Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Misafir taunus

Önerilen İletiler

Gözler kalbin aynasıdır derler...

diyen doğru söylemiş......

sen susu gözlerin konuşsun demişler bide..

biraz arabesk oldu ama.

başka söze gerek yok derim..

gözlere nasıl güveniyosun ya. ben ne zaman beni kesen bi kızdan hoşlansam hep toslarım. ya sevgilisiyle görürürm ya da aynı adna 3 kişiyi daha kesiyo olur. bence gözleri çok ciddi tehlike bence yanıltır.bana başka tüyolar lazım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 96
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sen ilgi gösterdikçe geri çevirmiyorsa senden hoşlanıyor demektir dostum :)

bu söylediğin kulağa mantıklı geliyor ama kız arkadaş olak benimsemişse de hiç geri çevirmez. benim sorunum ilgisi olup olmadığını anlayamadığım için ilgi gösterememek ya da n fazla arkdaşça ilgilenebilmek.ya soun aslında onlarda.hoşlanığımızı anlasalar da işi kolaylaştıracak adımlrı ya hiç atmıyolr ya da iyicene sründürdükten sonra atıyolar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Aşk bir duygudur, hissedilir, yalın haliyle kadınla erkeğin yaratılması ve varlığı aşkın kanıtıdır. Kadınla erkek birbirlerini sevsinler diye yaratılmıştır, birbirlerinden nefret etsinler diye değil. Peki o zaman herkes herkesle mi sevişecek? Hayır! Eminim ki doğa bu işi de halletmiş, herkese göre olan adaylar sınırlı sayıda var, bence bir insan kendine göre birisini bulamıyorsa, galiba o insan kendisini pek tanımıyor demektir, ya da tanıdığını zannedip vakit kaybediyordur, hayatın karmaşıklığı bence insanın kendi kafasındaki karmaşıklıktan ibaret, bir kız güzel olabilir evet, ama diğeri de güzeldir, kızların birçoğu güzel gerçekten, burada önemli olan birbirinize uygunmusunuz ya da aşıkmısınız, cevaplanacak soru bu. Ne var ki otobüste veya metroda görüp çok hoşlandığım kızlarla iletişime geçememenin beni de öldürdüğü dönemler oldu, sonra anladım ki bu iş biraz da hatta çoğunlukla hatta külliyen kendini geliştirme işiymiş. "Kendini geliştirme" diyorum, dikkat edin, başkalarını ya da hayatı suçlama işi değil. Bir kızı öperken aldığın hissin aynısını başka bir kızı öperken de alabilirsin, bence bunun nefsin dizginlenmesiyle çok alakası var. Nefs her zaman hükmeder, ama gün gelir insan nefse hükmederse bu iş kaymak gibi çözülür. Aslında ben herkesi herşeyi ve hayatı suçlarken, asıl nefret ettiğim şey kendimmişim, ben bunu çözdüm. Daha kendimi sevmiyorum ki, neden, kendimi tanımıyorum o yüzden. Bunu aşalıberi hayatım yoluna girmeye başladı. Bence içinde "aşk" duygusu olan bir erkek, bir kadının kendisinden hoşlandığını anlar, eğer anlayamıyorsa başka hesapların peşindedir, illaki de aşkı istiyorsa da bence önce o hesapları kapatması gereklidir, bu bir meseledir ve çözülmesi gerekir. Bence bu hesap meselesini de ortaya çıkaran ve aşkın üzerini kapatan şey, hem kadınların hem de erkeklerin kendilerini tanımamaları hem de hayatı yanlış algılamalarıdır. Ya da herşeyi doğru yaptıklarını zannetmeleridir. Ta ki hayattan büyük dersler alana kadar. Tekrarlamama izin verin, kadın ve erkekğin varlığı aşkın kanıtıdır, kadın ve erkek birbirlerini sevsinler diye yaratılmışlardır, sevgili olsunlar olmasınlar aralarındaki diyaloğun