Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

yaşamında biri olan birinin başkasıyla "MASUMANE" flörtü normal midir?

Misafir taunus

Önerilen İletiler

bunu bir bayan arkadaşım çok normal görüyor.valla bana ters.

ben elde etmek ve elimde tutabilmek için anamdan emdiğim sütü burnumdan getirmiş kadını başkalarıyla paylaşmak zorunda mıyım arkadaşım !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 65
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ben elde etmek ve elimde tutabilmek için anamdan emdiğim sütü burnumdan getirmiş kadını başkalarıyla paylaşmak zorunda mıyım arkadaşım !

çok yanlış çok çarpık kadın olsun erkek olsun !

sen yaşamında birini tut ondan sonrada başkasıyla masunmane daha sonrada tehlkeye doğru giden bir flört yaşa ohhh daha !

insanların yaşamında 2 ilişkilerde 3 cü kişiler hep olucaksa onun arkası gelir kadında bunu bilerek yapıyorsa oda suçlu yanlış tarz bunun adı çok eşliliğe verilen değer olur kabul etmek zorundayız üzgünüm bu gün kadın yapar yarın kadın yapar sadakat denen bağlılık olmadıktan sonra beraberlik yürümez ayran gibi coşar durursun eşelendikçe ve eşeledikçe ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya yazılarınızı okuyorum da bazen çok gülüyorum ,ya sormak içinmi soruyorsunuz yoksa hiçbir şey bilmiyormusunuz anlamış değilim yada yaşınızdan çokmu gençmisiniz merak ettim bir insan bir insandan ya hoşlanır yada hoşlanmaz bayan gerçektende hoşlanırsa zaten gelir direk konuşur erkeği beklemez hangi çağda yaşıyorsunuz ya telepati denen bir şey var, ama bildiği halde senin sus pus kıvrandığını görüyorsa buda ona büyük zevk veriyorsa bence kendine çin işkencesi çektirdiğin yeter derim arkadaşım önüne bak saplanma konuya derim sonun hastaneler olur yazılarınız okudumda konuları incelerken ya madem erkek arkadaşıyla gördüğünü gördüğü halde ve hala bakıyorsa yarında senin yanında bakıcak demektir ,ya herşeye razıyım diyip katlancaksındır yada defterini kapatıcaksındır ya kaybedicek bir şeyim yok diyorsan git konuş alt tarafı red edilceksindir yada edilmiyceksindir ölmessiniz bu siteyi çok beyendim herkeze tavsiye ederim süperrrrr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alt tarafı red edilceksindir yada edilmiyceksindir

seni red eden insanla aynı ortamda karşılaşınca yerin dibine geçme duygusunu hiç yaşadın mı?

seni red eden insanla aynıo ortamda karşılaşınca kaçacak delik aradın mı?

o moralle başkasına gülmek zorunda kaldın mı?

peşinizde 20 kişi varken erkeğin red edilince ne hissettiğini anlamanız

biizm doğum sancısını anlamamız kadar imkansız..............biraz empati ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya yazılarınızı okuyorum da bazen çok gülüyorum ,ya sormak içinmi soruyorsunuz yoksa hiçbir şey bilmiyormusunuz anlamış değilim yada yaşınızdan çokmu gençmisiniz merak ettim bir insan bir insandan ya hoşlanır yada hoşlanmaz bayan gerçektende hoşlanırsa zaten gelir direk konuşur erkeği beklemez hangi çağda yaşıyorsunuz ya telepati denen bir şey var, ama bildiği halde senin sus pus kıvrandığını görüyorsa buda ona büyük zevk veriyorsa bence kendine çin işkencesi çektirdiğin yeter derim arkadaşım önüne bak saplanma konuya derim sonun hastaneler olur yazılarınız okudumda konuları incelerken ya madem erkek arkadaşıyla gördüğünü gördüğü halde ve hala bakıyorsa yarında senin yanında bakıcak demektir ,ya herşeye razıyım diyip katlancaksındır yada defterini kapatıcaksındır ya kaybedicek bir şeyim yok diyorsan git konuş alt tarafı red edilceksindir yada edilmiyceksindir ölmessiniz bu siteyi çok beyendim herkeze tavsiye ederim süperrrrr :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

telepati denen bir şey var, ,ya

telepati nasıl yapılıyor ya?

