Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BARIŞ AKARSU

suheda

Önerilen İletiler

Televizyonun en kötü yanlarından biridir bu belkide......

Hiç tanımadığınız bir insan ansızın evinize yerleşebilir bu ekran sayesinde,onu görürsünüz dokunamazsınız ama sesini duyarsınız seversiniz nedensiz.....

Sonra birgün onu evinize sokup ailenizden biri yapan tv ekranın sol üst köşesinde yine onunla ilgili bir yazı asılı kalır"öldü"diye içiniz acır gözleriniz dolar ağlarsınız.....O kadar çok etkilerki sizi bu durum ölümünü,cenazesini,ailesinin acısını onlarla birlikte yaşarsınız olayın içindeymişsiniz gibi....

Barış dün gece öldü,içimizi acıtarak aklımdan bir saniye bile atamıyorum o güzel gülen yüzünü,öldü ama...bu kadar basit işte yaşamak kadar gerçek....

Sadece rahmet dileyebiliyorum,başka bir şey yok üzgünüm,üzgünüm,üzgünüm.....

4427103_1156869290_8464.jpg

21461748352ua3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaza haberini duyunca şok olmuştum..durumu çok kötü olmasına rağmen benim içimde yine de bi umut vardı ama ne yazıkki kaybettik.. :crying:

Ölüm her zaman acı ama böle genç yaşta olunca insan daha çok üzülüyor :(

Allah ailesine sabır versin

Allah rahmet eylesin..

çok üzgünüm..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne diyeceğini bilemiyor insan..içimde öyle büyük bir sızı var ki..ne kadar hayat dolu..ne kadar sevecendi..ölüm elbette kimseye yakışmıyor ama böylesine yaşam fışkıran birine hele hiç yakışmıyor..gitti işte..daha önce gidenlerin yanına..yaşam böyle birşey..doğum kadar ölümünde doğal bir süreç olduğunu bir kabullenebilsek..başarabilsek..

mekanın cennet olsun Barış..o gülen gözlerini unutmak çok zor..gittiğin yerde de burda olduğu gibi mutlu olursun inşallah..

Allah geride kalan ailesine sabır versin..Allah rahmet eylesin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALLAH GANİ GANİ RAHMET ETSİN.. AİLESİNE SABIR DİLİYORUM.İZLERKEN BİLE GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM..GENÇ VE DAHA YOLUN BAŞINDA OLMASI, VE BİR TRAFİK KAZASINA KURBAN GİTMESİ ÇOK ACI...

MEKANI CENNET OLSUN.. SENİ SEVİYORUM KARADENİZİN HIRÇIN DALGASI!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALLAH GANİ GANİ RAHMET ETSİN.. AİLESİNE SABIR DİLİYORUM.İZLERKEN BİLE GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM..GENÇ VE DAHA YOLUN BAŞINDA OLMASI, VE BİR TRAFİK KAZASINA KURBAN GİTMESİ ÇOK ACI...

MEKANI CENNET OLSUN.. SENİ SEVİYORUM KARADENİZİN HIRÇIN DALGASI!

İnsanlar Hiç Tanımasa bile sevdiği birisinin arkasından işte böyle gözyaşlarına boğuluyor veya erken gelmiş bir ölümün haberinden,,,, sonuç olarak ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar demişler elbetki ağlarız ama ateş düştüğü yeri yakar işte bu yüzden en önemlisi sade bu yüzden kimseye bunu yaşatmaya hakkımız yok takdir ilahi dışında başka bir yerde yazını okudum ona istinaden bunları yazdığımı anlamışsındır .Beni en çok sevdiklerimin arkamdan ağlaması üzer onların yanında olamıyıp onları bu acıyla yaşamak zorunda bırakmak ölümden zor gelir Ölenle ölünmez hayat devam eder ama En yakınlar En sevenler hep bekler hep yüreğinde saklar hep özler hiç hatırlamıyormuş gibi gözükür ama hep aklındadır

aslında ölenle bir parçan da ölür ama kimse bilmez

sen kendine iyi bak Dünya zaten birgün oda bugün ,,,,herşey düzelir

Barış Akarsunun ölümüne bende çok üzüldüm ama biliyorum ki iyi insanlar çok yaşamaz ve yine biliyorum ki o şimdi iyi bir yerde ve yine biliyorum ki ağlarsa anası ağlar gerisi yalan ağlar analar babalar evlatlarını gömmemeli Allah Sevenlerine sabır versin .......................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen ölmedin BARIŞ hep yaşayacaksın kalplerde......