verdiği hazzın yerini hiçbirey tutamaz, her insan için çok az özel insan olması bu işin mantığıdır, ayrıca dünya hayatı yan gelip yatılacak hayat değildir, yani bunu bir tecrübe olarak alın, bu hayatta insan varolma savaşı verir ve vermek zorundadır, çünkü insan değerlidir, ve içindeki karmaşıklığı yaşayarak ve savaşarak çözmek "zorundadır". Şimdi içinizden birileri çıkıp diyebilir, bana ne ben yatarak da işimi halletmek istiyorum diye. Hayır bu insanlar hep yanılacaklar. İnsan savaşma kapasitesiyle doğmuştur, ne için? Doğruyu bulmak için. Buradaki savaş doğruyu bulmak içindir. Doğru kadını demiyorum. Doğruyu diyorum. İnternetteki ***** klipler doğru değildir, öyle ilişki olmaz, oradaki şey kafa karışıklığından ne yapacağını şaşırmış insanların bir şekilde kendilerini tatmin etmesinden ibaret. Ne kadına öyle davranılır ne de erkeğe. Yanlış. Ha doğru nereden bulunacak, doğru, doğru davranışlar sergilenerek bulunacak. Sergileyeceğimiz doğru davranışlar bizi en güzele götürecek. Yanlış davranış bizi güzele götürmez, sahteye götürür biz onu doğru zannederiz. İnsan önce kendine bakacak. Eksiklerini görecek. ve tamamlamaya en azından "çalışacak". Ben "bana ne ya beni böyle kabul etsin" sözüne tamamen karşıyım. kimsenin kimseye hayatı zehir etmeye hakkı yok. ne erkeğin kadına ne kadının erkeğe. İnsan Allah'tan gelir, ve dönüş orayadır. Bu hepimiz biriz demek. Hepimiz birsek birbirimiz anlamalıyız. Bu da o demek. Anlayamıyorsak doğru davranmıyoruz, yanlış davranıp sahteye ulaşıyoruz ve küçük hesaplar peşindeyiz demektir. Allah'tan gelen onurlu insan bence küçük hesaplar peşinde koşmamalı, çünkü küçük hesaplar insanı biraz oyalar ama hayatını asla kurtaramaz, eğer botoks yaptıranlar bunu farkedip ülkemizde spora daha faza yatırım yapılması gerektiği fikrini destekleselerdi, böyle birşey yapmalarına gerek kalmayacaktı. Doğru davranış budur. Belki de onlar da surat asmayı marifet zannettiler ve yüz kasları hep aynı ifadeden zayıfladı. Marifet doğrunun peşinden koşmaktır, karizmatik falan olup da caka satmak değil. Bunlar geçici şeyler. Gerçek güzel mütevazidir. Hayat mütevazidir. İnsan doğal olmalı ve gerçeğin güzelin doğrunun peşinden ayrılmamalıdır. İnsan bunu yaptığı zaman ne kadar çok şeyin kendisini desteklediğini hissediyor, ve hayatın tümü ona destek oluyor. Kazanılacak olan gerçek sevgiyse, bu gerçek bir insan olmakla olur. İnsan "ben gerçek bir insan mıyım" diye kendine soracak. Alacağı yanıt kendisine hep ders olacak ve kendisini geliştirecek. Hayat gerçek bir insan olmaya yetecek kadar uzun. Burada önemli olan şey başka. Biz gerçek insanlar olmayı istiyor muyuz yoksa istemiyor muyuz? Peşinde koştuğumuz şey gerçek mi yoksa sahte mi? Bunlara verilecek cevaplar bence hayattaki pek çok hatta bütün sorunları çözecektir. Burada kafa yorup fikirlerini tartışmaya açan herkesi mütevazi bir kardeşiniz olarak tebrik ediyorum ve sizinle gurur duyuyorum. Bunlar tabi ki tartışılacak, tartışılacak ki çözüm bulalım. Herkese mutlu ve aşk dolu hayatlar dilerim. Sevgilerle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

SeLaM TaYLaN Abİ

benimde basımda böle bi hoşlanma sıkıntısı var,beğendiğim kişinin benden hoşlandığını cözemiorum ve fikir alışverişi yapmak istiorum!

