Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Misafir taunus

Önerilen İletiler

bi kere benim adım faunus değil, taunus.

kadının çıktığı var mı yok mu anlamak bi ölüm. herkes "daha iyisi de çıkabilir ,kısmetim kapanmasın" hesabı gizliyor sevgilisini.bi de ben fingirdemeyen masum kızım havası yaratmaya çalışıyolar.

.çıktığı var mı yok mu anlayamıyosun.hele ki seni biraz beğenmiş ve ilk 3 yedekten biri olarak görmüşse haytta anlayamazsın.çıktığı var mı anlasan bile kız üzerine üzerine geliyosa durum iyice karışık hale geliyor.kendine eğlence mi arıyor hoşlanıyor mu anlayamaıyosun.

sevgilisi var ve ikide bi muhabbet açmaya çalışıyosa, dibime giriyosa ve yanımdan gitmemeye çalışıyosa ve benimde sevgilmle pek mutlu olmadığımı anlamışsa ve sürekli bi kaçma durumundaysam üzerime gelmek kızın belki daha çok hoşuna gidiyor olabilir.kadınlar çok oyuncu. seviyolar böyle şeyleri.evet ben de sevgilisi var diye kız arkadaşımı gözüne gözüne sokmuştum.sinir olur bir daha üzerime gelmez diyordum ama daha kötü oldu.

herşeyden önce karşında bi insan var. sen önce sorulan soruları ***********.bunu gerçek yaşam için söylüyorum.insanlara zorluk çıkararak daha değerli olmazsınız. sadece krediyi tüketirsiniz. annelerinizden yanlış öğreniyosunuz bazı şeyleri..

Susayım diyorum yazmıyım diyorum ama görüldüğü gibi yazıyorum,

birincisi sen bukadar davet kar olmasan kız sana neden yanaşsın lütfen dürüst olalım bide

Nasıl bir iştir senin çıktığın var kızın çıktığı var ama ikinizde kesiyorsunuz bir birinizi eğer öyleyse sen aman bu işin formülü varsa sen öğrenme.

Daha sonra gelelim fanus eğer kendini yedek katogorisinde görüyorsan emin ol hayatın yedek olmakla geçer bu illa erkek için geçerli değil bayan içinde aynı bizler dediğin gibi karşımızdakinin hoşlanıp hoşlanmadığını hemen anlarız buda sizde olmayan bir özelikle duygusalıkla anlarız daha sonrada nemi olur eğer o insan mutlu edicekse mantık devre dışı yok negatif birşeyler oluyorsa hemen mantık devreye girer veyakınımızdan uzaklaştırırız. bir ayrıntıda bayanı muhterem nasıl oluyor senin mutsuz olduğunu anlıyor ve sen nasıl oluyorda nispete nispet kız arkadaşını gösteriyorsun (çok yanlış çokkkk çarpıklık senden kaynaklanıyor kızda suç bulmuyorum) sen hem karşıtarafa mutsuzluğunu yansıt sonrada geç konuş.

biz annelerimizden bazı şeyleri yanlış öğrenmiyoruz size babalarınızdan bazı şeyleri yanlış öğreniyorsunuz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 96
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Susayım diyorum yazmıyım diyorum ama görüldüğü gibi yazıyorum,

birincisi sen bukadar davet kar olmasan kız sana neden yanaşsın lütfen dürüst olalım bide

Nasıl bir iştir senin çıktığın var kızın çıktığı var ama ikinizde kesiyorsunuz bir birinizi eğer öyleyse sen aman bu işin formülü varsa sen öğrenme.

Daha sonra gelelim fanus eğer kendini yedek katogorisinde görüyorsan emin ol hayatın yedek olmakla geçer bu illa erkek için geçerli değil bayan içinde aynı bizler dediğin gibi karşımızdakinin hoşlanıp hoşlanmadığını hemen anlarız buda sizde olmayan bir özelikle duygusalıkla anlarız daha sonrada nemi olur eğer o insan mutlu edicekse mantık devre dışı yok negatif birşeyler oluyorsa hemen mantık devreye girer veyakınımızdan uzaklaştırırız. bir ayrıntıda bayanı muhterem nasıl oluyor senin mutsuz olduğunu anlıyor ve sen nasıl oluyorda nispete nispet kız arkadaşını gösteriyorsun (çok yanlış çokkkk çarpıklık senden kaynaklanıyor kızda suç bulmuyorum) sen hem karşıtarafa mutsuzluğunu yansıt sonrada geç konuş.

biz annelerimizden bazı şeyleri yanlış öğrenmiyoruz size babalarınızdan bazı şeyleri yanlış öğreniyorsunuz..

davetkar falan değilim. hoşlandığım kıza hiç yüz vermem.(farklı olan herşey iyidir saplantılarına cevap vermek lazım)

ama hep asılan birlerine kaptırırım ve saçımı başımı yolarım.

benim artık çıktığım biri yok. ayrıldım. çünkü çok üzülüyoduk.onunkini bilmem.

kız arkadaşımı gözüne gözüne sokma amacım o everest egosunu darmadağın etmek ve bayandaki rekabet duygusunu canlandırmaktı.(ben onu ayartamicak kadar çirkin myim saplantısı. kız çok güzel ayrıca)

mutsuzluğumu nasıl yansıtmıyım ya.kızdan es kaza hoşlandım allah kahretsin.o da anladı.sevgilim de yerli yersiz arıyor ikide bi sıkıştırıyordu ve telefonda tersliyordum.öbürü de duyuyordu.

aslında bana asılan kıza huzurumu bozduğu için kızıyordum yerli yersiz sıkıştırıdğı için sevgilime patlıyodum.sonra da üzülüyodum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hiç bu kadar gülmemiştim.. :lol: sevgili taunus..çok tatlı ve doğalsın..

bilemiyorum ki sen nasıl ortamların içinde gezip duruyorsun ama bir bayanın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman çok kolay..gider çıkma teklif edersin.. -_- cevabını alır ve hiç kendini bu kadar hırpalamazsın.. :wacko:

ve babanın söyledikleri ve seninde tasdik ettiğin düşünce şekli çok yanlış..

kadın hayır diyorsa-hayırdır :excl:

kadın belki diyorsa-evet hoşlanıyorum ama emin değilimdir..

kadın evet diyorsa-benzetmenizi kınıyorum :excl: ... kabul ediyordur..

yani vesselam ya sen çok gençsin..ya *******..yada hepsini bünyede barındıran karizma ******* birşeysin.. :huh:

yok değilim diyorsan aman salla gitsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

davetkar falan değilim. hoşlandığım kıza hiç yüz vermem.(farklı olan herşey iyidir saplantılarına cevap vermek lazım)

ama hep asılan birlerine kaptırırım ve saçımı başımı yolarım.

benim artık çıktığım biri yok. ayrıldım. çünkü çok üzülüyoduk.onunkini bilmem.

kız arkadaşımı gözüne gözüne sokma amacım o everest egosunu darmadağın etmek ve bayandaki rekabet duygusunu canlandırmaktı.(ben onu ayartamicak kadar çirkin myim saplantısı. kız çok güzel ayrıca)

mutsuzluğumu nasıl yansıtmıyım ya.kızdan es kaza hoşlandım allah kahretsin.o da anladı.sevgilim de yerli yersiz arıyor ikide bi sıkıştırıyordu ve telefonda tersliyordum.öbürü de duyuyordu.

aslında bana asılan kıza huzurumu bozduğu için kızıyordum yerli yersiz sıkıştırıdğı için sevgilime patlıyodum.sonra da üzülüyodum.

