüleyici yerlerinden biri, kuzeyde dar, Arnavut kaldırımlı bir yol olan Fiskargränd (Balıkçı Sokağı). Via dei Fori Imperiali, Roma, İtalya Piazza Venezia ve Kolezyum'u birbirine bağlayan düz bir hat olan Via dei Fori Imperiali, Roma Forumu da dahil olmak üzere Roma'nın en önemli tarihi yerlerinden bazılarının yanından geçmektedir. 1924-1932 yılları arasında diktatör Benito Mussolini'nin emriyle inşa edilen yol sadece otobüs ve taksilere açık. Yıllar boyunca yolun her iki tarafında ciddi arkeolojik kazılar yapıldı ve civarda hala önemli Roma İmparatorluğu kalıntılarının bulunduğu düşünülüyor. Dünyanın dört bir yanındaki büyüleyici Roma kalıntılarının bu muhteşem fotoğraflarına bir göz atın. Paraty Sokakları, Brezilya Yeşillikleriyle bilinen bir sahil bölgesi olan Costa Verde'de bulunan Paraty, Portekizliler tarafından 1667'de kurulmuş eski bir sömürge şehridir. Renkli tarihi merkezi, şimdi UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndedir ve tamamen yayalara açıktır ve mimarisinin çoğu, Arnavut kaldırımlı sokakları 250 yıldır değişmemiş. Tarihi merkezin kendine özgü bir özelliği, yükseltilmiş kapılardır - bu, sabahları şehri sular altında bırakan yüksek gelgitlerden kaynaklanmaktadır. Birçok ziyaretçi, özellikle su basmış sokakların ve renkli binaların yansımalarının fotoğraflarını çekmek için buraya geliyor. Chefchaouen, Fas sokakları Fas'ın kuzeybatısındaki Rif dağlarında bulunan bir tepe kasabası olan Chefchaouen, parlak mavi sokaklarıyla uzun zamandır ünlüdür. Tüm kasabanın neden maviye boyandığı tam olarak açık olmasa da, çoğu kişi rengin orta çağda İspanyol Reconquista'sından sonra buraya yerleşen İspanyol Yahudileri tarafından getirildiğine inanıyor. Diğer adıyla Mavi İnci, Fas'ın en büyüleyici yerlerinden biridir ve kör edici mavilik kıvrımlı sokakları, yalnızca renkli el sanatlarını sergileyen yerel satıcılar tarafından daha da güzelleştirilir. Nathan Yolu, Hong Kong Hong Kong'un en popüler caddesi, parlak, hareketli Nathan Road'dur. Genellikle The Golden Mile olarak adlandırılan bu yol, Victoria Limanı'nın yakınından Prince Edward ve Sham Shui Po'ya kadar uzanır ve neon tabelaların bolluğu sayesinde anında tanınır. Mega alışveriş merkezleri, mağazalar, kafeler ve restoranlarla dolu olan bölge, aynı zamanda yerel mutfağı tatmak için Hong Kong'daki en iyi yerlerden biridir. Via Dolorosa, Kudüs İsa'nın çarmıha gerilme yolunda yürüdüğü yol olduğuna inanılan Via Dolorosa, yalnızca turistik bir yer değil, aynı zamanda bilinen adıyla Hüzün Yolu'nu yürümek için Kudüs'e gelen birçok Hıristiyan için önemli bir hac yeridir. Güzergah yaklaşık 2.000 fit (600 m) kapsar ve Antonia Kalesi'nden Kutsal Kabir Kilisesi'ne kadar uzanır. Christmas Steps, Bristol, Birleşik Krallık 1600'lü yıllara dayanan bir ortaçağ alışveriş caddesi olan Bristol's Christmas Steps, Blitz sırasında kötü şöhretli bombalama baskınlarından sağ kurtulan şehirdeki birkaç bölgeden biridir. Orijinal basamaklar 1669'da inşa edildi, ancak bugün sadece dört basamaklı basamak (1865 ve 1881'den) kaldı. Çeşitli benzersiz mağazalara ve sanat galerilerine ev sahipliği yapan Christmas Steps, kendi tiyatrosu, müzesi ve çeşitli barları, kafeleri ve restoranları bulunan Christmas Steps Sanat Bölgesi'nin bir parçasıdır. Umbrella Sky Projesi (R. Luís de Camões), Águeda, Portekiz Águeda'nın yıllık sanat festivali için 2011'de bir sanat enstalasyonu olarak başlayan proje, şehrin en ünlü cazibe merkezine dönüştü. Bugün, Águeda'nın dört caddesi, genellikle binlerce turisti çeken 3.000'den fazla şemsiyenin yardımıyla renkli bir gösteriye dönüşüyor. Calleja de las Flores, Cordoba, İspanya İspanya'nın Córdoba kentindeki en popüler caddelerden biri olan Calleja de las Flores, simgesel yapı olan Mezquita-Catedral'e yakın dar bir geçittir. Büyüleyici kemerleri ve sardunyalarla dolu saksıların romantik manzarasıyla, aynı zamanda bu İspanyol şehrinin en çok fotoğraflanan cazibe merkezlerinden biridir. Bu harika seyahat fotoğrafları, dünya hakkında daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Heerstrasse, Bonn, Almanya Alman şehri Bonn'daki bu cadde yılın büyük bir bölümünde sadece oldukça Arnavut kaldırımlı bir yerleşim yoludur - ancak Kirschblütenfest (Kiraz Çiçeği Festivali) sırasında inanılmaz derecede güzel bir kiraz çiçeği sergisi vardır. Yerliler festivali çok ciddiye alıyor ve canlı müzik etkinliklerinin, sayısız yemek tezgahının ve ağaçları aydınlatan güzel ışıkların tadını çıkarıyor. Şimdi dünyanın en güzel 50 küçük kasabasına bir göz atın. The Shambles, York, Birleşik Krallık Orta çağa kadar uzanan The Shambles in York, sarkan ahşap çerçevelere sahip güzel korunmuş Elizabeth dönemi binalarıyla ünlüdür. Dar, Arnavut kaldırımlı bir şerit olan Shambles, bir zamanlar kasap dükkanlarıyla dolu bir caddeydi ve ürünlerini sergileyecekleri kancaları ve geniş rafları hala görebilirsiniz. Bugün onların yerinde çok sayıda büyüleyici kafe ve butik dükkan bulacaksınız. Quai de la Poissonnerie, Colmar, Fransa Üzüm bağları arasında yer alan Colmar, ilginç ortaçağ evleri, kanallar ve çiçek sergilerinden oluşan rüya gibi bir koleksiyon ve Launch Nehri boyunca uzanan Quai de la Poissonnerie, bir peri masalından çıkmış gibi. Ziyaretçiler genellikle bir tekne gezisine çıkarlar ya da rahat bir gezintiye çıkarak yarı ahşap balıkçı evlerini hayranlıkla seyrederler ve manzarada bir şeyler içmek için köprülerden birinde dururlar. Rue du Petit-Champlain, Quebec City, Kanada Quebec City'nin romantik sokakları az olmasa da, Rue du Petit-Champlain en güzeli olmalı, özellikle Noel'de genellikle karla kaplı olduğunda. Kuzey Amerika'nın en eski ticari caddelerinden biri olan bu cadde, şimdi Château Frontenac'ın altındaki uçurumun eteğinde bulunan sadece yayalara açık bir bulvardır. Adını 1608'de Quebec City'yi kuran Samuel de Champlain'den alan bu büyüleyici cadde, çoğu on yıllardır burada olan butik mağazalara ve aileye ait restoranlara ev sahipliği yapıyor. Kaynak: Love Exploring
    1 puan
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.