Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Misafir taunus

Önerilen İletiler

onlar zaten ilgiye doymuşlardır.kimseyi beğenmezler.kolay kolay kimseden hoşlanmazlar.o yüzden de onlarda bizdeki duygu yoğunluğu yok....genel olarak bu gerçeği kabul edelim..(bütün şair ve besteciler erkektir o yüzden.naapsınlar canı yanmış gariplerin!)

hoşlansa da elini taşın altına sokmak istemeyeceği için kolay kolay belli etmezler.

(ilgisini size belli ederse, kafasındaki diğer alternatif erkekler ondan kaçacak ,ortamı kurutacak, ulusal çıkarları açısından size ilgi göstermek hiç işine gelmez)

eğer kadın sürekli olarak yanınızda bulunmaya çalışıyorsa, gitmek istemiyorsa,(şüphelenin ama umutlanmayın)

dibinize giriyorsa, ve parfümü abartılı şekilde kokuyorsa,kişisel sorular soruyorsa(bunu çoğu yapmaz,yapıyorsa da evet umutlanın)

başka kızlar varken size dokunmaya falan çalışıyorsa (kıllanın, ama umutlanmayın.ortamdaki bir erkeği kıskandırmaya çalışıyor olabilir. neler gördük!)

sevgilisinin olmadığını başka bir yerden konu açıp söylüyorsa ( bunu da genelde yapamazlar, eğer başka bir arkadaşı için ağzınızı aramadığından eminseniz, umutlanın)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 96
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ÇOK ÖNEMLİ NOT AMAN HAAAA!:

kadınların en tehlikeli olanları ,,,güzel olanlarıdır.güzel kadının yok denecek kadar az olduğu bu toplumda, bu arkadaşlar ,hayatı boyunca girdiği her ortamda her erkekten ilgi görmüştür.sen ortama girince elektrik alamazsın ..... olmayayım diye ilgi göstemezsin, "bu bana nasıl ilgi göstermiyor buna hakkı yok" moduna girer.(çünkü arkadaşlarına *****olmuştur)

sizden hoşlanmamıştır ama canı ilgi görmek ister. yukarıda yazdığım hareketlerin hepsini yaparlar.süphelenir bir yem atarsınız, sizi anında refüze eder ve bunu gidip diğer kızlara büyük bir zevkle anlatır.çünkü dağılmış karizmasını toplaması gerekmektedir..o yüzden hoşlanan kadınla, hoşlanmayan ama ilgi görmek isteyen kadını ayırd edemezsiniz.şansınız varsa ve ortamdaki diğer çakallardan fırsat bulabilir de bara götürüp içirebilirseniz,hoşlanıyorsa içince hoşlandığını ağzından kaçıracak ya da şap diye öpecektir.(bizzat denenmiştir.sonuç poztiftir.zaten bara gelmezse unutun)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizden hoşlanmayıp da "bana nasıl ilgi göstermez, buna hakkı yok" gazına gelen kadın,,,

size asılıp sonrasında ***** etmeye kalkmışken onun asılma döneminde eğer derin abiyi oynarsanız size gerçekten kapılabilir.

buna ava giderken avlanmak denir. bu ihtimali hiç kafanızdan çıkarmayın.% 5 ihtimaldir ama bir kere başıma geldi.çok komikti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizden hoşlanmayıp da "bana nasıl ilgi göstermez, buna hakkı yok" gazına gelen kadın,,,

size asılıp sonrasında ***** etmeye kalkmışken onun asılma döneminde eğer derin abiyi oynarsanız size gerçekten kapılabilir.

buna ava giderken avlanmak denir. bu ihtimali hiç kafanızdan çıkarmayın.% 5 ihtimaldir ama bir kere başıma geldi.çok komikti.

Tamamen doğru soyluyorsun

bır kere degıl sıklıkla başına gelebılır bu durum...

Kaçan kovalanır fels.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne varki anlamiycak,kadin benden hoslaniyorsa bidahaki bulusmayi o teklif eder.