Bak fanus manteliten yanlış bir yandan kadının sizden nasıl hoşlandığı adı altında sorular soruyor gelen cevaplarada bana göre okadar sağlıklı cevaplar veremiyorsun.

Güzel kardeşim sen değilmisin konuştuğum vardiyen, nediye çıktığın ola ola bir başkasının markajına alındım ya bide nasıl birşeydir bu gerçekten ne kadar çarpıklıktırki o kişininde çıktığı var ve siz birbirinize çalımlar ata biliyorsunuz enteresan ya bide üçüncü ve dördüncü kişiler var allah bilir ama burda vebal almışsın eğer kız arkadaşının suçu olmadığı halde onu kendi egolarına alet etmişsen demekki sen sürekli bunu yapan bir karaktersin(neyse....) hemcinsime söyleyecek söz bile bulamıyorum.

Birkere çivi çiviyi sökmez bu bize öğretilen bir hurafe bir kısım erkekler sende bu katogoriye girdin güzelik için bitiyorsunuz klasik olcak ama insanın dışı geçici ,geçici geçici ama bunu anlamamakta ısrarlısınız (allahım konuyu toparlayamıyorum nerde geldik bu konuya) şimdi kıs everest yok ağrı dağı diyorsun güzel kardeşim sende uludağ ol siz erkeklerin vallahi neyse susayım konuştukça kırmız kart yiyip duruyorum bak özünde nasıl bir insansın bilmiyorum kadınları hafife alma senin düşündüğün gibileri nasıl bilmiyorum.

ama hiç tarzım olmayan bir konuda bu kadar konuştuğum yeter

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bilemiyorum ki sen nasıl ortamların içinde gezip duruyorsun ama bir bayanın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman çok kolay..gider çıkma teklif edersin.. -_- cevabını alır ve hiç kendini bu kadar hırpalamazsın.. :wacko:

yani vesselam ya sen çok gençsin..ya *******..yada hepsini bünyede barındıran karizma ****** birşeysin.. :huh:

Nihayet düşüncelerimi adam adaklı söyleyen biri

saygılar Nehir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani vesselam ya sen çok gençsin..ya *******..yada hepsini bünyede barındıran karizma ******* birşeysin.. :huh:

iltifatlar için sağol. doğal ve tatlı bi adam olmak yerine çapkın karizmsı olan bi adam olmayı çok isterdim tatlı ve doğal bi adam olunca arkadaş olarak benimseniyosun. her erkek gibi bundan nefret ederim.

sen hayatında kaç kişiye çıkma teklifi ettin ve bunun ne kadar sinir bozucu bişey olduğunu nerden biliyosun..

eğer çıkma teklifi edersen kızdan K I R O damgası yiyebilrisin. red edilmen halinde çok kötü ezilirsin ve eksik bir adam olduğunu kemiklerindeki iliklere kadar hissedersin

kızı sürekli ortamda görünce de hep kaçacak delik ararsın çünkü her gördüğünde yerin dibine girersin.

sırf bunu yaşamak istemediğimiz için çoğu kez açılmayız ve içimize atarız.

ama sen bayan olduğun için bu konuda empati kurman imkansız. senin red edilmeyi anlaman benim doğum sancısını hissetmem gibi bişey.

30 yaşındayım 6 ilişkim oldu . 6 sına da hiç asılmadım. tesadüfen hoşlandım anında anladılar ,onlarda hoşlandı ve hayatın normal akışı içinde doğal diyaloglarla olay gerçekleşti.(olamsı gereken de zaten bu) kadın hoşlanıyorsa hiç zorluk çıkarmaz.hatta yardımcı olur.benim sorunum hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamadığım 2 arada bir derede tiperler. sonuçta insan hoşlandığı kişiye objektif bakamaz.

bence kadın hayır diyorsa HAYIR

belki diyorsa HAYIR,,,,,(bazı insanlar HAYIR diyemez. ayıp olmasın diye.onlardan olmadığını nerden biliyim onun BELKİ sinin evete dönmesini mi beklicem.hayat o kadar uzun mu.)

evet diyorsa da evettir yani. bence olması gereken bu.

ama peşlerinde paspas olan adam ,onların egolarını tatmin ettiği için önce illa ki bir kaç kez red etme sonradan belkiye sonradan evete dönme huyları olduğunu gördüm yaşamım boyunca.istersen ilyas salman gibi bi tip ol,kene gibi yapışırsan sonunda teslim oluyolar. bunu hiç yapmadım ama yapanlardan hayret dehşet ve ibretle gördüm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak fanus manteliten yanlış bir yandan kadının sizden nasıl hoşlandığı adı altında sorular soruyor gelen cevaplarada bana göre okadar sağlıklı cevaplar veremiyorsun.

Güzel kardeşim sen değilmisin konuştuğum vardiyen, nediye çıktığın ola ola bir başkasının markajına alındım ya bide nasıl birşeydir bu gerçekten ne kadar çarpıklıktırki o kişininde çıktığı var ve siz birbirinize çalımlar ata biliyorsunuz enteresan ya bide üçüncü ve dördüncü kişiler var allah bilir ama burda vebal almışsın eğer kız arkadaşının suçu olmadığı halde onu kendi egolarına alet etmişsen demekki sen sürekli bunu yapan bir karaktersin(neyse....) hemcinsime söyleyecek söz bile bulamıyorum.