biz sizin kadar ilgi görmeye alışkın değiliz. siizn bir haftada gördüğünüz ilgiyi 1,5 yılda görüyoruz.

o yüzden kız bizden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu , hep şüphede kalırız iç bi zaman emin olamayız.niye aynı cevabı tekrar yazdın ki sen?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seni red eden insanla aynı ortamda karşılaşınca yerin dibine geçme duygusunu hiç yaşadın mı?

seni red eden insanla aynıo ortamda karşılaşınca kaçacak delik aradın mı?

o moralle başkasına gülmek zorunda kaldın mı?

peşinizde 20 kişi varken erkeğin red edilince ne hissettiğini anlamanız

biizm doğum sancısını anlamamız kadar imkansız..............biraz empati ...

hayır yaşamadım yaşamamda aynı ortamda karşılaşabileceğim insanlarla böyle şeyleri yaşamayı her zaman sakıncalı bulurum çokta samimi gelmez çünkü sonu zaman kaybıdır başka bir şey değil dediğim gibi telefon denen bir teknoloji var açar duygularını açık açık konuşursun en azından kendinden emin olabilirsin arkadaşım sende yaşamına ona göre yürütebilirsin bu böyle çin işkencesi olur başka adı yoktur ama yaşamında biri olan birinin başkasıyla masumane flörtü bana göre dürüstlük olmadığını gösteriyor bugün başkasıyla yarın yine yeni başkasıyla daldan dala gider dürüstlük olmıyan yerde mutluluk out B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaşamında biri olan birinin başkasıyla masumane flörtü normalmidir diye sormuşsun. tabiki normal değil...

'bunu bir bayan arkadaşım çok normal görüyor.valla bana ters.' sende bu duyguları yaşamadığın için sana ters olabilir.ama hata yapmak insanlara mahsustur ve sen çok büyük konuşuyorsun.

senin bu dediğini ben 2 sene evvel sıcağı sıcağına yaşadım ikilem arasında kalmak, mutsuz olmak ne demek sen onu bilirmisin? her gece sabahlara kadar ağlamak bütün çevrenden ayrılmak.. akıllının biri seni aldatır seninle ilgilenmez, başkasıyla evlenmeye kalkar ve sen salak salak bakarsın öylemi yapmak lazım..tamam aldatmak güzel demiyorum eşiğinden döndüm..ama şu anki aklım olsaydı bana yaptıklarını teker teker burnundan getirirdim....

ve sen bir arkadaşından hoşlanıyorsan, gidip onunla konuşmalısın.hayat 2 günlük buna inan.yerin dibine girecem falan ayaklarını geç ya aşkta sevgide gurur olurmu kardeşimya ?

yapma lütfen. bir an önce git konuş.kabul etmezse utanılacak bişey değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaşamında biri olan birinin başkasıyla masumane flörtü normalmidir diye sormuşsun. tabiki normal değil...

'bunu bir bayan arkadaşım çok normal görüyor.valla bana ters.' sende bu duyguları yaşamadığın için sana ters olabilir.ama hata yapmak insanlara mahsustur ve sen çok büyük konuşuyorsun.

senin bu dediğini ben 2 sene evvel sıcağı sıcağına yaşadım ikilem arasında kalmak, mutsuz olmak ne demek sen onu bilirmisin? her gece sabahlara kadar ağlamak bütün çevrenden ayrılmak.. akıllının biri seni aldatır seninle ilgilenmez, başkasıyla evlenmeye kalkar ve sen salak salak bakarsın öylemi yapmak lazım..tamam aldatmak güzel demiyorum eşiğinden döndüm..ama şu anki aklım olsaydı bana yaptıklarını teker teker burnundan getirirdim....