Ortak arkadas sayesinde tanıştık ewimde kiracı olarak oturuo bulunduğumuz yere baska bi yerden geldi yanlız kalıo memur burda cok efendi akıllı bi kız yaşı 23(ortak arkadasımızda benim eski çıktığım)ilk tanıştığımız dönemlerde devamlı beraberdik yemeğe felan gidioduk ewinde oturuoduk geceleri cağrı atıodu (gece 1 gibi).fakat daha sonra ortak arkadasımız sayesinde aramız bozuldu ortak arkadas gereksiz bi hoşlanma lafı attı bi tartısma esnasındada biz kardeşiz ben nasıl ewinde oturduğum insana bu gözle bakarım der gibi laflar kullandı(tartısma bu yöndeydi ortak arkadasımız sayesinde)o dakkadan sonra aramısdaki tüm bağlar koptuaradan 2 ay gecti tekrar barıstık ve bu esnada ailemde bu insanla ilgilenmeye basladı gelin olarak istediler yani,ailem ona bunu acık bi dille sölüodu oda hayır demedi hiçbizaman,babam her seferinde gelinim olburda kal kızımız ol diye sölenio oda buna gülüodu,neyse ortak arkadas yüzünden aramız tam iyiyken yine bozuldu(ortak arakadas kurbanıyız yine aynı kişi bozdu)bu ortak arkadas bigün bana SENLE DAHA COK KONUŞSAYDI ASIK OLABİLİRMİŞ dedi(o da cok sasırmıştı bu duruma)bende cok sasırdım,neyse gecenlerde msnde no mu deiştirdiğimi söledim yeni numaramı yazdım (aradan gecmiş 5 ay) diğerlerini siliyimmi? neden hattını deiştirdin? gibisinden sorularla cewap verdii eskiden olsa OK yazıp gecerdi galiba ve muabbet koyulaştı derken hafta sonuna sehirdışına gitces die sözleştik(pazar günü)hep mesajlasıoduk benden baska kimseyi aramıomuş yada mesaj cekmiorum ki felan dedi mesaj mesaj mesaj mesaj derken gece 1 de beni aradı yaklaşık bi saat konuştuk bi gün sonra yine aynı gece 2 de felan konuştuk derken pazar olcak buluşmadan bi tanede cumartesiye sözleştik(hem c.tesi hem pazar)cumartesi günüde buluştuk:)(kız kardeşi anneme keşke senin gibi bi kaynanam olsa diomuş oda gelip anneme bunu sölüo,istemeye gelmişler reddetmiş gelmiş hemen anneme sölemiş,en son barısmamızda bana ewindeki karo taslarını nasıl yaptırcaını anlattı(ewle ilgili hayal) ve de ben ona güsel deilsin demiştim ve bana 5 ay sonra ilk muabbette bunu yazdı bende YALAN konuşmustum dedim :) neyse c.tesi buluştuk yağmurda gezdik eğlendik ewine bıraktım yine mesajlaşmaya başladık devam ederken gec saatlerde bana SU AN NE YAPMAK İSYERSİN die bi mesaj cekti(sizce ne anlama gelio)!bana karısıyo ewe erken git bende ona karısıorum bişe yapma deyince ok yapmam dio(gecenlerde biyere gitmişler bidaha gitme dedim gitmem dedi) ewine cıkıom çayımı şekerini atıp servis edio beraber film izlio ardarda 2 tane teli çalıo bana kim olduğunu sölüyor ben sormadan arkadaslarını anlatıo ailesinden bahsedio bana süpermen dio gözüm şişti dediğimde acıomu ağrıomu die sorular yöneltiyo kendi ewleinde balkona cıkıp benle konuşuo telde,bana telde sarkı söle dio oturup plan yapıoruz(sinema yemenk vb) beraber ders yapıoruz ona bişe sölediğim zaman onu uyguluyo(mesela gece konuşurken yarın ewe geldiğinde mesaj at diorum aradan onca saat gecio ve deiğimi yapıo mesaj atıo)şık giyindiğimi sölüo tabi bende bunlara karsılık devamlı ilgi gösteriorum ufak süprisler yapıorum ve bunlar hoşuna gidio!ama o fazla mesaj atmıo ilk atan taraf ben oluyorum ama muabbet alıp başını gidio fkt yavas yavas mesaj felan cekmeye baslıo heralde ben atmayınca o atıo(neden bugun halımı hatrımı sormadın die):)benim işim gücüm yerimde tipim boyum da yerinde ALLAHa şkür herseyim var! benim sorum şu taylan abi ;

Bu insan benim hakkımda ne düşünüyo?bana zamanında kardeşimsin muabbeti(o öle yapınca bende öle dedim) yaptı sizce ne düşünüyo?bunların sonucunda bana yine sen kardeşimsin dermi sizce?yada neden bu kardeş gözüyle görüosa bunu hiç dile getirmio? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirimm görüşmek üzre

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SeLaM TaYLaN Abİ

benimde basımda böle bi hoşlanma sıkıntısı var,beğendiğim kişinin benden hoşlandığını cözemiorum ve fikir alışverişi yapmak istiorum!