Barış manço abin gibi sende aniden Bıraktın bizi ....

ikinizde ölmediniz BARIŞ ...

3663351.jpgbarismanco.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sesini ve tarzını beğenmediğim bir insandı. Ancak Barış'a hiçbir insana yakışmayacak şeyler yaptılar, en zor günlerinde hastanedeki yaşam savaşında resimlerini çekip bu aile dramını magazin malzemesi yaptılar. Gazeteler, internet sayfaları yayınladı bunları. Televizyonlar kaldığı otel odalarından yayınlar yaptı. Oysa çocuk hayat mücadelesinde, çaresizdi. Bu ruhsuzluğu O'na yapanlara, buna yardım ve yataklık edenlere, yayınlayanlara lanet ediyorum. Barış'a da tanrıdan rahmet diliyorum.

la_bohéme: Rating kaygısı, başka bir şey değil. Barış'a gelene kadar kaybettiğimiz nice büyük insan var. Ancak onların dirisini bile hatırlamadık, ölüsü de para etmedi haliyle. Bu bizim çürüyen değerlerimizin aynası bence.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir insan...düşünen var olan

bu dünyada yaşamını bitirdi..

yok artık...

geri dönüşü yok...

bir hataydı belki...ölüm sebebi...

üzücü.......

her ölen insan icin aynı üzüntüyü duymalı insanoğlu..

dogum gibi ölümde bizler için..

...............

doğum gibi ölümde bizler icin kutsal ...

bu değerlerimizin bu kadar meyda önüne taşınmasını hoş bulmuyorum....

insanların cektiği acıların bu kadar ekrana yansıtılması ...cok kötü ...ne kadar kötü...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar Hiç Tanımasa bile sevdiği birisinin arkasından işte böyle gözyaşlarına boğuluyor veya erken gelmiş bir ölümün haberinden,,,, sonuç olarak ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar demişler elbetki ağlarız ama ateş düştüğü yeri yakar işte bu yüzden en önemlisi sade bu yüzden kimseye bunu yaşatmaya hakkımız yok takdir ilahi dışında başka bir yerde yazını okudum ona istinaden bunları yazdığımı anlamışsındır .Beni en çok sevdiklerimin arkamdan ağlaması üzer onların yanında olamıyıp onları bu acıyla yaşamak zorunda bırakmak ölümden zor gelir Ölenle ölünmez hayat devam eder ama En yakınlar En sevenler hep bekler hep yüreğinde saklar hep özler hiç hatırlamıyormuş gibi gözükür ama hep aklındadır

aslında ölenle bir parçan da ölür ama kimse bilmez

sen kendine iyi bak Dünya zaten birgün oda bugün ,,,,herşey düzelir

Barış Akarsunun ölümüne bende çok üzüldüm ama biliyorum ki iyi insanlar çok yaşamaz ve yine biliyorum ki o şimdi iyi bir yerde ve yine biliyorum ki ağlarsa anası ağlar gerisi yalan ağlar analar babalar evlatlarını gömmemeli Allah Sevenlerine sabır versin .......................

haklısın teşekkürler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover:

Barış Akarsu'nun kullandığı otomobilin plakasını hala hatırlayan var mı?

48 UK 556

Çarpışan kamyonun plakasını hatırlayan?

34 AT 9921

Hastahane önünde ağlayanlar, ekranları başındakiler siz de dahilsiniz, yanındaki arkadaşlarının isimleri neydi?

Nalan Karaman, Zeynep Koçak.

İlk bakışta Barış'ın öldüğü günü tarihiyle hatırlayan?

05.07.2007

Sevgili la_bohéme ; timsahın gözyaşlarıdır bunlar. Okuyanların %99'u hatırlamadılar.

Söyledim ben sana.

Anladın sen onu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Barış Akarsu'nun kullandığı otomobilin plakasını hala hatırlayan var mı?

48 UK 556

Çarpışan kamyonun plakasını hatırlayan?

34 AT 9921

Hastahane önünde ağlayanlar, ekranları başındakiler siz de dahilsiniz, yanındaki arkadaşlarının isimleri neydi?

Nalan Karaman, Zeynep Koçak.

İlk bakışta Barış'ın öldüğü günü tarihiyle hatırlayan?

05.07.2007

Sevgili la_bohéme ; timsahın gözyaşlarıdır bunlar. Okuyanların %99'u hatırlamadılar.

Söyledim ben sana.

Anladın sen onu.

Anladım ben onu.............