Birkere çivi çiviyi sökmez bu bize öğretilen bir hurafe bir kısım erkekler sende bu katogoriye girdin güzelik için bitiyorsunuz klasik olcak ama insanın dışı geçici ,geçici geçici ama bunu anlamamakta ısrarlısınız (allahım konuyu toparlayamıyorum nerde geldik bu konuya) şimdi kıs everest yok ağrı dağı diyorsun güzel kardeşim sende uludağ ol siz erkeklerin vallahi neyse susayım konuştukça kırmız kart yiyip duruyorum bak özünde nasıl bir insansın bilmiyorum kadınları hafife alma senin düşündüğün gibileri nasıl bilmiyorum.

ama hiç tarzım olmayan bir konuda bu kadar konuştuğum yeter

evet kız arkadaşım vardı insan olarak seviyordum ama kadın olarak ondan hoşlanmıyordum. .(çekici bulmuyordum) onu bulabilmiştim ve mutlu olmaya çalışıyordum.(doğada eşleri dişiler seçiyor.erkekelrin seçme şansı yok ve kendimizi seçene razı olmak durumundayız.çoğu zaman da içimize sinmez ama bizden hoşlanmayan birielrinin peşinden koşmaktansa bizden hoşlanan ama hoşlanmadığımız birileriyle mutlu olmaya çalışırız.bu içimize sinmeden çıkma olgusu erkekelrin 1 numaralı aldatma sebebidir. napalım doğa bizim fikrimizi sormuyo eş seçiminde. etkisiz elemanız.)sizin gibi 20 kişinin içinden seçsek herşey çok farklı olurdu.

.hoşlanmıştım ama kıza soğuk dvaranıyordum (kuran çarpsın) ve hep kaçıyordum.(sevgilisinin bir takım hakları var o da insan kaçma sebebim öncelikle buydu.tabi işin içinde başımı belaya sokma tehlikesi de var)

ne kadar kaçsam da ters davransam da ama yanıma yaklaşınca elim ayağım birbirine giriyodu.tek belirti buydu. bu da onun çok hoşuna gidiyordu.bunu hisettim.

.ben ne kadar soğuk davrandıkça o o kadar sıcak davrandı.

ben kimseye ne asıldım ne de ilgi gösterdim.hatta hep kaçtım soğuk davrandım

hayatı boyunca istediği herkesi elde edebilmiş bi tip bu. ben ters davrandıkça uzak durdukça daha çok komplekse girmiş olmalı.(yani benim tahminim)

kız arkadaşım iyi biriydi ama ilk 2 ay hesapları hep bana ödetmişti o kadar da işe yarasın yani.(böyle şeyler hiç yapmam. hayatımda ilk kez oluyo)ayrıca benimle çıkarken evlenme teklifi aldı. türkieyde bu duruma sinirlenmeyecek adam var mı ya.senin sevgilin evlenme teklifi alsa ne düşünrüsün.

güzellik için bitiyoruz . bunun sebebi 2 tane .kısa boylu kıllı bir kadın üreme içgüdümüze hitap etmiyor.(fiziksel sebep)

.ayrıca

30 yaşında gelene kadar 200 kişiden hoşlanıyoruz,i 192 sinin sevgilisi çıkıyor , her defasında saçımızı başımızı yoluyoruz ve unutmak zorunda kalıyoruz. öyle güzel biriyle evleneyim ki beni gören herkes saçını başını yolsun hep ben mi üzülücem düşüncesiyle en güzeli seçmek istiyoruz.( bu da psikolojik sebep)ruslarla evlenen erkek3lerin bilinç altında kesin bu var.

kadınları kim hafife alıyo ya. onblar fazla güçlü oldukları için mutsusuz. peşinde 20-30 kişi olan kadınla peşlinde 2 kişi olan erkeğin ilişkisinde erkeğin ezilmemesi mümkün mü .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım yüzyıllardır bu sorun var. Erkekler kendi içlerinde kadınlar kendi içlerinde konuşup dururlar herhalde.

örnek:Acaba Ali benden hoşlanıyormu bakışlarından bunu anlıyorum sanki (tabi adam normal baksa bile illa biz olayı hoşlanma boyutuna götürücez ya)tabi durumun birde erkek tarafı var o zaten hepten komedi şöyleki;yine kahramanımız Ali işten veya sosyal çevreden tanıdığı bayan arkadaşı ayşeyle tevafuk bir çay içmiş bir tevafuk daha yemek bile yemiş ayşe kendine yakın hissetiği yanlış anlaşılmasın yakınlık derken bu kadın veya erkek bütün kafalarda aynı sonuca çıkıyor hemen=hoşlanmıyor sadece arkadaşlık boyutunda yakın gördüğü aliyle gayet rahat sevincini üzüntüsünü paylaşıyor bizim herhareketi yanlış anlayan ali beyimiz kız bende hoşlanıyor baksana ne kadar rahat der ve tepesindeki ampul yanar yada biz şöyle diyelim olmayan aklı çalışır ama keşke çalışmasa ama...

Ne cesarettir ne keramet gidip ayşeye açılır çok fazla kapalı kalmak yaramaz çünki Aliye.

Ayşe der, biraz utangaçlık gösterileri eşliğinde; ben senden çok hoşlanıyorum seninde benden hoşlandıgını biliyorum. Ayşenin dünya başına yıkılmaz ama Alinin dünyasınında kafasınında yıkıldığı ve kırıldığı kesin.

Olay aslında çok da zor değil kadın veya erkek ne olduğunuz hiç önemli değil türk erkekleri ve kadınlarıda aynı kefeye rahatlıkla koyuyorum siz ilgi budalası olmuşsunuz kiminiz elindekini bir kalemde silip atarken diğer tarafta size mendilini bile atmıycak tipler için ölürsünüz(vallada ölün müstehak)

kaldıki son yıllarda şu anda benim bile amaclarım için kullandığım internet *********lik boyutunda kadın erkek diyolagları geliştirmeye başladı aslında buna bir an önce müdahale edilmesi gerekir hemde pisikoloklar tarafından çünki ciddi kişilik bozuklukları var acil önlem paketi alınmalı !!!!!!!!!!!!

bide bu insanlar içimizde düşünsenize

bu adam veya kadın internette atıp tuttuğu hareketleri günlük hayatında uygulamaya başlıyor her konuştuğu insan potansiyel hoşlanma vakası sonuç yüz bulamıyınca kadın milletinin ve erkek miletinin soy agcına bir kutu kibrit edebiyatı yapılır....