:D

ya hocam sen de amma yaptın. sen kızı buluşmaya davet ettiysen o da lütfedip geldiyse zaten sen o satten sonra bir falso vermezsen o maçı almışsın demektir.(kadın bi adamdan hoşlanmamışsa sabah karşılanca insan yerine koyup günaydın bile demez,sokakta yan yana bile yürümez)

burda sorunumuz o aşama değil.

ortamda kızla karşılaştın çok hoşlandın.sana ilgisi var mı yok mu nasıl anlarsın?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"BİR KIZIN BENDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARIM" sorusunu özellikle bayan arkadaşlara sorarım.en az 100 kişiye sordum. en az 100 tane cevap olmayan geçiştirme cevap aldım. bu konuda birbrielrini acayip kolluyolar açık vermek istemiyolar ve düşmana cephane vermeyelim hesabı soruyu yanıtlamıyolar. bence tamamen kötü niyetliler...aslında bu soruyu yanıtlasalar bizde hoşlanmayan kızları hoşlanıyo sanıp rahatsız etmeyiz. ama yok yani onlarda onu düşünecek kadar ince zeka.galiba hepimizi potansiyel yedek olarak gördükleri içinde yanıtlamıyor olabilirler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İzleyenler mutlaka vardır;

Filmde Kadir İnanır, Serpil Çakmaklı'ya sorar :

--Seviyor musun?

--Hayır

--Seviyor musun?

--Hayır

--Seviyor musun?

--Evet

--Yalan söyyyylüyorsunnnn (şşşraaxx yapıştırır tokadı)

Bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, sizi sevip sevmediğini sorarak öğrenebilirsiniz. Üstelik sonuç garantili.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım yüzyıllardır bu sorun var. Erkekler kendi içlerinde kadınlar kendi içlerinde konuşup dururlar herhalde.

örnek:Acaba Ali benden hoşlanıyormu bakışlarından bunu anlıyorum sanki (tabi adam normal baksa bile illa biz olayı hoşlanma boyutuna götürücez ya)tabi durumun birde erkek tarafı var o zaten hepten komedi şöyleki;yine kahramanımız Ali işten veya sosyal çevreden tanıdığı bayan arkadaşı ayşeyle tevafuk bir çay içmiş bir tevafuk daha yemek bile yemiş ayşe kendine yakın hissetiği yanlış anlaşılmasın yakınlık derken bu kadın veya erkek bütün kafalarda aynı sonuca çıkıyor hemen=hoşlanmıyor sadece arkadaşlık boyutunda yakın gördüğü aliyle gayet rahat sevincini üzüntüsünü paylaşıyor bizim herhareketi yanlış anlayan ali beyimiz kız bende hoşlanıyor baksana ne kadar rahat der ve tepesindeki ampul yanar yada biz şöyle diyelim olmayan aklı çalışır ama keşke çalışmasa ama...

Ne cesarettir ne keramet gidip ayşeye açılır çok fazla kapalı kalmak yaramaz çünki Aliye.

Ayşe der, biraz utangaçlık gösterileri eşliğinde; ben senden çok hoşlanıyorum seninde benden hoşlandıgını biliyorum. Ayşenin dünya başına yıkılmaz ama Alinin dünyasınında kafasınında yıkıldığı ve kırıldığı kesin.

Olay aslında çok da zor değil kadın veya erkek ne olduğunuz hiç önemli değil türk erkekleri ve kadınlarıda aynı kefeye rahatlıkla koyuyorum siz ilgi budalası olmuşsunuz kiminiz elindekini bir kalemde silip atarken diğer tarafta size mendilini bile atmıycak tipler için ölürsünüz(vallada ölün müstehak)

kaldıki son yıllarda şu anda benim bile amaclarım için kullandığım internet *********lik boyutunda kadın erkek diyolagları geliştirmeye başladı aslında buna bir an önce müdahale edilmesi gerekir hemde pisikoloklar tarafından çünki ciddi kişilik bozuklukları var acil önlem paketi alınmalı !!!!!!!!!!!!

bide bu insanlar içimizde düşünsenize

bu adam veya kadın internette atıp tuttuğu hareketleri günlük hayatında uygulamaya başlıyor her konuştuğu insan potansiyel hoşlanma vakası sonuç yüz bulamıyınca kadın milletinin ve erkek miletinin soy agcına bir kutu kibrit edebiyatı yapılır....