Üzülmek için bunları bilmek lazım öylemi? Ben iki kuzenimide trafik kazasında kaybettim gencecik yaşlarında ama ne kullandıkları arabaların plakalarını hatırlıyorum ne yanlarında ki yolcuların kim olduklarını,hatırlamayı bırak o gün bile bilmiyordum plakaları ve yanlarında ki kişilerin isimlerini,üzülmedim öylemi timsah göz yaşları döktüm öylemi? üzerinden bunca yıl geçti ölüm tarihlerinin gününü düşünürsem hatırlayabiliyorum,ama kendileri aklıma her geldiğinde ağlayabiliyorum...

Timsah göz yaşları döküyorum/ruz öylemi? sen kimsin ki insanların duyguları ile dalga geçebiliyorsun?sen kimsin ki insanların ne hissettiklerini ve hislerinde ne kadar samimi olduklarını yargılayabiliyorsun?

.......Ve sen kimsin ki insanları teste tabi tutarak duygularını ölçmeye kalkıyorsun?

Ölüm saygı hak eder,önce ölüme ve ölene saygı duymayı öğreneceksiniz,çünkü ölüm er yada geç sizide bulacaktır...

Kendi duygularınızı başka insanlar üzerinden yola çıkarak dile getirmeyin siz üzülmemiş olabilirsiniz ama üzülenlere saygı duymak zorundasınız?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anladım ben onu.............

Üzülmek için bunları bilmek lazım öylemi?Ben iki kuzenimide trafik kazasında kaybettim gencecik yaşlarında ama ne kullandıkları arabaların plakalarını hatırlıyorum ne yanlarında ki yolcuların kim olduklarını,hatırlamayı bırak o gün bile bilmiyordum plakaları ve yanlarında ki kişilerin isimlerini,üzülmedim öylemi timsah göz yaşları döktüm öylemi?üzerinden bunca yıl geçti ölüm tarihlerinin gününü düşünürsem hatırlayabiliyorum,ama kendileri aklıma her geldiğinde ağlayabiliyorum...

Timsah göz yaşları döküyorum/ruz öylemi?sen kimsin ki insanların duyguları ile dalga geçebiliyorsun?sen kimsin ki insanların ne hissettiklerini ve hislerinde ne kadar samimi olduklarını yargılayabiliyorsun?

.......Ve sen kimsin ki insanları teste tabi tutarak duygularını ölçmeye kalkıyorsun?

Ölüm saygı hak eder,önce ölüme ve ölene saygı duymayı öğreneceksiniz,çünkü ölüm er yada geç sizide bulacaktır...

Kendi duygularınızı başka insanlar üzerinden yola çıkarak dile getirmeyin siz üzülmemiş olabilirsiniz ama üzülenlere saygı duymak zorundasınız?

Topici daha fazla kirletmemenizi ümid ediyorum.

Aslında buraya yazdığım cevap başkaydı. Fakat seni gereksiz yere önemsediğimi farkettim. Sildim.

***** ***** ****.

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taylan abiye katılıyorum aslında, hergün bir sürü genç ölüyo abartılıyor demiş ya ..haklı bide şöle düşünelim o nu türkiye gerçekten sevdi ve biryerlere getirdi..ve daha çok gençken hayata veda etti ben sadece onun için değil onun gibiler içinde oturup ağlamış insanım..çok üzüldüm ama hayatın gerçekleri bunlar maalesef onun gibi yarın bizde ölebiliriz ..ben eski sevgilim,i trafik kazasında kaybettim onun içinde trafik kazaları bana hep ayrı bir hüzün katıyor..

gönlünüze sağlık..

hoşçakalın

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vefatından bir iki gün sonraydı. Birisi çıkıp "Barış Akarsu'nun heykelini dikelim" dedi mesela. Ayıptır arkadaşlar, kimsenin ölüsüne saygısızlık değil benim söylediğim (ya da birilerinin anladığı). Ayıptır çünkü bu ülkede Barış Manço'nun, Zeki Müren'in heykeli yokken Barış Akarsu'ya heykel dikmek, *******.

Bunu söylediğimizde kimse de çıkıp olayı üzüntüyle, ölüye saygıyla ilintilemesin. Mantıklı olun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu konuda çok acımasız görebilirsiniz yazılanları ama ben de taylan'a katılıyorum. ne sesini ne de şarkı söyleme şeklini bişeye benzetemediğim biriydi kendisi ve güsel meleketimde mübalanın dik alasını her gün defalarca yaşadığımızdan beni pek de şaşırtmadı bu olanlar.

bence bi kaç yıl önce yine böyle bi programla meşhur olup aşırı dozdan ölen o genç adam gibi bi kayıptır kendisi ki bu mevzu sosyo kültürel metafordur. asıl tartışılması gereken kısım da budur.