Ortak arkadas sayesinde tanıştık ewimde kiracı olarak oturuo bulunduğumuz yere baska bi yerden geldi yanlız kalıo memur burda cok efendi akıllı bi kız yaşı 23(ortak arkadasımızda benim eski çıktığım)ilk tanıştığımız dönemlerde devamlı beraberdik yemeğe felan gidioduk ewinde oturuoduk geceleri cağrı atıodu (gece 1 gibi).fakat daha sonra ortak arkadasımız sayesinde aramız bozuldu ortak arkadas gereksiz bi hoşlanma lafı attı bi tartısma esnasındada biz kardeşiz ben nasıl ewinde oturduğum insana bu gözle bakarım der gibi laflar kullandı(tartısma bu yöndeydi ortak arkadasımız sayesinde)o dakkadan sonra aramısdaki tüm bağlar koptuaradan 2 ay gecti tekrar barıstık ve bu esnada ailemde bu insanla ilgilenmeye basladı gelin olarak istediler yani,ailem ona bunu acık bi dille sölüodu oda hayır demedi hiçbizaman,babam her seferinde gelinim olburda kal kızımız ol diye sölenio oda buna gülüodu,neyse ortak arkadas yüzünden aramız tam iyiyken yine bozuldu(ortak arakadas kurbanıyız yine aynı kişi bozdu)bu ortak arkadas bigün bana SENLE DAHA COK KONUŞSAYDI ASIK OLABİLİRMİŞ dedi(o da cok sasırmıştı bu duruma)bende cok sasırdım,neyse gecenlerde msnde no mu deiştirdiğimi söledim yeni numaramı yazdım (aradan gecmiş 5 ay) diğerlerini siliyimmi? neden hattını deiştirdin? gibisinden sorularla cewap verdii eskiden olsa OK yazıp gecerdi galiba ve muabbet koyulaştı derken hafta sonuna sehirdışına gitces die sözleştik(pazar günü)hep mesajlasıoduk benden baska kimseyi aramıomuş yada mesaj cekmiorum ki felan dedi mesaj mesaj mesaj mesaj derken gece 1 de beni aradı yaklaşık bi saat konuştuk bi gün sonra yine aynı gece 2 de felan konuştuk derken pazar olcak buluşmadan bi tanede cumartesiye sözleştik(hem c.tesi hem pazar)cumartesi günüde buluştuk:)(kız kardeşi anneme keşke senin gibi bi kaynanam olsa diomuş oda gelip anneme bunu sölüo,istemeye gelmişler reddetmiş gelmiş hemen anneme sölemiş,en son barısmamızda bana ewindeki karo taslarını nasıl yaptırcaını anlattı(ewle ilgili hayal) ve de ben ona güsel deilsin demiştim ve bana 5 ay sonra ilk muabbette bunu yazdı bende YALAN konuşmustum dedim :) neyse c.tesi buluştuk yağmurda gezdik eğlendik ewine bıraktım yine mesajlaşmaya başladık devam ederken gec saatlerde bana SU AN NE YAPMAK İSYERSİN die bi mesaj cekti(sizce ne anlama gelio)!bana karısıyo ewe erken git bende ona karısıorum bişe yapma deyince ok yapmam dio(gecenlerde biyere gitmişler bidaha gitme dedim gitmem dedi) ewine cıkıom çayımı şekerini atıp servis edio beraber film izlio ardarda 2 tane teli çalıo bana kim olduğunu sölüyor ben sormadan arkadaslarını anlatıo ailesinden bahsedio bana süpermen dio gözüm şişti dediğimde acıomu ağrıomu die sorular yöneltiyo kendi ewleinde balkona cıkıp benle konuşuo telde,bana telde sarkı söle dio oturup plan yapıoruz(sinema yemenk vb) beraber ders yapıoruz ona bişe sölediğim zaman onu uyguluyo(mesela gece konuşurken yarın ewe geldiğinde mesaj at diorum aradan onca saat gecio ve deiğimi yapıo mesaj atıo)şık giyindiğimi sölüo tabi bende bunlara karsılık devamlı ilgi gösteriorum ufak süprisler yapıorum ve bunlar hoşuna gidio!ama o fazla mesaj atmıo ilk atan taraf ben oluyorum ama muabbet alıp başını gidio fkt yavas yavas mesaj felan cekmeye baslıo heralde ben atmayınca o atıo(neden bugun halımı hatrımı sormadın die):)benim işim gücüm yerimde tipim boyum da yerinde ALLAHa şkür herseyim var! benim sorum şu taylan abi ;