Emin olun arkadaşlar bu kendimizi nekadar doğru veya yanlış yetiştirmemizle alakalı yoksa çokda zor değil bir insanın sizden hoşladığını anlamınız birazcık aklınız çalışsa yeter gerisi zaten duygusallık....

walla nekada doğru demişsin bende senin bu fikirlerine katılıyorum aynıları başıma geldi :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"bayan arkadaş yazmış.

kız hoşlanmıyor sadece arkadaşlık boyutunda yakın gördüğü aliyle gayet rahat sevincini üzüntüsünü paylaşıyor bizim herhareketi yanlış anlayan ali beyimiz kız bende hoşlanıyor baksana ne kadar rahat der

ya bu ülkede bi kadın hoşlanmadığı adamla sokakta yan yana bile yürümez. ,sabah görünce günaydın bile demez. oturup çay içmek için bile 1000 tane zorluk çıkarır. böyle toplumda adamlarla laubali olrusanız onlar da hoşlanıyor sanırlar ne yani.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet kız arkadaşım vardı insan olarak seviyordum ama kadın olarak ondan hoşlanmıyordum. .(çekici bulmuyordum) onu bulabilmiştim ve mutlu olmaya çalışıyordum.(doğada eşleri dişiler seçiyor.erkekelrin seçme şansı yok ve kendimizi seçene razı olmak durumundayız.çoğu zaman da içimize sinmez ama bizden hoşlanmayan birielrinin peşinden koşmaktansa bizden hoşlanan ama hoşlanmadığımız birileriyle mutlu olmaya çalışırız.bu içimize sinmeden çıkma olgusu erkekelrin 1 numaralı aldatma sebebidir. napalım doğa bizim fikrimizi sormuyo eş seçiminde. etkisiz elemanız.)sizin gibi 20 kişinin içinden seçsek herşey çok farklı olurdu.

.hoşlanmıştım ama kıza soğuk dvaranıyordum (kuran çarpsın) ve hep kaçıyordum.(sevgilisinin bir takım hakları var o da insan kaçma sebebim öncelikle buydu.tabi işin içinde başımı belaya sokma tehlikesi de var)

ne kadar kaçsam da ters davransam da ama yanıma yaklaşınca elim ayağım birbirine giriyodu.tek belirti buydu. bu da onun çok hoşuna gidiyordu.bunu hisettim.

.ben ne kadar soğuk davrandıkça o o kadar sıcak davrandı.

ben kimseye ne asıldım ne de ilgi gösterdim.hatta hep kaçtım soğuk davrandım

hayatı boyunca istediği herkesi elde edebilmiş bi tip bu. ben ters davrandıkça uzak durdukça daha çok komplekse girmiş olmalı.(yani benim tahminim)

kız arkadaşım iyi biriydi ama ilk 2 ay hesapları hep bana ödetmişti o kadar da işe yarasın yani.(böyle şeyler hiç yapmam. hayatımda ilk kez oluyo)ayrıca benimle çıkarken evlenme teklifi aldı. türkieyde bu duruma sinirlenmeyecek adam var mı ya.senin sevgilin evlenme teklifi alsa ne düşünrüsün.

güzellik için bitiyoruz . bunun sebebi 2 tane .kısa boylu kıllı bir kadın üreme içgüdümüze hitap etmiyor.(fiziksel sebep)

.ayrıca

30 yaşında gelene kadar 200 kişiden hoşlanıyoruz,i 192 sinin sevgilisi çıkıyor , her defasında saçımızı başımızı yoluyoruz ve unutmak zorunda kalıyoruz. öyle güzel biriyle evleneyim ki beni gören herkes saçını başını yolsun hep ben mi üzülücem düşüncesiyle en güzeli seçmek istiyoruz.( bu da psikolojik sebep)ruslarla evlenen erkek3lerin bilinç altında kesin bu var.

kadınları kim hafife alıyo ya. onblar fazla güçlü oldukları için mutsusuz. peşinde 20-30 kişi olan kadınla peşlinde 2 kişi olan erkeğin ilişkisinde erkeğin ezilmemesi mümkün mü .

Allah allah kız arkadaşım vardı insan olarak hoşlanıyorsun kadın olarak beğenmiyorsun(9,5 numaramı gözlükkulanıyorsun yanındaki bayan ona göre)bunun allah aşkına bana açıklamasını yap lütfen insan olarak hoşlan kadın olarak hoşlanma valla merak ettim nediyceğini.

Ya sen türkiyedesin değilmi başka bir ülkenin standartlarında yaşıyormuş gibi yazıyorsun tamam heryerde seçme ve seçilme var ama bu eşit düzeyde senin dediğin gibi nerde erkeği seçme valla herkez şansına düşene razı olsa mutlu mesut yaşanır gider ne kadın erkeği aldatır neden erkek.

Ben bunu bilir bunu söylerim kadınlar değil ama herşeyin en üstününü almak gayretiniz olmasa en çirkini bile güzel görürsünüz ne olursa olsun heryerde aynısınız İşte, sosyal yaşamda birisi biraz ileri çıkmassın ne olduğu umrunuzda değil hemen ya o kişiye ulaşma ve onu sindirip bir başkasına yol alma iç güdüsü var.

Bu konuda katılıyorum(ama gülmekten) doğanızda var ama lütfen bayanlar konusunda bu kadar bilmiş olma çıktığın varken bir başkasından hoşlana biliyorsun 3 yaşındaki çocuklar gibi suçu bir başkasının üstüne atabiliyorsun sonrada ben yapmadım o yaptı valla ne diyceğimi şaşırdım.

konuştuğun kız çok mu çirkindi diyelim çirkindi be kardeşim nediye çıkıyorsunuz çıkmayın ayarınızda insan bulun bulunması çokmu zor hayır değil sadece dürüst olun o zaman insanlar sizi yedek katogorsinden çıkarır,eğer sen hep birileriyle çıkarken diğerlerinin çıktığında gözün kalıcaksa sen evlenmeyi sakın düşünme kimsenin duygularıyla oynamaya hakın yok (naçizane fikrim ister alın ister alınma) yada şöyle diyeyiyim hoşlanmak duygusunu görselik ne kadar etkiliyor yani görselik tetikleyici bir faktörmü (ayyy yeter bukadar soruya ben bile cevap veremem )

gelelim diğer mesleye hesaplaşıcaz valla racon tabiri var ben bu kelimeyi sevmiyorum ama onun yerine kural diyelim çıktığın kızların seceresinimi tutuyorsun ödemişsen ödemişsin ne bu ya (ay sen ayrılırken kızların suratına yemek faturalarınıda atarsın allah bilir)Ya benim bildiğim eli yüzü düzgün 1946 yılının dünya güzeli var madem bukadar güzelik için bitiyorsun hala bekar :) bu devirdekilerinin sana bakıcağını pek sanmıyorum sen saçının başını yolmaya devam edebilirsin taunus

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla bravo taunus... İlk kez "aşk bir duygu bile değildir" dediğimde gayet doğal olarak "tabii ki değildir" diye yanıt veren birine rastlıyorum. Hayretim o ki, bu vargıma karşı çıkmayan bir kişi bile olmamıştı. Hatta şaşırıp "ama nasıl olur? Hatta bu en güçlü duygumuz" demişlerdi.