ve sen bir arkadaşından hoşlanıyorsan, gidip onunla konuşmalısın.hayat 2 günlük buna inan.yerin dibine girecem falan ayaklarını geç ya aşkta sevgide gurur olurmu kardeşimya ?

yeşil su dediklerinde sonuna kadar haklısın bende olsam gidip konuşurdum vallada yapardım ama yazılarını okudum da konuşacağı kişinin çıktığı varken karşı taraflada bağlantı kuruyormuş buna ne demeli ? hem karşısındakini kesiyor ümitlendiriyor , hemde başkasıyla çıkıyor budurmda gidip konuşsa daha nası derler kötü olmazmı yazılarını okudum arkadaş bayağı dertliydi birde ben sana o gözle bakmadım derse o daha da bi kötü ama ölüm yok işin ucunda doğru bir insan olduğunu düşünüyorsan gidip konuşmalısın ölümlü dünya ;) red edilirsende üzülcek bir şey yokki :excl:

ama masumca flört bir beraberlik varken yaşanmaması gerekir yanlış bu konuda katılmıyorum :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yeşil su dediklerinde sonuna kadar haklısın bende olsam gidip konuşurdum vallada yapardım ama yazılarını okudum da konuşacağı kişinin çıktığı varken karşı taraflada bağlantı kuruyormuş buna ne demeli ? hem karşısındakini kesiyor ümitlendiriyor , hemde başkasıyla çıkıyor budurmda gidip konuşsa daha nası derler kötü olmazmı yazılarını okudum arkadaş bayağı dertliydi birde ben sana o gözle bakmadım derse o daha da bi kötü ama ölüm yok işin ucunda doğru bir insan olduğunu düşünüyorsan gidip konuşmalısın ölümlü dünya ;) red edilirsende üzülcek bir şey yokki :excl:

ama masumca flört bir beraberlik varken yaşanmaması gerekir yanlış bu konuda katılmıyorum :angry:

[/quote

ben okişinin hayatıb-nda biri oldunu düşünmemiştim pardon..ama eğer varsa ki ozaman gerçekten kesip kesmediğini öğren ve sonrada o çıktığı kişiyle konuş derim..eğer arkadaşınsa...bilmiyorummm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır yaşamadım yaşamamda aynı ortamda karşılaşabileceğim insanlarla böyle şeyleri yaşamayı her zaman sakıncalı bulurum çokta samimi gelmez çünkü sonu zaman kaybıdır başka bir şey değil dediğim gibi telefon denen bir teknoloji var açar duygularını açık açık konuşursun en azından kendinden emin olabilirsin arkadaşım sende yaşamına ona göre yürütebilirsin bu böyle çin işkencesi olur başka adı yoktur ama yaşamında biri olan birinin başkasıyla masumane flörtü bana göre dürüstlük olmadığını gösteriyor bugün başkasıyla yarın yine yeni başkasıyla daldan dala gider dürüstlük olmıyan yerde mutluluk out B)

yaşamadığın ve yaşayamayacağın şeyler hakkında yorum yapman doğru değil. alt tarafı red eder ne demek ya.küfür gibi.

erkek ruhunu anlamaktan çok uzaksınız.

bu iş bu kadar kolay mı. telefon varsa sen kaç kere yaptın bunu? o kadar kolaysa ve o kadar cahil cesaretiniz varsa kadın olarak siz yapın da biz de yorulmayalım.

ya sen kendi ortamından bulmuyosan bu adamlar seninle uzaydan mı gelip çıkıyorlar?

ayrıca ortamından biriyle birlikte olmuyorsan hiç tanımadığın bilmediğin hayatında ilk kez görüdğün ve sigaranı yakan adamla mı çıkıyosun. yani ortamından değilse nerden?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aşkta sevgide gurur olurmu kardeşimya ?

aşkta sevgide gurur olur mu ne demek ya. insanı insan yapan onuru gururudur.

