Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Güldüren Unutkanlıklarınız

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

Unutkanım hem de feci unutkan :blushing:

İşte en feci olanı:

Kuzenimin oğlunun sünnet düğünü.Gündüz arabalarla sünnet çocuğu gezdirilir ya.Hepimiz doluştuk arabalara.

İzmir'de bir adet var bilmiyorum heryerde varmı?Sünnet kafilesi gezinin sonunda oturdukları semtin meydanında davul zurna oynarlar.Hepimiz indik arabalardan kızım 2yaşında falan.Oynadık alkışladık bindik arabalara.Hareket ettik dediler nerde senin tatlı cadı?Çocuk yok :o Hemen meydana geri döndük.Meydanda unutmuşuz çocuğumu .Oracık da melun melun bakınıyo garibim :online2long::blushing:

Nolur benden daha unutkanlarda çıksın Allahım :online2long: Hadi yazın sizde :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayırr..ben unutkan değilim..aksine çifte kontroller yaparım..heleki mevzu kızımsa ..hemde meydanlarda..ahaliyi orda unuturumda kızımı asla... :stuart:

--işte ölee.. :) ...dur bak benden sonra gelecektir üsülme.. senden daha unutkan birii..

:( :(Hiç sanmıyom benden kötüsü olacağını.Evden biyere çıkarken eğer ütü yaptıysam ütünün fişini tak tak duvara vuruyorum fişi çektiğimi hatırlamak için yoksa yolun yarısında geri dönüyoruz :lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi yalnız değilmişim :P

defalarca hem de arka arkaya anahtarı içerde ve kapının üzerinde unutarak dışarı çıktım,gece yarıları sokakta kaldık,kimseyi uyandıramadığımız için kapıyı harab ettik.. :blush::grin:

yemeğin altını kapatmadan uzakça bir yere gittim,gideceğim yere varınca aklıma geldi,neyse ki çok uzun sürmedi,yangın çıkartacak kadar; geldiğimde kömür olmuştu,kokusu evden bir hafta gitmedi :blush:

yemek yapmak için ocağa koyduğum yağı unutup,koku üzerine mutfağa gittiğimde alev almıştı :blushing:

unutkanlığımı bildiğimden başında durup yemek yakmıyorum ama,bütün çaydanlıklarım yanık.. :blushing:

ben tam bir leylayım,ömrüm varsa yaşlanınca ne olacağım hiç bilmiyorum.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ay işi şükür bende yanlız değilmişim :D

Ama kabul et ki Leylacım beni sollayamadın :P Şu saydıkların benim olağan günlük unutkanlıklarım :blushing:

Oğlum bebekti ocağa cezvenin içine emziklerini koydum birgün, desenfekte olsun diye.Sonra gayet rahat oğlumuda alıp spora gittim.

Seanstan sonra bir şimşek çaktı bende.EMZİKLER :w00t:Eve vardığımda ne göreyim kapıda itfaiye :online2long:

Cezve yanmış kül olmuş emziklerle beraber korkunç bir koku ve duman.Komşular itfaiye'ye haber vermiş.

O günden sonra eşim evi hemen sigortalattı :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ay işi şükür bende yanlız değilmişim :D

Ama kabul et ki Leylacım beni sollayamadın :P Şu saydıkların benim olağan günlük unutkanlıklarım :blushing:

Oğlum bebekti ocağa cezvenin içine emziklerini koydum birgün, desenfekte olsun diye.Sonra gayet rahat oğlumuda alıp spora gittim.

Seanstan sonra bir şimşek çaktı bende.EMZİKLER :w00t:Eve vardığımda ne göreyim kapıda itfaiye :online2long:

Cezve yanmış kül olmuş emziklerle beraber korkunç bir koku ve duman.Komşular itfaiye'ye haber vermiş.

O günden sonra eşim evi hemen sigortalattı :stuart:

:lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birinci sınıftayken laboratuar dersinin finalinde solucan kesicez :w00t: o solucana görede sözlü olup notumuz belli olucak

bu arada herkes kendi solucanını kendi getiricek :whistling: ben sınav nasılsa uygulama diye elimi kolumu sallayarak okula geldim bu arada önlükte lazım o da yok :wassat: arkadaşım sordu zeynep senin solucan nerde ben solucanmı eyvah unutmuşum :o:o neyseki önlüğü buldum :)

bi arkadaştanda fazla solucan varmış neyse onları aldımda sınava girebildim :P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birinci sınıftayken laboratuar dersinin finalinde solucan kesicez :w00t: o solucana görede sözlü olup notumuz belli olucak

bu arada herkes kendi solucanını kendi getiricek :whistling: ben sınav nasılsa uygulama diye elimi kolumu sallayarak okula geldim bu arada önlükte lazım o da yok :wassat: arkadaşım sordu zeynep senin solucan nerde ben solucanmı eyvah unutmuşum :o:o neyseki önlüğü buldum :)