Emin olun arkadaşlar bu kendimizi nekadar doğru veya yanlış yetiştirmemizle alakalı yoksa çokda zor değil bir insanın sizden hoşladığını anlamınız birazcık aklınız çalışsa yeter gerisi zaten duygusallık....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

--Seviyor musun?

--Hayır

--Seviyor musun?

--Hayır

--Seviyor musun?

--Evet

Bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını, sizi sevip sevmediğini sorarak öğrenebilirsiniz. Üstelik sonuç garantili.

:wacko::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

--Seviyor musun?

--Hayır

--Seviyor musun?

--Hayır

--Seviyor musun?

--Evet

hocam yok ya seninle anlaşamicaz.

kıza direk gidip benden hoşlanıyomusun diye soracak olsam burda bu forumu niye açayım.

hatta daaaan diye gidip soracağıma gitmişken boş çıkmayayım hesabı ,direk senden hoşlanıyorum derim. burda amaç kuzey ırağa operasyon yapmak değil istihbarat yapmak anladın mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Taunus..besbelli siz bu konuya bir hayli kafa yormuşsunuz.. :lol:

pekiii...siz ilgi duyduğu kişiden kaçan insan profiline hiç rastladınız mı..?

hoşlandığı insandan kaçan insan profili benim.

6 aydır tam aşık olacağım bir tip var.(aslında beni çok seven biri vardı ama onunla beraberken başkasına ilgi duyduğumu anlarsa çok üzüleceğini düşündüm ve kızı terk ettim.)(çok üzüldü.bende üzüldüm.)

buı aşık olabileceğim vatandaşı daha karşılaştığımın 3. haftası sevgilisiyle gördüm ve kıza düşünemeyeceğin kadar soğuk davrandım.ama ben ne kadar soğuk davrandıysam o da o kadar sıcak davrandı.emin olmamakla beraber yazdığını sanmaktayım. kız iş arkadaşım ve abisi de aynı iş yerinde. rezilliğe bak. ya ulan madem hoşlanıyosun niye hala sevgilin var, madem hoşlanmıyosun niye yazıyosun, ya da bana niye öyle geliyor.

kızlar hoşlanıyolarsa kolay kolay kaçmazlar.direk yazarlar kanaatindeyim.her hoşlandığını elde edebilme becerisi ve hırsı var onlarda.(bizde hiç yoktuır o.)

adam evli bile olsa bişey olmaz.

ama biz evli kadına aşık olsak bu galaksiyi terk etmemiz lazım . adamı kabak gibi oyarlar içine de bade koyarlar!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım yüzyıllardır bu sorun var. Erkekler kendi içlerinde kadınlar kendi içlerinde konuşup dururlar herhalde.

örnek:Acaba Ali benden hoşlanıyormu bakışlarından bunu anlıyorum sanki (tabi adam normal baksa bile illa biz olayı hoşlanma boyutuna götürücez ya)tabi durumun birde erkek tarafı var o zaten hepten komedi şöyleki;yine kahramanımız Ali işten veya sosyal çevreden tanıdığı bayan arkadaşı ayşeyle tevafuk bir çay içmiş bir tevafuk daha yemek bile yemiş ayşe kendine yakın hissetiği yanlış anlaşılmasın yakınlık derken bu kadın veya erkek bütün kafalarda aynı sonuca çıkıyor hemen=hoşlanmıyor sadece arkadaşlık boyutunda yakın gördüğü aliyle gayet rahat sevincini üzüntüsünü paylaşıyor bizim herhareketi yanlış anlayan ali beyimiz kız bende hoşlanıyor baksana ne kadar rahat der ve tepesindeki ampul yanar yada biz şöyle diyelim olmayan aklı çalışır ama keşke çalışmasa ama...

Ne cesarettir ne keramet gidip ayşeye açılır çok fazla kapalı kalmak yaramaz çünki Aliye.