Bu insan benim hakkımda ne düşünüyo?bana zamanında kardeşimsin muabbeti(o öle yapınca bende öle dedim) yaptı sizce ne düşünüyo?bunların sonucunda bana yine sen kardeşimsin dermi sizce?yada neden bu kardeş gözüyle görüosa bunu hiç dile getirmio? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirimm görüşmek üzre

Gidip kendisine bi soraydın önce?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sırf konunun garipliği ve şu anda yaşadığım problemin sorusu olduğu için foruma kayıt oldum.birine aşığım aşık oldğum kişiyse bana o kadar yakın bir isim ki anlatamam.tabii ortada olmaması gereken bir şey soz konusu eşimin en yakın arkadaşı hemde çocukluk arkadaşı.anlayamadığım bir şey var hep el ele göz gözeyiz.birbirimizin gözlerinin içine bakıyoruz beraber aynı koltuğa uzanıp film izliyoruz.başbaşa oturup içki içiyoruz sürekli iş yerime geliyor ve sohbet ediyoruz ve iki problem yaşıyorum birincisi duygularımın karşılığı olduğunu hissettiğm halde çekinip açılamıyorum acaba sorusu kafamı karıştırıyor acaba diyorum bu yakınlığımız ve samımıyetimizin güzelliğini ben mi yanlıs anlıyorum.ikincisi ise bazı seylere karsılık aldıgımı dusunuyorum ama yapamam dıyorum o da yapamaz ıkımızde sonsuza kadar bırbırımıze hep uzaktan bakıcaz taaaki o evlenene yada bı gun bırını erkek arkadasım dıyerek karsımıza getırene kadar ve tabı bende ıcımden lanetler okuya okuya memnun oldum demek zorunda kalana kadar.

ama bazende benden o kadar uzaklasıyor kı sudan cıkmıs balıga donuyorum gozumun onunde baskası ıle ılgılenıyor ben yokmusum gıbı davranıyor. farkındayım benım ki aslında bıraz pıskolojık bı bozukluk durumuna geldı. arastırmasını yaptım ve benzerı bır cok durum oldugunu gordum psıkologlar bu tarz takıntılı hastalarla cok ugrasıyorlar.ama benımkının hastalıktan zıyade gerceklıgınınde oldugunu bılıyor olusum benım canımı sıkıyor.belkıde gerceklıgı olduguna ınanısım da hastalıgın bır belırtısıdır... kabullenememe gıbı!...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Kadınların davranışlarının altında illa ki derin ve gizli anlamlar aramak, erkeğin boşa zaman harcaması ve kendisine yazık etmesi demektir.

Dikkatlice izleyin. Kadın davranışı esasında erkekleri hedef alan, erkeklere yönelik davranışlar değildir. Onlar hemcinslerine bir şekilde içten içe üstünlük kurma ve tamamen kendilerini tatmin etme peşindedirler. Gözleri erkeklerde değil, sürekli birbirlerindedir. Özellikle bunu cinsel arzu ve güçlerinin gittikçe dibe vurduğu yaşlarda tamamen hemcinsleriyle uğraşmaya başlamalarından, izledikleri dizilerin başrol kadın karakterlerinden, magazine olan aşırı düşkünlüklerinden, sürekli başkalarının aile yaşamlarından bahsetmelerinden rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Gerçek anlamda aşık olmazlar, en fazla, bir kuralmışcasına, olmuş gibi yaparlar o kadar. Bağlandıkları da erkekleri olmaz, ya çocuklarıdır ya da kendi zihinlerindeki kurgusal tiplemelerdir. Çıplak gerçeğe dayanamazlar, derin düşüncenin olduğu yerde dişi fazla barınamaz. Dolayısıyla hoşlanıp hoşlanmadığı, aşık olup olmadığı gibi merak konuları da boşa zaman geçirmektir.