23-25 ya da kaç yaşındaysa eğer ömründe kaç defa bodruma gitmiştir ki kendisi misal? tamam şarkıcısın filan da bodrumda ne işin var? dizi çekimi? peki şarkıcısın da dizi de ne işin var?şarkılarım tutmadı?peki hala ortalarda ne işin var? bakınız daha da çoğaltılabiliniyor bu soru cümleleri değil mi?

genç ölümü evet çok acı...aslında her ölüm acı,her ölüm erken... ama azcık izanlı olmakta yarar var bence... azcık desturlu olmak gerek... acı çekerken de, sevinirken de, para kazanırken de, hülasa yaşarken yani...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
bu konuda çok acımasız görebilirsiniz yazılanları ama ben de taylan'a katılıyorum. ne sesini ne de şarkı söyleme şeklini bişeye benzetemediğim biriydi kendisi ve güsel meleketimde mübalanın dik alasını her gün defalarca yaşadığımızdan beni pek de şaşırtmadı bu olanlar.

bence bi kaç yıl önce yine böyle bi programla meşhur olup aşırı dozdan ölen o genç adam gibi bi kayıptır kendisi ki bu mevzu sosyo kültürel metafordur. asıl tartışılması gereken kısım da budur.

23-25 ya da kaç yaşındaysa eğer ömründe kaç defa bodruma gitmiştir ki kendisi misal? tamam şarkıcısın filan da bodrumda ne işin var? dizi çekimi? peki şarkıcısın da dizi de ne işin var?şarkılarım tutmadı?peki hala ortalarda ne işin var? bakınız daha da çoğaltılabiliniyor bu soru cümleleri değil mi?

genç ölümü evet çok acı...aslında her ölüm acı,her ölüm erken... ama azcık izanlı olmakta yarar var bence... azcık desturlu olmak gerek... acı çekerken de, sevinirken de, para kazanırken de, hülasa yaşarken yani...

ben siteye yeni üyeyim ve gerçekten hayranı olduğum bir insandı herksin tercihleri farklıdır birinin beğendiğini başka birinin beğencek diye bir kaydı yok aslında acımasız değil belki yazılanlar herkes kendi fikrini söylüyor sonuçta ve bende sizin yazdıklarınız hakkında bazı fikirlerimi söylemek istiyorum şöyleki tartışılması gereken diyorsunuz bu konu hakkında birşey söylememişsiniz birde bodruma kaç kere gitti demişsiniz insanlar geçmişlerinde fırsat bulamamış olabilir bu şekilde yaşamaya eğer sizin fırsatınız imkanınız olsa gidip göremediğiniz yaşayamadığınız şeyleri yaşamak istemezmisiniz bence çok samimi bir hali vardı BARIŞIN çok doğaldı belkide biz sevdiğimiz için bize böyle geliyordu burada acımasız olan sizin yazdığınız ne işin var bodrumda kısmı bence şçyle anlatabilirim neden orada olduğunu şarkıcı olmadan önce imkanı yoktu ve artık imkanı vardı gitti...ne işi vardı dediğiniz gibi dizi çekimi...peki şarkıcı dizide ne işi var çünkü albümleri "diğer sanatçılar gibi"satmıyordu ama emin olun şarkıları tuttu dinleyenler bilir...ortalarda ne işi var çünkü onun gibi yarışmayla ünlü olan birçok insan vardı kaç tanesi bu kadar süre durabildi????????????????????????????????peki barış neden durdu demekki birileri bu insanı başarılı buluyordu değilmi...insanları beğenmiyor olabilirsiniz ama geçmişteki yaşantısıyla yaşadığı zamanı bir tutamazsınız her insan yaşam kalitesini arttırmak ister...bende eğer çok katıysam bu konuda özür dilerim benimde düşüncelerim bunlar -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Seni seviyorum be abi.

Bir gün şarkıcı olacağım, o ses türkiye den elemeler için aradılar beni, 2 gün sonra katılıyorum.

Umarım beni beğenirler ve sahneye istanbul a davet ederler. Orada senin şarkılarını ve senin akademi türkiye de seslendirdiğin şarkıları söyleyeceğim, neden diye sorarsan sadece seni sevdiğim için değil, ayrıca benim de o şarkılara sesim iyi gidiyor diye düşünüyorum, tabi senin ki kadar değil smile.png

Umarım bir gün dürüst, iyi, saygılı, alçak gönüllü, "bozulmayan" bir şarkıcı olurum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.