Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Koç Holding’de 20 yıldır yönetim kurulu üyesi olarak görev alan Prof. Dr. John H. Mc Arthur hayatını kaybetti. Habere Gitmek için Tıklayın
  3. AKP Eyüp Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı’nın, İçişleri Bakanlığı’na sınava girmeden müşavir olarak atandığı belirlendi. Habere Gitmek için Tıklayın
  4. Kamu Denetçiliği Kurumu’na ilginç başvurular: Bayrak yaslı dalgalanıyor. Habere Gitmek için Tıklayın
  5. Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın şehit yakınları ve gaziler için hastane personeline yazdığı 'Afyonkarahisar'daki hastanelerimize eğer bir şehit anası başvurursa önce ellerini öpün, sonra kendi anneniz gibi koluna girip onu sevindirin' mesajı duygulandırdı. Habere Gitmek için Tıklayın
  6. Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Başkanı Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın şehit yakınları ve gaziler için hastane personeline yazdığı 'Afyonkarahisar'daki hastanelerimize eğer bir şehit anası başvurursa önce ellerini öpün, sonra kendi anneniz gibi koluna girip onu sevindirin' mesajı duygulandırdı. Habere Gitmek için Tıklayın
  7. Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün konser için gittiği Bodrum'da havalimanında unutuldu. Bu duruma sinirlenen diva, "Beni kaç saat bekletip aç bıraktılar. Ben unutulacak kadın mıyım?" dedi. Habere Gitmek için Tıklayın
  8. Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçmek isteyen 320 kaçak göçmen jandarma tarafından yakalandı. 3 insan kaçakçısı şüphelisi de gözaltına alındı. Habere Gitmek için Tıklayın
  9. İzmir’de görev yapan belediye başkanlarının eşleri, engelliler konusunda toplumsal farkındalık oluşturmak, engellilerin yaşamını ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmak amacıyla kolları sıvadı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer’in girişimiyle hayata geçirilen ve üçüncüsü Selçuk’ta, Selçuk Belediye Başkan eşi Gökhan Sengeli’in ev sahipliğinde yapılan Başkan Eşleri Buluşması’nda “ENGELSİZMİR” projesi kapsamında yapılacak çalışmalar belirlendi. Habere Gitmek için Tıklayın
  10. İzmir'in Karabağlar ilçesinde başlayan ve Seferihisar ve Menderes ilçelerinde etkili olan yangın kısmen kontrol altına alındı. Yangında 600 hektar kül olurken, evler, tarlalar ve canlılar zarar gördü. Jandarma ve polis yangınların kim, yada kimler tarafından çıkarıldığını tespit etmek için soruşturma başlattı. Yangının çıkış nedenini bulmak için Aydın İl Jandarma Komutanlığında görevli özel eğitim Habere Gitmek için Tıklayın
  11. Edirne'de polisin takibe alarak Yunanistan sınırında durdurduğu İstanbul plakalı okul servis minibüsünde, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 30 Suriyeli kaçak göçmen yakalandı. Gözaltına alınan araç sürücüsü Bülent A., "Göçmenleri Karakasım köyüne götürecektim. Sadece bana bin lira para verdiler. 3 çocuğum var. Gelirim yok, kiracıyım" dedi. Habere Gitmek için Tıklayın
  12. Today
  13. Ankara 4’üncü İdare Mahkemesi, “Atatürk’ün şartlı bağışına aykırı işlem yapılamaz” dedi. Bu karar, ABD Büyükelçiliği’nin Çukurambar’da yükselen inşaatını da bağlıyor. Habere Gitmek için Tıklayın
  14. Ankara 4’üncü İdare Mahkemesi, “Atatürk’ün şartlı bağışına aykırı işlem yapılamaz” dedi. Bu karar, ABD Büyükelçiliği’nin Çukurambar’da yükselen inşaatını da bağlıyor. Habere Gitmek için Tıklayın
  15. Küçükçekmece İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ilaç deposunda yangın çıktı. Hastanede paniğe neden olan yangın itfaiyenin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Habere Gitmek için Tıklayın
  16. 1,80 boyunda ve 163 kilo olan Fedor'u taşıyan uzay aracı Soyuz MS-14, Kazakistan'daki Baykonur Uzay Üssü'nden fırlatıldı. Fedor, 10 gün boyunca Uluslararası Uzay İstasyonu'nda kozmonotlara yardım edecek. Habere Gitmek için Tıklayın
  17. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Diyarbakır, Van ve Mardin Büyükşehir Belediyelerine kayyım atanmasına ilişkin açıklamada bulundu... Habere Gitmek için Tıklayın
  18. Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları kapsamında general ve amirallerin terfi ve atamalarına ilişkin karar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Ordu komutanlıklarına Orgeneral yerine Korgeneral atanması dikkat çekti. Habere Gitmek için Tıklayın
  19. Yargı ve reform süreci mi? Habere Gitmek için Tıklayın
  20. Emperyalizmin kuklası Cumhuriyet düşmanları Habere Gitmek için Tıklayın
  21. ‘Önemli adamlar’dan devlet görünmüyor Habere Gitmek için Tıklayın
  22. iğneli fırça Habere Gitmek için Tıklayın
  23. İzmir’in dağlarında çiçekler yine açar! Habere Gitmek için Tıklayın
  24. Rusya-Suriye, hava sahasını yeniden kapatır mı? Habere Gitmek için Tıklayın
  25. Kayyum mu kayyım mı ne zıkkımsa! Habere Gitmek için Tıklayın
  26. ‘İmdat... Boğuluyorum... Kızım işsiz!’ Habere Gitmek için Tıklayın
  27. Quo vadis ‘Absurdistan?’ Habere Gitmek için Tıklayın
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.