bi arkadaştanda fazla solucan varmış neyse onları aldımda sınava girebildim :P:P

Neden siz solucan kesiyosunuz ki okulda?Ne okuluymuş ki bu???????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benimkine de unutkanlık denir mi bilmiyorum,daha tuhaf birşey galiba.Bi keresinde Bodrum tatilinden dönüyoruz,Selçuk-İstanbul istikametinde miydi neydi,yol kenarında dizi dizi şeftaliciler vardı.Orda arabayı durdurttum,sonra şeftali alıp hemen oracıkta yedik,elimizi yıkadık filan,ben arabaya binerken Bodrum'dan aldığım yeni terliklerimi asfalta çıkarıp öyle binmişim.Sonra da uyudum.Tabii park yerinden eve kadar yalınayak geldim.Hala neden öyle yaptım bilmiyorum,eve giriyorum sandım herhalde...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Radya..Leylam..ve Ayşegülüm..muhteşemsiniz.. :blink::w00t: Ayşegül hele senin terlikleri çıkarıp arabaya binmene bayıldım yahu.. :w00t:

bigünde babam içeri odadan seslenip duruyor.."gözlüklerimi gören varmıııı?.." bizde bütün evi fır döndük yok..antrede babamla karşılaştım..söylenip duruyor bu meret nerde diye..oysa gözlükleri tepesinde.. :w00t:

yine bigün..evden çıkıp bi yerlere gidilecek..babam kapının önünde söyleniyor.."yav,nerde kaldınız bir saattir..?ben

gidiyorum ona göre.." babama bir baktım ki ne göreyim..? :blink: pantalonunu giymeyi unutmuş.. :w00t:

aynı babamın iş arkadaşı bir bayanda okula (öğretmendir kendisi) jüponuyla çıkmış gelmişti bi vakitler.. :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk kez başıma geldi..nasıl oldu bilmiyorum..heralde çok dalgındım..okula terliklerimle gidiyordum nerdeyse bi gün :lol: asansörden dışarı adımımı atınca farkettim :D Allahtan kimse görmedi de hemen çıktım geri :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alelacele evi topluyorum,az sonra misafir gelcek:

-annee aneeee kelebek tokam nerde?

-bilmiyorum

-burdaydı ama sen kaldırmışsın kesin -_-

-ben almadım nereye koyduysan ordadır

-yaa az önce burdaydıı derken.. KAFAMDAYmışşş :blushing::lol::lol:

Nasrettin Hoca oldum bugün yaw :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende nenem gibi kapıda çok kaldığımı bilirim..hemde pijamalarımla.. :wacko:

bi keresinde gece bindim arabaya eve geliyom ve fakat bir gariplik var..ben hiç net göremiyom..her yer çok karanlık..birileri korna çalıp duruyo..neysem ben hiç tınmıyom..gözlük almam gerektiğini felan düşünüyom :online2long: sanırım anladınız artık :w00t: ben ne yazıkki anlamadım ve park ettikten sonra farlarımı kapatayım dedim ve bi baktım her yer bi aydınlık ki sormayın :blink::wacko:

en kötüsüde bir akşam dişim çok ağırıyor..feci durumdayım..dişçiden çok korkuyorum bu yüzden gıkım çıkmıyor.. :blush: ben başladım ağrı kesicileri içmeye..aklıma geldikçe içiyom :wacko: sabah saat dört civarı ablam bende bir gariplik hissedip başıma dikilivermese.. ben bizzat yani kendi kendimi kesinliklen bilmeden intihar etmiş olucekmişim.. :blink::w00t:

şimdilik bu kader.. :shaun:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte en feci olanı:

Kuzenimin oğlunun sünnet düğünü.Gündüz arabalarla sünnet çocuğu gezdirilir ya.Hepimiz doluştuk arabalara.

İzmir'de bir adet var bilmiyorum heryerde varmı?Sünnet kafilesi gezinin sonunda oturdukları semtin meydanında davul zurna oynarlar.Hepimiz indik arabalardan kızım 2yaşında falan.Oynadık alkışladık bindik arabalara.Hareket ettik dediler nerde senin tatlı cadı?Çocuk yok :o Hemen meydana geri döndük.Meydanda unutmuşuz çocuğumu .Oracık da melun melun bakınıyo garibim

Nolur benden daha unutkanlarda çıksın Allahım Hadi yazın sizde

yok canımmmmm, bence sen türünün son örneğisindir :lol::lol:

ama sana da hak vermek gerek,yaş kemale erince bunama belirtileri su yüzüne çıkarrrrr :lol::lol::lol:

seviyorum seniiiiiiiiii :hug::opucuk:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok canımmmmm, bence sen türünün son örneğisindir :lol::lol:

ama sana da hak vermek gerek,yaş kemale erince bunama belirtileri su yüzüne çıkarrrrr

seviyorum seniiiiiiiiii :hug::opucuk:

Neeeeee :devil: Halt etmişsin sen :angry:

Asıl senin bütün gün çalışmaktan beynin sulanmış bence :online2long::lol:

Sen de gayet iyi biliyorsun ki görüntü yaşım taş çatlasın 25

Ruh yaşımsa henüz 18 :P:stuart:

Bende seni seviyorummmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte en feci olanı:

İzmir'de bir adet var bilmiyorum heryerde varmı?Sünnet kafilesi gezinin sonunda oturdukları semtin meydanında davul zurna oynarlar.Hepimiz indik arabalardan kızım 2yaşında falan.Oynadık alkışladık bindik arabalara.Hareket ettik dediler nerde senin tatlı cadı?Çocuk yok :o Hemen meydana geri döndük.Meydanda unutmuşuz çocuğumu .Oracık da melun melun bakınıyo garibim :online2long::blushing:

Nolur benden daha unutkanlarda çıksın Allahım :online2long: Hadi yazın sizde :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.