Aşk emek ister, süreç ister. En önemlisi, güçlü bir karakter ister. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sırf konunun garipliği ve şu anda yaşadığım problemin sorusu olduğu için foruma kayıt oldum.birine aşığım aşık oldğum kişiyse bana o kadar yakın bir isim ki anlatamam.tabii ortada olmaması gereken bir şey soz konusu eşimin en yakın arkadaşı hemde çocukluk arkadaşı.anlayamadığım bir şey var hep el ele göz gözeyiz.birbirimizin gözlerinin içine bakıyoruz beraber aynı koltuğa uzanıp film izliyoruz.başbaşa oturup içki içiyoruz sürekli iş yerime geliyor ve sohbet ediyoruz ve iki problem yaşıyorum birincisi duygularımın karşılığı olduğunu hissettiğm halde çekinip açılamıyorum acaba sorusu kafamı karıştırıyor acaba diyorum bu yakınlığımız ve samımıyetimizin güzelliğini ben mi yanlıs anlıyorum.ikincisi ise bazı seylere karsılık aldıgımı dusunuyorum ama yapamam dıyorum o da yapamaz ıkımızde sonsuza kadar bırbırımıze hep uzaktan bakıcaz taaaki o evlenene yada bı gun bırını erkek arkadasım dıyerek karsımıza getırene kadar ve tabı bende ıcımden lanetler okuya okuya memnun oldum demek zorunda kalana kadar.

ama bazende benden o kadar uzaklasıyor kı sudan cıkmıs balıga donuyorum gozumun onunde baskası ıle ılgılenıyor ben yokmusum gıbı davranıyor. farkındayım benım ki aslında bıraz pıskolojık bı bozukluk durumuna geldı. arastırmasını yaptım ve benzerı bır cok durum oldugunu gordum psıkologlar bu tarz takıntılı hastalarla cok ugrasıyorlar.ama benımkının hastalıktan zıyade gerceklıgınınde oldugunu bılıyor olusum benım canımı sıkıyor.belkıde gerceklıgı olduguna ınanısım da hastalıgın bır belırtısıdır... kabullenememe gıbı!...

Benden sana haddim olmayarak dostca bir tavsiye;evliysen vazgec esinin arkadasindan ya da önce bosan sonra iliski kur.Ne var ki bosanip iliskide kursan bu sefer esinle arkadasinin arasini acacaksin.Yani iyi düsün öyle karar ver.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

onlar zaten ilgiye doymuşlardır.kimseyi beğenmezler.kolay kolay kimseden hoşlanmazlar.o yüzden de onlarda bizdeki duygu yoğunluğu yok....genel olarak bu gerçeği kabul edelim..(bütün şair ve besteciler erkektir o yüzden.naapsınlar canı yanmış gariplerin!)

hoşlansa da elini taşın altına sokmak istemeyeceği için kolay kolay belli etmezler.

(ilgisini size belli ederse, kafasındaki diğer alternatif erkekler ondan kaçacak ,ortamı kurutacak, ulusal çıkarları açısından size ilgi göstermek hiç işine gelmez)

eğer kadın sürekli olarak yanınızda bulunmaya çalışıyorsa, gitmek istemiyorsa,(şüphelenin ama umutlanmayın)

dibinize giriyorsa, ve parfümü abartılı şekilde kokuyorsa,kişisel sorular soruyorsa(bunu çoğu yapmaz,yapıyorsa da evet umutlanın)

başka kızlar varken size dokunmaya falan çalışıyorsa (kıllanın, ama umutlanmayın.ortamdaki bir erkeği kıskandırmaya çalışıyor olabilir. neler gördük!)

sevgilisinin olmadığını başka bir yerden konu açıp söylüyorsa ( bunu da genelde yapamazlar, eğer başka bir arkadaşı için ağzınızı aramadığından eminseniz, umutlanın)