Ayşe der, biraz utangaçlık gösterileri eşliğinde; ben senden çok hoşlanıyorum seninde benden hoşlandıgını biliyorum. Ayşenin dünya başına yıkılmaz ama Alinin dünyasınında kafasınında yıkıldığı ve kırıldığı kesin.

Olay aslında çok da zor değil kadın veya erkek ne olduğunuz hiç önemli değil türk erkekleri ve kadınlarıda aynı kefeye rahatlıkla koyuyorum siz ilgi budalası olmuşsunuz kiminiz elindekini bir kalemde silip atarken diğer tarafta size mendilini bile atmıycak tipler için ölürsünüz(vallada ölün müstehak)

kaldıki son yıllarda şu anda benim bile amaclarım için kullandığım internet *********lik boyutunda kadın erkek diyolagları geliştirmeye başladı aslında buna bir an önce müdahale edilmesi gerekir hemde pisikoloklar tarafından çünki ciddi kişilik bozuklukları var acil önlem paketi alınmalı !!!!!!!!!!!!

bide bu insanlar içimizde düşünsenize

bu adam veya kadın internette atıp tuttuğu hareketleri günlük hayatında uygulamaya başlıyor her konuştuğu insan potansiyel hoşlanma vakası sonuç yüz bulamıyınca kadın milletinin ve erkek miletinin soy agcına bir kutu kibrit edebiyatı yapılır....

Emin olun arkadaşlar bu kendimizi nekadar doğru veya yanlış yetiştirmemizle alakalı yoksa çokda zor değil bir insanın sizden hoşladığını anlamınız birazcık aklınız çalışsa yeter gerisi zaten duygusallık....

ya o kadar boş şeyerl yazmışsın ki.

bu ciddi bir sorun bi kere.

mutlu mes ut bi şekilde yaaşarken,,,,,,,,,, biri daaaaan diye çıkıyor karşımıza. insanız duygularımız var hoşlanıyoruz..o anda düşündüğümüz tek şey bu işi bir an önce çözüpp başımızdan atmak.biz platonik aşk yaşayıp bundan zevk alan mazoşist ruh hastalarından değiliz.

dediğim gibi mutlu mes ut yaşarken karşına çıkan hoşlandığın birinin nerden biliceksin sevgilisi var mı yok mu?

benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu? yani ciddi derecede sinir bozucudur bu.bunun nesi zor değil ya.sevgilisi var mı , tok mu, bizdene hoşlanıyo mu hoşlanmıyor mu, hayatta anlayamazsın.güven duygunu tatmin etmekten çok uzaktır o kişi. ama duygulartın vardır hoşlanıyorsundur.ya red edilip rezil olmayı göze alıp açılrısın,(bunu çoğunuz yapamaz. çünkü kendinize güveniniz hiç yok)

ya da red edilip rezil olma riski ağır gelir. kzıa açılmazsın. çoğu zaman da bu daha iyidir. ama çok zor karardır.

ama sen kadınsın. erkekler bariz şekilde gelip "senden hoşlanıyorumm, çıkalım , evlenelim" dediği için biizm bu konudaki zorluğumuza empati kurmanı beklemiyoruz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hocam yok ya seninle anlaşamicaz.

kıza direk gidip benden hoşlanıyomusun diye soracak olsam burda bu forumu niye açayım.

hatta daaaan diye gidip soracağıma gitmişken boş çıkmayayım hesabı ,direk senden hoşlanıyorum derim. burda amaç kuzey ırağa operasyon yapmak değil istihbarat yapmak anladın mı?

Siyasi konularda gönderdiğim iletilerin çokluğundan mıdır nedir bilemiyorum, esprili birşeyler yazmaya çalıştığımda bile ilginç yanıtlar alıyorum. Sevgili taunus, o anlattığım şey sadece filmlerde olur zaten. Biraz daha relax olalım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok be emin ol senin kadar boş yazmamışımdır.

Hemsenin gibi erkeklerin kafaları yüzünden ne olduysa oluyor.

