Tarot Kartları İle Geleceğinizi Okuyun - Tarot Falınız Ana Sayfa|Reklam|İletişim|Başlangıç|Bookmark|English   
Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!   

Astroloji Bölümümüze Hemen Üye Olun Siteden Tam Olarak Yararlanın...

 
Tarot Kartları çok eski bir gelecek habercisidir. Bu yöntemde kartlar yardımı ile gelecek okunmaya çalışılır. Bir okuma açılımı getirmek için öncelikle aşağı doğru açılan listeden bir kart grubu seçmeniz gerekmektedir (kart grubunu seçtiğiniz anda, o kart grubunun bir örneği aşağı açılan listenin sağındaki kutuda görüntülenecektir). Daha sonra açılım seçimi bölümüne ineceksiniz. Burada 12 ayrı açılım bulacaksınız bu açılımlardan kullanmak istediğiniz açılımı seçin ve hemen altındaki "Karıştır ve Oku" buttonuna tıklayınız. .Bu size o açılımın detaylarını getirecektir.
 
  The Sola Busca Kart Grubu 15 yüzyıldan gelmektedir ve Klasikciler tarafından kullanılır.

Bir Kart Grubu Seç:

Celtic Açılımı
Celtic Çapraz açılımı en çok kullanılan ve popüler olan açılımdır. Açılımı kullanan kişinin yaşamına ışık tutmak için açıklamar getirir. Bu açılımı kullanmak için öncelikle bir soru üzerine yoğunlaşmanız gerekmektedir ve sonra aşağıdaki Karıştır ve Oku buttonun tıklayınız.
 
Astrolojik Açılım
Bu açılımda her kart kendi üstünde bir kişilik olarak tanımlanır. Her kart bir astrolojik evi simgeler ve o simgenin kuvveti veya zayıflığını açıklar. Bu açılımı kullanmadan önce bir soru hazırlaman ve kendi kendine sorman gerekiyor daha sonraa Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız.
 
İlişki Açılımı
Bu açılım kişinin diğerleri ile olan ilişkisi açılımında ihtiyaçalarını, eksiklerini ve farklılıklarını açılar bu açıklamalara iki taraf içinde geçerlidir. Bu açılımı kullanmak için öncelikle ilişkide olduğunuz kişi hakkında sıkı bir şekilde düşünmeye başlayınız ve Karıştır ve Oku buttonuna tıklayın. 
 
Gezegensel Açılım
Bu açılım sizin şu andaki yaşamınız hakkında birden çok şey söyleyebilir. Açılımın şu andaki yaşımınız hakkında olduğunu unutmayın ve birden çok etkisi var! Bu açılımı kullanmak için lütfen bir soru üzerinde yoğunlaşın ve Karıştır ve Oku buttonuna tıklayın.
 
Doğum Günü Açılımı
Doğum günü açılımı gelen doğum gününüzden önce bir amacın yerine getirilmesi ile ilgili olarak bilgi veren bir açılımdır. Lütfen bu yönde gelecek doğum gününüzden önce ne yapmak istediğiniz üzerine yoğunlaşın ve Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız. 
 
Mandala Açılımı
Mandala açılımi sizin tinsel (manevi) yönünüzle ilgili olarak açıklamalar getirir. Bu açılımı kullanmak için bir soru sorabilirsiniz veya genel olarak tinsel tarafınızı soru sormadan sorgulayabilirsiniz. Son aşama olarak Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız.
 
Yıldız Açılımı
Yıldız açılımı genellikle özel sorular üzerinde yoğunlaşır. Bu açılımı kullanmak için hiç bir şey yapmadan (konsantre) önce bir soru üzerine yoğunlaşın ve daha sonra Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız.
    
Yaşam Ağacı Açılımı
Yaşam Ağacı Açılımı genel olarak yaşamınız hakkında bilgi. Genel olarak detaylara girmeden irdeler. Bu açılımı kullanmak için bir soru hazırlayın ve kendinize sorun ve Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız.
  
Çapraz ve Üçgen Açılımı
Bu açılım yaşamınızın nereye doğru gittiğini genel olarak irdeler ve açıklamalar getirir. Bu açılımı kullanmak için bir soru üzerine yoğunlaşın ve Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız. 
 
Rüzgarlı Yol Açılımı
Bu açılım vermeniz gereken kritik kararlar hakkında size yardımcı olur. Açılımı kullanmak için Kararlar ve Çözümleri hakkında düşününüz ve Karıştır ve Oku buttonuna tıklayınız.
 
Rakamların Gizli Gücü Açılımı
Bu açılım rakamların anlamlarını kullanarak açıklamalar yapar. 1 ile 9 arasındaki rakamları kullanır. Bu açılımı kendiniz hakkında herşey için kullanabilirsiniz.

Hayaller ve Amaçlar Açılımı
Hayaller ve Amaçlar Açılımı şu andaki amaçlarınız ve hayalleriniz hakkında açıklamalarda bulunur. Bu açılımı kullanmak için amaçlarınız hakkında düşünmenizi istiyoruz.

Astroloji Ana Sayfa - Portala DönAstroloji Ana Sayfa: Çin Astrolojisi - Tarot - Aşk Astrolojisi - Gelecek Okuma - Rune Açılımları - Sen Kimsin? - Astrolojik Zodyak

Kişisel Testler - Biyoritim / Biyoritm - Biyoritim / Biyortim Çift - Dogum Günü Raporu - Kisisel Tarot Kartlari - Numaralar ve Siz - Rüya Tabirleri / Yorumlari

Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!  
Bütün hakları saklıdır. izinsiz kopya edilemez ve kullanılamaz..! Yasal Uyarı (Disclaimer)
Copyright © 2000-2008 Stork Corporation-Turkish-Media.Com bir Stork Corporation Kuruluşudur...