Sana bişey sormak istiyorum.Ben 1 hafta önce yazlıkta kuzenimin sayesinde bir kızla tanıştım kızla 1 hafta boyunca takılıdık denize falan girdik akşamları dışarı falan çıktık, içtik eğlendik seninde dediğin gibi kız benim ona bakmadığım zamanlarda bana falan bakıo yanımdayken parfümü abartılı kullanıo birbirimize falan bakıp bi neden olmadan gülüüoduk, bigün denize gittiğimde kuzenimle o denize girmediler(kuzenim kız) bn bi tek grip hemen çıktım o sırada telefonum onda duruodu bn denizdeykn 2 tane msj gelmiş kızda of çok merak ettim falan demiş keşke bakabilsem demiş ama bakmamış bunu bana kuzenim anlattı.bi gün de akşam dışarı çıktıımızda içmişdik biraz müzik fln çalıodu 3ümüzda sahilde uzanmış muhabbet edioduk bn kafamı kızın karnına koydum yıldızları seyrettik daha bunun gibi bikaç olay oldu neyse yakınlaştık anlıcaın ama kız 1-2 ay önce ciddi bir ilişkiden ayrılmış neyse gitmeden son 1 gün önce ben bu kıza açıldım bana net bi cevap veremedi güzel bi hafta falan geçirdik dedi senin ki bir anlık bişey olabilir iyi arkadaş olabilirdik dedi sustu sonra ben bunu eve bırakırken yolda ağladı neden ağlıosun dediğimde de sebebi sen değilsin merak etme dedi hoşçakal dedi eve girdi.Ertesi gün kuzenim ona gitmeden bi vedalaşalım diye msj attığında gerek yok dedi ve o gün buluşmadık ve onu düşünmekten çıldırmak üzereyim 1 haftadırda onu göremiyorum sence ben ona msj atsammı şu anda?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Lütfen şu garibana yardım!!!

Ben bundan yaklaşık 5 gün önce kapalı bi kızla görüştüm (tabii kapalı olunca evlilik niyetiyle görüşülür genelde). neyse kızdan hoşlandım ve seninle görüşmek istiyorum dedim. daha sonra kıza sende bi karar ver ve mesaj ile bildirirsin dedim. 2 gün sonra döndü ve kısaca olmaz cevabı verdi. bende ilk etapta sağlık olsun dedim ama kızı bi türlü içimden atamadım. Akşam oluncada tekrar bi daha düşünmesini soyledim ama tekrar olmaz cevabı geldi (tabii mesajda sadece olmaz yazmıyordu).

Neyse aradan 3 gün geçtikten sonra ve bazı arkadaşların gazıyla tekrar buluşma teklif ettim ama "ben size cevabımı vermiştim dedi."

sizce ne yapmalıyım hiç mi kazanma şansım yok. yoksa unutmak en iyisi mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi kızla görüştüm (tabii kapalı olunca evlilik niyetiyle görüşülür genelde).

Bence bu dünya seni unutmalı, bu ne biçim, ne çirkin bir tabir... Kız kapalı olunca evlilik niyetiyle görüşülürmüşmüş... Bak sen!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu dünya seni unutmalı, bu ne biçim, ne çirkin bir tabir... Kız kapalı olunca evlilik niyetiyle görüşülürmüşmüş... Bak sen!!!!

Guzel bir cevap olmus :yuvarlan:

Sorulan sorulara soyle bir goz gezdirdim sanirim birsey unutuyoruz oda illaki bize samimi davranan kiz/erkek hemen bize yaziliyor yada bizden hoslaniyor diye dusunuyoruz ama unuttugumuz sey ise, karsinizdaki insan sizi arkadas olarakta sevemezmi illaki hemen baska yonlere cekmekmi gerekiyor ozaman birde soyle dusunun, Size sicak samimi davranan kisi sizin hemcinsiniz olsa yine ayni seyimi dusuneceksiniz ? Sanmam.. !! bir digeri ise eger karsi cinsden birisi sizden gercekten hoslaniyor ve sizinle bir birliktelik dusunuyor ise ozaman mutlaka bir yolunu bulur ortak arkadaslarinizla bir sekilde size haber gonderir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Taunus Kardeş, Yazılanları okudum, çok güzel yazmışsın. Diline sağlık. Hislerime tercüman olmuşsun.