ben onunla konuşursam ve red edilirsem çok kötü rezil olurum.

kızı her gördüğümde yerin dibine geçerim ve kaçacak delik ararım.

bu işler böyle olmamalı. yani ben diyalog kurmaya çalışıyosam o da kurmaya çalışmalı.sanırım dalgasını geçiyo başkasını düşünücem ve gözüne gözüne sokucam.erkeğin çökerten red edilmek ,öldüren de yenisni hemen bulamamaktır. , alternatifsizliktir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aşkta sevgide gurur olur mu ne demek ya. insanı insan yapan onuru gururudur.

ben onunla konuşursam ve red edilirsem çok kötü rezil olurum.

kızı her gördüğümde yerin dibine geçerim ve kaçacak delik ararım.

bu işler böyle olmamalı. yani ben diyalog kurmaya çalışıyosam o da kurmaya çalışmalı.sanırım dalgasını geçiyo başkasını düşünücem ve gözüne gözüne sokucam.erkeğin çökerten red edilmek ,öldüren de yenisni hemen bulamamaktır. , alternatifsizliktir.

hem bi dakka ya ne bu asabiyet :angry: ..madem anlamam sorma! bana göre gurur olmaz tabika bazı konularda? anlayana?

madem hayatında başka biri var sen niye bakıyosun o zaman,?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaşamadığın ve yaşayamayacağın şeyler hakkında yorum yapman doğru değil. alt tarafı red eder ne demek ya.küfür gibi.

erkek ruhunu anlamaktan çok uzaksınız.

bu iş bu kadar kolay mı. telefon varsa sen kaç kere yaptın bunu? o kadar kolaysa ve o kadar cahil cesaretiniz varsa kadın olarak siz yapın da biz de yorulmayalım.

ya sen kendi ortamından bulmuyosan bu adamlar seninle uzaydan mı gelip çıkıyorlar?

ayrıca ortamından biriyle birlikte olmuyorsan hiç tanımadığın bilmediğin hayatında ilk kez görüdğün ve sigaranı yakan adamla mı çıkıyosun. yani ortamından değilse nerden?

yorum yapmak için yaşamak gerekmez , çevrendende gözlemliyebilirsin en yakın arkadaşım çalıştığımız yerde böyle bir hata yaptı ve çocuk göz göre göre boynuz taktı kız üzüldü kahroldu çocuk 2 sinide bıraktı ve hala pişkin pişkin geziyor av peşinde kızın duyguları alt üst oldu. Aldatılmayı hazmedemedi çocuk hem bunu kesiti hem başkasıyla gün geçirdi delimiyim bende aynı hataya düşeyim çalışılan ortam out :( dışarısı in :P oyüzden çevremden ders çıkarırım benim 2 yıllık birlikteliğim var ve arkadaş ortamımdan buldum çokta iyi oluyor...senin durumun farklı senin hoşlandığın kişi hem başkasıyla hem sana etrafa gülücük dağıtıyor senin güvenini nasıl kazanır kalbine girebilir bilemem siz bilirsini z tabi B) ama şuan çıktığım kişiye duygularımıda ben açmıştım çünki hisetmiştim hayatında kimsenin olmadığınıda biliyordum benim durum farklı...sn hoşlandığın kişi için düzenini duygularını alt üst etmişsin okudum yazılarını senin gibi 2 arkadaşın durumuda kötüymüş sitede okudum hepsini

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hem bi dakka ya ne bu asabiyet :angry: ..madem anlamam sorma! bana göre gurur olmaz tabika bazı konularda? anlayana?

kimseye baktığım falan yok.hoşlanmadığım biriyle sırf beni seviyor diye çıkıyordum. tam hoşlanacağım bir tip üzerime gelince çıktığımdan gerçekten hiç hoşlanmadığımı hissettim.kızı üzmiyim diye terk ettim. diğer arkadaştan ."sevgilisi olduğunu sanıyorum" hala da köşe bucak kaçıyorum ne bulaşıcam.bi kız için başımı belaya sokmaya değmez.benimkine de asılsalar hiç hoşuma gitmez.empati denen bişey var.