Siz kaçan tipleri kovalama derdindesiniz elinizdekiyle yetinmeyi bilmemiş,bilememişsiniz,

kendi lafınla bile çelişkiye düşüyorsun bir çıktığım vardı değip onu başkasıından hoşlandım için terket tim diye biliyorsun(aman ne büyük başarı) sonrada geçip ahkam kesebiliyor benim yazdığım düşüncelerime çokta boş yakışıtırması yapa biliyorsun.Senin yazılarını okudumda ***************************** daha senin olanla olmayanın arasındaki farkı bile bilmiyorsun ,mazoşist değilim diyorsun ama yazdıkların çokta insancıl değil başkalarına acı vermek başkalarının çektiği acı senin mutlu ediyor yanlış bir anlayış sonrada geçip ben hoşlanmıştım beğenmiştim edebiyatı yapıyorsun.

Sorunun kendinle senin sen dünya güzeliylede çıksan sende bu kafa oldukça mutsuz olmaya mahkum görünüyorsun.

Bir kadın ontane erkekten hoşlanmaz ama bir erkek ontane kadından hoşlanır bunu sırf kendi egolarını tatmin etmekiçin yapar(yapmayan kadınveya erkek te olabilir istisnalar kayideyi bozmaz)

şimdi bukadar lafta senin ufacık aklına boş gelir hoş gelsede umurumda değil:))))))))))))

baksana yakın bir adres madem türkiyelisin fırıncı.........(burdaki nokta isim vermemek için sanal reklama giriyor çünki)gidip orda ekmekleri yemeğe başla kaç fırın olduğu pek önemli değil bensana 2010 gibi durderim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili taunus,

Sevgili anaksasis,

İsterseniz ortamın elektriğinin artmaması için biraz toparlayalım konuyu. İnsanların forumda "başlık" oluşturma hakları vardır malumumuz, bu başlık altında da herkesin fikrini belirtme hakkı vardır. Ancak kimsenin, başlığı oluşturan da dahil olmak üzere kimsenin kimseye "boş konuşuyorsun", " o öyle değil, şöyle vs anladın mı?" diyebilecek hakkı hukuku yoktur. Sevgili taunus'un artniyetli olarak böyle yaptığını da düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum.

Bu forumda paylaşımlarda bulunan bir çok insanın çok düzgün karakterde, nazik, etik ve objektif olduğunu düşünüyorum. İş bu halde, konumuzu kişiselleştirmeden alınıp gocunmadan devam etmemiz ve devam ederken de bunlardan da kendimize pay çıkarmamız gerekir. Naçizane fikrim budur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili taunus,

Sevgili anaksasis,

İsterseniz ortamın elektriğinin artmaması için biraz toparlayalım konuyu. İnsanların forumda "başlık" oluşturma hakları vardır malumumuz, bu başlık altında da herkesin fikrini belirtme hakkı vardır. Ancak kimsenin, başlığı oluşturan da dahil olmak üzere kimsenin kimseye "boş konuşuyorsun", " o öyle değil, şöyle vs anladın mı?" diyebilecek hakkı hukuku yoktur. Sevgili taunus'un artniyetli olarak böyle yaptığını da düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum.

Bu forumda paylaşımlarda bulunan bir çok insanın çok düzgün karakterde, nazik, etik ve objektif olduğunu düşünüyorum. İş bu halde, konumuzu kişiselleştirmeden alınıp gocunmadan devam etmemiz ve devam ederken de bunlardan da kendimize pay çıkarmamız gerekir. Naçizane fikrim budur.

Düşüncelerinize katılıyorum zaten olay hep bu değilmidir birbirimize tahammülsüzlüğümüz.

Emin olun ortamın elektiriğini germe gibi bir çabam olamaz.Sadece her zaman ki gibi benim sözüm doğrudur olayından başka bir şey değil bu durum,rahatsızlık vermek istemem sözlüklerimizde yer alan bir çok kelimede olduğu gibi medenice olucak buhalde sadece sözlükte kaldı.ikazınıza uyalıcaktır emin olun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Düşüncelerinize katılıyorum zaten olay hep bu değilmidir birbirimize tahammülsüzlüğümüz.