Erkeğin, reddedilme korkusunun mantığını güzel cümlelerle ifade etmişsin.

Kızların peşimden koşsan bir türlü, koşmasan bir türlü.

3 tane ablam var. Evliler. 3'ü de eniştelerime önce birkaç kez hayır demişler. Sonra kabul etmişler. Kafayı yedim yaa! Madem oluru vardı, niye kesin dille "Hayır, olmaz" diyorsun. Yok böyle dedin, neden sonra gidip evleniyorsun?

Ablalarıma soruyorum, "neden hayır dedin"diye, "direkt evet demek olmazdı, bu kız kaşarlanmış anlaşılır o zaman" diyorlar. Kafayı yemede ne yap???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşa kızmışsınız ama, haklılık payı olduğunı gözardı etmişsiniz bence.

İfade biraz kaba olsa da, dini hassasiyetleri olan erkekler durduk yere gidip kızlarla konuşmuyor, üniverisite kantininde geyik çevirmiyorlar kızlarla. Ha kapalı olmayan bayan arkadaşlarımız masamıza oturuyorlar, muhabbet ediyoruz elbet. (Öküz değiliz). Ama kapalı bayan arkadaşlarım, kolay kolay gelip kantinde masama oturmazlar. Ben de onların masasına oturmuyorum gidip. Durum böyle olunca, evlilik niyetinde değilsen, gidip görüşmek çok zor.

Benim hoşlandığım bir kız var, kapalı, dini hassasiyetlere çok dikkat ediyor.Ortak derslerimiz bayağı fazla. 3 aydır muhabbet etmeye çalışıyorum, ama olmuyor. Hani yok, bayağı da muhabbet birisiyimdir. İnsanlarla çok hızlı muhabbet kurabilen birisiyim. Ama bazı tesettürlü kızlar, erkeklerle zorunlu değilse, muhabbet etmeyebiliyorlar. (Bence olması gereken de bu zaten).Benim muhattabım kız da bu profilde birisi. Muhabbet ortamı oluşması imkansız gibi birşey bu kızla. Yok yani, kendi bayan arkadaş grubu var, onlarla hep. İşin bir diğer boyutu, bu kızla muhabbet etme girişiminde bulunmam demek, direkt niyetimi, hislerimi açığa vurmam demektir.

Bu foruma da o yüzden göz atıyordum, "ne yapmalıyım" diye?

Heralde yapmam gereken, bir cafeye davet edip,(icabet ederse tabi) evlenme niyetimin olduğunu söylemek kalıyor geriye.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu foruma da o yüzden göz atıyordum, "ne yapmalıyım" diye?

Size ne yapmanız gerektiğini kimse söyleyemez. Söylemeye kalkarsa, önereceği herşey "ona göredir, onun doğrularıdır."

Bu çerçeveden yola çıkarsak benim size önerilerim şu başlıklar olabilir. smile.png

http://www.turkish-m...il-asik-oluruz/

http://www.turkish-m...arkadas-edinme/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Size ne yapmanız gerektiğini kimse söyleyemez. Söylemeye kalkarsa, önereceği herşey "ona göredir, onun doğrularıdır."

Bu çerçeveden yola çıkarsak benim size önerilerim şu başlıklar olabilir. smile.png

http://www.turkish-m...il-asik-oluruz/

http://www.turkish-m...arkadas-edinme/

Videolara baktım. Biraz positivist geldi ama beğendiğimi söyleyebilirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Bir şey sormak istiyorum ben bir kız var bizim mahalleden numaramı istiyor bende verdim ama aramadi çünkü telefonu yokmuş ne zaman sokağa çıksam karşılaşıyoruz ben bakıyorum bir işaret bekliyorum ama daha fazla işaret vermiyor geçen gün çağırdım konuştum numaramı niye istedin filan diye yok arkadaşını rahatsız ediyirmusun dedi benim uzaktan yakından alakam yok numarayı sordum yanlış söyledi ben kendi numaramı söyleyince düzeltti ama çok heyecanliydi davranışları sizce neyi belirtiyor özellikle bayan arkadaşlar yorumları bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.