başka bulup kurtulmaya bakıyorum.olay bu.konu saptı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

asabiyet şu.alt tarafı red edilriisn ne olucak ne demek ya. bu kadar anlayışsızlık olmaz yani.hayatında kaç kere hoşlandığın insana rezil oldun.

ayrıca çok mantıklı bi soru sordum. dedim ki ortamından bulmuyosan nerden buluyosan uzaydan mı geliyolar. o sorunun cevabını hala çok merak ediyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yorum yapmak için yaşamak gerekmez , çevrendende gözlemliyebilirsin en yakın arkadaşım çalıştığımız yerde böyle bir hata yaptı ve çocuk göz göre göre boynuz taktı kız üzüldü kahroldu çocuk 2 sinide bıraktı ve hala pişkin pişkin geziyor av peşinde kızın duyguları alt üst oldu. Aldatılmayı hazmedemedi çocuk hem bunu kesiti hem başkasıyla gün geçirdi delimiyim bende aynı hataya düşeyim çalışılan ortam out :( dışarısı in :P oyüzden çevremden ders çıkarırım benim 2 yıllık birlikteliğim var ve arkadaş ortamımdan buldum çokta iyi oluyor...senin durumun farklı senin hoşlandığın kişi hem başkasıyla hem sana etrafa gülücük dağıtıyor senin güvenini nasıl kazanır kalbine girebilir bilemem siz bilirsini z tabi B) ama şuan çıktığım kişiye duygularımıda ben açmıştım çünki hisetmiştim hayatında kimsenin olmadığınıda biliyordum benim durum farklı...sn hoşlandığın kişi için düzenini duygularını alt üst etmişsin okudum yazılarını senin gibi 2 arkadaşın durumuda kötüymüş sitede okudum hepsini

kadınların aldatılmasına hiç üzülmem.her girdiğiniz ortamda birileri asılır, sokağa çıksanız birileri peşinize takılır, o kadar alternatifiniz var,gider içlerinde en çapkınını seçersiniz. mantık da şu,,,,,,,tüm kızlar bunu beğeniyor demek ki bunda bişey var,zaten çapkınsa kadın ruhundan iyi anlar, ben de çok özelim çok güzelim bunu elimde tutabilriim.ama sonuç hiç d öyle olmaz. aynı anda 20 kişiye yazan adamla olacağı odur.

yani peşinizde o kadar adam varken gidip en çapkını seçmeyin.

biz doğada seçilen tarafız ve bizi seçene razı olmak zorundayız.sizin gbii bir tercih hakkkımız yok(kenan imirzalıoğlu, kıvanç tatlıtuğ gibi ler hariç)

arkadaş ortamında kimse abi şu kız tam sana göre al bunla çık demez. erkekler kendilerine arar , kızlar da zaten ortamda kendilerindne başka kıızn ilgi görmesini hazmedemezler. o yüzden çöpçatanlık kurumu bizde işlemez.ayrıca ortamımdan bulmuyorum diyorsun arkadaş ortamın ortamın değil mi? anlayamadım orayı.ayrıca arkdaşlarının tanıştırdığı adamın kazık atmayacağı ne malum.

önüne gelene mavi boncuk dağıtan birine tabi ki güvenmiyorum.başka çözümler düşünüyorum o sorunla ilgili.ve kendim için başka arayışlar içindeyim. düzenim zaten sağlam temller üzerinde değilldi.

adamın sendne hoşlandığını nasıl anladın, hayatında biri olmadığını nasıl anladın biz bunları hiç bi zaman anlayamıyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

asabiyet şu.alt tarafı red edilriisn ne olucak ne demek ya. bu kadar anlayışsızlık olmaz yani.hayatında kaç kere hoşlandığın insana rezil oldun.

ayrıca çok mantıklı bi soru sordum. dedim ki ortamından bulmuyosan nerden buluyosan uzaydan mı geliyolar. o sorunun cevabını hala çok merak ediyorum.