Emin olun ortamın elektiriğini germe gibi bir çabam olamaz.Sadece her zaman ki gibi benim sözüm doğrudur olayından başka bir şey değil bu durum,rahatsızlık vermek istemem sözlüklerimizde yer alan bir çok kelimede olduğu gibi medenice olucak buhalde sadece sözlükte kaldı.ikazınıza uyalıcaktır emin olun

Estağfurullah, ikaz gibi bir endişem olmadı. Fikrimi paylaştım sadece. Eminim ki siz de taunus da ben de birşeyleri yanlış anladık. Neyse, bu kadar yuvarlak konuştuktan sonra konumuza dönelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok be emin ol senin kadar boş yazmamışımdır.

Hemsenin gibi erkeklerin kafaları yüzünden ne olduysa oluyor.

Siz kaçan tipleri kovalama derdindesiniz elinizdekiyle yetinmeyi bilmemiş,bilememişsiniz,

kendi lafınla bile çelişkiye düşüyorsun bir çıktığım vardı değip onu başkasıından hoşlandım için terket tim diye biliyorsun(aman ne büyük başarı) sonrada geçip ahkam kesebiliyor benim yazdığım düşüncelerime çokta boş yakışıtırması yapa biliyorsun.Senin yazılarını okudumda ****************** daha senin olanla olmayanın arasındaki farkı bile bilmiyorsun ,mazoşist değilim diyorsun ama yazdıkların çokta insancıl değil başkalarına acı vermek başkalarının çektiği acı senin mutlu ediyor yanlış bir anlayış sonrada geçip ben hoşlanmıştım beğenmiştim edebiyatı yapıyorsun.

Sorunun kendinle senin sen dünya güzeliylede çıksan sende bu kafa oldukça mutsuz olmaya mahkum görünüyorsun.

Bir kadın ontane erkekten hoşlanmaz ama bir erkek ontane kadından hoşlanır bunu sırf kendi egolarını tatmin etmekiçin yapar(yapmayan kadınveya erkek te olabilir istisnalar kayideyi bozmaz)

şimdi bukadar lafta senin ufacık aklına boş gelir hoş gelsede umurumda değil:))))))))))))

baksana yakın bir adres madem türkiyelisin fırıncı.........(burdaki nokta isim vermemek için sanal reklama giriyor çünki)gidip orda ekmekleri yemeğe başla kaç fırın olduğu pek önemli değil bensana 2010 gibi durderim.

ya ben ruh hastası ismail miyim. kaçanı niye kovalayım.kadın hoşlanıyorsa gelir, hoşlanmıyorsa da bin tane zorluk çıkarır.kovalamaya gerek yok.

kız arkadaşımın meme uçlarında bile kıllar vrasa ve sonradan karşıma çıkan kız ruslar kadar güzelse yaşamımda niye değişiklik yapmayayım.hayret bişey.

hiç bi ekrek 10 tane kadından hoşlanmaz. bi tane bile 10 katır gücünde zordur çünkü. bir tane olsun adam gibi olsun deriz ama kime baksak sevgilisi çıktığı için hoşlandığımız hemen hemen her kızı eşşek gibi unutmak zorunda kalırız.bunu hayatımız boyunca 200 kere falan yaşadığımız için belli bi saatten sonra olaylara duygusal bakmayız mantığımızla bakmayı öğretir hayat bize.evet 28 yaşından sonra hoşlandığımız kızı unutmak zor olmaz pek. ***** gibi unutulmak zorunda kalınan kızı ancak başkası unutturabilir.mecburen .bu olmadı bari bu olsun deriz. o satten sonra bundan daha mantıklı bişey var mı ya.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"BİR KIZIN BENDEN HOŞLANDIĞINI NASIL ANLARIM" sorusunu özellikle bayan arkadaşlara sorarım.en az 100 kişiye sordum. en az 100 tane cevap olmayan geçiştirme cevap aldım. bu konuda birbrielrini acayip kolluyolar açık vermek istemiyolar ve düşmana cephane vermeyelim hesabı soruyu yanıtlamıyolar. bence tamamen kötü niyetliler...aslında bu soruyu yanıtlasalar bizde hoşlanmayan kızları hoşlanıyo sanıp rahatsız etmeyiz. ama yok yani onlarda onu düşünecek kadar ince zeka.galiba hepimizi potansiyel yedek olarak gördükleri içinde yanıtlamıyor olabilirler.