Fakat şaşılacak olan erkeklerin aşkın duygu olmadığı konusunda bana katılmaları değil. Bunu bir kadından duyacağımı hiç sanmıyorum. Hatta onlar aşkın duygu bile olmadığı yargısına sinirleniyorlar bile. Aşkın aşağılanması olarak algılıyorlar. Aşkı hayvanileştirdiğimi iddia ediyorlar. Tam tersine aşkı insanileştirdiğimi söylemem işe yaramıyor. Algı böyle...

Ben bunu söylemekle tam tersine aşkı insanileştiriyorum, çünkü aşkı insani kültür değerlerimizin yarattığını söylüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"bayan arkadaş yazmış.

kız hoşlanmıyor sadece arkadaşlık boyutunda yakın gördüğü aliyle gayet rahat sevincini üzüntüsünü paylaşıyor bizim herhareketi yanlış anlayan ali beyimiz kız bende hoşlanıyor baksana ne kadar rahat der

ya bu ülkede bi kadın hoşlanmadığı adamla sokakta yan yana bile yürümez. ,sabah görünce günaydın bile demez. oturup çay içmek için bile 1000 tane zorluk çıkarır. böyle toplumda adamlarla laubali olrusanız onlar da hoşlanıyor sanırlar ne yani.

Taunus sen kendini nerde görüyorsan ordasındır Bu ülkede değer verdiğin halde o değeri anlamayan tiplerde var anladığım kadarıyla sen bu yarışta bayarağı hiç eliden bırakmamışsın.benim yurdum insanı senindediğin gibi heryerde tezgah açmayan insanlar.lütfen laflarınıza dikkat edin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah allah kız arkadaşım vardı insan olarak hoşlanıyorsun kadın olarak beğenmiyorsun(9,5 numaramı gözlükkulanıyorsun yanındaki bayan ona göre)bunun allah aşkına bana açıklamasını yap lütfen insan olarak hoşlan kadın olarak hoşlanma valla merak ettim nediyceğini.

Ya sen türkiyedesin değilmi başka bir ülkenin standartlarında yaşıyormuş gibi yazıyorsun tamam heryerde seçme ve seçilme var ama bu eşit düzeyde senin dediğin gibi nerde erkeği seçme valla herkez şansına düşene razı olsa mutlu mesut yaşanır gider ne kadın erkeği aldatır neden erkek.

Ben bunu bilir bunu söylerim kadınlar değil ama herşeyin en üstününü almak gayretiniz olmasa en çirkini bile güzel görürsünüz ne olursa olsun heryerde aynısınız İşte, sosyal yaşamda birisi biraz ileri çıkmassın ne olduğu umrunuzda değil hemen ya o kişiye ulaşma ve onu sindirip bir başkasına yol alma iç güdüsü var.

Bu konuda katılıyorum(ama gülmekten) doğanızda var ama lütfen bayanlar konusunda bu kadar bilmiş olma çıktığın varken bir başkasından hoşlana biliyorsun 3 yaşındaki çocuklar gibi suçu bir başkasının üstüne atabiliyorsun sonrada ben yapmadım o yaptı valla ne diyceğimi şaşırdım.

konuştuğun kız çok mu çirkindi diyelim çirkindi be kardeşim nediye çıkıyorsunuz çıkmayın ayarınızda insan bulun bulunması çokmu zor hayır değil sadece dürüst olun o zaman insanlar sizi yedek katogorsinden çıkarır,eğer sen hep birileriyle çıkarken diğerlerinin çıktığında gözün kalıcaksa sen evlenmeyi sakın düşünme kimsenin duygularıyla oynamaya hakın yok (naçizane fikrim ister alın ister alınma) yada şöyle diyeyiyim hoşlanmak duygusunu görselik ne kadar etkiliyor yani görselik tetikleyici bir faktörmü (ayyy yeter bukadar soruya ben bile cevap veremem )

gelelim diğer mesleye hesaplaşıcaz valla racon tabiri var ben bu kelimeyi sevmiyorum ama onun yerine kural diyelim çıktığın kızların seceresinimi tutuyorsun ödemişsen ödemişsin ne bu ya (ay sen ayrılırken kızların suratına yemek faturalarınıda atarsın allah bilir)Ya benim bildiğim eli yüzü düzgün 1946 yılının dünya güzeli var madem bukadar güzelik için bitiyorsun hala bekar :) bu devirdekilerinin sana bakıcağını pek sanmıyorum sen saçının başını yolmaya devam edebilirsin fanus

bi insan çok iyidir pırlanta gibidir ama cinsel cazibe sıfırdır.işte o insanı çok seversin.ama üreme içgüdüne hitap edemiyordur. bunu biliyorsundur. sevdiğin için katlanıyorsundur ama o içgüdüne direk hitap eden biri çıkınca pes edersin.(bu çok sık olmaz.hayatım boyunca 2. kez oluyor.)

seçme seçilme eşit düzeyde falan değil.öyle olsa niye her kadının peşinde 30 kişi var da benim peşimde 3 kişi bile yok. böyle iş mi olur ya.

adam 1000 sene önce tüm erkekler savaşlarda ölüp giderken rekk yok dencek kadar azken atasözünü demiş bunun.bir kadını bin kişi ister bir kişi alır. dieğr 999 tane zavallı da sürünmeye devam der.

başkasını sindirme içgüdümüz yok. tam tersi. o asıl sizde var. bizi vahşileştiren , doğanın ve kadınların en güçlü erkeği isteme içgüdüsü. bu yzüden en güçlüsü olmak zorundayız.(bu kendi tercihimiz değil. ama en güçlüsü olamzsak kadın bizi seçmez)

niye çıktığımı söyledim. başkasını bulamadım.o vardı o oldu. çıkmasam bu sefer toplumdan eşcinsel damgası eyrim. kadınlardan da a.....za damgası eyrim. ayrıca da birine ihtiyacım vardı.kimsein duygusuyla oynamak istemediğim için terk ettim. sevgilisi olan da benimle laubali olmasa o kız aklıma bile gelemzdi. enrdne karşıma çıktı ya.

üreme içögüsü çok baskın erkekte. görsellik en az %50 baskın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1946 yılının dünya güzeli var madem bukadar güzelik için bitiyorsun hala bekar :) bu devirdekilerinin sana bakıcağını pek sanmıyorum sen saçının başını yolmaya devam edebilirsin fanus

bu yazdığını anlayamadım nasıl yani.

valla hoşlandığı kıza daha tanışmadan asılan , tanıştıktan sonra da kene gibi yapışan klasik türk erkeği olamdığım için beni hiç sevmezler evet.bundan sonrası için rus düşünüyorum ben.türk kadını benim için fazla doğulu ben de onun için fazla batılıyım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla bravo taunus... İlk kez "aşk bir duygu bile değildir" dediğimde gayet doğal olarak "tabii ki değildir" diye yanıt veren birine rastlıyorum. Hayretim o ki, bu vargıma karşı çıkmayan bir kişi bile olmamıştı. Hatta şaşırıp "ama nasıl olur? Hatta bu en güçlü duygumuz" demişlerdi.