[/quot

bir insandan hoşlanırsın teklif edersin kabul eder yada etmez! kabul ettiği zaman mutlu oluyorsunda kabul etmediği zaman neden mutsuz oluyorsun?

asbiyim diyorsun yani pehhh :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kimseye baktığım falan yok.hoşlanmadığım biriyle sırf beni seviyor diye çıkıyordum. tam hoşlanacağım bir tip üzerime gelince çıktığımdan gerçekten hiç hoşlanmadığımı hissettim.kızı üzmiyim diye terk ettim. diğer arkadaştan ."sevgilisi olduğunu sanıyorum" hala da köşe bucak kaçıyorum ne bulaşıcam.bi kız için başımı belaya sokmaya değmez.benimkine de asılsalar hiç hoşuma gitmez.empati denen bişey var.

kimseye baktığım falan yok.hoşlanmadığım biriyle sırf beni seviyor diye çıkıyordum. tam hoşlanacağım bir tip üzerime gelince çıktığımdan gerçekten hiç hoşlanmadığımı hissettim.kızı üzmiyim diye terk ettim.şu çok saçma biri beni seviyor diye çıkıyordum demişsin hiç inandırıcı değil sen hayırkurumumusun her sevenle çıkılırmı öyle şey olabilirmi neyse , sonuçta öyle bir kız karşına çıkmasa hala devam ediyor olucaktın ozavallı kızda sen hala onu seviyor sanıcaktı üzmiyeyim diye terk ettim demişsin o zaman hoşlanmadıysan ilk başta çıkmıycaktın onunda duygularını alt üst etmiycektin neyse o zaman ortamdan olmuyorsa sende arkadaş ortamlarına karışmalısın arkadaşlarınla paylaşmalısın bence iyi fikir :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyse olaya geç dahil oldum nerde kalmıştık.Yaşamında biri seni seviyor diye çıkıyor üzmemek için de terkediyorusun valla bir alemsin nedenir sağolsun yeşilsu olayı sana güzel izah etmiş.bilgiler paylaştıkça güzeldir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyse olaya geç dahil oldum nerde kalmıştık.Yaşamında biri seni seviyor diye çıkıyor üzmemek için de terkediyorusun valla bir alemsin nedenir sağolsun yeşilsu olayı sana güzel izah etmiş.bilgiler paylaştıkça güzeldir.

hay allah razı olsun senden dilimde tüy kalmadı valla burda bilgisayarın başında sinir krizi geçirebilirdim.hem soruyo hem kızıyo ya....

bak bak bide hoşlanmadığı biriyle çıkıp sonra üzülmesin diye ayrılmış? :sinirli: niye hoşlanmadığın biriyle çıkıp onu kendine bağladıktan sonra ondan ayrılıyorsun...bu ne yaman çelişki?

hem demişşinki benimkine de baksalar hoşuma gitmez diye..

ya kardeşim sen git o seni kesen kız varya ona bir an önce teklif et boşver sevgilisinden hoşlanmıyor senden hoşlanıyor galiba yoksa seni niye kessin..

mazeretim var asabiyim benn :w00t::w00t::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadınların aldatılmasına hiç üzülmem.her girdiğiniz ortamda birileri asılır, sokağa çıksanız birileri peşinize takılır, o kadar alternatifiniz var,gider içlerinde en çapkınını seçersiniz. mantık da şu,,,,,,,tüm kızlar bunu beğeniyor demek ki bunda bişey var,zaten çapkınsa kadın ruhundan iyi anlar, ben de çok özelim çok güzelim bunu elimde tutabilriim.ama sonuç hiç d öyle olmaz. aynı anda 20 kişiye yazan adamla olacağı odur.

yani peşinizde o kadar adam varken gidip en çapkını seçmeyin.