sEVGILI Taunus, kizlar ser verir sir vermezler,onun icin gecictirerek cevap vermislerdir.Saka bir yana kiz eger senden hoslanmissa bunu bir sekilde belli edecektir önemli olan bu mesaji cözebilmendir.Yani her kiz ayri bir mesajla bunu anlatmaya calisir.Ama genelde gözler herseyi anlatir. :)

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sEVGILI Taunus, kizlar ser verir sir vermezler,onun icin gecictirerek cevap vermislerdir.Saka bir yana kiz eger senden hoslanmissa bunu bir sekilde belli edecektir önemli olan bu mesaji cözebilmendir.Yani her kiz ayri bir mesajla bunu anlatmaya calisir.Ama genelde gözler herseyi anlatir. :)

saygilarla

gözlerin belirleyici olduğuna hayatım boyunca karşı çıktım.

ya kız 4 ay boyunca kesiyor , ama bi dikkat ediyorum başkalarını da kesiyor,yanımdan gitmiyor .dibime giriyor, muhabbet açmış olmak için muhabbet açıyor , ama sevgilisi var, şimdi sen benim yerimd eolsan naaparsın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak yukarıda şöyle bir kadın modeli, anlattım.

kadınların en tehlikeli olanları ,,,güzel olanlarıdır.güzel kadının yok denecek kadar az olduğu bu toplumda, bu arkadaşlar ,hayatı boyunca girdiği her ortamda her erkekten ilgi görmüştür.sen ortama girince elektrik alamazsın ..... olmayayım diye ilgi göstemezsin, "bu bana nasıl ilgi göstermiyor buna hakkı yok" moduna girer.(çünkü arkadaşlarına *****olmuştur)

sizden hoşlanmamıştır ama canı ilgi görmek ister. yukarıda yazdığım hareketlerin hepsini yaparlar.süphelenir bir yem atarsınız, sizi anında refüze eder ve bunu gidip diğer kızlara büyük bir zevkle anlatır.çünkü dağılmış karizmasını toplaması gerekmektedir..o yüzden hoşlanan kadınla, hoşlanmayan ama ilgi görmek isteyen kadını ayırd edemezsiniz.

bu kadınla , gerçekten hoşlanan kadını nasıll ayırt edicez?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gözlerin belirleyici olduğuna hayatım boyunca karşı çıktım.

ya kız 4 ay boyunca kesiyor , ama bi dikkat ediyorum başkalarını da kesiyor,yanımdan gitmiyor .dibime giriyor, muhabbet açmış olmak için muhabbet açıyor , ama sevgilisi var, şimdi sen benim yerimd eolsan naaparsın.

Durumu biraz da kimyasal yönü ile inceleyelim. Herkesin eğitim alanı içinde olmayabilecek bir konu olduğundan teorimi özetleyeyim.

Kimyasal tepkimelerin gerçekleşebilmesi için bir eşik enerjisine ihtiyaç duyulur, reaksiyona girecek maddelerin kendi enerjileri bu eşik enerjisini geçebiliyorsa reaksiyon başlar,sürer ve biter. Ancak her zaman her madde bu eşik enerjisini karşılayamaz, bu durumda katalizör denilen tepkime eşik enerjisini aşmaya yarayan ve tepkime sonunda da aynen dışarı atılan bir maddeye ihtiyaç vardır. Neden mi anlattım?

Sen kızla 4 ay boyunca kesişmişsin ama herhangi bir reaksiyon gösterememişsiniz. Reaksiyonun olup olamayacağı, birinizin o cesareti gösterip gösteremeyeceği ise belli değil. (cesaret=eşik enerjisi) Bu durumda katalizör olarak bir arkadaş kullanılması gerekir (tercihen kız).

Katalizör devreye girer, eşik enerjisini yani cesaret gerektirecek o ilk görüşmeyi kolayca yapar, belki reaksiyon başlar, belki de alacağı izlenime göre hiç başlamaz. Sonucu öğrenmiş olur muyuz? Bence oluruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.