Fakat şaşılacak olan erkeklerin aşkın duygu olmadığı konusunda bana katılmaları değil. Bunu bir kadından duyacağımı hiç sanmıyorum. Hatta onlar aşkın duygu bile olmadığı yargısına sinirleniyorlar bile. Aşkın aşağılanması olarak algılıyorlar. Aşkı hayvanileştirdiğimi iddia ediyorlar. Tam tersine aşkı insanileştirdiğimi söylemem işe yaramıyor. Algı böyle...

Ben bunu söylemekle tam tersine aşkı insanileştiriyorum, çünkü aşkı insani kültür değerlerimizin yarattığını söylüyorum.

aşkın tarifi şudur.

ortamda eli yüzü düzgün tek bir kız vardır.sevgilim yok masum kızım havalarındadır.hakkaten de yanında hiç erkek görmemişsindir ağır ağır gelip gidiyodur.başka da çekici kız olmadığı için tüm erkekler ona asılıyordur. başka da çekici kız olmadığı için send e o masumiyete kapılır gidersin. aşk erkeğin alternatifszilikten kaynaklanan çaresizce kapılma duygusudur.

aslında insanın dünyası girdiği ortamlar kadardır. çok sosyalsen -5 ayrı ortamın varsa o kapıldığın her ortamda bir tane olan tiplerden 4-5 tane olur.o zaman o olmazsa öteki diye düşünürsün.aşık falan olmazsın.

aşk asosyal aciz ve çaresiz adamın işidir.sen hiç aşırı sosyal ve fırlama bir çapkının aşık olduğunu gördün mü.

kadınlar aşkı çok sever .

kadınlar hep aşık olunan taraf. erkekler hep aşık olan taraf,

onlar peşinde 3 kişi bile olmayan aşık olan taraf,,,,,,erkekler de peşinde 30 kişi olan ve aşık olunan taraf olsalardı görürdüm o kadınları ben.

bu yüzden de erkeklerin aşk duygusunu kaybetmelri hiç işlerine gelmez. yoksa egoları nasıl tatmin olacak.

ben peşinde 3 kişi bile olmayan bir erkeğin peşinde 30 kişi olan bi kızın peşinde paspas olamsını hiç insani bulmuyorum.hepimiz aşık olduk biliyoruz tadını.almayayım alana da mani olmayayım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi insan çok iyidir pırlanta gibidir ama cinsel cazibe sıfırdır.işte o insanı çok seversin.ama üreme içgüdüne hitap edemiyordur. bunu biliyorsundur. sevdiğin için katlanıyorsundur ama o içgüdüne direk hitap eden biri çıkınca pes edersin.(bu çok sık olmaz.hayatım boyunca 2. kez oluyor.)

seçme seçilme eşit düzeyde falan değil.öyle olsa niye her kadının peşinde 30 kişi var da benim peşimde 3 kişi bile yok. böyle iş mi olur ya.

adam 1000 sene önce tüm erkekler savaşlarda ölüp giderken rekk yok dencek kadar azken atasözünü demiş bunun.bir kadını bin kişi ister bir kişi alır. dieğr 999 tane zavallı da sürünmeye devam der.

başkasını sindirme içgüdümüz yok. tam tersi. o asıl sizde var. bizi vahşileştiren , doğanın ve kadınların en güçlü erkeği isteme içgüdüsü. bu yzüden en güçlüsü olmak zorundayız.(bu kendi tercihimiz değil. ama en güçlüsü olamzsak kadın bizi seçmez)

niye çıktığımı söyledim. başkasını bulamadım.o vardı o oldu. çıkmasam bu sefer toplumdan eşcinsel damgası eyrim. kadınlardan da a.....za damgası eyrim. ayrıca da birine ihtiyacım vardı.kimsein duygusuyla oynamak istemediğim için terk ettim. sevgilisi olan da benimle laubali olmasa o kız aklıma bile gelemzdi. enrdne karşıma çıktı ya.

üreme içögüsü çok baskın erkekte. görsellik en az %50 baskın.

taunus olayı karmaşıklaştırıyorsun sen kendine bile net değilsin ne yani her çıktığınla kolonimi kurucan çok biyolojik konuşuyorsun (şimdi insanlığın oluşumunuda anlatırsın topyekün biteriz) valla kimse kimseye sevdiği için katlanmaz menfaatine öyle gelmiş katlamışsın yoksa bukadar dobra dobra yazan bir insan karşısındakini düşünücek gibi durmuyor (burdan kendine bir bak sanada öyle gelicek emin ol)

seçme seçilme eşit bu konuda kralı,kraliçesi,prensi ,prensesi,şahı, padişahı vesselam kim varsa gelsin değişmez aynıdır ama ayarla oynayan siz karşı cinsimissiniz.Zatı muhterem görendeder ki kadınlar aldı yürüdü erkekler sür...ya yok şimdi senin yazını okuyanlar valla ilk gördüklerine çıkma teklifi eder nemelazım her kadına 999 aday eş var çünki(nediyim valla ismi lazım değilin aklına karpuz kabuğu düşürdün ) yalanmı tabiki değil nehir yazmışsa bide...

Çıktığınıda açıklamışsın merak etmiştim sağolasın berhudar ol.

kıtlıktanmış vah vah(ya bukadar türümüz bitmişmi haberim yok )neden insanın çıktığı yoksa eşcinsel damgasımı yiyor tuhaf doğrusu.