biz doğada seçilen tarafız ve bizi seçene razı olmak zorundayız.sizin gbii bir tercih hakkkımız yok(kenan imirzalıoğlu, kıvanç tatlıtuğ gibi ler hariç)

arkadaş ortamında kimse abi şu kız tam sana göre al bunla çık demez. erkekler kendilerine arar , kızlar da zaten ortamda kendilerindne başka kıızn ilgi görmesini hazmedemezler. o yüzden çöpçatanlık kurumu bizde işlemez.ayrıca ortamımdan bulmuyorum diyorsun arkadaş ortamın ortamın değil mi? anlayamadım orayı.ayrıca arkdaşlarının tanıştırdığı adamın kazık atmayacağı ne malum.

önüne gelene mavi boncuk dağıtan birine tabi ki güvenmiyorum.başka çözümler düşünüyorum o sorunla ilgili.ve kendim için başka arayışlar içindeyim. düzenim zaten sağlam temller üzerinde değilldi.

adamın sendne hoşlandığını nasıl anladın, hayatında biri olmadığını nasıl anladın biz bunları hiç bi zaman anlayamıyoruz.

neden üzülmüyorsun aldatılan kadına , karşındaki bir insan sonuçta sende dünyaya geliş şeklin kadın olabilirdin unutma o insanında duyguları var insan insan halinden anlaması gerekir bugün karşındakine üzülmessin yarında onlarda sana üzülmez senin başına gelmiycek diye bir şey yok unutma

hayır o bayan tipleri hangi katagoriye girer bilemiyorum ama her bayan aynı düşünceyi taşımaz… ben en yakışıklısıyla çıkayım diğer kızlar çatlasın bu zamanda çok güzel olmak yada çyakışıklı olmak çok şey ifade etmiyor , sanmam insanlar sevgisine ,samimiyetine ,dürüstlüğüne önem verdikleri insanlarla beraber olurlarki gelecekte yarı yolda kalmamak için sizin gibi 18-20 yaşındaki erkek düşüncelerine göre hareket etmezler ben sözlüm olan kişinin benden açık sözlülükle çok yakışıklı olduğunu söyliyebiliyorum ama onunla yakışıklı olduğu için değil kalbinin güzelliği dürüstlüğü için birlikteyim ve ben teklif ettim siz bu yaşınıza kadar bu duygulardan muaf olduğunuz için anlıyamıyorsunuz ben onun bana neden döndüğünü yalvardığınıda biliyorum o yüzden herşey çok abartılı dış görsellik değil bunu 2 mizde biliyorum sizin için önemli olan görsellik sadece umarım bulabilirsiniz magazin mankenlerle dolu bol şanslar B) ''sendne hoşlandığını nasıl anladın, hayatında biri olmadığını nasıl anladın biz bunları hiç bi zaman anlayamıyoruz'' demişsiniz anladım çünkü arkadaş ortamında direk belli ediyordu ve ben sizin gibi kimseyle görmedim görsem fikrim değişebilirdi bakışlarından anlamıştım baktım çekiniyor ben telefon açtım konuştum söyledim oda konuşmada bayağı etkilendiğini kendimde etkilendiğimi, gördüm ve hoşlandığımı söyledim oda kabul etti etmeyebilirdi cahil cesaretiyle yaklaştık işin içine işte ve 2 yıldırda çıkıyoruz arkadaşlarımızda çok sevindi ayrıca arkadaşlar ne içindir öyle saçmalıkmı olur kız arkadaşlarını tanıştırdınmıki arkadaşlarınla şimdiye kadar yorumlarını bilebiliyorsun arkadaş ortamında beyendiğin biri olursa paylaş belki onlarda arabulmaya çalışacaktır ön yargılı olmamak gerekir ayrıca bundan nedemek istedin anlıyamadım ''düzenim zaten sağlam temller üzerinde değilldi.''

