Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Güldüren Unutkanlıklarınız

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

azız yıldırım ve yonetım kurulu geldıgınde cayları servıs yaparken bıde baktım kagıt havlu var pasanın odasının bı kosesınde

temızlık yaparken unutmusum :blushing:

ama cayları verdıkten sonra cok ınce bı hareketle kımseye caktırmadan cıkarmıstım dısarı :lol::P:shifty:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

azız yıldırım ve yonetım kurulu geldıgınde cayları servıs yaparken bıde baktım kagıt havlu var pasanın odasının bı kosesınde

temızlık yaparken unutmusum :blushing:

ama cayları verdıkten sonra cok ınce bı hareketle kımseye caktırmadan cıkarmıstım dısarı :lol::P:shifty:

:lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bnmkı unutkanlıkmı bılmıom genelde bu olay anneannemlerde oluo su ıstıolar bn tuz getırıorum :blushing: veya bardagı bos getırdıgımde oluo :D gozluk dıolar kumanda getırıom falan :D (cıddıyım) dersımıze okulun en psıkopat hocası gelmıstı herkez ondan korkuyo bı an onun sınıfta oldugunu unutup "BU SORUYU BEN CEVAPLICAAAMM" dıe bagırmıstım e bundan sonrada kımse parmak kaldıramadı tabıı B) ogretmen bna tuhaf tuhaf baktıktan sonra "evet kızım hadı" demıstı ama cok komıktı yhaaa :D bıde bnm bı arkadasım okulda cantasını unutmustu ne gulmustum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben lisede sinavda adimi soyadimi yazmayi unuturdum.zaten sinav en fazla 5 dakka suererdi benim icin.hemen disari cikip top oynardim :lol: hocalar adini soyadini yazsan 5 puan verecektim ama onu bileyazmamissin derdi hep.halbuki bilmiyolarki cogu sinava kalemsiz girdigimi :P:lol:

demek bir de kalem alsan 10 alıcan ...Hele bir silgi falan alsan .Örtmen şöyle düşünürdü: "bir şey yazmaya teşebbüs edecek ki yanlış olur da silerim diye birde silgi almış" der sana 60 verirdi :D

Askerlik iyi gidiyor herhalde ne kadar kaldı?Buradamı ki?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

lisede ve universitede bi tane defterim vardi.tek defterle bitirmistim aileye fazla yuk olmadim bu konuda :D ama ilginc olan o deftere kalem degmemeis olmasiydi sayfalarin hepsi bostu.uniden cikista defteri cikista calilik vardi onun icine atardim yarin universiteye giderken ordan alirdim.birgun okula gidiyom yine, caliliga yaklastim bi baktim bi tane kopek agzinda benim defter kovaladim ama yakalayamadim defter oyle gitti.defter gitti okul hayatimda bitti.keramet o defterdeymis o sene rektor okuldan atti beni okuma surem doldu diye :D

hele matematik sinavinda hoca 3 sorunun cevabini tahtaya yazardi sinifta kimse 60 tan fazla alamazdi.ben bi keresinde 40 almistim bi souryu almayi unutmusum.hemen cikip disarda top oynicam diye :lol:

o degilde nerden girdik okul anilarina benim askerlik anisi anlatmam lazim :P

daha cok var yaklasik 200 gunum var.askerlik cok iyi takim elbiseyle netin basindayim.burada derken istanbuldayim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Bi unutkanlığımı anlatmaya unutmuşum :online2long:

Geçen yıl eşim alkollü araç kullanırken yakalanıp,sürücü belgesini kaptırdı.Yine tam bu zamanlardı sanıyorum annemler yazlıkta ve biz hafta sonları yazlığa onlara gidiyoruz.Bir gün yine yollardayız.Ama erkekleri bilirsiniz,işleri düşmedikçe illa kendileri kullanır arabayı(bu arada ben ondan daha güzel kullanıyorum :shuriken: )uzaktan gördük yolda trafik olduğunu."Hemen geç direksiyona" dedi bana.Ben hazırlık olsun diye çantamdan sürücü belgeme atıldım ve foşşşşşşşşş diye bir kaynar su başımdan :unsure: Diğer çantamda kalmış belge :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ben kendimi unutkan saniyordum meger benden daha unutkan olanlarda varmis bunlari okuyunca en azindan yanliz olmadigima sevindim kendimi bunak saniyordum :yuvar:

Birgun okuldan ciktim dayimi ziyarete gidecektim havada soguk kar yagiyor trene bindim elimdeki eldiveni cikartip yanima indirdim gazete okumaya basladim bir 20 dakika sonra inmek icin kalktim ve trenden indim Aksam eve donerken tesadufen ayni indigim kupee ye bindim ve ayni oturdugum yere oturdum, Allah allah bu eldiven ne kadarda benim eldivene benziyor diyorum kendi kendime elimi cebime bir attim eldiven cepte yok :)) Eldiven benim eldivenmis..:yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendimi unutkan saniyordum meger benden daha unutkan olanlarda varmis bunlari okuyunca en azindan yanliz olmadigima sevindim kendimi bunak saniyordum :yuvar:

Birgun okuldan ciktim dayimi ziyarete gidecektim havada soguk kar yagiyor trene bindim elimdeki eldiveni cikartip yanima indirdim gazete okumaya basladim bir 20 dakika sonra inmek icin kalktim ve trenden indim Aksam eve donerken tesadufen ayni indigim kupee ye bindim ve ayni oturdugum yere oturdum, Allah allah bu eldiven ne kadarda benim eldivene benziyor diyorum kendi kendime elimi cebime bir attim eldiven cepte yok :) ) Eldiven benim eldivenmis.. :yuvarlan:

:lol::lol: aramıza hoşgeldin Yakışıklı :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hosbulduk Radya... :) Guluyoruz aglanacak halimize.. Unutkanlik basa bela bazen evdekiler sakayla karisik bu unutkanliginla evin yolunu nasil buluyorsun hayret diyorlar...:yuvarlan: Universiteye basladigim ilk yildi universite eve uzak oldugu icin trenle yolculuk yapiyordum trende bos oturmamak icin ders kitapina goz atiyordum gozlugumu taktim kitabi okuyorum... daha sonra arkada geldi yanima oturdu bende gozlugu cikartip kitabi biraktim... konusmaya daldik sonra trenden indik campuse geldik derse girecegiz... :) gozlugumu ariyorum ariyorum gozlugu bulamiyorum gitti guzelim gozluk o gun bugundur lens kullaniyorum.. cikarip bir yerlerde unutmuyorum en fazla lavaboda unutuyorum yada gozumde... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Ben bu ara yine çok vahim durumdayım...:unsure:

Bu sabah çocuğun çamaşırlarını değiştirdim...Akşam okuldan geldi wcden bağırıyor..

-Anneeeeee bana bugün iki kilot giydirmişsin....!

Meğer ötekini çıkarmadan yenisini giydirmişim...:huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Bugün uzunca bir yürüyüşten sonra markette alışveriş yapıp eve döndüm...Ama bir de baktım oğlumun okuldan alınma saati gelmiş...Giderken köşedeki çöpe atayım diye balkondaki çöpleri aldım ve çıktım...Yürüdüm yürüdüm yürüdüm, tam okula yaklaştığım sırada elimdeki çöp poşetini hatırladım :wacko: ve cadde üstündeki çöpe atıp girdim okula...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geçenlerde arkadaşıma hastane ziyaretine giderken (refakatçi olarak kalacaktım) çantama terlik koydum..program değişti eşi kaldı..o terlikler çantamda 3 gün gezdi..ben de çantamdaki bu ağırlık ne diye hep düşündüm..ayrı bir fermuarlı bölme olduğu için göremedim..:stuart::lol:

Geçen gün kardeşimle buluştuk. Öpüştük filan derken telefonum çaldı. Telefona cevap verdim ve yoluma devam ettim. Epey gittikten sonra kardeşimin sesini duydum. HEEEY BENİ UNUTTUUUNN.. stuart.gif

:lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

bende kendimi unutkanım bilrdm ve kendme ck unutkn oldgmu hersyı unuttgmı drdm hp megr bndn kt be kt ktu drmda olnlr vrmıs smdı kndmı ıı hısstm

bence senden daha vahimi yok be güzelim ;)

bak sana yazı yazarken sesli harfleri bile unutmuşsun :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Dün uzun süre telefonu meşgul çalan arkadaşıma epey bir söylendikten sonra, aslında onun değil de kendi numaramı aradığımı farketmekte bir unutkanlık sayılır herhalde...:stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

sabah işe giderken ayakkabılarını parlatmak için paçaları sıvayıp sokağa çıkıp yaklaşık 20 mt yürüyüpte yanından geçen 3 kişinin direk ayaklara doğru bakışları sezip kendine gelme... dumura uğrama .... kendi kendine gülmeye başlayıp birde deli damgası yeme ne ararsan hepsinin olduğu bi kaos.. akılsızımm çooook akılsız...kahkaha.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.