Bak birine ihtiyacım vardı demişsin işte siz böylesiniz menfatiniz için karşınızdakini kullanıyor ve işiniz bitince aynı şu türküdeki gibi yar saçların lüle lüle hadi canım başka eylüle(biliyorum sonu öyle değildi) birkere hiç bir kadın yanında bir savaşçıyla dolaşmak istemez ama siz erkekler kimdedi nasıldedi bilmiyorum böyle bir duyum almışınız kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır güç kadınların ayağını yerden keser yalann evladım yalan külliyen yalan bak söyliyim bunu çıkaranda senin hemcinsin olanlar sırf spor salonlarını erkekler doldursun diye kas yapcaz ya güçlü olmak için

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu yazdığını anlayamadım nasıl yani.

valla hoşlandığı kıza daha tanışmadan asılan , tanıştıktan sonra da kene gibi yapışan klasik türk erkeği olamdığım için beni hiç sevmezler evet.bundan sonrası için rus düşünüyorum ben.türk kadını benim için fazla doğulu ben de onun için fazla batılıyım.

ya nediyim sana şu cuma günü aslında derim derimde daha sonra uyarı almassak neyse zaten benim bu tarz konuşutuğum ilk defa görlüyor o yüzden akışına bırakıyorum takıldım kaldım bukonuya canım sıkılmıyorda değil .Birincisi abi ne bu rustana

valla külliyatı rus olsun bir türk kızı senin gözündeki yüzbin tane rusa bedel bunuda gördük ya rus revü kızlarıyla türk kızları mukayese ediliyor helal mi değil mi tartışılır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Kaçan kovalanır" çok geçerli bir kuraldır. Bunun bilimsel açıklaması da var. Hormonlarımız başa çıkılması zor durumlar için fazlaca salgılanan ve performansımızı böylece artıran moleküllerdir. Bizden uzak duran için çaba gösterdiğimizde bu durum hormonal artışı zorunlu kılar. Hormonal artış kendimizi daha canlı ve atak, dolayısıyla iyi hissetmemizi sağlar. Bu yüzden kaçanı kovalarız.

Bu yüzden her akşam "kapıyı niye geç açıyorsun" diye bağırarak eve giren koca, bir akşam karısını evde bulamayınca birden onu sevdiği kafasına dank eder. Çünkü zor bir durumla karşı karşıya kalmış ve bu zor durumla başa çıkabilmesi için birden hormonları tavan yapmıştır. Tersine ölmedikçe veya hastaneye kaldırılmadıkça her akşam mutlaka eve gelen bir koca da karısının hormonlarını fazlaca yükseltemez olabilir.

Tabi her şeyin bir limiti var. Çok ısrar da kaçışı yetişilmeyecek kadar hızlandırabilir. Bunlar anlatmakla olmaz, kişiden kişiye değişen ve her insan için farklı düzeyde yaşanan olgulardır. Ne kimseye "vaz geçme, asılabildiğin kadar asıl" diye, ne de "yüz vermiyorsa boşuna kendini düşürme" diye tavsiyede bulunulabilir. Herkesin deneyimi sadece kendisi için geçerlidir.

Tıpta son yıllarda gelişen bir anlayış var. Bir patolojinin sendromları her birey için bazı farklılıklar gösterir. Bu her zaman belirgin olmayabilir, yani grip olan herkes ateşlenir, kırgınlık hisseder. Ama bir çok hastalıkta ise sendromların farklı çeşitlerinin ağırlığının bireylere göre farklı olduğu gözlenebilir. Teşhisi zorlaştıran budur. Ötesinde, tedavinin de bireye özel olması durumunu ortaya çıkarır. Yeni anlayışta "A, b, c belirtilerini gösteren hastalık x tir, y ve z ilaçları yazılır ve hasta gönderilir" şeklinde matematiksel denklem kesinliğine sahip bir düşünce kabul görmüyor. Bu ancak bir televizyon tamircisinin mantığı olabilir. "Görüntü yoksa a entegresi, ses yoksa b entegresi bozuktur, değiştirilir" biçiminde. Bizler böyle fabrikasyon standart ürünler değiliz.

Bilim bu yüzden hormonlar gibi her insan için geçerli açıklamaları geneller. Ama her insanın hormonal karışımı ve düzeyi farklıdır. Belirtmeliyim ki hormon deyince bir çok insan cinsellik hormonunu (testosteron ve östrojen) anlıyor. Bir çok farklı etkisi olan bir hormonal karışımın total bileşkesinin davranışımızı belirlediğini belirtmeliyim. Hiç bir eylemimizi bir tek hormonun tetiklemesiyle yapmıyoruz.

Tamam tıp muhabbetini bırakıp konuya gelirsem: Nesnel bir cisim olan bedenimiz için durum buyken, psikolojide durum çok daha karmaşıktır. O yüzden kimse kimseye aşk konusunda akıldânelik yapamaz. Bir çok zaman kendimizi bile çözümleyemediğimiz çok olur. Başkası için hiç umut yok...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taunus olayı karmaşıklaştırıyorsun sen kendine bile net değilsin ne yani her çıktığınla kolonimi kurucan çok biyolojik konuşuyorsun (şimdi insanlığın oluşumunuda anlatırsın topyekün biteriz) valla kimse kimseye sevdiği için katlanmaz menfaatine öyle gelmiş katlamışsın yoksa bukadar dobra dobra yazan bir insan karşısındakini düşünücek gibi durmuyor (burdan kendine bir bak sanada öyle gelicek emin ol)

seçme seçilme eşit bu konuda kralı,kraliçesi,prensi ,prensesi,şahı, padişahı vesselam kim varsa gelsin değişmez aynıdır ama ayarla oynayan siz karşı cinsimissiniz.Zatı muhterem görendeder ki kadınlar aldı yürüdü erkekler sür...ya yok şimdi senin yazını okuyanlar valla ilk gördüklerine çıkma teklifi eder nemelazım her kadına 999 aday eş var çünki(nediyim valla ismi lazım değilin aklına karpuz kabuğu düşürdün ) yalanmı tabiki değil nehir yazmışsa bide...

Çıktığınıda açıklamışsın merak etmiştim sağolasın berhudar ol.

kıtlıktanmış vah vah(ya bukadar türümüz bitmişmi haberim yok )neden insanın çıktığı yoksa eşcinsel damgasımı yiyor tuhaf doğrusu.

Bak birine ihtiyacım vardı demişsin işte siz böylesiniz menfatiniz için karşınızdakini kullanıyor ve işiniz bitince aynı şu türküdeki gibi yar saçların lüle lüle hadi canım başka eylüle(biliyorum sonu öyle değildi) birkere hiç bir kadın yanında bir savaşçıyla dolaşmak istemez ama siz erkekler kimdedi nasıldedi bilmiyorum böyle bir duyum almışınız kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır güç kadınların ayağını yerden keser yalann evladım yalan külliyen yalan bak söyliyim bunu çıkaranda senin hemcinsin olanlar sırf spor salonlarını erkekler doldursun diye kas yapcaz ya güçlü olmak için

karmaşık bişey yok.. çekici bulmadığım bir kızla beni sevdiği için ve başka bulamadığım için çıkıyordum. gerçekten çekici biri üzerime üzerime gelince çok kaçtım ve çok direndim ama ilşkim çok yara aldı.o arada kız arkadaşım durumu anladı. bırakmamak için çok direndi. sonuçta ben üzerime üzerime gelen kıza sinirleniyordum, kız arkadaşım da sinirli anlarımda yerli yersiz arayınca ve hesap sorunca kız arkadaşıma patlıyordum sonra da üzülüyordum.yürümedi bitti,.kimsenin duygularıyla oynamanın bi alemi yok. hasarın neresinden dönersek kardır.insnaların tercihleri zamanla değişiyor bu bir gerçek.beni terk edenler de büyük ihtimalle aynı sebepten etrk ettiler geçmişte.