ayrıca ortamdan kastım aynı ortam değildi arkadaş ortamıydı aynı ortamımdan olan kişiyle çıksaydım ayrılıp zor durumda kalabilirdim ama aradabir görüştüğüm arkadaş ortamından bulduğum kişi olması çok daha iyi çünki yarın istesem onları görebilirim yada görmeyebilirim o yüzden sorun olmaz yani ortamdan kastım budur. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hay allah razı olsun senden dilimde tüy kalmadı valla burda bilgisayarın başında sinir krizi geçirebilirdim.hem soruyo hem kızıyo ya....

bak bak bide hoşlanmadığı biriyle çıkıp sonra üzülmesin diye ayrılmış? :sinirli: niye hoşlanmadığın biriyle çıkıp onu kendine bağladıktan sonra ondan ayrılıyorsun...bu ne yaman çelişki?

ya kardeşim sen git o seni kesen kız varya ona bir an önce teklif et boşver sevgilisinden hoşlanmıyor senden hoşlanıyor galiba yoksa seni niye kessin..

kızlar çok alemsiniz bende burdan gülmekten kırıldım yani :lol:

evet soruyorda yazdıklarımız işine gelmiyor sanırım , boşversenize erkek milletinden belirli bir kesim bu şekilde işini götürüyor yaşamımda biri var diye birini tutuyor bunlar dürüst olmayan kadın ve erkek katagorileri evet o kızın dilinden aslında kendisi çok iyi anlaması gerekir o kızda nasıl kızssa hem sevgilisini tutuyor elinde hemde başkasını kesiyor e sende aynısını yapmışsın herşey ortada madem kız çok istekliyse hayatında da birinin olmadığını biliyorsa koşa koşla gelmişti yanına gelmediyse demekki sana arkadaşça yaklaşmış yada senin aval aval avanak bakman onu çok hoşuna gitmiştir etrafada prim yapmıştır bana aşık diye değilmi yeşilsu öyle kızların yüzünden yuvalar yıkılıyor kışın az kalsın 2 yıllık birlikteliğim bitiyordu tam bitti derken sözlüm yanlışı gördüde anladı anyayı konyayı döndü geldi yanıma :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızlar çok alemsiniz bende burdan gülmekten kırıldım yani :lol:

evet soruyorda yazdıklarımız işine gelmiyor sanırım , boşversenize erkek milletinden belirli bir kesim bu şekilde işini götürüyor yaşamımda biri var diye birini tutuyor bunlar dürüst olmayan kadın ve erkek katagorileri evet o kızın dilinden aslında kendisi çok iyi anlaması gerekir o kızda nasıl kızssa hem sevgilisini tutuyor elinde hemde başkasını kesiyor e sende aynısını yapmışsın herşey ortada madem kız çok istekliyse hayatında da birinin olmadığını biliyorsa koşa koşla gelmişti yanına gelmediyse demekki sana arkadaşça yaklaşmış yada senin aval aval avanak bakman onu çok hoşuna gitmiştir etrafada prim yapmıştır bana aşık diye değilmi yeşilsu öyle kızların yüzünden yuvalar yıkılıyor kışın az kalsın 2 yıllık birlikteliğim bitiyordu tam bitti derken sözlüm yanlışı gördüde anladı anyayı konyayı döndü geldi yanıma :wub:

amman canım sakın öyle kızlar yüzünden ilişkini bozma.. çocuk alem ya valla elime geçirsem parçapinçik edicem.. işine gelmiyorsa O HOŞLANMADIĞIN KIZ ARKADAŞIN VAR YA ONA DÖÖNNN! SENİ BAŞKASI ÇEKMEZ.......

CANIM JULYANA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senden de razı olsun bundan önceki konusunda benide böyle delirmişti anlamıyor, sorusuna cevap veriyosun suçluyor yani bune perhiz bune lahana turşusu(ayyy turşu dedimde olsaydı ne güzel olurdu dimi)neyse dediklerine katılıyorum. Kaybetmeden kıymet bilinmez yanındakinin kıymetini bilemeyen uzağındakinden hiç kıymet görmez paylaşımların çok doğru ve yerinde yeşilsu kendine iyi bak...

Saygılarla Nehir :):):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.