Geleceğinizi Kartların Dili İle Okuyun Ana Sayfa|Reklam|İletişim|Başlangıç|Bookmark|English   
Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!   

Astroloji Bölümümüze Hemen Üye Olun Siteden Tam Olarak Yararlanın...

Oyun Kartlarını Okuma Tarot falına çok benzeyen bir faldır. Gerçek yaşamlarımızda oyun kartları daha çok kullandığımız bir şey olduğu için okunması daha kolay olduğunu düşünüyoruz. Sembolik gösterimi daha kolay ve anlaşılır oluyor. Gelecekle ilgili bir şeyler öğrenmek istiyorsanız: Aşağıdaki açılımlardan bir açılım seçiniz ve altındaki "Karıştır ve Oku" buttonuna tıklayınız. 
Celtic Açılımı
Celtic Açılımı bugün en çok bilinen ve kullanılan açılımdır. Kartların dilini kullananların yaşamları hakkında tutarlı bilgi veren bir sistem olduğu bilinir. Bu açılımı kullanmak için, öncelikle bir soruya konsantre olmanız gerekiyor. Aklınızdan bir soruya konsantre olunuz ve daha sonra Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.
   
Astrolojik Açılım 
Bu açılımda her kart kendi astrolojik yansımasına göre değerlendirilir ve yorumlanır, bu doğal olarak zayıf ve kuvvetli tarafları göz önünde bulundurularak yapılır. Kullanmadan önce kendi kendine bir soru sormak zorundasın. Lütfen bir soru hazırlayın ve sonra Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.
   

Arkadaşlık Açılımı
Bu açılım arkadaşlıkları hakkında bilgi almak isteyen kişilere yönelik bir açılımdır. Kullanmaya başlamadan önce arkadaş olduğunuz kişi hakkında düşünmeye başlamanız gerekmektedir. Daha sonra Karıştır ve Oku resmine tıklayınız. 
 
Gezegensel Açılım
Bu açılım şu anda içinde olduğunuz yaşamınızla ilgili ilginç sonuçlar getirebilir. Bu açılımı kullanmak için bir soru üzerine yoğunlaşmanızı istiyoruz ve sonra aşağıdaki Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.

Doğum Günü Açılımı
Doğum Günü Açılımı gelecek yılki amaçlarınızla ilgili yorumlar getiren bir açılımdır. Kullanmadan önce gelecek yılki amaçlarınız hakkında yoğun olarak düşünmenizi istiyoruz sonra aşağıdaki Karıştır ve Oku resmine tıklayınız. 

Mandala Açılımı
Bu açılım kişiye tinsel yorumlar getirecektir. Öncelikle kartlara bir soru fırlatmanızı istiyoruz, veya fırlatmadan genel olarak yorum yapmasını sağlayabilirsiniz ve sonra aşağıdaki Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.

Yıldız Açılımı
Bu açılım çok özel bir soru için yanıt aradığınızda kullanılır. Bu açılımı kullanmak için çok özel bir soruya konsantre olmanızı istiyoruz (sorunun çok özel olması şarttır) daha sonra aşağıdaki Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.
 
Yaşam Ağacı Açılımı
Bu açılım kişinin yaşamı hakkında çok genel yorumlar getiren bir açılımdır. Bu açılımı kullanmak için yaşamınız ile ilgili genel bir soruya konsantre olmanızı istiyoruz daha sonra aşağıdaki Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.
 
Üçgen ve Çapraz Açılımlar
Bu açılım kişinin bütün geleceği ile ilgili genel yorumlar getirecektir. Kullanmadan önce lütfen bir soruya konsantre olunuz ve aşağıdaki Karıştır ve Oku resmine tıklayınız.

Astroloji Ana Sayfa - Portala Dön

Astroloji Ana Sayfa: Çin Astrolojisi - Tarot - Aşk Astrolojisi - Gelecek Okuma - Rune Açılımları - Sen Kimsin? - Astrolojik Zodyak

Kişisel Testler - Biyoritim / Biyoritm - Biyoritim / Biyortim Çift - Dogum Günü Raporu - Kisisel Tarot Kartlari - Numaralar ve Siz - Rüya Tabirleri / Yorumlari

Astroloji Bölümümüze Hemen Üye Olun Siteden Tam Olarak Yararlanın...

Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!  
Bütün hakları saklıdır. izinsiz kopya edilemez ve kullanılamaz..! Yasal Uyarı (Disclaimer)
Copyright © 2000-2008 Stork Corporation-Turkish-Media.Com bir Stork Corporation Kuruluşudur...