tüm canlı türlerinde dişiler seçer. kadınlar hiç bir emek harcamadan eş sahibi olur.o yzüden eşelrini, kıskanmazlar.hayatta kolay bulunan şeyerl değersizdir.(erkek)

adam 1000 sene önce demiş bir kadını 1000 kişi ister bir kişi alır diye.çok doğru bir laftır.

madem bu gerçek değil neden en çirkin kızın bile peşidne sürüyle erkek var da bizim niye peşimzide 3 kişi bile yok. bence bu ülkede erkek talebi yok.ayarla oynayan sizsiniz ne demek ya.naapıyoruz da oynuyoruz.kadın güce tapar. bunu hayatım boyuca hep gördüm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya nediyim sana şu cuma günü aslında derim derimde daha sonra uyarı almassak neyse zaten benim bu tarz konuşutuğum ilk defa görlüyor o yüzden akışına bırakıyorum takıldım kaldım bukonuya canım sıkılmıyorda değil .Birincisi abi ne bu rustana

valla külliyatı rus olsun bir türk kızı senin gözündeki yüzbin tane rusa bedel bunuda gördük ya rus revü kızlarıyla türk kızları mukayese ediliyor helal mi değil mi tartışılır.

türk kızı tanışmak için bile bin tane zorluk çıkarır.

samimi olmak için de bin tane zorluk çıkarır.

konuşmaz ağzından kerpetenle laf alırsın...2 dakka rahat durmaz,,,,,%96 sının sevgilsi vardır ,gizler...hepsi yok ayağı yapar.var mı yok mu anlayamazsın, senden hoşlanıyo mu hoşlanmıyor mu anlayamazsın.hiç bir şekidle tanıyamazsın ve tanımadığın bilmediğin güvenmediğin bir kız olarak başını belaya sokma pahasına kendisine ilgi göstermeni bekler.

sevgilisi var mı yok mu anlayamazsın, hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu anlayamazsın , rezil olmamak için asılmayınca da korkak ezik, kendine güveni olmayan korkak ezik damgası yersin.

ilyas salman gibi bi tip kızı gözüne kestirir daha tanışmadan asılır, tanışınca da kene gibi yapışır, alır götürür, hayret dehşet ve ibretle arkasından bakakalırsın.

bize tüm bu zorlukları çıkaran kız ghüzel olsa canım yanmaz. kısa boylu kıllı bişeydir.

ayda 4000 ytl kazanan bi adam olsam türk kızına selam bile vermem.direk rusyaya müraacat.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tamam tıp muhabbetini bırakıp konuya gelirsem: Nesnel bir cisim olan bedenimiz için durum buyken, psikolojide durum çok daha karmaşıktır. O yüzden kimse kimseye aşk konusunda akıldânelik yapamaz. Bir çok zaman kendimizi bile çözümleyemediğimiz çok olur. Başkası için hiç umut yok...

valla kaçanı hiç de kovalamam.(gidene kal demeyiz, kalana git demeyiz,)

sevmiyor ki kaçıyor.kadın hoşlanıyorsa hiç zorluk çıkarmaz. tıpış tıpış gelir.(erkek de)

kadın hoşlanmamışsa sokakta yan yana bile yürümez, sabah görünce insan yerine koyup günaydın bile demez.

benim çözemediğim şu,

hoşlanmadığı bir adamdan ilgi görünce hoşlanmayıp da sonradan nasıl hoşlanır

hatta tepesine çıkar hale geliyolar bu ne ürkütücü bir ruh hali? bu tip kaıdnlar istsina mıdır?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
peki sana soruyorum.

diyelim ki erkeksin. kızın birinden hoşlanıyosun ve o da bunu anladı.

sana tuhaf davranışlar sergiliyor ama hoşlanıyo mu yoksa ilginle dalgasını mı geçiyo emin değilsin. nasıl anlarsın?

:D kusra bakma biraz geç olsa da cevap veriyim :)

bunu hayatta anlayamam ya da o anki ortama bağlı bu bence :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kiz benden hoslaniyormu hoslanmiyormu?roman gibi almis basini gidiyor tartisma,kiz benden hoslaniyorsa bunu anlarim hoslanmiyor numara yapiyorsaki -neden numara yapsin benim gibi zügürde-onuda anlarim.Kizlarin numara yapmasi icn bir cikarlarinin olmasi gerekir bu erkekler icinde gecerlidir,ne varki cikari olan bir kiz cikari olan bir erkekten daha inandirici rol yapar.kizlari diskrimine etmiyorum bu onlara dogadan bir kabiliyettir.Erkek ayran agizlidir cani istemiyorsa numaradan istiyor görünemez ve kizda bunu anlar.

Dedigim gibi eger ortada bir cikar yoksa ve kiz illede sen diyorsa hoslaniyordur,bunun daha fazla bir tartismasi olmaz siyah siyahtir beyazda beyaz.Iki kere iki 4 eder bunun ötesi yok.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kiz benden hoslaniyormu hoslanmiyormu?roman gibi almis basini gidiyor tartisma,kiz benden hoslaniyorsa bunu anlarim hoslanmiyor numara yapiyorsaki -neden numara yapsin benim gibi zügürde-onuda anlarim.Kizlarin numara yapmasi icn bir cikarlarinin olmasi gerekir bu erkekler icinde gecerlidir,ne varki cikari olan bir kiz cikari olan bir erkekten daha inandirici rol yapar.kizlari diskrimine etmiyorum bu onlara dogadan bir kabiliyettir.Erkek ayran agizlidir cani istemiyorsa numaradan istiyor görünemez ve kizda bunu anlar.

Dedigim gibi eger ortada bir cikar yoksa ve kiz illede sen diyorsa hoslaniyordur,bunun daha fazla bir tartismasi olmaz siyah siyahtir beyazda beyaz.Iki kere iki 4 eder bunun ötesi yok.

saygilarla

kızın senden hoşlandığını nasıl anlıyosun anlat da biz de öğrenelim.

evet bence de hoşlanıyrosa hiç zorluk çıkarmaz direk gelir, hoşlanmıyorsa da yanına bile yaklaştırmaz.

bir de gri olanları vardır.sendne hoşlanıyordur ama hoşlandığını da anlamıştır ve o ilgi hoşunsa gider.sendne hoşlanmaz ama ilgi sürsün diye laubali olur.sorunumuz onlarla.nasıl anlicaz yani hoşlanıyor mu , kendine eğlence mi arıyor?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.